Dobenův deník a videa

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem doben, 21/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG]
  Sleva na části boosteru (7.-10.10)
  Sleva na booster platí od 7.10. 00:01 do 10.10. 23:59. Během této slevy máte možnost si zakoupit čtyři balíčky. Balíčky je nutné zaplatit do 14.10.2017. (poslední produkt může přijít 14.10.) Pokud chcete využít tuto slevu, tak mi napište herní poštou, kolik balíčků si chcete koupit a čím je zaplatíte. Nezapomeňte uvést názvy balíčků. Do předmětu napište booster - sleva IV.

  Pokud nezaplatíte do 14.10. celý balíček, tak získáte za odeslané produkty části boosteru v tomto poměru: za každý Jarní věnec získáte 3 části boosteru a za každou MJS získáte 1 část boosteru. (Toto platí pouze pro balíčky, které jsou součástí této slevy, nikoliv pro základní balíčky.)
  Název balíčkuPočet částí boosteru v balíčkuCenaDo kdy je nutné balíček zaplatitKolikrát lze tento balíček zakoupit
  Jarní balík103x Jarní věnec12.10.20172x
  Mrkvovo-jablečný balík106x MJS12.10.20171x
  Královský balíček41x Královský věnec12.10.20173x
  Tropický balíček51x Tropický věnec12.10.20176x
   
  Naposledy upraveno: 9/10/17
  piginka tohle ocenil(a).
 2. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Pirátský poklad II (23.-31.10.)
  Za dva týdny začne druhé kolo soutěže Pirátský poklad, proto jsem se rozhodl, že změny, které jsem naplánoval zveřejním dříve, aby měli všichni možnost se k nim vyjádřit dříve, než začne soutěž. Proto prosím všechny, kteří se plánují zúčastnit, nebo se zúčastnili minulého kola, aby mi napsali, co si o těchto změnách myslí. V případě, že se některá změna dočká velkého nesouhlasu ze strany soutěžících, tak bude upravena, nebo z druhého kola úplně vyřazena.

  Seznam změn:
  1) Více truhel

  - počet truhel se zvýší ze tří na šest
  - účelem je, aby bylo více možností na hádání, větší šance na získání odměny a větší šance na zvolení správné truhly
  2) Bonusové nápovědy
  - kromě nápověd u každé truhly má každý soutěžící možnost zakoupit si další nápovědy za části boosteru
  - počet bonusových nápověd u každé truhly je omezen
  - díky těmto nápovědám má soutěžící větší šanci, že uhodne heslo, ale není nutné je kupovat, protože hesla lze uhodnout i bez nich, jen je to těžší
  3) Odměny v truhlách
  - u každé truhly je vidět část odměn, které se v ní nachází
  - účelem je, aby soutěžící věděli, co můžou v truhle najít, ale část odměn i nadále zůstane překvapením
  - vítěz si bude opět vybírat, jestli chce JC body a případně i části boosteru, nebo ostatní odměny
  4) Možnost hádat víckrát
  - soutěžící si můžou koupit za části boosteru možnost hádat heslo u další truhly
  - maximálně si může soutěžící zakoupit tuto výhodu 5x, takže má u každé truhly 1 pokus na uhodnutí hesla
  - pokud si soutěžící tuto výhodu nekoupí, tak má 1 pokus na uhodnutí hesla pouze u 1 truhly, kterou si vybere
  5) Hesla
  - u tří truhel je napsáno, co je heslem např. název produktu, stromu, dekorky, zvířete, řádku v nebi, akce, rostliny, úkolu v družstvu...
  - u dalších tří truhel, ale tahle nápověda chybí a heslem může být cokoliv, co ve hře je, nebo bylo
  - účelem je, aby byla soutěž zajímavější
  6) JC body a části boosteru v odměnách
  - maximální počet JC bodů, který půjde získat bude omezen
  - části boosteru získáte pouze za uhodnutí hesla u tří truhel
  - ostatní, kteří uhodnou heslo získají o polovinu méně JC bodů, než soutěžící, který uhodne heslo jako první (toto platí i pro části boosteru)
  - nebude záležet na tom, jestli si vítěz vybere JC body a části boosteru, nebo ostatní odměny (ostatní, kteří uhodnou heslo získají vždy JC body a případně části boosteru)

  Takto budou vypadat truhly
  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 27/10/17
  piginka, kiki2305 a medved222 tohle ocenili.
 3. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG]
  Sleva na části boosteru (7.-9.10 10.10.)

