Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babi49

    babi49 Pilný autor

    Hezký večer, tak konečně namleto poslední stříbrný papír-byla to ale fuška.Dobrou noc
     
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    A královna přichází :D :D :D
    Prosím ovace ;)
    Dobře už mlčím a přeji krásnou klidnou noc ;)
     
  3. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    S každé sklizně mi vypadlo 8 až 12 ks. rosy a dnes mi padá 48 a víc. Je to docela divné protože seji a sklízím pořád stejně takže mi připadá že vliv na množství padátek se nachází zcela jinde než na mojí farmě. Stejně mi to nepomůže protože se nacházím kousek za startovní čarou se zlomenou nohou a ležím v obrovské hromadě akčního kvítí. Všem kdo doběhli velká gratulace a cestou nazpět mně přiberte.
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ajtyk: tak to klobouk dolů, že splníš. Nebylo tady psáno o čase, který je taky rozhodující pro akce, nařizování budíku (v noci),kombajnu apod. Těch vlivů je víc než jen přemýšlení, padá to vážně mizerně, každá farma je jiná.

    Edit: příspěvek 484? tak to už je snad pravěk, ne? ,-))
    Já myslel na posledních stránkách.
    Edit: proč BAN? Opakování je matka moudrosti a někdo na fórum přijde až za několik dní ,-))) Je to jen názor ne OD.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/16
  5. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Pitrýsek
    viz muj příspěvek 484 zde
    :p
    edit
    no já počty dávám k dispozici všem pokud možno včas, aby mohli reagovat,
    opakovat se každých 100-200 příspěvků nehodlám, dostala bych BAN
    xD
     
    Naposledy upraveno: 22/11/16
    evainfo, terkacheerka a milostivas tohle ocenili.
  6. pesfanny

    pesfanny Rádoby autor

  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak jsem se dostala konečně k dodávání do úkolu - to je poprvé, co jsem napřed napěstovala (hahaha!), semlela a chtěla dodávat. (Běžně všechno naházím do akce hned jak mám část hotovou.) A ejhle, skončila jsem na modrém, páč mi hlásí že mám málo (!) modrých kal.... Celých 10. Myslím že casey tu hlásil něco podobného (akorát že on vtipně), no a já jen doufám že mi to zítra podpora nějak vyřeší.
    Ach jo, já už to tak chtěla mít z krku...
    Tak snad se vám nic takového nepřihodí...
     
    Naposledy upraveno: 22/11/16
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    ajtyk, já už tam naházela přes 2000 SH a stejně mně ještě přes 15O rosy chybí, ona Tvoje matematika na farmě neplatí. Některé farmy prostě drhnou. A já jsem pouze napsala svůj názor, že jsou zde tři skupiny hráčů, kteří podle svých možností mohou akci splnit, a za jakou "cenu", nebylo to o mně.
     
  9. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Gordon
    a dáváš to na pohopole s vánočkou a bílou nevinností ?
    Já nikoho nekritizuji , jen dávám příklady
    :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 22/11/16
  10. 182BAMBULKA

    182BAMBULKA Pisálek fóra

    • Příspěvek je bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
     
    terkacheerka a eli2006 tohle ocenili.
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    ajtyk, dávám, nemám jinou možnost, zaměstnavatel by takové soukromé aktivity v práci netrpěl a já bych někde pokoutně nesklízela.
     
    Naposledy upraveno: 22/11/16
  12. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Gordon
    ale to vychází, máš účinnost 0,375 na pohopole to je asi o 10% víc než jsem tu vysledovala minimum,
    pravděpodobně máš něco kolem 100 pohopolí a sklízíš tak 2x denně, /asi před spánkem a když vstáváš/
    Tak jsi v limitu a padá ti to jako ostatním. Kdybys všechno zbořila a pěstovala na všech 964 pidipolích a sklízela 2x denně
    jako nyní, tak bys všechno SH ušetřila, kromě toho na rozpěstování /tak 30 SH/a byla by jsi na tom s rosou lépe nebo stejně.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/16
  13. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    no uuuuž len 31 str. papiera x 6 sa rovná ešte vela rosyxD
    to mám znova vstat za 3 hod ?:wuerg:fujtajbleo_O
    ešteže nekupujem....:)
     
  14. samec

    samec Magnát fóra

    Ajtyk---pajda---já začal na 440 políčkách a padalo mi ze žluté kaly 30ks-32 a po přidání 100 políček mi padá méně a méně 27,28,26.... a skončil jsem na dnešních nyní 25ks vypadávátek--opravdu na hození šavle,a jak si Ty ajtyk dokázala na 200 políčkách až jenom 470 pidipolíčkách ject v pohodě,když já jich mám od začátku celkově více a SH jsem dával také přes 300ks a chybí mi 270 padátek--rosy--každá farma není na tom s vypadáváním padátek stejně--ač by to v podstatě mělo být,proč mají být tak nespravedlivé propasti mezi hráčema,jen to nese zlou krev:p;)
     
  15. Milča64

    Milča64 Zelenáč fóra

    Tato akce mne velice zklamala jelikož mi vůbec nepadají ty bílé potvory a zjištění ,že je to jen z kytiček akce děs.Mám jich napěstovaných tolik a namletych stříbrných mám jen kolem 50 což mi chybí ještě 100 nuže akce nemůžu ani dokončit tak jsem to vzdala.To se Vám opravdu povedlo fakt dík.
     
  16. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Krásné ráno všem farmářům,
    konečně jsem dnes ráno nasbírala tu prokletou rosu,mám přepěstováno téměř 36000 kal.To je masakr,pro mě nejnáročnější akce za 6,5 roku.I když řádek není ničím vyjímečný,asi si ho budu nejvíc vážit.
    Všem přeji,aby akci zvládli a došli do finále.
     
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Hrabě fóra

    Dobré ráno kolegyně a kolegové farmáři.
    Jak jsem slíbila, tak plním .... hlásím h o t o v o. Konečně. o_O
    Přebytek kal je celkem cca 25 000 .... hustý. Kdybych chodila do práce, akci bych stěží zvládla, ale že mám volno a tvrdě na farmě makám, je hotová.
    Na akci mi vadilo, že rosy padaly pouze z akčního. Kdyby padaly ze všeho co pěstujeme nebo by nám kaly zůstaly, zase je to o něčem jiném.:sleepy: Nyní by to chtělo pohodovou akcičku s bezva odměnama ... třeba tu akci královna Kleopatra nebo jak se jmenovala. :D:inlove:xD.
    Děkuji sousedům a přátelům za dárečky.

    Přeji všem pěkný den a akci zvládněte do cíle. TOPkařům držím palce.;)
     
  18. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Erčo101 také jsem se tam našel pozice 362, ale byla to pro mě první TOP a bez připravenosti tam padla celá farma
     
  19. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    samec
    Já vůbec nejedu v pohodě, jsou to pěkné nervy, ale vybrala jsem si to sama a kalkulačky mám pořád po ruce.
    A taky si stěžuji, že to padá málo, nebaví mne to, /velmi slabé slovo/, tak splnění spíš utrpím v posledních vteřinách,
    mám to spočtené. /chybí mi 239/
     
  20. terkacheerka

    terkacheerka Znalec fóra

    Ahoj všem, akci jsem dnes ráno dokončila a řádek v nebi je aktivován. Žlutých kal mám navíc 25 570. Přeji vám ať to taky zvládnete
    a přeji prima den. Tera
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.