Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    TOPxxxx jsem se neúčastnil doposud nikdy a ani letos neudělám výjimku.
    Když budu chtít holuby, nebudu je honit po střeše, ale raději použiji holubníky. V liště jich mám, že bych v případě jejich nasazení nechtěl být sochou v jejich blízkosti. Leda by byla ta socha bílá - "V bílém budu lépe čelit holubům", řekl ostatně již dříve známý Jára da C.
     
  2. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Jsem rád, za to tlačítko na úkoly.
    V týdnu jsem nadával, že se musím proklikat i 5x z ostrova, abych šel na úkoly " snad to tak ZUSTANE.
     
  3. -g1111-

    -g1111- Zelenáč fóra

    Hezká akce - milý RT běž se bodnout. Dovedete akorát tahat z lidí prachy a banovat. Místo toho by jste za svoji neschopnost dodržet slibované termíny mohli alespoň kompenzovat vaše chyby. Je třeba si uvědomit, kdo vás finančně podporuje. Jestli to nevíte, tak jsou to právě ti hráči, kterým se neumíte ani odvděčit. Běžte k šípku.
     
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Do akcie určite idem, vyzerá zaujímavo. Ešte zo začiatku týždňa mi rastú karafiáty na poho poliach, takže na začiatok by som mohol dostať slušnú zásobu vypadávatiek. :)

    PS: Tie nové úlohy boli tak vyčerpávajúce.. normálne som si ani neveril že ich splním. :D
     
  5. WhiteCarrie

    WhiteCarrie Pisálek fóra

    iDavis - pozor na to, padátka tentokrát budou lítat jen z akčních :-(
     
  6. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Pár poznatků k akci při brouzdání zahraničního fora
    k akci mají asi 6 příspěvků :D
    akce pod názvem Picture Perfect (už si dokážu představit, o co vlastně jde na rozdíl od české formulace.. )
    Kontrola "botů" pro TOP 1000
    no k dodání produktů do stříbrného úkolu se píše o hrůzostrašných produktech nebo "hlavních" produktech.. těžko říct, uvidíme

    Každopádně poznatek, který asi vyzkouším --- bez MJS už akce neplním, tady ji zkusím na rozpěstování a podle procentuelnosti vypadávání zkusím další MJSky ušetřit a jet jenom s dýňovou ;) protože nepotřebuju tisíce přepěstovaných kytek, když je pak nenahážu do TOPky, té se teda nezúčastním ani letos 8) Takže zkusím pomalejší pěstování pouze +1 s dýňovou marm.

    Taky přeju hodně štěstí těm, kteří se do TOPky pustí.. výpomoc nabízím na trhu AW a snad vás co nejvíc bude v té top 1000 ;)
     
  7. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no ja jsem to tak pochopila i u nas produkty nebo strasidelne veci
     
  8. llew65

    llew65 Vážený autor

    Také já vynechávám, nebudu se honit a hlídat čas na otočky, když odměny jsou takové, jako jsou. A stonek mě v 99 lv nevytrhne... A TOP se nezúčastňuji nikdy, nejsem milionář a bez reálných peněz se do skupiny výherců nedá dostat; to je jen pro bohaté...
    Takže držím palce a přeji pevné nervy všem, co do toho jdou! A já si budu v klidu užívat volný víkend...
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    iDavis, čára přes rozpočet, také jsem ještě chtěla dát šípkům šanci a nasadit je přes noc. :)
    a ten vykřičník u počtu nesplněných úkolu se mně vůbec nelíbí, to jako že neplním povinné odvody;)
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    stačí si na ten úkol stoupnout a vykřičník zmizí, není třeba jej splnit, je to jen upozornění :p
     
  11. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Přidávám se k těm, kteří do akce nejdou. Odměny jsou bídné a stonek nevytrhne. TOP ani nekomentuji. Raději se budu snažit plnit úkoly, protože mně vadí takové množství nesplněných úkolů. Tak hodně štěstí, ať to padá!
     