  Jedná se o slevy z příspěvku č. 141

  Z důvodů výpadků hry bude sleva na části boosteru prodloužena. Nakonec jsem se tak rozhodl z toho důvodu, že je nutné zaslat produkty do určité doby a někdo tak nemohl učinit, kvůli výpadkům. Dojde tedy k prodloužení. Sleva je prodloužena do 10.10. 23:59. Řemeslnické produkty na zaplacení balíčků ve slevě lze zasílat až do 14.10.. (poslední produkt může přijít 14.10.)
   
  Naposledy upraveno: 2/7/18
 4. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG]
  Sleva na části boosteru (13.-31.10)
  Sleva na části boosteru platí od 13.10. 00:01 do 31.10.23:59. Během této slevy máte možnost si zakoupit jeden balíček. Balíček je nutné zaplatit do 31.10.2017. (poslední dekorace může přijít 31.10.) Pokud chcete využít tuto slevu, tak mi napište herní poštou, kolik balíčků si chcete koupit. Nezapomeňte uvést název balíčku. Do předmětu napište booster - Podzimní sleva.

  Tentokrát neposíláte produkt, ale sezónní dárek v podobě dekorace. [​IMG]

  Název balíčkuPočet částí boosteru v balíčkuCenaDo kdy je nutné tento balíček zaplatitKolikrát lze tento balíček zakoupit
  Podzimní balíček21x Podzimní listy31.10.201719x
   
  piginka, kiki2305 a MarianoGirl tohle ocenili.
 5. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG]
  Části boosteru za kódy z videí
  Kvůli soutěži Pirátský poklad získáte v říjnu za kódy z některých videí kromě JC bodů i části boosteru. Týká se to videí která souvisí s novým Měsíčním světem. Části boosteru za tyto kódy získáte pouze, pokud mi je pošlete do 31.10. 23:59. Samozřejmě lze tyto kódy využít pouze jednou.

  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 23/10/17
  piginka a kiki2305 tohle ocenili.
 6. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Letní kolo Soutěže o JC - odeslání odměn
  Dnes byly odeslány všechny zbývající odměny z Letního kola Soutěže o JC. Pokud bude mít někdo nějaké nesrovnalosti, tak mi napište herní poštou co nejdříve. (Po tomto OaD váš nárok na odměny propadá.) Všem vítězům gratuluji a ostatním přeji hodně štěstí v tomto kole Soutěže o JC.
   
 7. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG]
  Šťastný den JC bodů a speciální sleva na části boosteru

  Od 27.10. 00:01 do 31.10. 23:59 budou probíhat Šťastné dny JC bodů. V těchto dnech získáte za kódy z letošní podzimní série dvojnásobek JC bodů. (Platí to pro kódy z videí, která vyšla letos v září a říjnu.)

  Speciální sleva na části boosteru
  Od 26.10. 19:30 do 31.10. 14:00 bude probíhat speciální sleva na části boosteru. Během této slevy máte možnost získat části boosteru zdarma, stačí zasílat akční vypadávátka. Pokud chcete využít tuto slevu, tak mi napište herní poštou, že si chcete zakoupit balíček s názvem: Děsivý dech. Balíček lze zakoupit maximálně 6x.

  Tentokrát posíláte akční vypadávátko: [​IMG]

  Název balíčkuPočet částí v balíčkuCenaDo kdy je nutné tento balíček zaplatitKolikrát lze tento balíček zakoupit
  Děsivý dech51x Dech života31.10. 14:006x
   
  piginka a iDavis tohle ocenili.
 8. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Obměna odměn v Soutěži o JC
  Dnes byly obměněny odměny ve 3. kole Soutěže o JC. Seznam odměn najdete zde. Z odměn byl odstraněn Diospyros a byl nahrazen 2 Medovými stromy, takže v odměnách jsou teď celkem 3 Medové stromy. Ostatní odměny, které byly přidány v říjnu jako novinky jsou nyní dostupné pro všechny soutěžící. Část odměn bude k dispozici jen do konce listopadu, aby pak mohly být nahrazeny prosincovými odměnami. Samozřejmě přibylo i několik novinek: Bažina slizké příšery, Jabloň temné královny, Noční třpytivý strom, Chapadlová vrba a Precizní věda. Nakonec je ještě dobré zmínit, že spousta odměn byla ještě více zlevněna.
   
