Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    čarodějka:
    tak mi prosím poraď strategii, když myslíš, že je to opravdu jenom o přemýšlení.
    že bych si vzala dovolenou, abych mohla bez prostojů sklízet celý den a měla šanci na dostatek padátek?
    v práci fakt hrát nemůžu (a v noci spím)
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    JandaPanda, taky jsem pracující a taky si nemůžu v práci hrát a dokonce si ani nemůžu přesně naplánovat čas, musím se přizpůsobit potřebám pacientů - a přesto si myslím že akci zvládnu. Zatím jsem zvládla dokončit každou, kterou jsem začala.
    A strategii ti těžko poradím, když neznám možnosti tvé farmy - to si totiž musí každý farmář ozkoušet a vychytat sám, každá farma reaguje trochu jinak.
    A o přemýšlení to opravdu je - je tu několik farmářů, kteří hrají celkem krátkou dobu, a přitom akce zvládají, i ty náročné - protože prostě používají mozek a nevysilují se tu zbytečným bědováním.
    A pak jsou tu farmáři, hrající dlouho (aspoň to tvrdí) a při každé akci tady naříkají a nadávají, že jim to nepadá nebo nejde něco jiného...je jedno co, pokaždé něco. Většinou taky slibují, že s hrou seknou a ukončí tak naše trápení, ty věčné bláboly číst ....ale jaksi pořád hrají a píšou...
     
  3. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Hm, plocha sklizená s 2JC - 2 vypadávátka, stejně velká plocha, stejné rostliny, bez JC, 9 vypadávátek. Jestli to doteď neděláme špatně a ti JC naopak nesnižují pravděpodobnost vypadávátek?
     
  4. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    čarodějka007 Třeba je to jen tvoje trápení to číst, ostatním to třeba nevadí....
     
  5. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    čarodějka007, JandaPanda - som v čerstvom levely 98 (1 deň) a fakt si neviem rady, ten 1 JC nemá význam, legenda 29/30, výhonok v intervaloch aktivovaný a rosa nikde>:(. Koše sú nepotrebné, aj tak by som nekúpila. Od zajtra musím dať na deň pohopolia. Takže počkám do 23. do večera a buď kúpim rosu, alebo nedokončím>:(, ale veľkú hlavu si z toho nerobím :mad:xDa určite s farmou nekončím:D
     
  6. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak všechno akční napěstováno, ale rosy mi chybí ještě 527 kousků. Škoda, že to padá jen z akčních - teda spíš nepadá. Uvidím, jestli dosáhnu na poslední dekorku. Banány jsem utrhla.
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    tazvenuse já už leccos nečtu, protože je to opravdu ztráta času, ale byla jsem oslovena, tak se snažím odpovědět .... i když, pokud by hráčka četla a zamyslela se nad tím, co tu ostatní píšou, tak by těžko stvořila přání, abych jí poradila - a to bez sebemenší informace o možnostech její farmy.
    To je tu taky docela časté - hráči umí číst, ve smyslu že umí písmenka, ale smysl sdělení už k nim jaksi nedolehne....
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    To ne ... opice jen na baha ... jako znak mám celé roky růžové prasátko [​IMG] ... :p
    Jinak mi ještě chybí 56 stříbrných papírků, za chvilku sklízím a počítám tak se dvěma navíc :D.
     
    Naposledy upraveno: 20/11/16
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Preceja obávám se, že 2 JC moc velký rozdíl neudělají. Já jich mám 20 a to už poznat jde.
     
  10. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahojte všetci majú stres či spravia:cry:misiu
    neblaznite a vegetujte ...hrajte sa a uživajte si toxD:inlove:
    čo ja 244 rosy ♥ mám nádej♥:inlove:
     
  11. Rudy77777

    Rudy77777 Pisálek fóra

    Mám napěstováno a vypadávátek mám 420. Z dnešních sklizní žlutých kal mi padlo 43+43+46 ros. Jestli to bude padat i dál stejně, tak musím sklidit každý den třikrát a ještě ve Čt ráno. Z toho plyne, že splnění úkolu není to nemožné, ale dost nepravděpodobné.
     
  12. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    doben - Čekala bych+- stejně, ale zarazilo mě to výrazné snížení. I když možná i to je jen statistická odchylka.

    Taky nějak nevím, jak se tady dá něco vymyslet. Aktivované mám vše, co mám na farmě, koláč, marmeláda i chleba snězeny a výsledek je stejně žalostný. Dopěstovat množství není problém, ale zatím mám 32 stříbrných fotopapírů. Stonek už jsem oželela, zas takové terno to není, ale na rozdíl od jiných středně obtížných úkolů, které se mi daří plnit i když chodím do práce, tady šanci nevidím. Zítra budou pohopole, ale zas tolik bodů to není, abych čekala nějakou výraznou změnu a zásoby superhnojiva na to neobětuju, za to to nestojí.
    Nevím, možná mi léta uniká nějaký trik a já (a zjevně spousta dalších) se plahočíme zbytečně, když je to vlastně hračka splnit.
     
