Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Mě by spíže zajímala ta manuální kontrola :D :D Ono objet všechny hráče a navštívit je doma, zase za tu odměnu 10SK opravdu stojí :D :D
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD kdybych věděla, že mi někdo z RT opravdu přijede domů manuálně zkontrolovat boty, tak se do té topky pustím (a i nové botičky bych si pořídila)
     
  3. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    ....Objet a manuálně zkontrolovat. :D Taky se těším. :p
    Akci jedu, TOPku - jako správné hanák ani náhodou.
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Medvánek pokud by ta kontrola zahrnovala i vyčištění, nakrémování a impregnaci, tak do TOP jdu xD
     
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bbowling: Já doufal, že papuče jsou v toleranci..... jo v letě hrát naboso... nemám nic proti, ale teď? No nic, kvůli těm odměnám risknu nachlazení a beru tedy troje teplý ponožky ( o těch tam nic nepíšou).
     
  6. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Tak máme tu TOP 3000, tak to se můžeme těšit na příští rok, kdy bude TOP 5 000 a odměna 1 SK. :D
    Kde jsou ty časy, kdy byla TOP 500 :inlove:

    Do topky sámo jdu jako každý rok.:)
     
  7. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    tak budu jen sledovat jak se ostatním daří,dožíňky by měli být bohatší,ale asi bylo sucho a tak se neurodilo,holt není každá akce posvícení,ale odměny bez SK JSOU CHUDÉ.Nevadí,tak snad příště
     
  8. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    teda akce jeste ani nezacala a tady uz je zase veselo
    diky lidi, mam hned lepsi naladu
    PS. ja mam taky ve stodole guano, rekla bych , ze mozna i cervene, ale akci hrave zvladnu javorem, karafiaty a pirkama s vejci
     
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    martina19751: Ahoj.... pírka s vejci... to je něco jako krůtí s vejci? Dáš mně recept? No něco k akci, ať nejsem mimo...ň, já se tak těšííííím ,-)
     
  10. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Já jsem s akcí velmi spokojená. Nějak nemám náladu na pěstovačku a v odměnách není nic, proč bych měla svojí nechuť přemáhat. (Žádné SK, žádná mininaděje získat strom nebo zvíře, které chybí, kuponů bych použila víc, než dostanu.) Topku jsem nezkoušela nikdy, vlastními silami na to nemám a jakékoliv jiné vítězství pro mne nepřipadá v úvahu. Takže jedu dál šípky a za pár dní bude level 100 a nová plodina a zase co pěstovat.
     
  11. AndreaVinklerova

    AndreaVinklerova Perspektivní autor

    Tak to já ;) do topky jdu . bo není možné aby jsem to nevyhrála když do toho nikdo nejde , snad mi bude stačit pár per a poletím až mezi prvních 1000 xD
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    No,kdyby mi Lucifer půjčil sedmimílovky, tak bych snad tu topku dal. K.tynka by ovšem musela být sklácena nějakou tou chorobou vnitřní, co se odehrává převážně na toaletě... Hele, určitě tu máte někdo lepší paměť, ten poslední do té tisícovky měl 200 000 nebo 200 000 000 a něco? Jdu spočítat stodolu, jestli bych se přiblížil k té první variantě. Ve stodole pravidelně větrám, makám a stejně je tam pořád to hnojivo...
     
  13. mituli

    mituli Polobůh fóra

    To je fajn,že do toho nikdo nejde-mám ve stodole asi 1000vajec českých,polské né ty jsou prý skažený,tak mi to musí stačit,co říkátexDxD
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jako vzdy do TOP se nezenu, ale ted dumam, kdyz si necham mytinu se zviraty, kolik casu na ty ostatni... nemam zrovna pres den cas, ale uvidime, zda obetuju prales na pole... nicmene to mleti fakt bude trvat 31 hodin? Teda to tu posledni den bude narku, no a ti co maji dlouhe turbo naplne (no lepsi davat mensi davky) taky budou rvat, ze to musi zrusit...
    Odmenu beru jako ten stonek, ostatni je jen bizuterie...
     
  15. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny sviatocny den...no a mna by tiez zaujmala ta manualna kontrola...aj by som do tej TOP isla...keby mi to RT malo vstupit do domu aj vyglancujem a pohostim...ale to by hadam museli davat odmeny BMW..alebo Ferarri cervene...a ne SK..a keby aj ..tak asi k dispozicii neobmedzeny prisunxDvelebnosti do nebe volajici....

    urcite by sa nasli aj papuckyxDmna uz tato hra za tych 6 rokov..fascinuje viac a viac...
     
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    TOP je skutečně tragédie, co se odměn týče - přijde mi to jako výsměch. Ale některé příspěvky tady jsou úžasné, a to je na tom jedinečné a zábavné. Pokud do TOPky půjdu, tak jedině v ponožkách, boty nechám pro případnou kontrolu za dveřmi (domů nikoho nepustím). Nakonec tam budou možná i ti, co tady píšou že ne ne ne - prostě až to spustí, tak se uvidí, jak budou lítat miliony... No a na tu k.tynku jsem taky zvědavá - pokud tedy ještě hraje. Takže zítra vzhůru do toho, jdu počítat své zásoby, ať vím, kolik milionů jsem případně schopná pustit (jestli vůbec)
     
  17. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Já mám ve stodole průvan,nevíte někdo jak vysoká je jeho protihodnota?
    PS:pamatuji dožínky kdy se bachla tři prasata,sežrali jsme je,večer byla zábava a sežrali jsme se pak my. :):)
     
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak do TOP samozřejmě jdu jako každý rok. Jen by mě zajímalo jestli příští rok bude dekorace, která dává 20%, protože to jde každým rokem dolů :cry: No nic třeba se dočkáme dekorky 0.1% BZ >:(


    Hezkou hru ...
     
  19. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Rozvinula se tu celkem prďácká diskuze :D Akorát nerozumím jak chce Casey dát tu topku když nemá ve stodole naprdíno. Ne nadarmo se říká "... raději smrádek a teploučko ..." :) Nesměle jsem o topce přemýšlel, ale pravděpodobně bych ani minuloroční minimum neposkládal, nebo možná budu pěstovat 6h akční a nacpu tam těch, kolik že to bylo?, minimálně 230-240 melounů.
     
  20. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Hm...tak ve stodole mám pomalu nic moc doteď doháním zvířátka i rostliny včetně plodů možná stonek ale do top nejdu. Tak jsem se těšila a je z toho jen zklamání 1x MJS ha bejvávalo i 5ks a odměn daleko více(královně už odzvonilo) no je drahota tak už se utahují opasky a asi nejen ty...xD>:(Janča
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.