Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Ahoj, určtě to nevzdávej, je dost času. Naházej tam žlutou květenu a jeď co to dá.


    Kytky budou asi ve čtyři hodiny napěstované, ale rosa se odpařuje nějak rychle, tak ji je nedostatek. Je dost času, tak zatím nestrkám hlavu do salátu jako Rondon ;)

    Předsedo z JZD, taky mám kolem 250 mega, tak buď to vyjde nebo ne.


    Hezkou hru ....
     
  2. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    jj, mě to pravidelně nepadá (jsem level 95). Momentálně mám 212 kousků, což na můj obvyklý průměr není tak špatný, ale k dopěstování potřebného množství akční mi chybí 2 otočky - jedna růžových a jedna žlutých a už bych kaly nepotřebovala. Ale vypadávátek mám cca 23%, tj, kdž budu chtít zkusit štěstí a pokusit se dokončit (v poslední době se mi další dokončit kvůli padátkům tak 1/3 akcí). Budu muset s milou kalou pokračovat až do konce a doufat v zázrak. Kupovat koše fakt nebudu, navíc bych musela kupovat ty největší a motivace se navíc snižuje. Dřív, když mi chybelo pát padátek (2 -6), tak jsem si je občas dokoupila, ale 150 prostě kupovat nebudu.... to ralší oželím odměnu a když to bude takto pokračovat, tak možná i celou farmu...
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    a neměl by být v erbu český narodní napoj ----pívoooooooo a rum
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tedy koukám, že než se na erbu dohodnete, tak bude po akci :D
     
  5. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    slootr: to jsi ještě dopadl dobře - já z modré na pohopolích (doplněno po krajích purpurovou na mini) měla ráno 20 ks z celé farmy. Včera ale z pohopolí s purpurovou přes 100 ks, tak to asi dneska ještě zkusím.
     
  6. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    já bych navrhovala do erbu jablko nebo jahodu (nejdřív mě napadla brambora, ale ta tam není, když se u nás pěstuje)
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    jan.svatek: ... to je jasné co pěstujeme navíc, nás rychle šoupli do TOPky ... ale já nechcííí ... sem právě vypnula troubu a mi změkne kůrčička na kuřátku :p no ten banán na vlajce se mi líbí, ale dejte vědět včas ... musím pozavírat ty svoje opice, aby nezůstaly vlajky prázdné :D ...
     
  8. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak mám pocit že tahle akce je asi nejhorší z těch co jsem tu zažil,no jednou to přijít muselo.
    Není každý den posvícení,tak snad to bude příště lepšíxD:cry:
     
  9. dzurda83

    dzurda83 Pisálek fóra

    Od začátku akce a to jsem začal hned ve 14:00h mám 165 vypadávatek. Sklízím pomalu NON-STOP. Akčních plodin hromady a rosa žádná :-(.
     
  10. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    -migos- přesně, neházejte flintu do kytek;) vzdyť na farmě jde přestavba tak rychle, že se dnes máme líp než včera.....předevčírem......zítra.....no říkal jsi to tak předsedo ne?xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 20/11/16
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Také mám jeden návrh na erbové rozlišení. Co si dát do erbu jednoduše pro českou farmu C a pro slovenskou S. (morava a slezko asi mají smůlu kvůli přehlednosti.)
     
  12. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Skusil jsem stěhovat JC jak tady někteří píšou a k tomu mám splněnou legendu a ejhle ze dvou ploch purpurových a třech ploch žlutých 8 ks. rosy. Takže snaha a píle byla odměněna. Jen víc a houšť takových akcí milé RT.
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Xenie6161 - já víc jak cca 65 kousků ze sklizně nevydudám (většinou kolem 50-ti). A je úplně putna, jaký mám pole. Ono to totiž kuropí, jak se tomu momentálně zachce :(
    Ráno ze žlutých : prales 15, plantáž 9, hlavní 22, divoška 13. (Mýtina purpur 6) o_O (ta hlavní louka velice mile překvapila).
    No, přesto jsem s rosou ve dvou třetinách, takže jestli se něco nepotentí, tak to dám (ale tentokrát bez prstu v nose teda) ;)
     
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    kašlu na to,nemá to cenu...
     