  13. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Zdravím všechny v nedělní večer;), jak to tady čtu o padátkách tak tentokrát by ten rozdíl neměli být tak veliký, jelikož to opravdu a jenom padá z akční rostliny. Určitě je to i o legendě jak kdo je s ní daleko, ale jinak snad už jenom kdo má kolik osázených polí a ještě JC.:pzačala jsem včera v poledne a rosy mi spadlo za tu dobu 160 nic moc spíš nic než moc. Také chodím do práce jako asi většina z vás a toto opravdu neřeším je to úplně zbytečné, v práci si to asi málo kdo může dovolitxDxD.Tak kdo skončil a má hotovson tak gratulka a kdo pokračuje a snaží se tak držím pěsti ať se dílo podaří.:cry::cry:Kdo jde do topky tak mnoho štěstí.:);)
     
  14. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    čarodějka007 souhlasím s tebou, že jsou tu někteří věční nadávači :) Ale nemohu tak úplně souhlasit s tím, že stačí přemýšlet. Myslím, že jsem člověk vcelku vynalézavý, matematika, statistika a příbuzné obory jsou moje vášeň :D a přesto jsem (alespoň v této akci) zatím nepřišla na vhodnou strategii. Pravda, ze statistického hlediska mám málo opakování k vyhodnocení, nicméně po vyzkoušení polí všech typů, všech akčních rostlin a nejrůznějších kombinací uvedeného, jsem došla k jedinému závěru, že to zkrátka padá čistě náhodně.....a to je to, co mi na této akci vadí.
    Přežiju to, že přepěstuji akční, kterou nepotřebuji (a že tentokráte krácení akce použitím MJS nefunguje), jsem ochotná i přestavovat farmu (ostatně to dělám méně či více při každé akci), ale vadí mi to, že u akce nemá vůbec smysl přemýšlet. Jen sít akční na co nejvíce polí (otázka jakých a jakou akční - asi náhodně střídat) a čekat, zda napadá dost, případně to popohnat SH, což v mém případě, kdy nemám obr stromky, nehrozí. Proto mi nastavení akce nepřijde zrovna šťastné. Samozřejmě to nevzdávám a jedu, ale spíše ze setrvačnosti než s radostí.

    S radostí čtu diskuzní vlákno, čímž děkuji bbowling, Twinulka, danda-vnovis a samozřejmě i Casey27 za počtení, věděla jsem, že jako vždy nezklamete ;) Jo a pokud by byl Casey27 odbytý jen suchou houskou, mohu poslat nějakou hodnotnou marmeládu k namazání (třeba jablečnou) a možná bych vyštrachala i nějaký vaječňák na zapití ;)
     
  15. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    čarodějka007: Ahoj. I to, že člověk akci neudělá kvůli tomu, že chodí do práce( nešel mu net,dostane chřipku) patří ke hře. Má teda právo, napsat svůj názor a své dojmy.
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Iwuska jistě, ale pokud sis všimla, reaguje hráčka na moji odpověď někomu jinému a ptá se mně, co jí poradím.....tomu se u nás říká "Potrefená husa nejvíc kejhá".
    Většina hráčů je pracujících, často pracují na směny a jsou tu i takoví, kteří v práci nesmí mít ani telefon - a je zajímavé, že právě ti si tu nestěžují...prostě si to nějak promysleli a dlouhodobě dokážou úspěšně farmařit i v takovém náročném kolotoči
     
  17. myška353

    myška353 Pisálek fóra

    Ahoj, 22ks rosy ze žluté kaly na všech polích, to prostě nedám ... :)
     
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Chtěl jsem si změnit stávající erb na navrhovaný erb s banánem, ale zjistil jsem, že Casey má v erbu
    větší banán než mám já ..... :eek:
    Jak je tohle možný, vždyť mám větší level a jsem určitě daleko hezčí .... :music:
     
  19. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    bbowling

    ale kuzelku mas urcite vetsi
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Myška353,

    otázka, můžeš prosím uvést jakou máš legendu a pak co to znamená na všech polích. Já osobně si pod tím představuji celé plochy políček, bez zbytečných stromů a zvířat. Maximálně tak skladiště a případně 1-2 mazlíky na plochu, ale mockrát jsem se už přesvědčil o tom, že někteří si pod tím představují tak 80 až 150 políček z 202 možných.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.