Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drovers__Run

    Drovers__Run Pisálek fóra

    To je tedy podivny, pěstovat něco co nepotřebuji ...tolik času a prostoru ...ve stájí to bučí, ve stodole zeje prázdnotou a já si tady točím obláčky či co to je :cry:
     
  2. kulička

    kulička Rádoby autor

    Jsem velmi zklamaná. Level 106 a 320 padátek. Přitom napěstováno vše. Nevidím logiku v tom, abych pěstovala dál něco, co nikde nevyužiju. Takže jsem vrátila farmu do původního stavu. Cítím se podvedená. :(
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem přestala stresovat... včera jsem byla úplně mimo PC, tak nějak se mi nedostavil kolega na noční směnu na brigádě; ke hře jsem se dostala od sedmi od rána až po půlnoci. Mám hotovou první fotku se včelkou, stříbrných papírů mám celých devatenáct kousků. Hmmm, asi se bez toho řádku na stonek tak nějak obejdu, za dobu, kdy jsem nehrála, mi jich stejně spousta chybí a ty mne mrzí víc :)
    TOPkařům držím pěsti, však většina z nich jsou místní pamětníci se zkušenostmi a značným majetkem, naší "banánové republice" určitě získají respekt 8)
     
  4. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Prej obtížnost střední, jděte mi z dílny..-.-
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Y_n_O jen aby ten banán v erbu nepochopilo RT tak, že soutěžící je nějak vyhledávají a potřebují - a aby jim ještě jeden nepřidalo....erb s vlajkou se mi zdá mnohem lepší
     
  6. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Mimochodem, jsem jediná, koho vždycky při čtení názvu "kala" napadne "koala" a kdo se pokaždé bez ohledu na padátkovou krizi uchichtne? :)
     
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, fakt neviem, ako ďalej:eek:. Rosy mám 372, teda 41,3%. Ešte som dala purpur, na noc dám žltú, ale zajtra som v robote, o pol siedmej odchod a šiestej prídem, to nenapadá:oops:. Farm sčot mám nastavený do 24.11. do 6.00, pretože potom PC pápá - oddychuje. Farebné papiere budú o hodinku namleté, tak aspoň banániky budúxD, ale farebný papier - to chce 600 rosy:mad:>:(.
    Topkári, slováci aj česi - držím päste, aby ste to zmákli a tým ostatným dali na frak:D
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    čarodějko, tohle by mne nenapadlo, ale budiž, ten banán v erbu je takový rizikový bonus; víc se mi líbila definice... i když ten erb od nejvyššího plantážníka měl také skvělé opodstatnění.
     
  9. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    No kamaráde - tady jsi "trochu" přestřelil - pokud to není sarkasmus.... za ty zmršený počty by měli dát tak 250 kousků mlhy,aby to napravili,s těma pětadvaceti si mohou tak leda vystřelit mozek...
     
  10. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak na noc pujde namlet poslednich 200 barevnych papiru a pestujeme dal,ale tech 9 hodin je teda palka
     
  11. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Tak už by jsme se teda také mohli sjednotit :inlove:,viz...DE,poláci,rumuni... mají všichni stejné erby. my s peztem teda zatím jedeme v banánech podle návrhu caseyho...pajda měl pravdu než se domluvíme bude konec xDxDxD
     
  12. micca

    micca Pisálek fóra

    Ahojte farmári, síce nerada, ale po reálnom zhodnotení situácie som túto akciu odpískala. Napestované mám skoro všetko, ale vypadávatiek ani len 300, čo je fakt bieda. Nebudem pestovať do zblbnutia pri viac ako neistom výsledku.Predtým som si bola vždy istá, že ak dám dlhodobky, tak to napadá, v tomto prípade to neplatí. Takže splním z úloh
    čo pôjde, ďalej nepestujem, odmeny nič, čo by mi za to bláznenie stálo. Najprv so si vravela, nejdem do toho, potom mi to nedalo, ale vidím, že môj prvý pocit bol správny, škoda, že som vôbec začala. Tým, ktorí sa nedali odradiť držím palce a teším sa na ďalšiu akciu, ktorá (dúfam) bude iná, to znamená lepšia a zaujímavejšia.
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Jasně, že zlatý banán hráči potřebují a vyhledávají ho :§P
    Jakpak by ne, vlajku si nedám zcela určitě, tím se už honosí řecký mordor s bílým pozadím. Připadala bych si jako Saruman...

    PS: to není nic proti vlajce, ale proti kastumizaci, kterou už zvolil dávno předtím někdo jiný a snadno se to splete,. :)
     
    Naposledy upraveno: 20/11/16
  14. harmonika.

    harmonika. Zelenáč fóra

    Suhlasim, pekna blbost s tymi padatkami... Som zvedava, kolkym to navyskakuje...
     
  15. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Vy jste teda vlastenci8)
     
  16. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Hraji již hodně dlouho, jsem level 97, ale tohle je jedna z nejhorších akcí. Zřejmě nikdo nepřemýšlel,zda je vubec možné akci normálním způsobem splnit. Nebo si naivně mysleli, že hráči budou nakupovat obrovské množství rosy. Příště budu nad každou akcí velmi přemýšlet, jestli mám vůbec začít,zda je splnitelná.
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Tak tipovací soutěž související s dožínkami je již k dispozici v diskuzním koutku.
    ------------------

    Jinak u mě už konečně skoro napěstováno a vypadávátek cca polovina.​
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    gazela52 pokud budeš opravdu přemýšlet, jakou vybrat strategii, akce splnitelná bude
     
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    prijemny nedelny vecer...tak umna bieda s tymi padatkami...ale od zajtra uz ne ni casu moc a nebavi ma pestovat dokola tie kale aj tak to je onicom...
    a moja chyba mala som plnit inac tie ulohy..tak sa dobrovolne tej stonky zriekam...ale..??,

    ked sa budu dat posielat tie dekoracie na O&D...poslem dobrej ponukexD

    vsetkym TOPkarom sklanam hold,,nech sa dari...;)
     
  20. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Končím!! První akce kterou nedokončím, protože prostě nebudu furt sedět jen u farmeramy. Jestli to takhle bude už u všech akcí, tak na hru kašlu. Doufám, že se vrátěj starý dobrý padátka z normálních rostlin. >:(>:(>:(>:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.