  piginka tohle ocenil(a).
 9. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Listopadový kalendář a Šťastné dny JC bodů
  Možná jste si již všimli, že je k dispozici kalendář na listopad. V listopadu nás čekají 2 soutěže a několik videí. Také vyšlo první video z nové série Farmářská příručka. Někteří si všimli, že tentokrát v kalendáři chybí Šťastné dny JC bodů. Je to kvůli tomu, že zatím neplánuji, že by se dny JC bodů objevily do konce listopadu, protože bude nejspíše spoustu jiných možností, při kterých půjde získat celkem dost JC bodů. S tím souvisí i upozornění, že kódy z videí, která vyšla během 3. kola Soutěže o JC tzn. letos v září, říjnu a listopadu mi můžete poslat během jakýchkoliv Šťastných dnů, které se uskuteční během 3. kola Soutěže o JC, třeba těch, které budou v prosinci, takže o dvojnásobek JC bodů za kódy určitě nepřijdete, pokud Šťastné dny v listopadu nebudou. Samozřejmě za kód lze získat JC body pouze jednou, tudíž je lepší si počkat na Šťastné dny JC bodů. Doufám, že teď už je to všem jasné. ;)
   
  piginka a Madulka_cz tohle ocenili.
 10. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG][​IMG]
  Soutěž při miniakci Obchodování a darování (10.-12.11.)

  Tentokrát jsem připravil něco velmi jednoduchého, aby se mohl zapojit každý.

  Video ze série Farmářská příručka
  O co jde?
  Vaším úkolem je podívat se na video z nové série Farmářská příručka a herní poštou mi poslat:
  1) Kód z toho videa ? (Pokud s kódem čekáte na Šťastné dny JC bodů, tak mi ho pošlete a připište k němu, že za něj nechcete připsat JC body. Při Šťastných dnech mi ho tedy budete muset poslat znovu.)
  2) Váš názor na novou sérii
  3) Vymyslet alespoň 5 věcí, které by se mohly v této sérii objevit. ? (V prvním videu jsou to bedny, přátelé a zachycovače pírek)

  Pokud jste mi již něco z toho poslali dříve, tak mi jen napište, že jste to již poslali. Pokud se chcete soutěže zúčastnit, tak musíte splnit všechny 3 body.

  Losování
  Všichni, kteří mi pošlou herní poštou zprávu, která bude obsahovat kód, názor na novou sérii a 5 nápadů, budou zařazeni do losování. Losování proběhne každý soutěžní den večer. Losovat se bude o odměny, které jsou napsány níže. Každý den budou do losování zařazeni všichni hráči, kteří před losováním splnili všechny podmínky pro účast v soutěži. Takže pokud mi někdo pošle kód např. v pátek ve 14:35, tak bude zařazen do losování v pátek, v sobotu i v neděli. Pokud mi někdo pošle zprávu např. v pátek ve 23:10, tak bude zařazen až do sobotního a nedělního losování. Odběratelé mají dvojnásobnou šanci na výhru oproti ostatním soutěžícím.

  Odměny
  Každý soutěžící, který splní podmínky pro účast v soutěži získá 3 JC body a 10 částí boosteru + šanci na výhru jedné z odměn při losování.
  Bude se losovat o odměny, které jsou napsány níže v tabulce. Je možné, že se odměny ještě trochu změní, ale tato změna bude provedena pouze před losování, nikoliv po něm.

  OdměnaKdy ji můžete získatVítěz
  1x Jabloň temné královny10.11.2017
  1x Zlatý listnáč10.11.2017
  1x Zapečetěno polibkem10.11.2017
  1x Vajíčkový strom10.11.2017
  1x Bažina slizké příšery10.11.2017
  1x Chapadlová vrba11.11.2017
  1x Kaštan11.11.2017
  1x Láska je bojiště11.11.2017
  1x Vonící strom11.11.2017
  1x Bažina slizké příšery11.11.2017
  1x Noční třpytivý strom12.11.2017
  1x Jinan dvoulaločný12.11.2017
  1x Tancující kozy12.11.2017
  1x Medový strom12.11.2017
  1x Chovný rybník IV: Růžový12.11.2017
  Pravidla
  1) Je přísně zakázáno účastnit se s více herními účty. V případě, že budu mít podezření, tak můžu kohokoliv vyloučit ze soutěže.
  2) Soutěže se můžou zúčastnit pouze hráči s levelem 85+. Opět se tímto pravidlem snažím omezit podvádění s multiúčty. Odběratelé se mohou zapojit s jakýmkoliv levelem!
  3) Pokud mi bude někdo spamovat do pošty, tak bude automaticky vyloučen ze soutěže. Za spam je považováno také vícenásobné zaslání soutěžní zprávy, pokud k tomu nemá soutěžící důvod.
  4) Účastí v soutěži potvrzujete, že váš herní nick bude zveřejněn ve videu/videích.
  5) Účastí v soutěži potvrzujete váš souhlas s pravidly.
  6) Odměny mohou být kdykoliv upraveny, nebo zrušeny, to platí i pro samotnou soutěž a její pravidla.
  7) Každý soutěžící může denně vyhrát maximálně 1 odměnu z tabulky.
  V případě dotazů k soutěži mi napište herní poštou.
   
