Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    No,tak já končím.Je to normální,aby ze všech malých políček,které mám na všech místech na kterých jsem měla zasasenou purpurovou kalu vypadlo 18 padátek??? JC nemám ani jeden,tak mám smůlu.To přehnali - vypadávátka jen z akčních plodin,to je o ničem.Tuto akci vzdávám.Nepotřebuji mít vypěstováno tisíce kal,aby mi je potom propláceli,raději si budu pěstovat do stodoly.A doufám,že je to poprvé a naposledy jen z akčních.
     
  2. (Monte)

    (Monte) Rádoby autor

    Ani by mi nevadilo, že ta rosa má padat jen z akčních plodin - ovšem za předpokladu, že to bude padat, ne , jak je tomu teď. Když budou vymýšlet takto nesplnitelné akce, spousta hráčů bude jen otrávená a plnit je nebude.
     
  3. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    noční sklizeň - všude žlutá kala a stěhování 2JC (to mě nebaví) a vypadlo 53 padátek - celkem mám 143 - myslím, že to nakonec napadá, ale opravdu se hodně přepěstuje - asi chtějí abychom to naházeli do TOPky a třeba se chytli na vyprazdňování stodoly, ale to u mně opravdu nehrozí nejsem blázen - ty odměny za to opravdu nestojí, raději to nechám projet trhem a nasyslím krejcárky abych měla velikou zásobu k lovení vyšších šlechtěnců na trhu
     
  4. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak po 14 hodinách pěstování mám nějakých 100 barevných a 15 stříbrných papírů + od každé rostliny skoro 1.500 ve stodole.
    To znamená, že zatím jsem získala jen 90 vypadávátek. V 99 levelu je to fakt bída. Vyházela jsem z plochy skoro všechny chlívky, a jedu na více jak 500 pidipolích. Jestli RT čeká, že hráči budou nakupovat jak zběsilí koše nebo vypadávátka, aby udělali akci, a získali stonek, tak u mě jsou teda vedle. Sice sbírám nebeské řádky, a žádný si nenechám jen tak ujít, ale tentokrát jsem už docela smířená s tím, že tuhle akci nedodělám, a peníze do toho rvát nebudu. Jsem akorát naštvaná, a otrávená. Tohle je neubožejší akce letošního roku, přičemž vždycky zrovna dožínky byly po Haloweenu neočekávanější a nejlepší akce :(
    Ještě pár takových akcí, a můžou mi s celou farmou .... víte co :D
     
  5. KOLENO1970

    KOLENO1970 Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    S tím také souhlasím.;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/11/16
  6. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Omlouvám se všem,
    ve svém příspěvku č 150 zde jsem uvedla, že není třeba nic bourat pro splnění úkolu.
    Přes to, že můj výpočet je správný, po uplynulých 16 hodinách akce, musím výpočet opravit.
    Je to z důvodů velmi skromného počtu padajících ros, a protože to každému padá jinak, nové počty vycházejí z odhadu,
    jak to jde na mé farmě. Zatím to vypadá, že ke splnění akce kvůli rose, je potřeba pěstovat nejméně na
    400 pidipolích, tedy asi na 3 plochách, spíše více, a to bez rezervy.
    Přepěstky akčních budou obrovské.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
  7. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj,po prvním necelém dni musím konstatovat, že akce je nesplnitelná. (pro mě). Mám akční úplně všude a na kontě mám 101 stř. rosy. Takže bez dárků asi 90. Při tomhle směšném počtu bych potřebovala asi ještě 7-8 dní. Začala jsem, takže budu pěstovat kalu a uvidím, co z toho vzejde,ale jsem smířená s tím, že akci nedokončím.
    Mějte krásný den,LF
     
  8. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Teda ty padátka jsou fakt trapas! :eek:
    Myslím, že na tuto akci nebudu plýtvat mrkvošku, ale pojedu jen s dýňovkou, bo stejně budu muset pěstovat mnohem víc kvůli padátkům. A to na tom nejsem zdaleka tak bídně, jak tu někteří píšou. :(
    Nějak tomu zapomněli povolit kohoutky, když je to jen z akční
     
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Dobré ráno, tak po noční sklizni POHOpoli všechno se žlutou kalou (vyjma Baha prales) vypadlo nejvíc, světe div se, z Baha plantáže (40x poho + zbytek 1x1): 23 ks. Z hlavní a divoké (44 poho + zbytek 1x1) vypadlo stejně: 22 ks, z mýtiny (29 poho + 15polí 1x1): 14 ks a nejméně z Baha prales, kde jsem měla azurovou (22 poho + 22polí 1x1x): 5 ks. Celkem 86 ks kapek rosy.
    Mám runu, legendu na 24/30%, pustila jsem dráčka z jeskyně, dokonce i cukínu a MJS... Jak to, že dle infa od "služebně starších" na fóru, nepadne také cca 1 ks z 1 pohopole? To dělají ty JC? Jestli ano, tak já je chci také :)

    Jinak držím palce všem, co čekají na na padátka a těm, co jdou do TOPky!
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
  10. junicek01

    junicek01 Pisálek fóra

    Tahle akce by se měla jmenovat " UBOHOST SAMA ". To se zase tvůrci předvedli. Píšu to už dlouho, jsou to podvodníci, jenom z lidí tahaj prachy za floreny. Nevím, proč to ještě hraju, asi budu muset provést revizi svýho myšlení.
     
