Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Jenifer.76 - sousedko neboj,letos nebudu tak rychlá,začala jsem rozpěstovávat až večer a jedu lážo-plážo:p
     
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Po rozpěstování 67 rosy. Takže nyní bude stačit aby vypadávalo z pohopolí 2x180, 2x140, 2x100 - tak uvidíme. Zítra ráno očekávám 1408)
     
  3. LenkaAK.

    LenkaAK. Pisálek fóra

    8) Dobře, už jsem si přečetla pořádně zadání a nepřelétla ho jen očima.
    Děkuji, Stěby, za vysvětlení, tak v tom je zakopané jádro pudla!
    Ale stejně, devět set jen z plodin, ufff :cry:
     
  4. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Nálepka je doma ;)....namleto 32 stříbrnýho papíru. tím dnes končím....
     
  5. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    No, tak jsem se vytrucovala, zvědavě nakoukla do fotografovy síně a, protože mi plnění připadlo zábavné, tak jsem se takhle navečer s třemi padátky ve stodole ( :D ) rozhodla, že akci plnit skusím :D no, což o napěstování, o to by ani nebylo, vzhledem k tomu, že padat to má jen z akčních, nerozpakovala jsem se pokácet stromy a postupně schovávám chlívky, ale 900 padátek? z toho jde hlava kolem, zvláště poté, co mi z plné plochy milostivě vyskočila jedna kapka rosy. Takže jsem se přestala bát, že bych to snad stihla splnit celé a musela řešit jestli topka ano nebo né. Ostatně, i kdybych se tam doplazila, tak na topku kašlu, nemyslím si, že bych na to měla, kromě toho jsem lakomá. :D
     
    Naposledy upraveno: 18/11/16
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Pro dnešek se už nic nezmění.
    Stav plodin:
    - žlutá kala 2 055 ks
    - růžová kala 2 506 ks a zaseta na hlavní louce
    - modrá kala 871 ks a zasetá na zbývajících 4 plochách.

    Ale mám v plánu po půlnoci až dokoukám telku, přesadit a hodit tam pohopole. Doufám, že plány vyjdou ......

    A rosa? Docela to jde:
    [​IMG]
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    první třetina žlutého obrazu je "vymalována" (za 75 barevných papírů), melu prvních 10 stříbrných papírů - žádný velký úspěch, ale víc už dnes nestihnu, ještě za chvíli sklidím jednu plochu azurové kaly, šoupnu ji na noc na pohopole a šup do pelíšku (a budu se těšit na ranní příděl rosy - jistě budu ohromena)
    xD
     
  8. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    No,tak abych se taky pochlubila-začala jsem pár minut po 14h,za hodinu posekám3hod,na noc dám 6hod a budu mít polovinu napěstováno_Ovšem ve mlýně to je úplně něco jiného-umrněnejch 101ks rosy.Při téhle rychlosti bude potřeba 2x tolik akční aby to vůbec vypadalo.Nevím,ale asi je něco špatně,když z celé plochy-201m.polí vyskočí jedna,nanejvíš tři rosy.H.
     
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    hm tak budu zase fnukat,ale z 9ti hodinového pěstování 42 ks rosy,nechápu jak někdo může mít 300 ks?
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Po prvním dnu akce to nevypadá zase tak špatně no ;). Jedu s 9 JC s občasným přemísťováním, bez poho polí, pouze na normálních. Použil jsem trochu víc SH a je to docela poznat. Na noc žlutá kala, tak jsem zvědavý, co ráno vypadne, ale snad se to bude už jen zlepšovat :p.

    azurová kala: 4785 ks
    purpurová kala: 1470 ks
    žlutá kala: 1665 ks (+ zaseto na všech plochách)
    stříbrná rosa: 167 ks

    [​IMG]
     
  11. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    papulice- někteří můžou mít víc rosy ze zakoupených košíků, a šťastní mají dekorky John Citron, které jim vypadávání zvyšují....
    Já po celoodpoledním pěstování akčních (voda, hnůj, SH - žádného JC nemám bohužel) mám 87 ks rosy.
    Ale rosa je záležitost RANNÍ , tak snad ráno bude líp :)
     
    Naposledy upraveno: 18/11/16
  12. slootr

    slootr Baron fóra

    Navzdory tomu bídnýmu začátku to dnes končím se 102 vypadávátky. Na noc částečně čtyř a částečně tříhodinovka na poho. Uvidíme, co dál. Rozhodně to teda není podle mýho gusta, to padání jen z akční.
     
