Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evik4861

    evik4861 Pisálek fóra

    Děkuji za radu.....zapomněla......popleta.....makám dál......auuuuuuu:p

    Děkuji.....už jsem to zjistila a makám dál.....auuuuuu.......:p:p:p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/11/16
  2. cela50

    cela50 Pisálek fóra

    Dobrý večer, nevím co mám dělat. Většina stříbrných fotopapírů se mi ztratil a, za poslední hodinu další 3, nevím kam se obrátit o nápravu. děkuju za radu
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  3. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Zběsile sázím zběsile sklízím a stejně mám jen 64 papírů zato žluťáků 17000. Fakt tentokrát netuším jestli akci dodělám a jestli bude zaplněn stonek..... a super hnojivo nedám a nedám
     
  4. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    cela50 píš na podporu, určitě to hned prověří co se děje.
    Jinak drazí farmáři já ještě 174 ks. To by v tom byl čert, abych to nedala xDxDxD
     
  5. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Já melu posledních 7 stř. papírů a mám hotovo. Budu moci aktivovat řadu na stonku. Žlutých kal mám strašně moc navíc, je jich 23 000. N.
     
  6. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak mi teda chybí 204 rosiček na pomletí to jsem fakt zvědavá ...a to zkouším pidi pole ,1x2 i poho .... poslední akce, kde to bude padat jenom z akčních...a reál. peníze do toho nedám milé RT za kombajn a mlýn musí stačit
     
  7. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    ahoj,mám na jazyku větičku medvědů od Kolína
    ... pane vaše hry jsou vypečené,já nehraju
     
  8. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    JJ u Kolína, tam to znám;)
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Protože brod je už blízko, tak si také dovolím tu středně obtížnou akci zhodnotit, s JC byla mírně obtížná, také to nedali do druhého dne. Druhá skupina, která sice nemá JC, ale celkem slušné zásoby SH ze stromů - další prvek ve hře,který spousta farmářů nemá- tam náhází přes 2 tisíce SH. A třetí, vybouchá celou farmu, ať je to ze studijních důvodů nebo že jsou to takové selské dubové hlavice, a to myslím v dobrém, přepěstuje přehnané množstí rostlin, aby dostali základní řadu odměn. Dožínky v minulých letech komunitu stmelovali, teď vidím naprostý opak.Znechucení z akce, která by měla být "odměnou za naše celoroční snažení"
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] hezký večer :) sem to už taky zvládla, stonek kliknu až ráno s ostatními [​IMG] :p je hezký a sem si chvilkami nebyla jistá, jak to půjde. Na noc mám ještě akční, zítra v klidu vypustím ten svůj zvěřinec ... sem si plochy musela ofotit ... a potom budu fandit našim úžasným TOPkařům, ať jim to tam nahoře pořádně nandají [​IMG] ....
    Gratulka těm, co mají hotovo a ostatním budu držet palečky ať to pořádně rosí .... jo a do TOPky nic nedám, mi opice budeme raději měnit a měnit, i na trhu něco zúročíme xD :p ...
     
  11. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    tazvenuse a po ránu tam bývá i "rosa",ale ta je od Labe
     
  12. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    tak mi chybí víc jak 300 rosy, smekám a gratuluju všem co mají hotovo, nepadá to nepadá ani po ránu a to jsem nedaleko Kolína
     
  13. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    .pepanek. A to jsem myslela, že jsem z těchto končin jediná;)

    Vlastně nééé, já su z Venuše :)
     
  14. bača570

    bača570 Zelenáč fóra

    Tak nevím sázím a sázím a rosa mi nepadá z celého pole a to mám štávu a malé políčka mi vypadnou 3 max. 4 kusy tak se mi zdá, že toto není již o hře ale o penízech aby z nás tahali stále více peněz, brzo skončím, podvodníky podporovat nebudu.
     
  15. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

  16. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    tazvenuse-taky jsem si byla trochu jistá a doposud jsem na nikoho nenarazila kdo by byl z těhle končin-no konečně:)
     
    evainfo a milostivas tohle ocenili.
  17. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Erčo101 - sousedko,já se tam našla č.158;)
    Kde jsou ty časy???:p
     
  18. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Konečně pěkné množství na trhu xD Začínám dělat přípravu na Dožínky 2017, kdy budou vypadávátka padat jen z dekorací, které dávají víc, jak 4000 BZ na políčko xDxD

    [​IMG]
     
  19. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Ahoj, nějak těm JC přestávám věřit. Z plochy, kde ho mám, vypadla 1 rosa, z plochy, kde není, jich vypadlo 7. Stejné jsem to měla u minulé akce. Více mi padalo z plochy, kde jsem JC neměla. Nevím, že by snad pomsta, že jsem ho roky měla zapomenutého v inventáři?:)
    Jinak jsem z akce zklamaná asi jako spousta ostatních. Snažím se, sázím, zkouším různá pole, vypadávátek málo, ještě mi hodně chybí. Taky mě nebaví pěstovat zbytečné množství kytek navíc. Podle mě, aby vypadávátka byla jen z akčních, je ten nejhorší nápad, na jaký kdo přišel. Ale možná se ještě budeme divit, co dalšího nás čeká;).
    Na tuto akci jsem se moc těšila, ale řekla bych, že je pro mě asi nejhorší.
    Tak ať nám to padá.
     
  20. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    GordonSargent a další
    Ahoj, úvodem musím říct, že tato akce je velmi, velmi nepodařená, nezábavná, nepromyšlená a stupidní.
    Ale také musím konstatovat, že není nesplnitelná a to i pro nižší LV. Kuželkář říká správně, je to tady pláč na špatném hrobě, on to nerozvádí a já se mu ani nedivím. Gordon říká- nahází tam 2000 SH a má hotovo. Tak to počítejme 1 rosa vypadne z 2-3 pohopolí,
    když použiji 2000 SH, tak vypadne 666-1000 rosy za 40 hodin a pak se mohu dalších 104 hodin rýpat v nose. Kdo na to má, tak to může udělat. Obr stromy a JC pomáhají, v tom je určitě nespravedlnost, ale Pajda na kontrolní farmě jasně dokázal, že akce splnitelná je.
    Já sama jsem začínala na 200 pidipolích a podle vývoje jsem to zvyšovala na současných 470 pidi a akci splním a bude mi to stát tak
    300 SH. A proč? Protože nesnáším bourání, jinak bych žádné SH nepotřebovala. Ono stačí číst tady forum a trochu přemýšlet, přeci návodů a je tu dost. Ovšem jako v životě je jednodušší hledat chybu jinde. Za ta léta co hraji vím, že RT není žádný zázrak, ale byly chvíle i horší. Tak přeji všem, aby tuhle hnusnou akci dokopali do konce a doufali, že již brzy příjde nějaká královna.
    :sleepy:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.