  11. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Davam si pohov, tuto akciu robit nebudem. Popracujem na ostatnych ulohach ktore mam dokoncit a stodolu necham plnu na dalsie akcie. Vsetkym peknu hru.
     
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Dobré ránko, včera som nejak zanedbala rozpestovanie, posteľ bola lákavejšia, tak musím doháňať. V stodole 1308 žltej, 865 modrozelenej, 2413 purpurovej a rosy 89, všetky 3 kaly sú zasadené. S vypadávatkami to tiež vidím veľmi bledo :oops:. Koľko napadá, toľko urobím. Od pondelka v robote, takže nemôžem zbierať a v noci treba spať. Mizerná akcia >:(
    Topkári - držte sa!:D
     
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Co blbnete lidi.....Obtížnost akce: střední xD Takže by to vlastně mělo jít s prstem v nose xD

    Za noc se počet rosy trochu zmátořil a to jsem z toho měla chvilku zamotanou hlavu, ale nakonec dobrý. Odcházím spát s počtem 237 té ranní vláhy a v poledne očekávám velký příval z pohopolí.
    Až tak nikam úplně nespěchám, Topka už má stejně vítěze, takže jestli tam hodím tu stodolu v pondělí, tak se taky nic nestane.
     
  14. junicek01

    junicek01 Pisálek fóra

    A ještě jsem se chtěl zeptat, jak je možný, že některý hráči už dávají do duhového pole. Podotýkám, že od začátku hry ještě neuběhlo ani 24 hodin. To si to nakoupili nebo co? No tak takový hráče potřebujete, co, vy podvodníci. Klidně mě dejte zase výstrahu, je mi to jedno.
     
  15. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím---pro koho je ta --dokonalost sama? Pro RT?--Dát vypadávátka jen z akčních plodin,kde to vypadává jako když akce snad ani není---to se RT fakt povedlo!! Od začátku jich mám 82ks......Po celou dobu akce budu přepěstovávat kaly navíc a stejně to nejspíš nepomůže--RT jde fakt jen o jejich kapsy:(
     
  16. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Jak si tady tak v klidu čtu, přestávám být neklidný z vypadávátek. Jinými slovy, akci pojedu, ale nervovat se nebudu. Jestli díky vypadávkám nesplním, tak mě čeká krásný život. Zařekl jsem se, že když ještě jednou nesplním, tak na farmu kašlu. Jo bude o jednoho platícího méně, ono je těch mých 120Kč za měsíc nevytrhne, ale kde jsou ty časy, kdy se pěstoval jen zlomek plodin a odměny stály za ten čas. Na druhou stranu, farma "sežrala" takového času, že kdyby člověk strávil desetinu toho v práci, tak má každoročně moře grátis. Takže se o akci pokusím, nebo mě čeká to moře.
     
  17. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Nepadá to a nepadá.
    Co udělám to bude, ale na stonek to nevidím.
    Hezkou hru všem a klídek.:);)
     
  18. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Ahoj, fandím těm, co to padá, já to nejsem, od včerejška celkem 19 vypadávátek, no boží :). RT už si nevidí na špičku nosu, ale košíky stejně nekoupím ne ne ne :).
    Hezkou hru všem :)
     
  19. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Tak přes noc na všech plochách s pidipoli (4x žlutá a 1x růžová) 53 vypadávátek:wuerg:, mám celkem 15 stříbrných papírů. To si už z nás opravdu dělají srandu. JC nemám a kaštanový řádek také ne. Byla jsem v nižším levelu a byl pro mě nesplnitelný(chybí mi kaštanový farmář). Obětuji tomu dnešek, jestli se to nezlepší, tak s akcí končím, koše kupovat nebudu, řádek prostě oželím.
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak po ránu13 ros, mizérie, stonek asi nedám :( nicméně, kdyby dopadly alespoň dekorace, budou z nich body, park mám stále prázdný, spoustu úkolů nedodělaných, takže pro mne momentálně nemá cenu otvírat ostrov ani další místnosti v chrámu opic. Tím pádem tam mám nasyslených 86ZB, a sbírám dál... Jen hvězdičky mi nějak schází ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.