Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Akci zvládnu,
    ale jen kvůli KFC,
    a nebaví mne to,nebaví mne to, NEBAVI
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Taky jsme přeměřovali banány a zjistili to samé :§D některá barevná pozadí banán zmenšují, si musíš vybrat takové pozadí, kde ten banán bude nej... větší

    [​IMG]

    D.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Rozeslal jsem potřebným hodnotné dárky a doufám že jim pomohou v nelehké situaci!:eek:
    Jinak sem dal semlít poslední kytky a zítra mám dekorace na ploše.8)
     
  4. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Ahojky,
    tak tato akce se jim ( RT) opravdu nepovedla. Ne proto že bych ji nesplnila, už mě chybí jen 32 fotopapírů. Ale proto že jsem musela napěstovat kvanta akčního navíc:(:(
    ( modrého 5 000. růžového 9 000 a žlutého 1 500 zatím)
    A co s tím Je mě k ničemu :(:(
     
  5. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    no panejo :pčék tu celý den není a tady se dějí věci...
    ....a v té TOPce už je vás tam jaksi moc ne? xD
    .......že bych též dokončila akci, ať se tam "zřejmě automaticky" na minutu slávy taky blejsknu???:pxD
     
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bbowling: Říkám ti pořád.... využij nabídku od Twin a použij ampuli růstu ..... ta je na banány jak dělaná ( nemyslím Twin, ale ta ampule ) ,-) Navíc banán je z Baha.... to je ti ta dvoustovka platná jak veverce louskáček ,-) Jinak budu taktní a o té kráse pomlčím ,-)

    danda: Jo takhle... bylo měřeníčko. Já myslel, že Pezt z mod. deformace projel ty jejich erby CCleanerem a Savem ..... čištění prej pomáhá na všechno ,-)
     
    Naposledy upraveno: 20/11/16
  7. Rudy77777

    Rudy77777 Pisálek fóra

    To je divné. Mně ze všech polí padalo něco přes 40 ros. Mám aktivovaný Mrkvový chléb a Cukino jablečný koláč. Všude mám pole 1x1.
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11 moc ti děkuji za Vildu, hned ho dám na plochu a vyzkouším, jestli bude fungovat podobně jako JC xD
     
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Teď hledám metr, pak dám vědět .... :) možná bude lepší pásmo .... :p
     
  10. myška353

    myška353 Pisálek fóra

    Ahoj pajda 361,
    mám všechny pole, na jednom mám asi tu legendu, takže jedno políčko mínus.... jinak na Baha mi chybí otevřít ještě poslední část plantáže... mám MJS + cukeťák...mazlíky zatím žádný nemám, hraju asi 1 měsíc. Nevim, jestli mám pokračovat, chtěla jsem hlavně stonek v nebi, který bude dávat tuším 15 000 Bahabodů ..tak co teď ? :)
     
  11. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Chápu, že Casey vymyslel do erbu banán a je mi úplně jasný, že jézéďak teď dvě hodiny nic nenapíše, protože si všechno přeměřuje xD Ale co nechápu ani trochu, že nějaká holka nepřišla s tím, že si dáme do erbu broskev/nektarinku :p

    Jo a Kaolíne, jsem v rozpacích :) Takový dárek jsem nečekala a hledám vázu, nebo aspoň zavařovačku od kompotu, abych tu nádheru měla do čeho dát. Děkuji velice, při nejbližší akci ti to oplatím xD
    Ale jinak jsem dnes dostala sovou hodně milou nabídku na podporu v Topce a moc si toho vážím, i když zatím zůstane nevyužita, ale zadní vrátka jsem si nechala ;)
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Myška353: jenže legenda nejde dát na plochu je to runa na stromu moudrosti : Živoucí legenda. Jinak pokud hraješ měsíc, tak se bohužel nedá předpokládat, že dokončíš akci. Nevím jak je to dnes, ale když jsem začínal v roce 2010, tak mi to trvalo tak 3 měsíce než jsem kompletně dokončil první akci.

    EDIT: ale rozhodně to nezdávej, když se nezadaří dnes, tak se třeba zadaří v příští akci.
     
