Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tomokoco

    no to ses teda borec, asi mas protekci :D
     
    STYBI a evainfo tohle ocenili.
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím. Že je tato farma na padátka při každé akci velmi chudá i když legendu
    mám celou, JC také dost , dlouhodobky dávám, na to jsem celkem zvyklá a vždy
    makám jako barevná a dám to. Že si ale nějaký "tvůrce" vymyslí padátka jen z akčního
    (také bych to spolkla) a ono ze čtyř narvaných ploch akční květenou vyleze 6 padátek,
    to už nějak špatně rozdýchávám. Takže sklizeno a se svými 99 padátky se můžu jít
    tak akorát vycpat. Když už tedy ten "chytrák" přemýšlivý vymyslel padátka z akčního,
    mohla se trochu povolit stavidla. Každou akci jedu s nadšením pravého závisláka, ale
    u této jsem tak znechucená , jako ještě nikdy ne.
    Komu to padá , gratuluji a jen smutně konstatuji, že mě néééé .
    :p
     
  3. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    od 19.11. 10:00 hod. do 20.11. 11:00 hod. proběhne "Šťastný den sklizně".kde to vázne, žádné offfi :( mám uzrálo a nic

    PS: už to jede
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Danielaa25: ... musíš chvilku čekat na trhu, bobky krást druhým pod rukama a udělat si po sklizni další zásoby. Zatím stojí kolem 30-ti Kr ;)
     
    Trepifajksl, dana9494 a STYBI tohle ocenili.
  5. samec

    samec Magnát fóra

    pajaable---- jsem také zcela znechucen-- z mýtiny např. vypadl jen jeden kus!!!!(4h)---celkem jich mám 98---za dalších už jen 5 dní--je to zhola nesmysl na stonek se dostat---to byla hlava pomazaná-kdo to vymyslil!
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Vypadávání je přiškrcené - opravdu obtížnost střední 8)(to by mě zajímalo jak to RT určuje). Z 203 pohopolí purpurové jen 76 se 2 JC (aktuálně celkem 158. Uvidím jak to padne z pohopolí z ostatních dvou kytek a pak se rozhodnu jak dál. do topky nejdu, ale úkol bych chtěl zvládnout z principu. V nejhorším případě půjde do hry SH.
     
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak po další sklizni - ono to pude, jen to chce trpělivost.

    [​IMG]
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    žlutý obrázek je kompletní - ale po ranní sklizni na poho i pidipolích žádný zázrak - od včerejška mám tedy celkem 149 ks rosy (29 ks pečlivě hlídám ve stodole, 120 ks namleto na papír) :oops:
     
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    ********* ****** *** ************ ****** ************ ******************
    *** *** ****** *** ************ *********
    Tak a tady máš odpověď na tu tvou provokaci .... se cenzor zapotil .... 8)
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bbowling: Ve třetím slově máš gramatickou chybu.... styď se ,-) A ty mně budeš říkat, že jsem byl divnej.... aspoň jsem dochodil 4. třídu ZŠ ,-)
     
  11. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Navrhuji úpravu cen v této akci pro větší motivaci nás, odpadlíků z Dokonalosti: každý hráč - fanoušek, který bude veřejně a hlasitě podporovat svého souseda v TOPce, dostane za tuto neutuchající podporu 1 ks obyčejného hnoje (nyní nedostatkové zboží, po akci opět k ničemu). S podmínkou, že soused se udrží v TOPce až do konce, samozřejmě.
     
  12. vanessa5

    vanessa5 Pisálek fóra

    pěkně vypráskaná akce,kytičky jsou krásné,ale to nijak nezabrání rozčarování z padátek,ze sklizně všech polí ráno,vypadlo 30 ks a to jak sami víte je opravdu málo a zřejmě akci neudělám,proč to někdo takhle vymyslel?nechci být sprostá....:wuerg:
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Iowba: To není blbej nápad!xD
     
    dana9494, STYBI a evainfo tohle ocenili.
  14. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Hezké, škoda že nejsem cenzor, ráda bych se početla :). Akci jedu, melu průběžně a víc pantem než ve mlejně. Chci kupony, po ničem jiném nejdu. Myslím že topkařů bude letos méně i když ctižádost dělá svoje ale to dají podle mě i bez pomoci. Zkusila jsem pohopole a 6tihodinovku, tam nevyskočilo nic (ony byly jenom 2 tak co bych chtěla, že?), jinak z ranní sklizně necelých 50kousků ale lesní mýtinu nevyužívám a na každé ploše i tak vždy něco mám takže na plný koule nejedu. Dám nedám? Stonek mě nebere, čeho je moc toho je příliš a něčeho není pro jistotu zase vůbec nic např SK, žeee. Kdo by chtěl pomoc tak si piště na Pučmelounci, ale to dáte, konkurence bude jenom tam kde je nad 50 želváků a tolik farem zase nebude. myslím že s tímhle přístupem klidně můžou zrušit i top 3000 a 2000, kdo se tam dohrabe? Já asi ne a furt věřím na tu legendu, chci vrátit hvězdičky! Jenom ty poháry co stály prachů a pak stačí klik a princip je v háji. Že by mě akce bavila tož to zase nééé ale mám po dlouhé době plný stav kuřat a čekám na hopsálka jako odměnu za věrné posílání SH. Chtěla bych popřát hezkou hru ale to si koleduju o přes držku a tak ať pochopí že koše nekoupíme i když, šlechtí se o 106 ve velkém i po zavedení skoro samé genetiky, můj super soused mi takto daroval 70ks SK a za to mu velké díky. Je to ještě hra nebo už ta posedlost? Neodvažuji se posoudit. Martina
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, tak já jsem si přišla původně fňuknout, ale zjišťuji, že jsem na tom ještě dobře :D
    [​IMG] Ty barevný věci nepočítám, bo jich stejně budu muset napěstovat bambilión, než to dopadá -.-
     
  16. e-myl

    e-myl Pisálek fóra

    Ahoj. Pěkné dopoledne. Tak jak to čtu, u všech je to stejné. Mně u čtyřhodinovek vypadlo 17 ks rosy. Opravdu směšné. Docela mě to otrávilo, akce vypadala celkem dobře. Asi skončím hned, pak bych si nadávala, že jsem jako cvok sázela a sázela a nic.
     
  17. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    a ja porad verim, ze to pujde, prece ta legenda na plno musi k necemu byt. ikdyz nemam JC
    na poho polich zlutych ted vypadlo 25 kousku rosy z jedne plochy
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Kontrola stodoly: 25 - 25 - 25 kal, 9 ros! Tímto vás, milí sousedé, upozorňuji - neplýtvejte vzácnou rosou na moji maličkost a pošlete ji potřebným - tuto akci opravdu, ale opravdu nedělám. Děkuji.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Musím pochválit RT za vtipný název akce!o_O Tentokrát nic pro slabší kusy!:eek:
    Takže také vynechávám..........
     
  20. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    :music:tak já už jsem se svými 226ti kapkami rosy klidnější :pa podobně jako skalarka taky kaly nepočítám..ty budou hned a bude jich...kolik...?:p "bambilión"??? xDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.