Dobenův deník a videa

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem doben, 21/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]

    5. kolo Soutěže o JC začíná již 1.9.2018!

    Jsem rád, že se mi tentokrát podařilo vše připravit včas a 5. kolo Soutěže o JC tedy nebude mít zpoždění.
    Veškeré důležité informace najdete v tomto příspěvku(KLIK).


    Asi úplně největší novinkou jsou Balíčky výhod.
    Tyto balíčky nahradily v tomto kole booster a uvidíme, jaký budou mít úspěch.
    Důvodem k jejich zavedení bylo zpřehlednění placené části soutěže
    a také jsem potřeboval najít způsob, jak zavést nové výhody.
    Výhody oproti boosteru:
    Máte na výběr ze tří druhů balíčků.
    Můžete si vybrat, na jak dlouho si chcete balíček zakoupit.
    Zakoupený balíček můžete kdykoliv vylepšit.
    Součástí balíčků není pouze bonus k JC bodům, ale také další výhody.

     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Základní balíček výhod na 1 měsíc zdarma
    Dnes začalo 5. kolo Soutěže o JC. A u této příležitosti jsem se rozhodl dát možnost všem soutěžícím vyzkoušet Základní balíček výhod na 1 měsíc zdarma. Tento balíček na 1 měsíc si samozřejmě můžete libovolně vylepšit na lepší verzi. Ale pozor, tato nabídka je časově limitovaná, proto neváhejte s jejím využitím.

    Více informací o balíčcích výhod najdete ZDE(klik).

    1) Základní balíček výhod do 5. kola Soutěže o JC
    Tento balíček doporučuji zakoupit všem soutěžícím minimálně v prosinci. Díky tomuto balíčku získáte bonus k JC bodům a odemkne se vám více odměn.
    Výhody:
    - Bonus +25% k JC bodům (Odběratelé získají bonus +75% k JC bodům.)
    - Odemčení části bonusových odměn v obchodě 5. kola Soutěže o JC

    Cena:
    Na celé kolo: 10x Velikonoční marmeláda
    Na 1 měsíc: 3x Velikonoční marmeláda ZDARMA na měsíc září

    Jak tuto nabídku využít?

    Nabídku využijete jednoduše zasláním speciálního kódu, který je uveden níže. Kód mi pošlete herní poštou na můj nick doben.

    Speciální kód: VYHODYZARI2018

    Platnost kódu: Tento kód lze využít od 1.9.2018 00:01 do 7.9.2018 23:59.

    Obsah kódu: Zasláním kódu si aktivujete Základní balíček výhod do 5. kola Soutěže o JC na měsíc září.

    Podmínky:
    Každý soutěžící může tento kód aktivovat pouze jednou.
    Základní balíček výhod bude platit od 1.9.2018 nebo od doby aktivace kódu do 30.9.2018 23:59.
    Tento balíček na 1 měsíc lze vylepšit na Balíček výhod PLUS na 1 měsíc a poté na Balíček výhod PREMIUM na 1 měsíc.


    V případě dotazů mi napišete herní poštou na můj nick doben.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Nedostupnost tabulky s JC body a zakoupení balíčků výhod (3.9.-7.9.)
    Od 3.9. do 7.9.2018 nebudu mít z technických důvodů k dispozici tabulku s JC body, která je propojena s balíčky výhod. Tudíž v těchto dnech nebudu moct připsat JC body ani aktivovat výhody pro odběratele nebo umožnit nákup balíčku výhod. Veškeré JC body budou tudíž připsány až 8.9.2018. Prosím všechny, kteří plánují nákup balíčků výhod, aby s ním vyčkali do 8.9.2018. Výjimkou jsou soutěžící, kteří si balíčky výhod již objednali. Ti mohou zasílat řemeslné produkty na zaplacení normálně.
     
    Naposledy upraveno: 9/10/18
    rossi1972 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG] [​IMG]
    První úkol pro soutěžící s prémiovým balíčkem výhod

    Tento úkol je možné splnit od:18.9. do 25.9.2018 23:59

    Tento úkol bude později dostupný také pro soutěžící, kteří zatím nestihli zaplatit balíček výhod PREMIUM. Více informací se dozvíte později.


    Podmínky: Úkol je pouze pro soutěžící se zakoupeným balíčkem výhod PREMIUM.

    Úkol: Podle následujících indícií poznejte řemeslné produkty a jejich názvy mi pošlete herní poštou na farmu doben-souteze.
    1) ovce - sklenice - rebarbora
    2) rajče - kaštan - jablko
    3) květina - zvíře - rychlost
    4) zkušenost - zelenina - těsto
    5) rychlost - cukrový meloun - zlato
    6) stříbro - zkušenost - květina
    7) tvar - listí - bylinky

    Odměna: Za každý uhodnutý řemeslný produkt získáte 0,5 JC bodu. Maximálně tedy můžete získat 7x0,5=3,5 JC bodu. Tyto JC body budou samozřejmě vynásobeny bonusem, který obsahuje balíček výhod PREMIUM.

    Pravidla: Každý soutěžící může zaslat pouze 1 odpověď, která musí přijít včas a musí být zaslána na farmu doben-souteze.


    V případě dotazů mi pište na farmu doben.
     
