Dobenův deník a videa

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem doben, 21/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Zde najdete všechny potřebné informace týkající se třetího kola Soutěže o Johna Citróna.

  Pokud chcete něco upřesnit, nebo se zeptat na něco co jste tu nenašli,
  tak mi pošlete zprávu poštou přímo ve hře na jméno doben.

  Toto kolo Soutěže o JC začne 1.9.2017 a bude trvat do 31.12.2017.
  Toto kolo již skončilo.


  Všechny příspěvky v mém deníku a soutěže na fóru týkající se letního kola Soutěže o JC jsou označeny touto nálepkou:
  [​IMG]

  Zde naleznete aktuální informace a probíhající soutěže:

  Toto kolo již skončilo.  Kalendář
  Termíny v kalendáři jsou předběžné a někdy nemusí úplně sedět.
  Může se stát, že se něco z kalendáře neuskuteční, nebo se do kalendáře něco přidá.
  O změnách budete informování zde.

  Prosincový kalendář nejspíš nebude.
  Veškeré důležité informace k prosincovým soutěžím a videím najdete ve nejnovějších příspěvcích v mém deníku.
  Odkazy na ně jsou o pár řádků výše.​

  [​IMG]
  Co je to JC bod?

  JC body můžete získat za sledování mých videí z Farmeramy a v mých soutěží. Za tyto body můžete získat různé odměny včetně dekorace John Citrón. Odběratelé získávají o polovinu více JC bodů než ostatní hráči.

  Jak získat JC body?
  Jedna z možností je, že mi pošlete kód z videa na mém you tube kanále. Stačí se podívat na video, najít kód a poslat mi ho poštou ve hře. Druhou možností je výhra JC bodů v nějaké z mých soutěží. JC body lze získat pouze v soutěžích, kde o výhře JC bodů nerozhoduje náhoda. A třetí možností je zisk JC bodů za speciální kód. Tyto kódy můžete najít občas v mém deníku nebo na you tube kanále. Dále je můžete získat jako nový odběratel nebo jako odměnu. Soutěže, ve kterých lze získat JC body do třetího kola jsou označeny nálepkou, která je výše.

  Jak zjistím kolik mám JC bodů?
  Jedna možnost je ta, že si všechny získané JC body budete zapisovat u sebe. Druhou možností je, že mi napíšete poštou a já vám pošlu váš aktuální stav JC bodů. Toto lze udělat maximálně jednou za den. Třetí možností je podívat se do tabulky v mém deníku na fóru, která bude aktualizována přibližně jednou týdně.

  Šťastné dny JC bodů
  V tomto kole se opět vrací Šťastné dny JC bodů. Během těchto dní získáte za všechny kódy z videí, které vyjdou v průběhu třetího kola Soutěže o JC dvojnásobek JC bodů. Tyto dny budou předem oznámeny v mém deníku. Nezapomeňte, že JC body lze za kód získat pouze jednou, takže je na vás, jestli mi kód pošlete hned po vydání videa, nebo si počkáte na Šťastné dny JC bodů.

  Výhody pro odběratele

  Pokud se chcete stát odběratelem, tak mi napište herní poštou.
  - Bonus pro odběratele (Odběratelé získávají za všechno o polovinu více JC bodů než ostatní hráči.)
  - Novinky (Odběratelé dostávají informace o všech mých soutěžích herní poštou. Tato výhoda se dá deaktivovat.)
  - Zasílání novinek poštou neplatí pro slevy na boostery a videa od 9.9.2017.
  - Odměny (Odběratelé mají možnost získat některé odměny, ke kterým ostatní soutěžící nemají přístup.)

  Jak získat odměnu?
  Odměny najdete zde (klik).
  V tomto kole se nám vrací opět obchod, ve kterém máte možnost vyměnit nasbírané JC body za odměny. U každé odměny je napsáno, kolik JC bodů potřebujete, abyste ji mohli získat. Jakmile nasbíráte dostatečný počet JC bodů, tak mi napište herní poštou, kterou odměnu jste si vybrali. Po vybrání odměny vám přijde herní poštou potvrzení a odpovídající JC body vám budou strženy. Pokud vyměníte JC body za nějakou odměnu, tak už je nelze získat zpět. U většiny odměn je k dispozici pouze několik kusů. U těchto odměn platí, že kdo dříve nasbírá dostatek JC bodů a napíše si o odměnu, ten ji získá. Jediný rozdíl je u odměny v podobě dekorace John Citrón, kterou získá po ukončení kola soutěžící s nejvíce nasbíranými JC body. Pokud o ni nebude mít zájem, tak ji získá hráč s druhým nejvyšším počtem nasbíraných JC bodů... Hráč, který ji získá ji může vyměnit pouze za všechny nasbírané JC body.


  Video k boosteru a jeho částem:

  [​IMG]
  Části Boosteru
  Části boosteru můžete získat v soutěžích, za soutěžní kódy, nebo nákupem. Můžete je využít na vylepšení vašeho boosteru, nebo je vyměnit za výhody v některých soutěžích.

