Dokonalost sama (18.11. - 24.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No tak tedy to je bída - mám 31 (ano, třicet jedno) padátko a jsou v tom i dárky od sousedů (12):cry:. Budu muset taky použít pohopole, jinak to nevidím. :eek:
     
  2. slootr

    slootr Baron fóra

    Lyzarka: Díky za pokus. Uvidíme, jestli 100% úspěšnost bude i z poho polí s tříhodinovkou, případně čtyřhodinovkou. To hodlám zkusit přes noc. Jestli jo, jsme za vodou :D

    edit
    : Tyzvenuse, to je teda nepříjemné překvapení. Asi všichni za vodou nebudeme :(
     
  3. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Lyzarka u mě z poho žlutá kala 23 rosy:cry:
     
  4. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    akce má super název "Dokonalost sama", to by mě fakt zajímalo, co je na ní dokonalého. Já zatím objevuji jen negativa - vypadávátek minimum, ceny nic moc -mně tam chybí hlavně SK, toho ostatního je taky jako šafránu - 2 párty lístky. Jinak pěstovat a pěstovat a k tomu ještě vyplenit stodolu. Ale přiznávám, že ji nevynechávám jen z principu, protože jsem ještě nikdy žádnou nevynechala.
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak zatím mám 80 rosy...
    No nic, zítra asi půjdu hledat nejbližší železnici a pokusím se "nohama stírat rosu na kolejích".
    A pak už jenom vymyslet, jak ji dostat do počítače a nezničit ho...
    Poradí mi někdo?
     
    Naposledy upraveno: 18/11/16
  6. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    No tak to je trochu masakr mám celých 16 kousku rosy a jsou v tom i dárky.Tuto akci zřejmě nedokončím,a to mě štve.>:(:wuerg:
     
  7. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    jan.svatek: Já bych to tam kapala těma ďurkama, co jsou u větráku. ;)
     
  8. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    jan.svatek -ještě by se dalo otírat orosené čelo v lepším případě pivo.... :)))
     
  9. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja jsem dala mlyt prvnich 17 stribrnych papiru(102 rosy) a 100 barevnych papiru pro lepsi prehled
    na noc zasazeno na poho polich, rano uvidime
     
  10. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    melu prvních 18 bar.papírů a hlavně padl lvl 100
     
  11. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Moje svatá trojice kal se ustálila na hodnotě 25 - 25 - 25 a tam vytrvá až do konce akce. K tomu můžu přidat pěkných 5 ros :D. Teď už jenom budu čekat, až se na trhu trochu pohne hodnota hnojiva 8). Je to neskutečně osvobozující pocit, hrát si v klidu to, co potřebuju.
     
  12. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

  13. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Vůbec to nemyslím zle. Obdivuji ty, kteří se přes všechna příkoří, mizerné odměny, kurz libry, deštivé počasí a další hrůzy ;) vrhli na sklizeň rosy a honbu za TOPkou. Se zatajeným dechem budu fandit všem známým, kteří se v ní objeví. Zatím jen 2 kusy vyrazily s kůží na trh, ale očekávám, že o víkendu vypukne maso...

    A já budu mít pořád tu souměrnou krásu: 25 - 25 - 25 :D. Ať žije docent Chocholoušek!
     
  14. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No jestli nám budou padat Rosičky jen při sklizni akčních plodin tak super za 4x sklizení na všech polích jich mám 6,takže hraju dál ale jen kolik rosniček za celou akci vyskočí.To se vám povedlo.
     
  15. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    aaaaaaaa K.tynka uz vyrazila do boje
    nasi bojovnici, nenechte se zahanbit
     
  16. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Si snad z nás dělají pr---ču.Za celou dobu ,co to začlalo,ani chvíli žádné prostoje,protože jsem měla dovču -53 vypadávátek.
     
  17. LenkaAK.

    LenkaAK. Pisálek fóra

    Já sklidila naprosto všechna pole, chlívky a mám JEDNO vypadávátko. Ano, slovy jedno. (Zasadila jsem ráno.)
    Takže, vy borci s osmi nebo dvanácti, na mě nemáte ;)
    To jako bude takhle pokračovat celou hru???
     
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    LenkaAK. - Pokud nenasadíš akční, bude to ještě horší. Z klasiky to nepadá ;).
     
  19. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    na noc jsem dala žlutou kalu, dnes končím s 90 ks rosy a s úsměvem nad upravenými odměnami do TOPky - aby se nepředali, díky ale opravdu nééé !!!!
     
  20. slootr

    slootr Baron fóra

    LenkaAK.: Chlívky ani ostatní ti fakt nepomůžou, stačí si přečíst stranu 1 - padá jen z akční kytky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.