  15. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Milá nezmarko že má Morava a Slezsko u nás smůlu jsme si už zvykli.
     
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Nezmarka - raději bych tady nerozdmýchával nějaké vášně ohledně znaku, jestli takový nebo makový a už vůbec bych do toho nemotal, zda má nebo nemá Morava a Slezsko smůlu. Jsme jedna země a vůbec bych to tady nedělil.

    Pokud ano, tak já chci taky speciální znak pro Středočeský kraj nebo ještě lépe pro Prahu-východ. Ještě by to šlo udělat podle PSČ .... :p
     
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    žlutou akční (6h) mám napěstovanou, příští otočkou budu mít napěstovanou modrou akční (3h), a pak ještě "dotluču" tu purpurovou... ale jak na ta vypadávátka?

    Dívám, že jste zkoušeli pohoda-pole... tak až dovařím a naobědváme se, mrknu, jestli vypadávala Rosa lépe... já mám umleto 30 stříbrných filmů, to je 180 Rosy... hmmm, budu ráda, když dám dohromady 100 stříbrných filmů na třetí dekoraci -.- ...o větvi na stonku si nechám zdát.
    A po dopěstování akčního kvítí asi budu muset začít experimentovat s polema... zatím jedu na 1x1, přeonačím nejspíš na 2x1, pohoda atpod. Prostě hokuspokus :music:
     
  18. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Už jenom 480 padátek a mám hotovo. Ze 100% do stodoly to šlo bezvadně a kam se dalo jsem vrazila všechno čeho mám málo, kašlu na vypadávátka, tenhle bonus nepadá každý den. Nevím jestli to dám, teď už tu tak pravidelně nebudu, až vyprší bonus, cca za 6 hodin tak dodělám dodělám a když ne no a co. Stonek tak závratný není, prostě není nad kupony když mám kombajn na něco nepojízdný :). Mě to absolutně neskáče z pohopolí, ale kvůli bonusu jsem hodila všude 1x1 teda tam kde bylo místo. Docela to před tím lezlo z 2x1, pohopole ne, zkusila jsem jednu plochu a jenom 2 vypadávátka. Ale ono je to fuk, stejně ze 6tihodinovky víc jak 48 ráno nedostanu ať tam mám co tam mám. Jsem v polovině a když to nedám tak co se stane? Chleba levnější nebude, čekám opak...aby po koších nepřišlo o pár kaček dražší něco dalšího, třeba kombík atd...a nebo nabídky na neodolatelné balíčky na všechno.
     
  19. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Ahoj, jelikož mi hned po přečtení OFI bylo jasné, že kaštanový řádek mi bude na nic a případná příprava den předem taky, tak jsem se na to hned od začátku víte co.Sice sázím a sklízím, ale rozhodně nic nepočítám a ani počítat nebudu.Moje farma vždy zápasila do poslední chvíle s padátky a za pět let farmaření se v tomto směru nic nezměnilo a abych dělala psí kusy, stěhovala JC a nevím co ještě mě fakt neba. Včera jsem se pustila do pečení perníčků, už mám upečený základ i na perníkový adventní svícen, zrovna se plácám s vymýšlením perníkového kostela a to je pro mě záživnější a zábavnější než se třepat, zda-li mi do konce akce vypadne potřebné množství rosy.To se raději budu třepat aby se mi neporoučel k zemi ten kostel;).
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    bbowling: obávám se že skladiště nebo satelit v obrázcích pro erb ještě nemáme. Bo nic výstižnější pro současnou Prahu-výkop neznám :D.

    PS: prosím plácněte tam ten návrh od Casey27, zatím mi připadá nejlepší.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.