Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem ;) tak konečně jsem dokončila akci:D vodu, SH, vánočku a nevinnost jsem použila jen na rozpěstování .. pak jsem střídala políčka.. nakonec jsem zůstala na pidi.. určité stromy jsem nebourala.. ale musím poděkovat sousedům..:) kteří posílali rosu.. všem držím palečky;)
     
  2. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Gratuluji všem co splnili, ale prosím tvůrce hry, aby se nad sebou zamysleli. Po dlouhé době mám obrovský problém splnit akci, jsem pracující, při práci opravdu nemám možnost "klikat na farmě", takže jsem to vždy řešila tak, že večer jsem dala co nejdelší rostlinky, po příchodu z práce jsem je sklidila, tím jsem si "nahnala" počet vypadávátek a odpoledne sázela jen akční. Ať to dám na jakékoli pole, tak stříbrné rosy mám brutální nedostatek, zkouším různé koláče a marmelády atd. a stejně mám zatím jen 43 papírů, které jsem teď ráno ještě se zalepeným okem fofrem před odchodem do práce dodala omylem do fialového úkolu, takže třikrát sláva :mad: Ve hře se točí velké peníze, všichni jsem si občas něco koupili, bylo by fajn, kdyby akce byla splnitelná i pro dělnickou třídu - my vyděláváme + akce nás baví = jsem ochotni investovat.
     
  3. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    No, tak ranní sklizeň všech 5 ploch dala celých 24 kousků rosy. Vzhledem k tomu, že potřebuju několik stovek, je to výsměch.
     
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Dobré ráno, po noční a ranní sklizni: 70 kapek rosy. Mám splněno a stonek již pracuje. Ale prvně z toho nemám radost! Pokud se podívám na množství zbytečně vypěstovaných kal, tak....... Nemohu je ani vidět, tak šly do sudu.
    Přepěstováno: 30.072 žluté + 8.897 purpurové + 5.963 azurové
    Tato akce byla opravdu Dokonalost sama...

    Všem, co nemají ještě splněno, držím palce a také TOPkařům!

    Milým sousedům a přátelům děkuji za kapky!
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dobré ráno.Mne ešte chýba 188 tej rosy.Z ranného zberu mi napadala presná 50-ka.Tak som zvedavý koľko mi ich ešte do konca napadá,ale nedávam tomu veľkú šancu že toľko ich získam.Jedna nepovedená akcia.
     
  6. Mel161

    Mel161 Pisálek fóra

    ..... som zariskovala :) komfortné polia+žltá kala+marmelády+chlieb+voda+SuH=na jednom poli 248 BS;
    ..... čiže 178 polí=75x rosa ...... ak všetky zásoby spotrebujem, snáď akciu dokončím :) :-( :)
     
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Jsem v letu, chci jen napsat, že ranní sklizní mi dopadala scházející rosa, stonek zakoupen, konečně hotovo.
    Akce pro mne splnitelná byla, ale zábavná příliš ne, chci poděkovat za vytrvalou podporu v dárcích, bez nich byla nyní ještě tak mínus 90 kousků a v plné aktivitě. DĚKUJI. :inlove:

    A teď konečně - TOPkaři, do toho a vzhůru nahoru, fandím vám všem maximálně a doufám, že tam tu koherenci pruhovaných erbů patřičně narušíte. ;)
     
  8. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    • Používání vulgarit, urážek, dehonestace, napadení. Pajda361
    Ahojky, pls jak si mám otevřít stříbrnou místnost? Nejde mi, je šedá, tlačítko nikde. Z podpory mi přišlo že duhový úkol se zpřístupní po splnění všech, na co ty ****** živíme když ani nečtou dotazy?? Poradí někdo? Díky Martina

    Už to mám ale takhle si plést barvy, doufám že jezdí autem .-)