  13. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    O jéé, člověk jde uložit drobotinu a tady se mezi tím přeměřují banány :D

    Ještě že aspoň tady je zábava, když na farmě je to takový tak trochu opruz s těma padátkama.
    Musím uznat, že JC určitě mají velký vliv. Jen si myslím, že je fakt škoda, že je to bez nich hodně těžko splnitelné, pro někoho možná i nesplnitelné. A tak v koutku duše doufám, že se nestanou pro příští akce nezbytností, jako např. legenda, bo je to fakt "drahé zboží" a jejich migrace je taky pěkná otrava....
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Twinulka Až teď sem zjistil ,že jsem se dopustil fatální chyby a poslal Ti kytici místo bylinkového koše.Příště budu obezřetnější, každý krejcar se počítá!:eek:
     
  15. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Byla bych pro aby akci fakt mohl ukončit každý bez ohledu na level, někdy přijde o nic a někdy jsou věci co už získat nejdou. Tohle je akce o nej farmáře, tak ať si to rozdají až přímo v topce a pustí tam každého. Pář řádků nemám, nechtělo se mi, 2 utekli kvůli epilepsii a to jsem nebyla schopná a jinak akce dávám. Docela chápu ty co od levlu 75 a výš "brečí" že to nedává. Nemám moc želváků, nekupuji SK a moc nešlechtím. Měla jsem štěstí na něco co později začínající už ne. Floreny jsem kupovala ale žabáků bylo dost málo, něco jsem vyměnila ale poslední OD se už ani nenamáhám, nejsem šmelinář a nebaví mě sehnat 10 ks a tam a tam a tam ho poslat, ten to vymění za něco co chce další a sladká odměna pár žabáků. Na to nemám čas a ani by mě to nebavilo. Když vidím co za žabáky chtějí tak to nedám. Možná jednou akci nedám, vlastně jsem už nedojela jednu protože to nepadalo no vidíte a...kdo se snaží a dává do toho nadějí, hru hraje by měl být trošku odměněný a ne jako každý dobrý skutek je po zásluze potrestán. Copak si tvůrci neuvědomují že co level 80 to je ještě a teď to berte s nadhledem guano v trávě, možná i 90 level bude za čas guano a na co jsou legendy? To opravdu připravují strategii hrej o prd a měj v záloze 70 žabáků? No potěš koště, na vlajku bych dala dalajlámu a máme ban jako celá česká banda. Dobrou nocku všem.
     
    Naposledy upraveno: 20/11/16
  16. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Zase blbnu. "Omylem" (ve skutečnosti jsem se hnala za stonkem hlava nehlava), jsem si udělala po červeném, žlutém, a modrém rámečku rovnou stříbrný. Teprve pak mi došlo, že mi je stonek k prdu, když mi na něj schází dekorace Odstíny azurové z duhového :( Tak teď jen doufám, že se mi podaří nasbírat rosa (moc dobře to ale nevypadá), jinak budu muset nějakou rosu dokoupit, protože nefunkční řádek by mě štval.
    Příště se do takovéhle akce asi ani vůbec pouštět nebudu.
     
  17. myška353

    myška353 Pisálek fóra

    pajda361,

    no to, že hraju měsíc by nemělo snad mít vliv na vypadátka....ale i tak díky...zkusím ještě na noc pohopole a ráno se uvidí, jestli budu pokračovat )))
     
  18. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Po precteni ke strance 20ani nelituju, ze jsem akci ani nezacala. Stodola jasa dostava nasup
     
  19. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    On taky JC nejde momentálně ve hře žádnou cestou získat, kromě akcí OaD, kde je samozřejmě nejvyšší valutou a žádané protihodnoty tomu odpovídají. Pokud se nejen zde opakovaně píše, že jeden, dva, dokonce ani pět JC příliš při migraci nepoznáme, tak kolik by jich člověk musel získat, a kolik lidí má šanci je v tomto počtu z omezeného oběhu získat?

    JC nemám a v této akci se zatím držím v zeleném proudu i bez nich, ale jsem přesvědčená, že tahle akce byla špatně naplánovaná. Dost by mě mrzelo, kdyby to skutečně naznačovalo směr, kterým se hra bude ubírat. Vyšlechtit dlouhodobku je jedna z mála možností této hry, která je mi jako půl roku hrajícímu člověku volně dostupná k ovlivnění situace ve vypadávacích akcích.
     
  20. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    chybí mi 324 rosy - sázím žlutou kalu na 843 polí 1x1 a v průměru vypadává kolem 50 ks rosy na jednu sklizeň - takže pokud budu mít štěstí a budou i nadále posílat sousedé stačí mi 6 otoček a budu mít hotovo - vidím to někdy v úterý večer
    Jinak velmi chápu že ten kdo nemá třeba celý den přístup na farmu nebo začal později nemá moc šancí akci udělat a může vymýšlet strategii jakou chce, prostě tato akce je jen o opakovaném pěstování akční plodiny a pokud možno co nejméně prostojů.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.