  Jak koupit části boosteru
  Části boosteru lze koupit za určité řemeslnické produkty. Nákup provedete tak, že mi napíšete herní poštou, co chcete zakoupit a následně mi pošlete řemeslnický produkt, který je u té položky uveden. Na části boosteru budou občas probíhat i slevy, které budou oznámeny v mém deníku.
  Nyní máte 2 varianty, jak zaplatit části boostru. Pokud bude probíhat sleva, tak se můžou objevit i jiné řemeslnické produkty, za které bude možné zakoupit části boostru.
  Poštou mi pošlete hlavně názvy balíčků a kolikrát je chcete zakoupit. Základní balíčky, které jsou uvedeny níže je nutné zaplatit před ukončením kola. Části boosteru se připíší až po kompletním zaplacení balíčku. Jakmile mi pošlete poslední řemeslnický produkt, který je potřeba na zaplacení balíčku, tak mi napište herní poštou zprávu.

  Základní balíčkyVarianta AVarianta B
  Název balíčkuPočet částí boosteru v balíčkuCena v Jarních věncíchCena v MJSKolikrát lze tento balíček zakoupit
  Malý balíček s částmi boosteru212neomezeno
  Střední balíček s částmi boosteru524neomezeno
  Velký balíček s částmi boosteru1048neomezeno
  Jak lze využít části boosteru
  Části boosteru můžete momentálně využít těmito způsoby:
  [​IMG]
  1) Zvýšení úrovně boosteru
  Zvýšení úrovně boosteru o 1 úroveň stojí 10 částí boosteru.

  Každá úroveň boosteru vám dává bonus v podobě +10% k JC bodům. Maximálně můžete booster vylepšit na 5. úroveň, takže celkový bonus boosteru na 5. úrovni je +50% k JC bodům. (Bonus platí pro JC body, které již máte a zároveň i pro JC body, které teprve nasbíráte.)

  Pokud chcete své části boosteru vyměnit za zvýšení úrovně boosteru, tak mi napište herní poštou.

  2) Získání výhod v soutěžích
  Pokud máte více částí boosteru, než kolik jich můžete využít na vylepšení boosteru, nebo booster nechcete, tak můžete zbylé části boosteru vyměnit za výhody do jednotlivých soutěží. Cena a podoba výhod bude napsána u každé soutěže zvlášť, jelikož se budou lišit.

  Pokud chcete své části boosteru vyměnit za výhody do soutěží, tak mi napište herní poštou.


  [​IMG]
  Booster
  Pokud někomu nebude jasné fugování boostru, tak mi napište herní poštou.
  Také booster se tentokrát dočkal změn. Maximální bonus boosteru v podobě +50% k nasbíraným JC bodům zůstal stejný jako v minulém kole, ale bude těžší se k němu dostat.

  Úrovně boosteru
  Booster má nyní celkem 5 úrovní. Na každou úroveň je potřeba 10 částí boosteru. Každá úroveň boosteru vám přidává určitý počet JC bodů navíc. Bonus boosteru získáte až při dosažení 1. úrovně a platí pro všechny nasbírané JC body a zároveň ty JC body, které soutěžící v průběhu třetího kola Soutěže o JC teprve získá. Bonus se zvyšuje pouze při dosažení další úrovně.
  [​IMG]
  1. úroveň
  cena: 10 částí boosteru
  bonus: +10% k nasbíraným JC bodům
  2. úroveň

  cena: 10 částí boosteru
  bonus: +20% k nasbíraným JC bodům
  3. úroveň

  cena: 10 částí boosteru
  bonus: +30% k nasbíraným JC bodům
  4. úroveň

  cena: 10 částí boosteru
  bonus: +40% k nasbíraným JC bodům
  5. úroveň

  cena: 10 částí boosteru
  bonus: +50% k nasbíraným JC bodům

  Zde je příklad:
  Soutěžící mám 10 JC bodů a získá 19 částí boosteru. V tom případě si může aktivovat 1. úroveň boosteru a bude mít tedy celkem 11 JC bodů a 9 částí boosteru, protože za 1. úroveň boostru získá bonus +10% k JC bodům. Při získání dalších 11ti částí si může aktivovat až 3. úroveň boosteru a bude mít tedy celkem 13 JC bodů a 0 částí boosteru.