    Odstraněno napadení. Pajda361
     
    nanyblacks, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  9. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    tak tato akce je šílený propadák, a já si myslela, že krásně stihnu další akcičku, ale sto papírku fakt nedám...příští akci na padátka z akčních plnit nebudu, škoda času běhaného k noťasu...mám dekorky, tak supr, ale vždy jsem šla i po stonku...ten mít určo nebudu, ach jo, že já musím běhat do té práce, heh
     
  10. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    dokonalost sama , dokonale nepadají rosy, na podzim rosa nepadá ,akce nedokonalá ,
    tuto akci nedodělám poprvé co hraji tuto hru
     
  11. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Dobré ráno farmáři chtěla bych poděkovat všem co mi drží palečky a posílají holoubky a přejí mi štěstí v Topce.Můj cíl je být do 1000 místa zásoby ještě jsou ani nemusím vyprázdnit celou stodolu.Uvidím, závěr bude pěkný mazec.Všem přeji hezký den a ať se vám daří.
     
  12. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Taky se přidávám k těm nespokojeným, právě jsem sklidila od večera,namlela a mám 6 stříbrných, při celkovém počtu 39 je jisté, že to bez kupování za reálné peníze nejde stihnout,ale já špatné akce podporovat nebudu, to za to nestojí :(
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    rampusak Jestli mas dokoncenou zlutou (tj. kompletni obraz ve zlutem ramecku), purpurovou (komplet v cervenem ramecku), azurovou (v modrem ramecku) i duhovou mistnost (s fialovym rameckem) mela by jsi mit na sede stribrne mistnosti velke zelene plus.

    [​IMG]
     
  14. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Dobré ráno všem farmaříkům.
    Tak potřbuji ještě 60 kapek rosy a bude hotovo. Doufám, že to dnes napadá.
    Hezký den a klídek. Je to jen hra a nejde o život.
     
  15. 2364kacka2364

    2364kacka2364 Zelenáč fóra

    při sklízení mi z polí vyskakuje rosa, ale nakonec se mi tam vůbec nezobrazí.Z celé plochy žlutých ani jedna rosa. Není někde něco špatně? Toto se nedá dohrát.
     
    Apachie1 a nanyblacks tohle ocenili.
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    No tak komplet hotovo, řádek řádkuje, kal přepěstovaných na pohřební věnce všech těch všeumělů z RT (ale asi mi je vymění za BZ a krejcary). Původní plán byl dokončit akci dnes večer, končím dřív. Držím palce všem sběračům rosy, to dáte ....:)
     
  17. samec

    samec Magnát fóra

    A jakto,že máš víc rosy než já?Když pěstuješ na menším počtu políček.......Nyní mi vypadlo 30ks asi z 540 políček a Ty jich máš jen 470 a jsi na tom lépe--je farma co farma na tom stejně?......:D
     
  18. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    jana.zape jsem lvl 97 a bez reálných peněz se dá akce zvládnout. Já peníze do hry nedávám a akce zvládám. Hru jsem včera večer dokončila. SH dávám jen na rozpěstování a pak už jen MJS, vel, marmeládu a mrkvový chleba. JC mám jednoho a nestěhuji ho, legendu mám 30/30. N.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/16
  19. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    jupíííí :music: umelu 10 stříbrných filmů (napadalo mi 63 ros) a můžu splnit Duhový úkol...
    ...kdybych večer zvládla sklidit, možná bych nasyslila dalších 300 Ros na poslední Šedivý úkol.
    Že bych neházela flintu do žita? Nebo (jak už tu zaznělo) vidle do kal?
    Na časomíře vidím ještě 29 hodin do konce 8)
     
  20. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Také si musím zanadávatDo fial.rámečku mě chybí 48 stř.fotopapíru a potom ještě stříbrný rámeček 50 kusů,to nemůžu stihnout,Akce plním,ale tato je úplně praštěná.Chodím do práce,potom do nemocnice za mamkou a nedá se to.Ty kaly navíc jsou zbytečná honička.Kdyby mezi nimi byla aspoň jedna dlouhodobka.Hrozně nepovedená akce
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.