Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. terezavodickovaY

    terezavodickovaY Pisálek fóra

    Ahoj farmáři,
    já pěstuji na 500 pidi polích. Nyní po sklizni azurové na 420 polích vypadlo 8 ks rosy. Zatím mám za 24 h /39 ks rosy. Pěstuji s vodou, mám živoucí legendu 27/30. Jsem v 86. levlu.
    Jsem zvědavá, jak to bude vypadat zítra po dalších 24 h, kdy bude pěstování stabilní.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zkusil bych měnit velikost polí. Na mé farmě jsem míval dobré výsledky na polích 2x1 a 2x2.Naopak na 1x1 to byla vždy bída.Samozřejmostí bylo pěstování na všech dostupných plochách.
     
  3. agnerd

    agnerd Zelenáč fóra

    Co je to prosím to JC a jak se to dá sehnat? Děkuji :oops:
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  4. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Zdravím všechny nadšence farmy ;) já teprve začala odpoledne rozpěstovávat a jsem zvědavá jak to půjde, snad se bude alespoň trochu dařit a nějaká ta kapička spadne:cry::cry:. Všem přeji příjemnou hru a krásný sobotní večer:p
     
  5. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    Ten, hrabající se Pat či Mat..cha,chaa, chyběl. NOO, konečně jsi tu kaolin11.
     
    STYBI a Trepifajksl tohle ocenili.
  6. slootr

    slootr Baron fóra

    Dnešní druhá sklizeň žlutý dala (hlavní/divoška/plantáž) 20/14/17. To je celkem 51.
    Před pěti hodinama z úplně téhož bylo: 11/14/12, tedy 37. Možná se to zlepšuje :)

    Sázím červenou a otevírám lahev Modrého Portugala (to je taky červené, modrá pude až na noc na poho)

    No a rekapitulace - ve stodole 111 ros, 150 už proletělo mlýnem, takže zatím celkem pěkných 261 :)
     
  7. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Zbláznil ses? xD To by mě mohlo finančně i farmářsky zrujnovat. Ale Lyžařka tady ráno něco psala o rohlících, tak se zkus zeptat, jestli to ten její noční buditel všechno nespořádal k snídani. Ale můžu ti poslat Ampuli růstu :p Na Topku to asi vliv mít nebude, ale co ty víš, na co se bude hodit xD
    A pro Samce bych tady měla jednu Esenci moudrosti, tak pokud má zájem, není problém :p
     
  8. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    ja melu treti varku 17 stribrnych papiru(306 rosy), takze se nestresuju a v klidu jedu na polich 2x2, na noc davam poho pole, na kazdou plochu jeden druh, jedu na 4 plochach, zluta bude 2x, na ty dam SH, jinak bez
    a to by bylo, aby nebylo
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    No když počkáš do rána tak ti tu housku místo Twinulky pošlu. Bohužel dnes jsem se již rozdal a houska nemá křidýlka, aby odletěla sama od sebe a nekoupím je ani za zlaťáky.
     
    STYBI a milostivas tohle ocenili.
  10. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Ahoj je to john citron , který ti přidává 5% šanci na vyskočení předmětů a sehnat se dá už pouze při akci OaD (obchoduj daruj)
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci


    Toto video obsahuje kód, kdo mi ho pošle poštou jako první získá malou odměnu.
    Nejedná se o bonusový kód od RT, takže nelze využít jinak.
    -------------------------
    Rozhodl jsem se topkařům poskytnout alespoň malou motivaci. Všichni topkaři získají za své konečné umístění JC body.
    Navíc nejlepší z českých a slovenských farmářů a farmářek v letošní TOPCE získá ode mě jako bonus Růžové pandy.
    [​IMG]
    Kompletní informace o JC bodech, které můžete získat za umístění v TOPCE najdete v mém deníku.

    --------------------------
    A můj stav:

    modrá kytka: 5420
    žlutá kytka: 3694
    růžová kytka: 1105
    rosa: 275
     
  12. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Žádný rohlík na rozdávání nezbyl .... Pokud si ale pamatuji, v minulých letech tu přes rozdávání housek při dožínkách byl kuželka. Tak je třeba se hlásit u něj. Ale letos zatím od něj nepřistála ani jedna [​IMG]
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Lyžařko, asi taky spadnul na seznam "hardcore hráčů" a sype do bezedného sudu, někdo další by se rád zúčastnil bezedné akce? Co Twin, za houstičku nechtěla bys? :--D

    danda
     
  14. slootr

    slootr Baron fóra

    Kašlete na housky, rohlíky a podobné nesmysly :) Ode mě se nikdo do konce akce nedočká ani suché kůrky. Je čas posílat rosu, páč na kolejích fakt nějak došla. Kdyby nebylo komu, stačí kouknout do žebracího vlákna (co se tam somrujou dárky)

    :D

    edit danda: Bezednej sud ještě neskončil? Takže si mám dělat vrásky, do kterýho pytle mě systém (případně s přispěním nejmenované moderátorky) hodil? :p
     
  15. agnerd

    agnerd Zelenáč fóra

    díky :)
     
    STYBI, milostivas a Bella74 tohle ocenili.
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Máš pravdu, něco by se určitě přepěstovalo tak jak tak, ale nebyly by to dvě třetiny, jak se tu mnozí v této chvíli domnívají, že to může tak být. Rozpěstování je samozřejmé, ale i já jsem ráno ještě nepřemýšlela a vyhodnocovala jsem to až po noční sklizni, na kterou jsem aktivovala druhou MJS, jen si říkám, že to bylo mým nedostatečným vyhodnocením situace, ne že by mě RT nutil přepěstovávat o tolik - kdybych jela bez ničeho, tak mám o dost vyšší šanci dosáhnout vyrovnanějších čísel mezi padátky a sklizní. Takže já přepěstování neřeším nějak úkorně, i když by se mi jako většině líbilo víc, kdyby to skákalo z dlouhodobek nebo třeba chlívků.
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Z pěti ploch žlutá kala vypadlo 50 stříbrné rosy
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím slootr, přesměrování na bezedný sud je zcela bezplatné a dobrovolné :D je to přesně ten adrenalín pro VIP farmáře.. chtěl bys?

    danda :)
     
  19. slootr

    slootr Baron fóra

    Danda - nene, já sem spokojenej s nástrahama od RT, víc adrenalinu by mě asi zabilo xD
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    danda: Ty si z toho děláš srandu, ale předpokládám že to bude opruz, až tu bude xy dotazů (jak začnou dodávat pomalejší hráči) .... Dodal jsem kaly do duhové místnosti a ony mně zmizely. Nebo máš info, že byla chyba programátorem už opravena? Co vím, tak nejsem sám komu se to stalo a klidně se to může stát i ostatním, pokud budou dodávat postupně ,-) A pokud se nepletu, tak jsem k tomu nečetl žádné ofi info... že se to může stát, na co si dát pozor a jak postupovat ,-)

    No a něco z jiného soudku pro všechny.... kdo uspořádá tipovačku? Nebo letos nebude? A nehlaste se všichni ,-)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.