  Pravidla soutěže o JC a doplňující informace
  Každý, kdo se zapojí do soutěže automaticky souhlasí s pravidly!
  Poslední aktualizace pravidel: 4.10.2017
  1) Průběh soutěže
  - Soutěž může být kdykoliv upravena, přerušena, nebo úplně zrušena. (toto se týká i pravidel)
  - Stejně jako u ostatních soutěží, je zakázáno účastnit se soutěže s více účty, pokud budu mít podezření, že někdo tímto způsobem podvádí, tak bude ze soutěže okamžitě vyloučen a JC body mu budou strženy.
  - Pokud se potřebujete na něco zeptat, nebo mi chcete poslat kód, případně odpověď do nějaké soutěže nebo něco podobného, tak mi klidně pošlete více věcí v 1 zprávě, ale nespamujte mi do pošty. (spamování bude trestáno ztrátou poloviny JC bodů, opakovaný spam zablokováním, stržením všech JC bodů a vyloučení ze soutěže)
  2) Šťastné dny JC bodů
  - Šťastné dny JC bodů vám zaručí dvojnásobné množství JC bodů pouze za kódy z videí, které vyšly během kola Soutěže o JC, ve kterém se koná Šťastný den. (kódy musí být poslány v 1 zprávě)
  - Šťastné dny budou předem oznámeny v mém deníku.
  - Zprávy s kódy z videí musí přijít ve Šťastný den nejpozději ve 23:59, pokud za ně chcete získat dvojnásobné množství JC bodů. (Toto platí pouze, pokud není uveden jiný čas.)
  3) Odměny
  - Soutěžící s největším množstvím JC bodů po ukončení kola získá dekoraci John Citrón. (Pokud bude soutěžících s největším množstvím JC bodů více, tak bude rozhodovat, kdo se zapojil do Soutěže nejdříve) Za tuto dekoraci musí vyměnit veškeré nasbírané JC body. Pokud o ni nebude mít zájem, tak se dekorace přesouvá k dalšímu v pořadí podle nasbíraných JC bodů a ten za ní musí vyměnit také veškeré nasbírané JC body. (Takto to pokračuje, dokud se nenajde zájemce.)
  - Hlavní cenu v podobě dekorace John Citrón nemůže získat vítěz z minulého kola. Pokud se tak stane, tak se dekorace přesouvá k dalšímu v pořadí podle nasbíraných JC bodů.
  - Nabídka ostatních odměn se může měnit. O tyto odměny je nutné si napsat herní poštou a nasbírat dostatečný počet JC bodů. Získá je ten, kdo nejdříve nasbírá dostatečný počet JC bodů a napíše si o ně.
  - Odměny se můžou v průběhu soutěže měnit a podmínky pro jejich získání také.
  - Pokud se na stejném místě umístí více soutěžících, tak se bude jejich konečné umístění losovat.
  4) JC body
  - Aktuální stav JC bodů můžete zjistit pouze 1x za den.
  - Za JC body nelze získat nic jiného než odměny v soutěži o JC.
  - Pokud Vám budou JC body z nějakého důvodu strženy, tak není možné žádat o jejich přičtení.
  - Obchodování s JC body je zakázáno, pokud bude možnost nějakým způsobem poslat JC body jinému hráči, tak to bude hlídáno a v případě, že dojde k podvodu, budou oba účty ze soutěže vyřazeny.
  - JC body půjde koupit pouze pokud se objeví speciální nabídka, která bude časově limitovaná.
  - Nákup JC bodů a částí boostru lze provést pouze pokud je stihnete zaplatit řemeslnými produkty včas. (přesný termín bude vždy uveden)
  5) Tabulka s JC body
  - Tabulka v mém deníku nebude aktualizována každý den, ale častěji, než v minulém kole.
  - Pokud budete chtít vědět kolik máte JC bodů, tak si to můžete zapisovat nebo budete mít možnost jednou za den zjistit množství svých JC bodů a to tak, že mi napíšete poštou ať vám pošlu aktuální stav vašich JC bodů.
  - V tabulce, kterou mám v PC jsou všechny bonusy přednastaveny, takže se nemůže stát, že o nějaké JC body přijdete, zároveň můžu přesně zjistit za co jste JC body získali.
  6) JC body za sledování videí
  - Pokud pošlete poštou kód, tak za něj získáte 0,5 JC bodu. (pokud u něj nebude uvedeno jiné množství)
  - Odběratelé budou získávat o polovinu více JC bodů.
  - Samozřejmě můžete využít každý kód jen jednou.
  - Kódy z videí platí pouze v měsíci, ve kterém jsou videa vydána.
  7) Výhody pro odběratele
  - Odběratelé získávají za všechno o polovinu více JC bodů než ostatní.
  - Odběratelé mají možnost dostávat informace o všech mých soutěžích herní poštou.
  - Odběratelé mají narozdíl od ostatních hráčů přístup k většímu množství odměn.
  - Pokud se chcete stát odběratelem, tak mi napište herní poštou.
  - odběratelé jsou informováni herní poštou o probíhajících soutěžích (tuto funkci lze kdykoliv deaktivovat) Tato funkce byla přidána 25.2.2017. Pokud chcete tuto funkci deaktivovat, tak mi napište poštou, že nechcete, aby vám chodily novinky.
  8 ) Boostery
  - Booster platí po celou dobu trvání třetího kola Soutěže o JC.
  - Bonus se sčítá s bonusem pro odběratele, takže pokud má soutěžící booster i bonus pro odběratele, tak za všechno získává 1,6-2x více JC bodů.
  - Platby za části boostru je nutné dokončit před ukončením třetího kola soutěže o JC.
  - Části boosteru jsou připsány až po kompletním dokončení platby.
  - Pokud budete chtít zakoupit části boosteru ve slevě, tak mi musíte napsat, že máte o jejich nákup zájem dříve, než skončí sleva.
  - Pokud získáte v nějaké soutěži část/i boosteru, tak se vám v tabulce objeví jejich počet. Pokud nasbíráte dostatečné množství částí boosteru, tak vám bude příslušná úroveň boostru automaticky aktivována a vy získáte upozornění o jeho aktivaci herní poštou. tak je můžete vyměnit za zvýšení úrovně boosteru, nebo za výhody do soutěží.
  - Všichni účastníci, kteří mi v minulém kole zaslali závěrečnou zpětnou vazbu získají na začátku kola zdarma 5 částí boostru!
  - V případě dotazů mi napište herní poštou.
  - Produkty, kterými jste zaplatili booster nelze získat zpět.
  9) Odesílání odměn
  A) Odměny v podobě řemeslnických produktů
  - Řemeslnické produkty odesílám do 14ti dní po získání řemeslnického produktu v soutěži. Pokud vám produkt nepřijde ani po 14ti dnech, tak mi napište herní poštou.
  B) Odměny, které lze odeslat pouze při miniakci Obchodování a Darování
  - Každému, kdo něco vyhrál pošlu před začátkem OaD nebo během prvních 24 hodin OaD zprávu s ověřením.
  - Ve zprávě bude napsáno co jste vyhráli. Na tuto zprávu mi musíte odpovědět, že máte o cenu stále zájem.
  - Pokud neodpovíte do konce OaD, tak vaše cena propadá a už na ni nemáte nárok.
  - Pokud vám ode mě nepřijde do prvních 24 hodin od začátku OaD zpráva s ověřením, tak mi napište herní poštou, že chcete svou cenu.
  - U odměn ze soutěže o JC můžu chtít od odběratelů speciální potvrzení.