  Naposledy upraveno: 10/11/17
  piginka, vilpo999 a Madulka_cz tohle ocenili.
 11. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Tato soutěž nesouvisí s Tipovačkou!

  Dožínky 2017 - JC body za umístění v topce

  Stejně jako minulý rok i letos můžete získat JC body a navíc části boosteru za vaše umístění v TOP 3000. Počet JC bodů a částí boosteru se liší podle toho, na jakém místě se umístíte. JC body a části boosteru vám budou připsány podle konečného pořadí TOP 3000 pouze pokud si o ně zažádáte herní poštou nejpozději do konce listopadu.
  např. Pokud se v TOP 3000 umístíte na 637. místě a napíšete mi po zveřejnění konečných výsledků herní poštou, tak získáte 8 JC bodů a 15 částí boosteru.

  Konečné umístěníPočet JC bodůPočet částí boosteru
  3000-250125
  2500-200135
  2000-17513,55
  1750-150145
  1500-12514,510
  1250-1001510
  1000-801615
  800-501815
  500-3011020
  300-1011120
  100-111225
  10-41330
  3-11540

  Také nezapomeňte na soutěž Tipovačka Dožínky 2017, ve které můžete vyhrát spoustu odměn včetně produktových stromů, růžových stájí a dekorace John Citrón!
   
  piginka tohle ocenil(a).
 12. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG]
  Sleva na části boosteru (17.-19.11.)

  Sleva na booster platí od 17.11. 00:01 do 19.11. 23:59. Během této slevy máte možnost si zakoupit čtyři balíčky. Balíčky je nutné zaplatit do 22.11.2017. (poslední produkt může přijít 22.11.) Pokud chcete využít tuto slevu, tak mi napište herní poštou, kolik balíčků si chcete koupit a čím je zaplatíte. Nezapomeňte uvést názvy balíčků. Do předmětu napište Sleva na booster Dožínky.
  Pokud nezaplatíte do 22.11. celý balíček, tak získáte za odeslané produkty části boosteru v tomto poměru: za každý Jarní věnec získáte 3 části boosteru a za každou MJS získáte 1 část boosteru. (Toto platí pouze pro balíčky, které jsou součástí této slevy, nikoliv pro základní balíčky.)
  Název balíčkuPočet částí boosteru v balíčkuCenaDo kdy je nutné balíček zaplatitKolikrát lze tento balíček zakoupit
  Jarní balík103x Jarní věnec22.11.20172x
  Mrkvovo-jablečný balík106x MJS22.11.20171x
  Královský balíček61x Královský věnec22.11.20173x
  Tropický balíček41x Tropický věnec22.11.20176x
   
  piginka a bursuk59 tohle ocenili.
 13. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Plány na prosinec
  V prosinci se určitě nikdo nudit nebude, protože plánuji spoustu soutěží a videí. Nevím, jestli vyjde kalendář, protože zatím ještě nemám úplně jasno v tom, jak půjdou jednotlivé soutěže po sobě, ale můžete se těšit na Vánoční přání, Šťastné dny JC bodů, Týden videí a další soutěže.

  Šťastné dny JC bodů
  Od 1.12. 0:00 do 31.12.2017 23:59 budou probíhat Šťastné dny JC bodů. Takže celý prosinec můžete získat za kódy z videí, která vyšla letos v září, říjnu, listopadu a vyjdou v prosinci dvojnásobek JC bodů.

