Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    bbowling Ty provokatére!xD Už dlouho ne! Samozřejmě že ne všichni končí akci za dva dny. Já akci neplním z důvodu,že nevím co bych házel do hladového poháru.
    Jinak , někdy je lepší si na rukou fakt sedět!xD
     
  2. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak se mně zdá, že jsem se také při této akci zbláznila. Ve čtvrt na dvě mě u televize budila drahá polovic, že jsem chtěla sklízet a já fakt sedla a sklízela ..... A zopákla jsem si to kolem šesté hodiny ranní, když mě probudily kočky, protože něco schodily na schodech. Ale pak jsem usnula tak, že jsem málem nestihla u nás na dědině koupit ani rohlíky......
     
  3. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak to je jasný. RT jsou Číňani, tedy majitelé sešívanců, a na Rosu - Sparťana se nemůžou ani podívat. Proto taky nepadá xDxD. Nebo dali pokyn, že vypadne denně tolik rosy, kolik bude mít Rosa startů za sezónu...
     
  4. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    kaolín
    zajímavý dotaz, řekněme, že jsem odhadla počet nutných pidipolí na 400 ovšem v tom je použití SH na rozpěstování,
    takže tam je úspora asi 4 hodiny, na spánek odebírám 4 hodiny za den, /sklízím před usnutím a po probuzení/ tj 6x4 24 hodin,
    to samé odeberu na zaměstnání tj dalších 24 hodin, zbytek se věnuji hře. Redukovaná pěstební doba je tedy odhadem
    144 hodin-(4+24+24)=92 hodin tj 64 %. Z toho plyne, že bez SH a při zaměstnání a normální spaní je nutné hospodařit na
    625 pidipolích. Přes to, že za správnost odhadu a těchto počtů bych vůbec ruku do ohně nedala, závěrečná odpověd, za kterou bych stála zní:
    Ano akci může splnit i zaměstnaný jedinec, musí ovšem zbořit skoro všechno.
     
  5. samec

    samec Magnát fóra

    Bylo by dobré,kdyby se to nahlásilo RT jako chyba! Z hlavní louky vypadlo 6ks a z ostatních dvou polí 0ks!!, a na bahama 2ks a na d.pralesu 2ks z 3hodinových celkem 109ks a to nepočítám co mi už poslali sousedé---dá se to stihnout?A když se půjde od pondělí do práce--tak je to normální?? Není to výsměch od RT?Nebo snad fakt chyba k nahlášení?
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
  6. Michalka8383

    Michalka8383 Perspektivní autor

    Přesně tak, padátkům se nedá říkat padátka, když nepadají :cry:
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ajtyk já bych možná upřesnila kaolínův dotaz : může akci splnit i jedinec, který v zaměstnání pracuje a nemá čas na voloviny?

    ....a jinak, na spánek počítej doporučených 6 hodin, jestli spíš jen 4 a nemáš parainsomnii z neurologické příčiny, nech si udělat testy na štítnou žlázu ... normální lidi spí aspoň 6 hodin, chlapi zvládnou i 8 až 10 :D
     
  8. abc23

    abc23 Komisař fóra

    [QUOTE="kiki2305...

    Pozn.: Pro ty, kdo nevlastní JC - neměl by prakticky žádný význam. Zvyšuje pravděpodobnost o 5%, takže i v případě, že by se to chápalo tak, že vypadne o 5% víc rosy, znamenalo by to aktuálně o 1,25 rosy více na celou jednu sklizeň (a navíc pravděpodobnostní počet takto vůbec nefunguje). Tím chci říct, že nemusíte ničeho litovat. Mnohem účinnější než stěhovat JC bude podlézat sousedům :)[/QUOTE]

    Neviděla jsem tu žádnou reakci, nepatřím mezi majitele 2-30JC ale podle mě se šance 5% za JC sčítají, jinak by pak každému stačil jeden jedinej ne? ;) a podle příspěvků jde vidět, kdo má více JC a stěhuje je na každou plochu, že je v podstatě s rosou za vodou.. :music:

    Ve mlýně teď melu nějaký barevný papíry, tam problém nebude s kytkama ale rosy zatím padlo jenom na 22ks stříbřitýho papíru, u mně to bude s tím 1JC pokulhávat. Nehodlám se vyprázdnit s veškerým SHáčkem, takže jak tu někdo zmiňoval, i u mně půjde o pudovou záležitost :cry:o_O


    Tomokoco: taky docela haluz, kdoví, jak ta topka vůbec funguje.. ale aspoň si užij svých 5 minut slávy :):D


    čarodějka007 jo to jsem taky chtěla reagovat na tu dobu spánku, já teda spím denně 8hodin, jako miminko .. a nejsem chlap :music: v podstatě nemám moc šancí na dokončení.. pač v noci k tomu nevstávám a většinou farmu vypínám ve 19-20hod, nastává klidový režim :D
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
  9. slootr

    slootr Baron fóra

    Namlel jsem první stovku barevnejch papírů a hodil jsem to do úkolu, aby se mi přestal objevovat ten tutoriál. Za dvě hodiny sklidím žluťuchu, pak ji otočím ještě jednou, po ní přijde růžovka a na noc na poho pole modrá. Plánované tři sklizně vycházejí, s tou ranní jsou to dokonce 4. Počet kytek teda bude za chvíli, pak budu už jen padátkovat.

    čarodějka: díky za info o spaní, již delší dobu jsem měl obavu, jestli skoro deset hodin spánku, o které si moje tělo občas řekne, je nějaká choroba. A zdá se, že je. Jmenuje se mužství :)
     
  10. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    abc23 tady nejde o pět minut slávy, ale jak je to možné :D Tomokoco, neboj letos to dáš, máš :inlove:podporu už i RT :inlove::inlove::inlove:. Jinak erb už mám na českou vlajku a snažím se co to dá bez JC
     
  11. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Nevím,ale vypadnout za jednu sklizeň na všech polích 8 vypadávátek je snad trochu málo,nebo ne?
     