  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 5/1/18
 2. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Vánoční odměny
  Tyto odměny platí do 14.1.2018 23:59.
  Odměny budou postupně přibývat.

  Některé odměny jsou dostupné pouze pro odběratele.
  Pokud se chcete stát odběratelem, tak mi napište herní poštou.

  [​IMG]

  Zvyšuje šanci na předměty o 5%!
  1x John Citrón
  Tuto odměnu získá po ukončení soutěže soutěžící s nejvíce nasbíranými JC body.
  Může ji získat pouze výměnou za veškeré nasbírané JC body.
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 1
  ---------------------
  [​IMG]
  1x Žabí rybníček IV: Růžový
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  80 JC bodů
  dostupnost: pouze pro odběratele
  počet: 0
  ---------------------
  [​IMG]
  1x Vonící strom
  Tato položka již byla prodána.

  cena: 40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0
  ---------------------
  [​IMG]
  1x Vajíčkový strom
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  30 JC bodů
  dostupnost: pouze pro odběratele
  počet: 0
  ---------------------
  U této odměny byl zvýšen počet kusů.
  [​IMG]
  1x Medový strom
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0
  ---------------------
  [​IMG]
  1x Lasiččí nora
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  30 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0
  ---------------------
  [​IMG]
  1x Bažina slizké příšery
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  30 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0

  ---------------------
  1x Jabloň temné královny
  [​IMG]
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  20 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0
  ---------------------
  1x Noční třpytivý strom
  [​IMG]
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  25 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0
  ---------------------
  1x Chapadlová vrba
  [​IMG]
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  20 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0
  ---------------------
  1x Precizní věda
  [​IMG]
  co 6:00 hod. 1 600 BZ/TBZ, velikost 2x2
  Tato dekorace lze umístit na plochu Strašidelný dům.
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  30 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0
  ---------------------
  1x Magnólie
  [​IMG]
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  20 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0
  ---------------------
  1x Zlatý listnáč
  [​IMG]
  Tato položka již byla prodána.
  cena: 20 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0
  ---------------------
  1x Rakytník
  [​IMG]
  cena: 20 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 4 (1 kus je již prodán)
  ---------------------
  1x Kowhai
  [​IMG]
  cena: 20 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 5
  ---------------------
  1x Jeřáb oskeruše
  [​IMG]
  cena: 20 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 5
  ---------------------
  Další stromy:
  Sakura - Vistárie - Planika obecná - Buk - Lokvát

  [​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]
  cena: 15 JC bodů za 1 kus
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3 od každého druhu
  (Buk a Planika obecná jsou již k dispozici pouze 2x)
  ---------------------
  1x Sněhové dělo
  [​IMG]
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  35 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0
  ---------------------
  1x Duchařský mýval
  [​IMG]
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  20 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0
  ---------------------
  1x Kovář
  [​IMG]
  Tato položka již byla prodána.
  cena:
  20 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 0  3. kolo Soutěže o JC - tabulka s JC body a aktuálním pořadím
  poslední aktualizace tabulky: 30.12.2017
  MAXIMUM = maximální počet JC bodů, který šel získat
  ÚB = úroveň boosteru (v tomto políčku je zapsána aktuální úroveň boosteru)
  ČB = části boosteru ( v tomto políčku je zobrazen aktuální počet částí boosteru)
  žluté nicky = pokud má hráč nick zvýrazněn žlutě, tak patří mezi odběratele a mám aktivován bonus pro odběratele

  V nejnovějším příspěvku v mém deníku je již k dispozici konečná verze tabulky.​
   
  Naposledy upraveno: 9/1/18
 3. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  5.týden Soutěže o JC
  Tento týden se konečně dočkáme soutěže Odpověz včas. Tuto soutěž naleznete zde. Zároveň je u ní anketa, ve které můžete hlasovat, kterou soutěž chcete příští týden, protože to bude nejspíše předposlední soutěž o prázdninách.

