Dobrodružství na severním pólu (20.12.2023 - 3.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Kaolín11 příspěvek č. 32 na str.2:

    Přečetl jsem si tvůj návod několikrát, moc to nechápu, proč tolik mletí a z čeho?
    A ty to nebudeš mít do pěti hodin od začátku hry hotové?
     
    Naposledy upraveno: 20/12/23
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Začal som pozdejšie,ale myslím,že to pôjde.Za dva týždne to dám aj popri práci a sviatkoch.

    Už som sem chcel napísať,že to tu dva týždne vôbec nežilo :p,ale začiatok tejto akcie prevetrá aj moderátorov. ;) A to ešte nikto nedorazil do štvrtej miestnosti !!!8)
     
  3. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    zas mi nejde spustiť minihru aj ked mám 10 knih
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak já nevím, liliana, navolila jsi do okének hračky (resp.dárky)? Pak se zámek odemkne.
    Uff a zase mi to nedalo nepsat.
    Pumpička: Přemýšlej, našetříš akční k dalšímu pěstování, nebudeš mít 5ks, ale třeba 20ks .....
    Edit: ašada: Ale to víš, že už to tu bylo a nemusíš držet, stačí klik, klik a jsi nahoře, ale držet je pohodlnější ;) vždyť už hraješ dost dlouho.
    Tak a ještě dostanete ceres :D.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/23
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    To jste nemohli říct polopatě, že je to jezdící obrázek. Klikám na šipku a nic. Stačilo podržet déle a nastal pohyb vzhůru.
    Už jsem si myslela, že mi fakt hráblo. Samozřejmě jsem začala pročítáním FAQ, tam je to však napsáno nejasně. Pak jsem to zkoušela dle návodu moderátorů a zas nic. To, že se šipka musí podržet déle, tu opravdu nezaznělo. Nevím, zda už se to někdy před tím použilo, ale pro mě je to novinka. Příště budu vědět.
     
  6. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Ako sa dajú získať tie kľúče aby som mohla hrať aj na Baharame aj na hlavnej lúke aj v desivom svete?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No nevím,na mobilu vše OK.Zdá se mi to srozumitelné.Při klikání na šipky hra poskakuje nahoru ,takže se dá asi dojít nato co dělat.Stačilo začít ostrovní kytkou a nad akcí v klidu podumat!o_O
    Jinak dneska nemám moc času, takže to rozjedu až zejtra ráno!
    Nezapomenout vybrat v sobím expresu 2, knihu obědnávek!:)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Drevulka - zdravím
    upload_2023-12-20_17-41-18.png
     
  9. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Pitrýsek47:
    Nechápu. Začal jsem farmářskou věncovkou. Podle výpočtů na první straně (shodou okolností od kaolína11) jí potřebuju napěstovat necelých 14000ks. To se dá na dvou plochách stihnout poměrně rychle. Tak proč řešit, jestli budu mít zítra ráno o 15 až 20ks ze mlýna navíc?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To nejde, najednou, musíš si jednu vybrat a dopěstovat.
    Pumpička: protože to někomu usnadní čekání na 5 ks a bude je mít po ruce, když zrovna potřebuje a má čas. Zítra ráno je mít nebudeš, těch 20, někdy se čeká i 5 hod než naskočí do mlýna.
    Skali: Zdravím, ne všichni dostanou 10 ks, jen s prémiem, ostatní 5ks. Je tam chybka.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/23
    babina51 a Richards76 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak nevím, jestli jsem při prvním čtení FAQ měla vlčí mlhu nebo co. Mám v poznámkách napsané, že i na Bubu se pěstuje na obou plochách, teď to jde jen na jedné. Škoda, no, a omlouvám se za předchozí příspěvek, kde jsem psala, že se dá pěstovat jak na Úplňkových polích, tak v Houbovém lese.
     
    babina51, INČUČUNA1959 a Dave Lister tohle ocenili.
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O, plocha se jmenuje Úplňková pole. Může to zmást, takže na pohodu 8)

    upload_2023-12-20_17-49-11.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - ahoj, únava materiálu, to znám. Zvláště v tomto čase ;)
     
  14. evinana

    evinana Expert fóra

    začala jsem ostrovní, první knihy vybrány.
    Všimla jsem si, že řádky v nebi jsou očíslovány "Dobrodružství na severním pólu" 1,3,3. Má být 1,2,3 podle FAQ
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evinana, ano zatím je to takto ve hře. Už jsem zažádali o správné očíslování.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    babina51, bačkora85 a Skali tohle ocenili.
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky všem
    co mám delat když jsem ted nasadila na baha akční a omylem zase vykopala
    no jo peče se cukroví dotoho vnouček píše ukoly a tak jsem se teprve ted dostala na farmu a hned takový zmatek
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ;)wallik68: Co asi? Čekat až ti ve mlýně naskočí větvičky a umlít, zasadit.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    walik68 - ahoj, tak jak píše Pitrýsek47 - počkat na jedlové větvičky a umlít si znovu akční
    Jedlové větvičky....... po vyčerpání zásob se nám do 5 hodin připíší další do počtu 5 kusů.
     
    babina51, INČUČUNA1959 a bačkora85 tohle ocenili.
  19. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Pitrýsek47:
    Mám rozpěstovanou Farmářskou věncovku. Takže až se mě za pět hodin připíše 5ks Jedlové větvičky, tak budu moct dopředu umlít třeba Ostrovní věncovku?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Samozřejmě že ne,ale tím že si dáš farmářskou věncovku mlít do fronty,nebudeš rozpěstovávat druhou akční plodinu z 5 větviček,ale třeba ze 20 !
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.