Akce Dobrodružství v safari parku (3.11. - 9.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já jsem si na dělání akce počkala na dnes a šlechtím za 1 SK;)
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré nedělní dopoledne. I já patřím k těm, kteří vyčkávali s plněním akce na dnešní den a mohla tak šlechtit za 1 SK. SK sice mám relativně dostatek, ale kdo šetří, má za tři. Už mám hotovo. Akce mi zabrala tolik času, kolik ho zabralo šlechtění, které jsem musela absolvovat kvůli baťohům. Vše ostatní již bylo skladem. I se sem tam zadařil přeskok - např. ze základního velblouda byl velbloudolog, ze základní anakondy byla rázem anakonda jedovatá.
    Pro mou farmu byla akce příjemně pohodová.
    Hezkou neděli všem.
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo. Taky jsem čekala na dnešní šlechtění za 1SK ;) A tulidomek naplněn na příště dle obrázku ve FarmOraculu :p
     
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Hura,sláva a mám to, škorpion šel dobře, hnedle to přeskočilo na co jsem potřeboval.
    [​IMG]
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak já akci hotovou hned ve středu, ale dnes jsem si ještě pořádně zašlechtila ;) dokonce na vedlejší farmě po naplnění tulidomku na příště nezbylo ani jedno SK, tak abych mlela jak mourovatá, aby bylo napříště. Na vedlejší moc nepadalo, vyšší šlechtěnci se nekonali, ale na hlavní se mi to vyplatilo, mám zase 3 zlaté šlechtěnce a jeden úkol na šlechtění zase smeten ze stolu, tak to má být, snad to tak půjde i dál a úkoly na šlechtěnce půjdou do hajan, už toho zase tak moc nechybí
     
  6. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Šlechtění šlo dneska jak po másle, takže akce hotová. Ale co je podstatnější - z tajemný stáje mi dneska vypadl jeden hadilov! Ten mi hrozně chyběl, tak mám radost! :D
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahoj taky jsem počkala na včerejší šlechtění.A zašlechtila sem si i na víc.Žádný velepřeskok se siceč nekonal,ale co to nevadí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.