  Den JC bodů

  Vyskytl se problém u JC bodů, které byly připsány za den JC bodů. Prosím všechny, kteří v tento den získali nějaké kódy, ať si zkontrolují kolik JC bodů získali podle mých odpovědí a poté to porovnají s mou poslední zprávou, ve které jsem posílal celkový stav JC bodů nasbíraných během dne JC bodů. Pokud budete mít nějaké nesrovnalosti, tak mi napište poštou a já to případně opravím.

  6.týden Soutěže o JC
  Tento týden bude k dispozici již třetí a zároveň poslední sleva na booster. Tuto slevu obdrží od 7.8. 00:00 do 10.8. 23:59 všichni soutěžící. Pokud tuto slevu chcete využít, tak mi během jejího trvání napište herní poštou, že máte zájem o booster. Jedinou podmínkou je, abyste během trvání této slevy zaslali alespoň 1 Jarní věnec. Pokud již má někdo nasbírány tři 25% slevy na booster, tak mu bude booster aktivován automaticky. V případě dotazů mi napište herní poštou.
   
  Naposledy upraveno: 30/8/17
  nanyblacks a janaj tohle ocenili.
 4. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG] [​IMG]
  Speciální Soutěž při miniakci Obchodování a darování
  Soutěž se nám pomalu blíží, tak je čas, abych vás s ní seznámil. Už z názvu jde poznat, že to nebude nic z toho, co jsme tu již měli. Hlavní věcí, ve které se tato soutěž odlišuje od ostatních je to, že nebude probíhat zde na fóru, ale na mém you tube kanále. Pokud někdo neví jak se jmenuje můj kanál, nebo jak se tam dostat, tak mi napište herní poštou a já vám pošlu všechny potřebné informace. Odkaz na fórum kvůli pravidlům dát bohužel nemůžu.

  Výsledky budou k dispozici na mém you tube kanále 13.8. v 6:00. V tomto videu zároveň naleznete 10 kódů, které mi pošlete poštou najednou. Za každý z nich získáte 0,5 JC bodu. Také mi můžete k této soutěži poslat zpětnou vazbu, za kterou získáte JC body.

  O co jde?
  Během miniakce OaD budu v pátek a v sobotu dávat na you tube krátká desetisekundová videa s kódy. Kódy tentokrát nemusíte hledat a ve videu je vždy jen jeden kód. Podle účasti můžu dát případně na you tube některá videa víckrát, nebo přidám další.

  Videa
  Každé video bude na you tube pouze po omezenou dobu a poté zmizí. Když bude video na you tube, tak máte 2 možnosti, jak se zapojit do soutěže. První možností je, že mi kód pošlete herní poštou jak jste zvyklí. Nejlepší bude, pokud ve zprávě uvedete i číslo kódu, které poznáte z názvu videa, nebo miniatury. Druhou možností je, že do komentářů pod video napíšete váš herní nick. Na zprávy s kódy nebudu odpovídat a nebudou za ně připsány žádné JC body.

  Losování
  Všichni, kteří mi včas pošlou kód herní poštou, nebo napíší pod video svůj herní nick budou zařazeni do losování. Vítěz, který bude vylosován bude u každého kódu pouze 1 a získá odměnu, která patří k tomu kódu. Takže čím více kódů mi pošlete, tím větší máte šanci něco vyhrát. Pokud mi nějaký kód pošlete víckrát, nebo mi pošlete kód a zároveň napíšete nick do komentářů, tak svou šanci na výhru nezvýšíte! Odběratelé mají při poslání kódu, nebo napsání nicku v komentářích dvojnásobnou šanci na výhru oproti ostatním soutěžícím.

  Odměny
  U každého kódu bude jiná odměna. Co je odměnou, se dozvíte až při losování, aby to někoho nelákalo podvádět. Odměny budou zaslány hned po vylosování vítězů.

  JC body
  Za kódy z těchto videí nezískáte žádné JC body, aby to nebylo zbytečně komplikované. Zatím je v plánu, že JC body půjdou získat v druhé části této soutěže, která bude probíhat v neděli, nebo pondělí. Toto ještě upřesním.

  Pravidla
  1) Je přísně zakázáno účastnit se s více herními účty. V případě, že budu mít podezření, tak můžu kohokoliv vyloučit ze soutěže.
  2) Soutěže se můžou zúčastnit pouze hráči s levelem 80+. Opět se tímto pravidlem snažím omezit podvádění s multiúčty. Odběratelé se mohou zapojit s jakýmkoliv levelem!
  3) Pokud mi bude někdo spamovat do pošty, tak bude automaticky vyloučen ze soutěže.

  V případě dotazů k soutěži mi napište herní poštou.
   
  Naposledy upraveno: 13/8/17
 5. doben

  doben Ikona fóra

  Odměny z předchozí kola Soutěže o JC
  Odměny z předchozího kola byly odeslány. Veškeré odměny z aktuálního kola budou odeslány a ž příště. Toto se týká i odměn, které někteří hráči v aktuálním kole Soutěže o JC již získali.
   