  Vánoční série
  Také letos budou po celý prosinec vycházet videa z Vánoční série. Videa z této série budou většinou vycházet brzo ráno. Za kódy z těchto videí získáte více JC bodů. Tuto sérii chci kombinovat se sérií Farmářská příručka a videy k akcím, aby videa vycházela co nejčastěji. První video z Vánoční série vyjde již 1. prosince!

  Odměny

  Nabídka odměn, které lze získat za JC body bude brzy aktualizována!

  Další informace se dozvíte již brzy.
   
  Naposledy upraveno: 5/12/17
  piginka, rossi1972 a MarianoGirl tohle ocenili.
 14. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG]
  Prosincová sleva na části boosteru (1.-31.12.)

  Po celý prosinec bude kromě Šťastných dní JC bodů probíhat také sleva na části boosteru. Sleva je určena k tomu, aby měl každý možnost dokoupit části boosteru, aby si mohl vylepšit booster. Pokud už někdo má booster maximálně vylepšený, ale přesto mu nějaké části boosteru zbudou, tak je bude moct vyměnit za slevy na vánoční odměny, které může získat za JC body ve 3.kole Soutěže o JC. O této možnosti se dozvíte bližší informace později. Pokud vám zbudou nějaké části boosteru, tak budou po ukončení kola 1.1.2018 v 00:01 vyměněny za JC body, které půjde utratit za odměny z Vánoční nabídky odměn.

  Sleva na booster platí od 1.12. 00:01 do 31.12. 23:59. Během této slevy máte možnost si zakoupit čtyři balíčky. Balíčky je nutné zaplatit do 31.12.2017. (poslední produkt může přijít 31.12.) Pokud chcete využít tuto slevu, tak mi napište herní poštou, kolik balíčků si chcete koupit a čím je zaplatíte. Nezapomeňte uvést názvy balíčků. Do předmětu napište Vánoční sleva na booster.

  Název balíčkuPočet částí boosteru
  v balíčku
  CenaDo kdy je nutné balíček zaplatitKolikrát lze tento balíček zakoupit
  Vánoční balíček XXL41x Jarní věnec31.12.2017 23:59neomezeno
  Vánoční balíček s mrkví a jablky31x MJS31.12.2017 23:59neomezeno
  Vánoční balíček se zajíčkem21x dekorace Sněhový zajíček31.12.2017 23:595x
  Vánoční sladký balíček21x Sladká marmeláda z růží31.12.2017 23:59neomezeno
   
  Naposledy upraveno: 7/12/17
  piginka tohle ocenil(a).
 15. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Aktualizace odměn a slevy

  Možná si už někteří všimli, že odměny ve 3.kole Soutěže o JC, které najdete zde již byly obměněny. Je možné, že ještě nějaké odměny přibudou. Tato Vánoční nabídka odměn platí až do 14.1.2018, ale upozorňuji, že odměnu získá ten, který si o ni napíše nejdříve herní poštou. Pokud by někoho zajímalo, proč odměny platí až do půlky ledna, tak je to tak proto, aby měl každý po ukončení 3.kola Soutěže o JC čas na výměnu JC bodů za odměny. Navíc v lednu bude pauza a další kolo Soutěže o JC začne až v únoru.

  Slevy na odměny z Vánoční nabídky odměn
  Poukázky je možné zakoupit od 4.12. 20:00 do 31.12.2017.

  Protože vím, že někomu zbylo celkem velké množství částí boosteru a neměl by možnost je využít, tak máte v prosinci možnost vyměnit zbylé části boosteru za slevy na odměny z Vánoční nabídky.

  Slevové poukázky byly zrušeny. Zbylé části boosteru budou po ukončení soutěže vyměněny za JC body, které půjde utratit za odměny z Vánoční nabídky, ale nebudou se počítat do celkového pořadí. K výměně zbylých částí boosteru za JC body dojde v 00:01 1.1.2018.

  Jak slevové poukázky fungují?