  12. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Tak to Já asi nebudu chlap, protože už od malička jsem nespavec. Jednu dobu jsem na to bral i pilule.
    Jinak normálně spím tak 5 hodin denně.

    Co se týká doby kterou strávím na farmě :
    Pondělí - mávnu rukou že mi to může být ukradený
    Úterý + Středa + Čtvrtek - sklidím zaseji, vykydám, pošpekuluju na trhu
    Pátek - vzpomenu si na Kubíka a vyberu si dárek.
    Sobota - Ráno oběhnu celou farmu a pak si večer vzpomenu že jsem zalil a pohnojil Mrkev kterou potřebuju na krmivo (pokud si vzpomenu, vyberu dárek od Kubíka)
    Neděle - čumím do toho půl dne, protože manželka se synkem jezdí ku tchyni.

    Akce vynechávám a nevšímám si jich, protože nejsem padlej na hlavu abych si kvůli tomu natahoval budíka.
    Plním jen ty akce u kterých mám 100% jistotu že je z mým volným přístupem zvládnu.
     
  13. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    čaro,
    vidím, že musím upřesnit jak to počítám,
    počítám produktivní doby, to znamená, že část spánku je z hlediska hry produktivní, protože rostlina zraje, neproduktivní doba je od dozrání do probuzení, se zaměstnáním je to stejné,
    omlouvám se tedy za zkrácení textu, myslela jsem, že je to zřejmé
     
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Zatím jsem spokojená. Po 23 hodinách akce mám 204 krůpějí rosy, tudíž je předpoklad, že za zbývajících 5 dnů to na stonek dá. Také i proto, že od dnešních 16 hod budu pěstovat už jen žlutou šestihodinovku (jsem pěstitel a je mi úplně jedno, co na polích roste).
    Pěstuji na všech celých plochách na 1x1. Na jedné jsem zkusila 1x2 a byly jen 3 kapky oproti 6 - 11 z ostatních ploch. Nemám JC ani obr a kouzelné stromy, SH spotřebováno cca 300 při rozpěstování a následně na jednu sklizeň na pohopolích. V noci spím, poslední večerní sklizeň byla v 21.30, oseto na 1x1 všude žlutá, první ranní v cca 7 a pár minut.

    Kdo vidíte, že vám to nepadá a chcete se na to vybodnout, zkuste udělat první tři obrázky a získejte dekorace. Vzhledem k jejich velikosti dávají solidně bodů. Ač se zdá dodávaná protihodnota vysoká, stodolu vám to určitě nezrujnuje. Karafiátů necelých 400, růží necelých 500.

    Šmankote, že bych byla chlap? 8 hodin spánku je optimum, 10 hodin balada :music:
     
  15. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Lidi mě došlo turbo u mlýna:cry::oops:
     
  16. abc23

    abc23 Komisař fóra

    tatkanas1
    tak já doufám ve vysvětlení v této záležitost.. pač jinak se tu už nedá ničemu věřit.. o_O8)
     
    STYBI, Michalka8383 a tatkanas1 tohle ocenili.
  17. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    tazvenuse - nezoufej. Turbo sice mám, ale za 2 floreny mít stovku namletou okamžitě, tomu se nedá odolat.
     
  18. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky bohužel jsem začala rozpěstovávat až kolem 11 30 v noci včera takže skluz i u padátek, pokud se to nezlepší akci nedodělám :( nu což pokaždé nemůže být to pravé posvícení že...xDnevadí ono se to pro jednou nezboří a ještě k tomu nejspíš nestihnu ani napěstovat--- když většinou musíme vše skloubit i s prací a tak dále třeba se konečně pohnu s rostlinkami:p:p:pJanča
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda tahle akce bez pripravy je hodne zla, i s JC (bez stehovani) jsem na hrane a to jsem pres noc hodil pohopole, nicmene kyzeny efekt to moc nebyl - dohnal jsem jen ztratu padatek... takze na pocet kytek to vychazi, ted vlastne budu nejspis pocitat tak, ze dam nejdelsi na minipolicka a na pohopole ty kratky - pak cas vyjde na noc bez SH... tim kratky v pohode ziskam a dost padatek z nich, SH bych daval na ty nejdelsi, at netrpim vyhazovanim SH na neco, ceho uz tou dobou budu mit prebytek, ze?

    Vypadavat ma 150 rosy/den, v tuto chvili ma byt 148 (nebo chybet 752 ), mam 165 (chybi 735 ), mam 18% hotovo.
    Stav azuroveho : idealne 993 kusu (1012/den ), mam 2548 z 6070 (41% ).
    Stav purpuroveho : idealne 1197 kusu (1220/den ), mam 3271 z 7320 (44% ).
    Stav zluteho : idealne 788 kusu (804/den ), mam 1184 z 4820 (24% ).
    Zatim uplynulo 16% casu, zbyva 120 hodin.
    Nezapomenout prubezne zamestnat mlyn 150* stribrnym fotopapirem a 470* barevnym fotopapirem, celkem za 1860 minut, tedy 31 hodin!
     
  20. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Díky, už jsem na to asi přišel. Ta protihodnota 79 bude počet vhozených fotopapírů do duhového úkolu. Pár jsem jich dodal a z nějakého důvodu je to počítáno jako vhozená protihodnota v sudu...
    Podle množství hráčů s vhozenou protihodnotou 100 a méně asi nejsem jediný, u koho se to děje.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.