  Madulka_cz, medved222 a Apachie1 tohle ocenili.
 6. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  7., 8. a 9. týden Soutěže o JC
  V 7. a 8. týdnu nás čeká soutěž Závody na farmě, kterou jsem prostě nemohl vynechat. :D V 9. týdnu už nás čeká ukončení a 2 videa.
   
  Naposledy upraveno: 13/8/17
 7. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Závody na farmě VII a Soutěž o JC
  Soutěž Závody na farmě VII už najdete ZDE.

  Dále bych chtěl upozornit, že od 17.8. do 27.8. budu na farmě minimálně, proto nebudu odpovídat na vaše zprávy. Pokud chcete získat JC body za kódy z videí, tak doporučuji je zaslat do 17.8., nebo až 27.8., jinak se může stát, že vám nebudou připsány.
   
  piginka a rossi1972 tohle ocenili.
 8. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Ukončení Letního kola Soutěže o JC
  Letní kolo Soutěže o JC bude nakonec ukončeno podle původního plánu 31.8.2017 ve 23:59. Do té doby máte stále možnost zasílat kódy z videí.

  Zpětná vazba
  (odměna za zpětnou vazbu bude k dispozici pouze od 28.8. do 3.9.2017 23:59)
  Byl bych rád, aby mi každý soutěžící zaslal herní poštou zpětnou vazbu k Letnímu kolu Soutěže o JC. Za tuto zpětnou vazbu získáte odměnu do dalšího kola Soutěže o JC.
  Budu rád, pokud odpovíte na tyto otázky:
  Jak se vám toto kolo líbilo v porovnání s předchozím kolem Soutěže o JC?
  Co se vám líbilo/nelíbilo na těchto částech soutěže, případně, co byste na nich vylepšili?
  - booster
  - soutěžní tabulka
  - celková přehlednost
  - délka kola
  - kalendář
  - výhody pro odběratele
  - odměny v soutěžích
  - nálepky a grafika + soutěžní podpisy

  Jak byste ohodnotili jednotlivé soutěže v letním kole? (od 1 do 10ti)
  Měly by být Šťastné dny JC bodů nahrazeny Dny JC bodů?

  Zpětnou vazbu můžete klidně poslat ve více zprávách, ale snažte se vždy napsat co nejvíce do 1 zprávy. Samozřejmě můžete napsat jakékoliv připomínky, které se týkají Letního kola Soutěže o JC.
   
 9. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Blíží se nám poslední den Letního kola Soutěže o JC, proto připomínám, že máte poslední možnost zaslat kódy z videí.

  [​IMG]
  Hned po ukončení Letního kola Soutěže o JC začne 3. kolo Soutěže o JC, které potrvá až do konce roku. Jedná se opět o čtyřměsíční kolo.
  Asi nejdůležitějším novinkami jsou kompletně předělané boostry, návrat obchodu z minulého kola, Šťastné dny JC bodů a nová výhoda pro odběratele. Informace k tomuto kolu jsou již téměř kompletní, takže se na to můžete podívat a případně mi poslat herní poštou váš názor.
  [​IMG]
   
  rossi1972 tohle ocenil(a).
 10. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  3. kolo Soutěže o JC
  Za necelou hodinu nám začíná 3. kolo Soutěže o JC a všechno už by mělo být doplněno, takže máte k dispozici kompletní informace o dalším kole Soutěže o JC. Jsem rád, že jsem všechno dal dohromady ještě před začátkem kola, protože to nevypadalo, že to stihnu. Také všem moc děkuji za zpětnou vazbu k minulému kolu, díky které jsem mohl doladit detaily. Doufám, že ve 3. kole bude ještě větší účast, než v Letním kole Soutěže o JC. :D

  [​IMG]
  Letní kolo Soutěže o JC
  Během několika následujících dní doplním konečné pořadí soutěžících a rozešlu všem soutěžícím herní poštou zprávy s potřebnými informacemi. Jelikož byla tentokrát účast opravdu velká, tak mi to může trvat delší dobu, proto prosím o trpělivost.
   
  piginka a rossi1972 tohle ocenili.
 11. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]

  Sleva na booster (1.9.-3.9.)
  Sleva na booster platí od 1.9. 18:00 do 3.9. 18:00. Během této slevy máte možnost si zakoupit jeden balíček s 12 částmi boostru. Tento balíček lze zakoupit maximálně dvakrát. Jedinou podmínkou je, abyste tento balíček stihli zaplatit do 11.9.2017. (poslední Jarní věnec, nebo MJS může přijít 11.9.) Pokud to nestihnete, tak vám bude připsána pouze část balíčku v tomto poměru: za každý 1 zaslaný Jarní věnec získáte 2 části boostru a za každou 1 MJS získáte 1 část boostru. Části boostru budou připsány až po kompletním zaplacení balíčku. Pokud chcete využít tuto slevu, tak mi napište herní poštou, kolik balíčků si chcete koupit a čím je zaplatíte. Do předmětu napište SLEVA NA BOOSTER I.