  U každé slevové poukázky je napsána výše slevy v JC bodech. Tyto JC body vám nebudou připsány, takže vám nijak nepomůžou v boji o první místo v Soutěži o JC. JC body ze slevové poukázky se sčítají s vašimi nasbíranými JC body v případě, že si chcete koupit některou z Vánočních odměn. Tyto slevové poukázky platí pouze do 14.1.2018 na odměny z Vánoční nabídky odměn ve 3. kole Soutěže o JC. Pokud budete chtít poukázku využít, tak mi herní poštou napište zprávu, ve které bude uvedeno, kterou odměnu si chcete zakoupit, a kterou poukázku chcete využít. JC body za nákup budou první strženy z poukázky a až poté z tabulky s JC body. JC body po zakoupení odměny již není možné získat zpět. Malou poukázku lze zakoupit víckrát, ale Střední, Velkou a Speciální poukázku pouze jednou. Speciální poukázka má tu výhodu, že ji můžete někomu darovat. Speciální poukázku nemůžou někomu darovat soutěžící, u kterých se v průběhu soutěže vyskytlo nebo vyskytne podezření na porušení pravidel soutěže kvůli zapojení více účtů.
  Části boosteru za zakoupené poukázky již nelze získat zpět. Nevyužité poukázky ani části boosteru nebudou nijak kompenzovány.

  Příklad: Hráč má 10 JC bodů a poukázku na 5 JC bodů. Pokud si bude chtít zakoupit odměnu v hodnotě 12 JC bodů, tak mi napíše herní poštou, kterou odměnu si vybral a kterou poukázku chce využít. Po potvrzení nákupu mu bude strženo 5 JC bodů z poukázky a poté 7 JC bodů z tabulky, takže mu zbudou 3 JC body.

  Název poukázkyCena poukázkyVýše slevy, kterou díky poukázce získáteDo kdy poukázka platíKolikrát lze tato poukázka zakoupit
  Malá poukázka10 částí boosteru2 JC body14.1.2018neomezeno
  Střední poukázka20 částí boosteru5 JC bodů14.1.20181x
  Velká poukázka50 částí boosteru15 JC bodů14.1.20181x
  Speciální poukázka30 částí boosteru8 JC bodů14.1.20181x
  V případě dotazů mi napište herní poštou.
  [​IMG]
   
  piginka tohle ocenil(a).
 16. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG]

  Soutěž 100 dárků pod stromeček

  Soutěž začíná 9.12. v 00:01 a končí 23.12. ve 23:59. Někteří možná vědí, že jsem v prosinci dosáhl levelu 100, proto jsem se rozhodl, že během několika následujících dní rozdám 100 dárků. Tyto dárky můžete získat za kódy z videí, ze soutěží nebo si je zakoupit za části boosteru. Ale pozor počet dárků bude vždy omezen, proto je nutné být rychlý. Dárky budou rozbaleny ve videu 24.12.2017, do té doby nebudete mít tušení, co jste získali. V dárcích se nachází části boosteru, řemeslné produkty,stromy, stáje, dekorace... Navíc je v jednom ze sta dárků ukryt John Citrón!

  EDIT: Jelikož chci, aby se rozdalo všech 100 dárků, tak se může stát, že za některé kódy získá dárky méně hráčů, než by mělo správně dostat, protože těch kódů bude asi nakonec o trochu víc, abychom předešli tomu, že se všechny dárky nerozdají.

  Možnosti získání dárku

  1) Za kód z videa

  Dárek můžete získat za odeslání kódu z videa. Získá ho vždy pouze určitý počet soutěžících, kteří zašlou kód nejrychleji.
  2) Za otázku z videa
  Některá videa Vánoční série budou obsahovat otázky. Odpovědi na ně mi zasílejte herní poštou. Dárky za správné odpovědi získá vždy pouze určitý počet soutěžících, kteří zašlou odpověď nejrychleji.
  3) Zakoupením za části boosteru
  Tato možnost je tu proto, aby existovala možnost utratit zbylé části boosteru. Upozorňuji, že dárky se budou prodávat mnohem dráž, než kolik částí boosteru z nich lze získat. Proto je to risk. Můžete získat Johna Citróna, ale také přijít o několik částí boosteru. Každopádně si myslím, že to stojí za zvážení, protože za zbylé části boosteru sice získáte po ukončení soutěže pár JC bodů, ale půjdou využít pouze na nákup odměn a nebude jich moc. Počet dárků na prodej bude vždy omezen, takže si je můžou zakoupit jen ti, kteří se o ně přihlásí nejrychleji. Každý může při jednom výprodeji zakoupit pouze 1 dárek. Pokud se dárky neprodají, tak budou přesunuty dál, aby se do 24.12. rozdalo všech 100 dárků.
  4) Jako odměnu v jiné soutěži
  Tady je to jasné. Dárky se můžou objevit jako odměna v nějaké jiné soutěži.

