Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babako

    babako Expert fóra

    Krásný den všem přeji farmáři,přiznávám rozjedu jí se zpožděním,udělám co udělám,a o Topce..?,o tom ani nemluvím.. Myslím si že odměny ve virtuálním svetě by měly spíše nabudit ke splnění a soutěžení s celým světem a ne hned od začátku zamrznout,no ale uvidíme..
    Jdu do každičké akce a určitě do ní půjdeme spolu všichni..
    Ať se vám všem daří a přeji příjemnou hru..
    Hezký den..:inlove::);):p

    Ohledně padátek,změna je určitě nutná,ale tady možná malinko nešťastná..
     
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Snad do zítřka na jdu na této akci něco pozitivního :p Každé Dožínky se rozvinula fakt super diskuze,
    do které se nemíchala určitá, jinde převelmi aktivní, skupina hráčů :wuerg:, ale tentokrát to vidím dost bledě.
     
  3. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    zase velké rozčarování tak jako minulý rok.Vypadávátka jen s akčních rostlin to je sice pěkné,ale na každé farmě to padá jinak a to ani nemluvím o těch co mají citrona.Tak si myslím že někteří budou zase rovnější.
    A už vůbec nechápu proč jsou ve stonku dekorace 1x1 menší to opravdu už nemohlo být.A kdyby to šlo na plochu tak by je zase dali 2x2.Poslední dobou je tady všechno na opak tak jako v naši ČR.
     
  4. WhiteCarrie

    WhiteCarrie Pisálek fóra

    Tak jsem se těšila, až se objeví popis akce, co suprovýho nás čeká, když jde o dožínky a jako většina hráčů přiznávám velké zklamání... Akce samotná klasika, ale s těma padátkama z akčních se nám teda pomstili... Na to není ani potřeba žádná extra strategie, přemýšlení, spekulace, co mě tu tak baví, prostě budeme jen otrocky sázet akční, mlít a dodávat. Odměny žádný zázrak, ale pořád ve mně plane plamínek naděje, že na vánoční akce si pro nás chystají bombu, kterou nám vše vynahradí (jsem naivka, já vím...)!

    No a o TOPce se snad ani nezmiňuju. Určitě nejsem z těch, co si můžou dovolit postrádat nějaké plodiny a ostatní. Škudlím, kde můžu. :) Ale obdivuju ty, kteří se i přes převelice bídné odměny do ní pustí! Asi v jejich případě je největší odměnou spíš ten adrenalin, než hodnota výhry. Tak zítra v klidu, bez příprav (páni, ráno můžu normálně sklidit!), ve dvě ahoj :)
     
  5. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    bbowling A to jsem tě synovče chtěla požádat , abys v dží zí dý nechal pootevřený vrata....no letos nevím nevím;)
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD tak to je opravdu "dokonalost sama" ... základní akci budu plnit, ono se to po začátku nějak vyvrbí a uvidíme, co budou dělat padátka ... kdybych měla plnit akce jen kvůli "odměnám", tak si nezahraju, no a topka jde opět mimo mne - mám sice dost ctižádosti a chuti být na čele všude, kam se vrtnu, ale taky mám určitý pud sebezáchovy - velký výkon musí být také dobře ohodnocen - takže si za splnění akce vyrobím 1 MJS navíc a přidám si i 1 mrkvový chléb a pokud se budu chtít hodně rozmazlovat, tak si přidám ještě 1 jarní věnec ...
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Do akce jdu-do Topky ne.Děsivku nakrmím ponurým květem-ten je za 100(500ks to spraví).Vypadávátka jen z akčních,tak snad budou padat.Zítra ve 14.00 hurá a pojďme na to.
    FA101....BAHA321
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    to je postavené na hlavu s tím vypadávaním jenom s akčních už vidím jak budu mít na pěstované akč. rostliny ale k vůli vypadavatkám budu muset pěstovat dál dokud nebudu mít dostatek stříbrné rosy a nebudu jediná
     
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Když se zapojím do akce, tak na ní bude určitě něco pozitivního ,-) Bude ti to takhle stačít? ,-D


    Ahoj, můžeš začátečníkovi vysvětlit proč jsou dekorace 1x1 špatné do stonku? Osobně si stonek neprohlížím několik hodin denně, tak je mně jedno jaké jsou tam dekorace .... pro mě je podstatné co dává jako celek ,-) A na plochu jsou právě super dekorace 2x2.... vzhledem k tomu, že hodnoty BZ/ TBZ jsou v poslední době většinou čtyřnásobné oproti 1x1, tak ti stejný počet dekorek dá mnohem více než 1x1 a potřebuješ jich méně na celou plochu. Jestli není něco naopak někde jinde? ,-)
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, bbowling - a to tu ještě nejsme všichni xDxDxD
     
  11. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Nejlepší na tom tady je, jak každý remcá, že do Topky nejde, protože jsou mizerné odměny. Ale málo kdo přizná, že má ve stodole prd, takže i kdyby byla v odměnách alej floreňáků, tak má smůlu, protože tohle není akce na pár dní, ale na přípravu celý rok a to už trochu strategie vyžaduje :pxD
     
  12. silviec

    silviec Mistr fóra

    Ahoj, co byste cekali od dožínek , kdyz venku mrzne))).
    Sousede se zapoji asi tri, tak jim i vsem cechackum i slovackum budu drzet pesti, když se do te silenosti pusti, a rada pomohu , trh AQ.
     
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Twin: No fůůůj, takhle mě prásknout.... zrovna sem se chtěl na ty odměny vymluvit ,-) Mmch prd tam nemám.... u nás větráme ,-)
     
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Twinulka: otevřeně přiznávám, že mám ve stodole prd :) a proto do TOPky nejdu....
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Twinulka já sice zásoby mám, ale asi bych nepřežila, mít po TOP ve stodole prd - a to i za předpokladu, že bych porazila k.tynku :D
     
  16. silviec

    silviec Mistr fóra

    casey- tak uz mam tri topkare, ja vedela , ze ty pujdes)))
     
  17. milteska

    milteska Expert fóra

    já měla ve stodole prd po topce před dvěma lety-nevím,jestli do toho půjdu
    jinak bodově z děsivých je na to nejlépe ponurý květ,pokud dobře vidím-v tom bych problém neviděla,mám jich cca 10 000
     
  18. lena4049

    lena4049 Pisálek fóra

    Super. Akci dělat nebudu. Čas využiji na dodělání úkolů v družstvu. Tam budu mít odměny hodnotnější.
     
    dana9494, STYBI a babina51 tohle ocenili.
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Pozor! Všichni TOP výherci budou manuálně zkontrolováni ohledně použití “botů” a jiných podvodů.
    Tohle mě ve spojitosti s obřími odměnami jako 10x SK v TOP 3000 úplně rozbilo xD


    Každopádně bude lepší hrát naboso, když budou kontrolovat ty "boty"8)
     
  20. abc23

    abc23 Komisař fóra

    To mají tak do Vánoc :D:D

    Ohledně padátek -- jsem zvědavá, kolik kytek budu muset přepěstovat, tohle už tu taky jednou bylo.. a byl to děs, protože někdo přepěstoval o několik tisícovek navíc.. to je zase pěkně vypečená akce :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.