  BalíčekPočet částí boostruCena v Jarních věncíchCena v MJSDo kdy je nutné části boostru zaplatit
  XL124711.9.2017
   
  Naposledy upraveno: 1/9/17
  piginka tohle ocenil(a).
 12. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Konečné pořadí soutěžících v Letním kole Soutěže o JC

  Zde máte k dispozici konečné pořadí. Pokud mělo více soutěžících stejný počet JC bodů, tak rozhodoval podle pravidel los. Myslím si, že je to tak spravedlivé, jelikož každý měl možnost nasbírat o trochu více JC bodů, aby se umístil lépe. Jelikož se zúčastnilo 66 soutěžících, tak jsem se rozhodl, že závěrečnou zprávu pošlu pouze prvním třiceti, kteří získají odměny.

  Vítězkou Letního kola Soutěže o JC se stává medved222!
  Gratuluji!


  [​IMG]
  [​IMG]
   
 13. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Sleva na booster (7.9.-8.9.)
  Sleva na booster platí od 7.9. 13:00 do 8.9. 23:59. Během této slevy máte možnost si zakoupit dva balíčky. Každý balíček, který je ve slevě lze zakoupit maximálně jednou. Jedinou podmínkou je, abyste tento balíček stihli zaplatit do 16.9.2017. (poslední Cukino-jablečný koláč může přijít 16.9.) Pokud to nestihnete, tak vám bude připsána pouze část balíčku v tomto poměru: za každý 1 zaslaný Cukino-jablečný koláč získáte 1 část boosteru. Části boostru budou připsány až po kompletním zaplacení balíčku. Pokud chcete využít tuto slevu, tak mi napište herní poštou, kolik balíčků si chcete koupit a čím je zaplatíte. Nezapomeňte uvést názvy balíčků. Do předmětu napište booster - sleva II. Tentokrát nelze platit ničím jiným, než Cukino-jablečnými koláči.

  Název balíčkuPočet částí boosteru v balíčkuCena v Cukino-jablečných koláčíchDo kdy je nutné tento balíček zaplatit
  Koláčový balíček7416.9.2017
  Malý Koláčový balíček3116.9.2017
   
  Naposledy upraveno: 9/9/17
  piginka tohle ocenil(a).
 14. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  První aktualizace tabulky a změna u výhod pro odběratele
  Dnes byla poprvé aktualizována tabulka pro toto kolo Soutěže o JC. Pokud se někomu bude zdát, že je něco v tabulce špatně, tak mi napište. Pokud má již někdo zakoupeny části boosteru, ale není v tabulce, tak se mu tam automaticky objeví po získání JC bodů.

  Novinky pro odběratele
  Vzhledem k tomu, že nemám přeš školní rok tolik času, jako o prázdninách, tak nebudu zasílat herní poštou upozornění na slevy na boostery a videa. Novinky pro odběratele budu zasílat pouze při větších soutěžích a při důležitých změnách.

  Hledám někoho, kdo by mi mohl pomáhat s organizací soutěží
  Už jsem, psal, že opravdu nemám moc času, ale chci, aby to nebylo moc poznat na soutěžích. Proto bych potřeboval někoho, kdo by mi mohl s organizací pomoci. Zájemce by se samozřejmě mohl i nadále účastnit všech mých soutěží.

  Co by měl případný zájemce o pomoc za úkol:
  - zasílání novinek pro odběratele a vyřizování zpráv, které se budou týkat boosterů a kódů z videí
  - odpovídat herní poštou na dotazy týkající se Soutěže o JC
  - občas přípravu některých soutěží, ale jen v případech, ve kterých bych opravdu nestíhal
  - vyhodnocovat zpětnou vazbu

  Co by měl případný zájemce k dispozici
  - mohl by se mě kdykoliv zeptat na cokoliv ohledně Soutěže o JC
  - o všech soutěžích by věděl dříve, než ostatní
  - mohl by podávat návrhy na soutěže a jejich vylepšení

  Odměny
  - odměny do hry za pomoc při organizování soutěží by zájemce získával podle času, který by strávil organizací soutěží
  - měl by k dispozici 50% slevu na části boosteru

  Pokud má někdo zájem, tak mi napište herní poštou.
  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 10/9/17
  piginka tohle ocenil(a).
 15. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Poznej dekoraci
  Soutěž Poznej dekoraci byla prodloužena do 17.9., máte tedy stále možnost zúčastnit se a získat JC body společně s částmi boosteru.
   
  piginka a Apachie1 tohle ocenili.
 16. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Soutěžní tabulka a sleva na booster
  Dnes byla aktualizována soutěžní tabulka, prosím zkontrolujte si, jestli všechno sedí a v případě nesrovnalostí mi napište herní poštou.

  Sleva na booster (19.-20.9.)
  Sleva na booster platí od 19.9. 00:01 do 20.9. 23:59. Během této slevy máte možnost si zakoupit dva balíčky. Balíčky je nutné zaplatit do 25.9.2017. (poslední produkt může přijít 25.9.) Pokud chcete využít tuto slevu, tak mi napište herní poštou, kolik balíčků si chcete koupit a čím je zaplatíte. Nezapomeňte uvést názvy balíčků. Do předmětu napište booster - sleva III.