  12. llew65

    llew65 Vážený autor

    ! - Mě to spíš připadá jako upozornění na nové úkoly, protože jsem zrovna předevčírem jsem dodával a projížděl je, co mi kde chybí a dnes jsem pod vykřičníky našel úkoly, které jsem tam neměl... Ale nevím to stoprocentně, bo těch úkolů je tolik, že je nemožné to uhlídat.
     
  13. kulový

    kulový Zelenáč fóra

    zatím marně čekám až mě naskočí plodiny
     
    STYBI, babako a babina51 tohle ocenili.
  14. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    kuk ofi, bylo pridano 7 novych ukolu, ale je to spis pro novacky, dodavani kratkodobych zacatecnickych plodin, takze splneno behem 2 minut
    ale ani nam tam nedaly hvezdicky
    a jinak k akci, plnit budu, ale do TOP nejdu
    kulový

    jako jake plodiny, akce zacina az zitra ve 14h
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    kulový - vzhledem k tomu, že akce začíná až zítra, tak si ještě musíš počkat, pokud tedy čekáš na akční kaly
     
  16. tepui

    tepui Mistr fóra

    Prostě si mi líbí ve stonku větší dekorace.
     
  17. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    Páni...hip hip hurá...tvůrcům se povedlo vypěstovat příspěvky o něčem jiném než dvou větách o těšení se, počtu vypadávátek atd.

    Já bych prosila o doplnění infa a diskuze o následující:

    1. úroveň
    - Co má tvůrce za problém nebo proč je tak náladový?
    - Proč vytváří hru, když si myslí o hraní této hry své?
    - To myslíte vážně, že máme radši jít fotit roztomilá zviřátka někam do přírody a tuto hru poslat do propadliště dějin?
    (Ale je fakt, že na zdech v interiérech je více místa než ve zdejším albu.)
    - Kala je svatební či pohřební kytka. Jaká zviřátka umřou či se budou vdávat?


    2. úroveň
    - Doplnil by někdo sem fotku kaly s rosou nacházející se nad okvětními lístky? Pošlu MSJ, i když teda nevím, k čemu.
    - Kolik z vás má připravenou dokonale plochu na začátek akce? A zbytečně.
    - Chtěli byste vidět fotopapír vlastnoruční výroby od tvůrce? Ten reálný.

    3. úroveň
    - Musí být nálepka až v modré oblasti?
    - Dekorky fajnové. Zrovna se mi uvolnilo pár míst v parku.
    - Hele na farmě by přece sazeničky neumrzli. Nebo ano?
    - Bude v topce tlačítko na zjištění největších zásob včelek? Nebo rosa bez užití?

    Samozřejmě odpovědi nečekám. Topka byla na odměny výsměchem už vloni. A doby kdy byli dožínky o receptech a po skončení základní části se celé osazenstvo naplňovalo a pak taky dostalo...ani nemluvě. Holt je tu doba vyvolených. Sledujte je v TOPCE a vzpomínejte v pokoji.
     
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Nad těmi 7 novými úkoly v Družstvu musel někdo dloooouho přemýšlet :wuerg:. Celá mise - dodej 5 salátů a dostaneš 100 Kr, to někdo myslí vážně ?xDxDxD:cry: Udělal jsem to jen proto, aby mi to nezaplevelilo Družstvo, ale efekt nula. Ani hvězdičku za to nedají :sleepy:.

    EDIT: tak martina19751 byla rychlejší...:D. A moje rozhodnutí trvá - tuto akci nedělám.
     
  19. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    stěby

    no doufam, ze se ten hladovy kralicek z tech 5 salatu opravdu napapkal
    taky jsem splnila jen proto, aby to tam nezavazelo
     
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Ha! Něco jsem prošvihl? Na trh BC zřejmě vtrhla anakonda a sežrala všechny králíky! Proč, když v akci nejsou potřeba:music:? Že by najednou všichni plnili nové úkoly, kde je potřeba dodat asi 10 ušáků ;)xD?

    EDIT: asi máme na trhu megaspekulanta. Králíci už zase jsou, teď došly ovce xD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.