  Jak zjistím, kolik dárků už jsem získal/a?
  Nezjistíte, přesné číslo se dozvíte až 24.12.. Jistotu, že jste nějaký dárek získali budete mít pouze v případě, že si dárek zakoupíte za části boosteru nebo vyhrajete v jiné soutěži.

  Další informace
  Každý dárek bude mít svůj originální kód, ze kterého se bude dát zjistit kdy byl dárek získán a za co. Podle toho budou dárky zařazeny do losování, při kterém se ve videu rozhodne o jejich obsahu. Pokud někdo získá z dárku části boosteru, ale ještě nebude mít ve 3.kole nasbírané žádné JC body, tak mu části boosteru nebudou připsány, dokud nějaké JC body nezíská.

  Pravidla
  1) Je zakázáno účastnit se s více účty. V případě podezření na podvod bude soutěžící vyloučen.
  2) Soutěž může být kdykoliv upravena nebo zrušena, toto se týká také pravidel.
   
  Naposledy upraveno: 19/12/17
  piginka, rossi1972 a medved222 tohle ocenili.
 17. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG]

  Soutěž 100 dárků pod stromeček - možnost koupit si dárek

  Zde je rozpis dní, ve kterých se budou prodávat dárky za části boosteru. Upozorňuji, že v každý z těchto dní si může každý soutěžící zakoupit pouze 1 dárek. Počty dárků, které budou na prodej se ještě mohou změnit. Pokud si budete chtít zakoupit dárek a budete na něj mít dostatek částí boosteru, tak mi napište herní poštou a do předmětu napište: Nákup vánočního dárku.
  DenCena 1 dárkuCelkový počet dárků, které jsou na prodej
  10.12.101720 částí boosteru10
  12.12.201725 částí boosteru5
  17.12.201730 částí boosteru5
  22.12.201735 částí boosteru5
  23.12.201740 částí boosteru5
   
  piginka a rossi1972 tohle ocenili.
 18. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG][​IMG]
  Vánoční přání 2017

  (16.-24.12.2017)
  Dnes začíná soutěž Vánoční přání, která se konala před Vánoci již v roce 2015 a 2016, tudíž se jedná o jednu z nejstarších soutěží. V této soutěži máte možnost získát také dárky do soutěže 100 dárků pod stromeček.

  Soutěž Vánoční přání 2017 naleznete V diskuzním koutku.
   
  piginka, medved222 a babioli tohle ocenili.
 19. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Závěr 3. kola Soutěže o JC
  3. kolo Soutěže o JC končí 31.12.2017 23:59. Do té doby máte stále možnost posílat mi kódy. Nakonec jsem se rozhodl, že žádné další soutěže již nebudou. Na prosinec jsem měl naplánovanou soutěže Odpověz včas a Závody na farmě, ale nakonec jsem si řekl, že bude lepší zvolit druhou variantu. Myslím si, a také se mi to při pročítání zpětné vazby k několika soutěžím potvrdilo, že Soutěž o JC je časově velmi náročná jak pro soutěžící, tak pro mě jako pořadatele, protože to pro mě znamená každý den připisovat JC body za kódy, odpovídat na dotazy a teď v prosinci také každý den natáčet videa. 1. kolo Soutěže o JC začalo v únoru a skončilo v květnu. V květnu jsem měl mezi prvním kolem a přípravou na druhé kolo 14ti denní přestávku. Po celé prázdniny běželo Letní kolo Soutěže o JC, na které hned navázalo podzimní kolo, takže už šestý měsíc v kuse se denně zabývám touto soutěží. Tudíž jsem se rozhodl, že už si chci konec 3. kola užít v klidu a doufám, že to ocení i soutěžícím, kteří tak mají hodně času na poslání zbytku kódů z videí. Jsem moc rád, že je o tuto soutěž takový zájem, ale je větší, než jsem očekával, tudíž je potřeba spoustu věcí upravit. Proto bude minimálně v lednu, spíš déle, od této soutěže přestávka, abychom si od ní všichni odpočinuli a měli se na co těšit.
   
 20. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Soutěž o JC
  JC body z 3.kola Soutěže o JC můžete normálně posílat až do 31.12.2017, ale ve dnech 27.,28. a 29.12. nejspíš nebudu odpovídat na zprávy, proto s dotazy budete muset počkat až na 30.12.2017. 30.12. večer a 31.12. bych měl být k dispozici, pokud budete potřebovat ještě s něčím pomoct nebo dovysvětlit.
   
  piginka a medved222 tohle ocenili.