  Název balíčkuPočet částí boosteru v balíčkuCenaDo kdy je nutné tento balíček zaplatit Kolikrát lze tento balíček zakoupit
  Mrkvovo-jablečný balíček41x MJS25.9.2017 23:592x
  Sladký balíček21x Sladká marmeláda z růží25.9.2017 23:595x
   
  piginka tohle ocenil(a).
 17. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Šťastné dny a video

  Během Šťastných dní JC bodů asi nebudu moc na farmě, proto budou JC body připsány až v neděli, nebo v pondělí. Navíc zítra nevyjde video k akci, protože nebudu mít možnost ho natočit.
   
  piginka a janaj tohle ocenili.
 18. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Soutěž o JC v říjnu
  Říjen je druhým měsícem 3. kola Soutěže o JC a stejně jako v 1. kole, i tentokrát nás čeká v druhém měsíci novinka, která ovlivní průběh soutěže. Jedná se o úpravu fungování částí boosteru. Jde o to, že nyní budete mít možnost koupit si za řemeslnické produkty části boosteru a ty následně použít na vylepšení boosteru, nebo na zakoupení výhod do různých soutěží. Díky této změně by mohlo být vše přehlednější a zároveň se najde využití pro přebytečné části boosteru. Tato novinka by měla přijít ještě před začátkem soutěže Pirátský poklad, tak doufám, že všechno stihnu připravit.

  V říjnu nás čeká soutěž Pirátský poklad, kterou jste vybrali při minulém hlasování. Na základě zpětné vazby k minulému kolu jsem tuto soutěž trochu upravil, aby byla zajímavější a přehlednější. Dále chystám spoustu videí, ale nemůžu předem slíbit, že všechna vyjdou, proto doporučuji sledovat deník, jelikož sem vždy píšu info, že nevyjde video předem.

  Říjnový kalendář již najdete zde.

  Kromě slev na některé z odměn byly přidány i tyto úplně nové odměny: Diospyros, Citlivka, Medový strom, Lasiččí nora. Nové odměny jsou zatím dostupné jen pro odběratele, protože to je jedna z výhod pro odběratele.
   
  Naposledy upraveno: 30/9/17
 19. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Úprava Částí boosteru

  Kvůli úpravě částí boosteru jsem se rozhodl, že bude mít booster i částí boosteru svou grafickou podobu, aby to bylo pro všechny přehlednější. A v souvislosti s tím jsem dal grafickou podobu i JC bodům, což je úplně poprvé. Informace v hlavním soutěžním příspěvku budu postupně upravovat, dokud nebude vše kompletní. Zatím se můžete podívat na nové obrázky.

  JC bod

  [​IMG][​IMG]

  Booster
  [​IMG] [​IMG]

  Části boosteru
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Zvýšení úrovně boosteru
  [​IMG] [​IMG]

  Přehled úrovní boosteru
  [​IMG]
   
 20. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Úprava částí boosteru - hotovo
  Dnes už jsem doplnil všechny potřebné informace, které se týkají částí boosteru a boosteru samotného. Nejsem si jistý, jestli jsem na něco náhodou nezapomněl, ale to případně doplním, pokud si vzpomenu.

  1) Platby pomocí částí boosteru
  Části boosteru můžete nyní vyměnit za zvýšení úrovně boosteru, nebo za výhody do různých soutěží. Z toho vyplývá, že se vám nyní můžou části boosteru nejen přičítat, ale také odečítat a jednotlivé úrovně boosteru vám nebudou aktivovány automaticky.

  2) Úprava soutěžní tabulky
  Také bylo nutné upravit soutěžní tabulku, aby vyhovovala změnám.
  Byly do ní přidány tyto sloupce:
  ÚB
  = úroveň boosteru (v tomto políčku je zapsána aktuální úroveň boosteru)
  ČB = části boosteru ( v tomto políčku je zobrazen aktuální počet částí boosteru)
  Bonus pro odběratele je nyní označen žlutou barvou nicků.
  žluté nicky = pokud má hráč nick zvýrazněn žlutě, tak patří mezi odběratele a mám aktivován bonus pro odběratele

  3) Přechod ze staré verze boosteru na novou
  Soutěžící, kteří si již aktivovali booster budou herní poštou upozorněni na změnu a dostanou na výběr, jestli si chtějí booster ponechat a tím pádem jim budou odečteny odpovídající části boosteru, nebo booster nechtějí a části boosteru jim zůstanou. Zatím jim bonus boosteru i části boosteru zůstaly.

  ---------------------------------------------------------------
  Navíc od 2. do 8. října 23:59 platí tento kód:
  NOVE-CASTI-BOOSTERU-RIJEN-2017

  Za kód získá každý, kdo ho pošle včas 5 částí boosteru.
  Kód mi pošlete herní poštou.
  Kód není od RT, takže nelze využít jiným způsobem.
  ---------------------------------------------------------------​
   
  Naposledy upraveno: 2/10/17
  piginka a rossi1972 tohle ocenili.