  13. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Ahojky všem, tak jsem ráda, že jsem si splnila svůj rychlostní rekord a právě jsem splnila celý úkol a dostala se do TOPky :D

    Jako vždy jsem do začátku vložila mé oblíbené javory a to pouhých 1 500 000 ks.
    Sousedíčkům moc děkuji za dárečky a podporu všech.

    Držím vám pěstičky, ať se vám v akci taky daří.
    Krásnou dobrou noc :)

    Jéééé, porazila jsem i k.tynka. :D

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/11/16
  14. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    :music:tak po dnešní zběsilé jízdě to nevypadá zas tak katastrofálně...pro teď končím se 104mi padátky:p
    jsem zvědavá na zítřejší ranní sběr :)
    ono to v podstatě tak nějak vypadá stejně, jako když se čék na akci nepřipraví a nebo sklidí ráno...pak taky po prvním dni akce nečeká zázraky...;)
    :pa pro jistotu jsem na noc zalela žlutou xD..třeba se mi bude chtít nad ránem na wecko :D
    erčo xDteď jsem na to koukala taky
     
  15. WhiteCarrie

    WhiteCarrie Pisálek fóra

    Tak po dnešním pěstování od 14 hod. prakticky bez prodlev, kombinace všech kal, SH pouze při rozpěstování z prvních daných a prvních sklizených, bez JC a dalších vymožeností, jen s legendou 23/30 a pěstováním na 420 pidipolích hlásím 49 kapek rosy (to snad za tu dobu víc nabrečí i tahle ovečka: :cry:). Jelikož jsem počítala s cílem 100 ks, nejsem ani na polovině.

    Na noc 53 pohopolí většinou s azurovýma, asi 12 žlutých a 2 purpurové kaly. Ostatní pidi se žlutýma. Tak uvidím, kolik z toho bude padat. Zítra očekávám 200+ padátek, jinak to můžu zabalit. Odměny vyjma řádku, který bez 900 padátek nedostanu, mi za tu námahu jinak asi nestojí... No, uvidíme, jakou náladu na pokračování budu mít po ranní sklizni. Ale jak tu zmiňujete, rosa se sbírá většinou ráno, tak snad to bude lepší ;)

    Jinak TOPkaře obdivuju, vy se na to fakt musíte chystat celý rok! Držím pěsti!!
     
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tož i já letím do hajan ;)
    300 barevných papírů v mlýně a k tomu 43 stříbrných ještě že né 30... mohli by si mě splétli s Jídášem ;)
    takže ještě 642 padátek a hurá do sudu ;) Dobrou

    Jop a Erčo, letos to byl teda fičák, gratuluji !!!!
     
    Naposledy upraveno: 18/11/16
  17. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Erčo - teda letos jsi se fakticky vytáhla, posílám obrovskou gratulaci - i když to asi nebude až do konce (tedy pokud ti nepřeskočilo a o tom pochybuji:p), tak i tohle je moc krásný výsledek - i kdybys nakonec byla v TOPce "až" třeba na 900. místě (tak to dávají TOPkoví furianti jako já, co to dávají z vlastních zásob, neb se i po letech nedokáží přinutit se na akci připravit...), tak tohle je myslím na pořádný diplom . Jen ho nečekej ode mne, já jsem na ruce podobně šikovná jako na přípravu na akce:music::D
     
  18. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    Petka03 Sousedinko moje milá, děkuji ti moc :inlove:
    Těším se, až skočíš do sudy i ty :)
     
  19. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Já dřív skočím hlavou do zdi z těch padátek....
    No dobře, dělám to nerada, ale asi fakt ty Johníky začnu stěhovat - a to jsem se chtěla po levlu 100 jen flákat:cry: a dělat jen akce s prstem v nose bez veliké námahy a přehnané aktivity. Copak můžu, když mám mezi sousedy takové úderníky ????
     
  20. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    Mě to pochopitelně nepadá. Hezky si s nimi hrajte.

    Edit...zkuste poslech...xxx zůstane xxx, zákon je zákon. A mějte se.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.