Akce Dobrodružství v safari parku (3.11. - 9.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pochopila jsem správně, že mohu jet všechny regiony zaráz? Jen si vždy přepnu?
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Neviem nájsť tu debnu v zozname. Čo dáva?
     
  4. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Nemám niektoré zvieratá odomknuté ani šľachtené, tak akcia pre mňa nebude.
     
    kutilka70, babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj ašada01
    Na tvůj dotaz odpovídám ano ;)

    Ahoj tronaldo55
    Za chvilku tam bude.

    Přeji všem krásný a pohodový den :)
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    [​IMG]
    4x Parfem deluxe alebo 8x Parfem deluxe alebo 2x SK alebo 4x SK alebo 1x Zdrava pochutka
     
  7. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj BigClick
    Když se tronaldo55 ptal, tak tam opravdu ještě nebyla. Už ji tam máte :)
     
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, rozhodnu se asi až začne akce, moc se mi nechce ani do jedné z nich, asi budu odpočívat a plnit stodolu, neb jsem teď při BB dost vydala SKáček, tudíž jich moc nezbylo a tady jich je potřeba na batohy dost, všem, kdo akci budou dělat, držím palečky, aby se jim dobře vedlo.
     
    Naposledy upraveno: 2/11/21
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Odmeny celkom ujdú ale do akcie idem jednak lebo som stihol šľachtenie za 1SK a našetril SK takže budem môcť šľachtiť a druhák tá bedňa.
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám narvané tulidomky, ale že by se mi do akce chtělo, tak to se mi nechce, ale stonek je dost dobrý, tak asik jo ;)
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Musím si vše pořádně pročíst. Při minulé šlechtičně za 1SK jsem vynechala (nebyl čas, byla jsem v práci) a narvaný tulidomek mi zůstal ještě z předešlého šlechtění za 1 SK. SK mám dost, ale počkám si na příspěvky od vás. Zatím jak čtu je tu opatrnost a nerozhodnost. Stonek špatný není, uvidím zítra.
     
  12. barca279

    barca279 Vážený autor

    tak chovna ohrada ostane zatvorena,velmi slaba akcia,pre mna zaujimave odmeny len 2x bedna s bonusmi.sezona dokončena takže ani body do sezony nepotrebujemtakže oddych.to s ami neoplati to robit,ale tak niekto možno pojde po stonku ja už stonok neriešim kedže baharama 600 a finiš a farma nad 234 tiež neni treba s ahnat niekde
     
  13. elen45

    elen45 Expert fóra

    jestli jsem dobře počítala, tak 335 chovů a je hotovo
     
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zítra bude i BB.Domek narvaný za 1 SK,ve stodole zásoba 9100 SK(nekupuju,nemelu,vše jistí kš,akce a bedny) takže hurá zítra ve 14.00 na startu.Zvířata v zásobě bude hotovo raz dvaxDxD.
    FA232...BAHA600
     
  15. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    jdu do každé akce, tuto také nevynechám. Nová bedna je zajímavá.
    Farmaření zdar! kája53
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, taky do akce jdu, sice jsem prošvihla akci s 1 SK, ale krmiva mám dostek, stejně jako babina51, nemelu, nekupuji, občas směním za rama mince, (aby se mi zbytečně neváleli, už kromě nákupu SH,SK a zuzi, je nemám zač utrácet), alespoň provětrám tulidomek
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Šlechtící akce mám ráda a SK mám celkem dost ;) Takže, do akce jdu :p
     
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Udělala jsem inventuru ve stodole. Šlechtěnce a většinu zvěře mám. Něco musím doplnit. Vytáhla chlívky z lišty, rozbila bedny s krmivem a roztočila mlýnská kola... Největší problém byl s vydrami a kamzíky. Chlívky nemám. Jsou sice za odměny v extra úkolech, ale na splnění není prostor. Tak jsem vytáhla šrajtofli a šla na nákup. Uff, trochu jsem musela pustit chlup (snad se zahojím jinde), ale každopádně akci splním. Sice ne zítra, ale to mi vůbec nevadí.
     
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Všechno zvěrstvo mám ve stodole, to je fajn. Jen jsem nějak zapomněla nacpat tulidomek za 1 SK, ale na akci SK mám dostatek a snad ještě něco napadá po týdenním otevření beden. Takže zítra do toho a půl je hotovo ..... nebo komplet ;)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som si slachtenie otocila 2x za 1sk ale naplnit som ho nestihla :cry: No nevadi,nieco mam a ked pretocim dake zelene listky a kuknem do bedniciek a do druzstva a hned bude hotovo :mad:xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.