    Naposledy upraveno: 27/9/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG] [​IMG]
    Druhý úkol pro soutěžící s prémiovým balíčkem výhod
    Tento úkol je možné splnit od: 26.9. do 3.10.2018 23:59

    Tento úkol bude později dostupný také pro soutěžící, kteří zatím nestihli zaplatit balíček výhod PREMIUM. Více informací se dozvíte později.

    Podmínky: Úkol je pouze pro soutěžící se zakoupeným balíčkem výhod PREMIUM.
    Úkol:
    Hertiny narozeniny
    Slepice Herta slaví narozeniny a zvířátka se rozhodla, že jí upečou dort. Času už moc nezbývá, proto budou potřebovat tvou pomoc. Pomož zvířátkům s přípravou dortu a získej za to skvělé odměny!

    Úkoly:
    1) Vypěstuj jahody. (Stačí je vypěstovat na jednom políčku 1x1.)
    2) Vypěstuj pšenici. (Stačí ji vypěstovat na jednom políčku 1x1.)
    2) Vychovej dvě slepice. (Stačí sklidit 2 Kurníky nebo 1 Kurník s minimálně oranžovým upgradem.)
    3) Získej vejce. (Stačí sklidit 1 Vajíčkový strom nebo 1 Výrobnu vajec.)
    4) Získej kravské mléko. (Stačí sklidit 1 Strom s kravským mlékem nebo 1 Výrobu mléka.)
    5) Upeč Jahodový muffin. (Tato 5. část je dobrovolná a není nutné ji splnit, abyste získali JC body. Vpřípadě, že ji splníte, tak získáte 1 JC bod navíc.)

    Veškeré plnění jednotlivých částí úkolu je nutné doložit screeny farmy, na kterých musí být vidět také ID a nick hráče. U rostlin, stromů, stájí a výroben stačí screen těsně před sklizní, u řemeslných produktů by měl být screen pořízen během výroby. Veškeré screeny mi poté zašlete včas na email, který vám přijde herní poštou. Do předmětu emailu napište Soutěž o JC druhý úkol. V emailu prosím uveďte i váš herní nick.

    Odměna: Za kompletní splnění úkolů 1-4 získáte 4 JC body. Za kompletní splnění úkolů 1-5 získáte 5 JC bodů. Tyto JC body budou samozřejmě vynásobeny bonusem, který obsahuje balíček výhod PREMIUM.

    Pravidla: Každý soutěžící může zaslat pouze 1 soutěžní email, který musí přijít včas a musí být zaslán na email, který soutěžící se zakoupeným balíčkem výhod PREMIUM obdrží herní poštou.

    V případě dotazů mi pište na farmu doben.
     
    Naposledy upraveno: 27/9/18
    Madulka_cz a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Novinky a Šťastné dny JC bodů

    Šťastné dny JC bodů a trofej
    Od 28.9. 00:01 do 30.9. 23:59 budou probíhat Šťastné dny. Během těchto dní získáte dvojnásobek JC bodů za kódy z videí, která vyšla letos v září. Jelikož v září nevyšlo moc videí, tak jsem se rozhodl, že kódy ze zářijových videí budou platit také v říjnu. V souvislosti s tím bude zavedena trofej Sběratel kódů až v říjnu a k získání této trofeje bude nutné zaslat veškeré kódy ze září i října.

    Novinky
    Během tohoto týdne bude do Soutěže o JC zavedeno několik novinek, které se týkají především vzhledu soutěže. Zatím se zde objevila nová nálepka pro úkoly a také se změnil obrázek obchodu.
    Kromě nových obrázků mám také v plánu zveřejnit informace o úkolech, které jsem se rozhodl na základně zpětné vazby trochu upravit, aby o ně nepřišli hráči, kteří teprve platí balíček výhod PREMIUM pomocí řemeslných produktů. Dále by se v blízké době měla objevit první sleva pro hráče se zakoupeným balíčkem PREMIUM.

    Co se týče plánů na říjen, tak je zatím naplánovaná minimálně jedna větší soutěž a samozřejmě budou také každý týden přibývat nové úkoly.

    [​IMG] [​IMG]
     
    rossi1972, Madulka_cz a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Přepracování úkolů - 29.9.
    Původně měly být úkoly dostupné pouze po omezenou dobu pro hráče, kteří budou mít zakoupený balíček výhod PREMIUM.
    Počítal jsem totiž s tím, že pokud o ně bude zájem, tak soutěžící využijí rychlejší způsob platby pomocí Zdrojů života,
    což by je mělo vyjít cenově přibližně stejně, ale balíček by měli zaplacený dvakrát rychleji.
    Bohužel se tak nestalo, což se projevilo také ve zpětné vazbě od některých soutěžících.
    Nakonec jsem se tedy rozhodl, že k přepracování úkolů nedojde až v dalším kole,
    ale již na konci prvního měsíce tohoto kola.
    Doufám, že tyto změny oceníte a zároveň věřím, že tyto změny budou minimálně pro toto kolo konečné.
    Ještě bych chtěl upozornit na novou nálepku, díky které najdete v mém deníku úkoly rychleji.
    Úkoly pro soutěžící se zakoupeným Balíčkem výhod PREMIUM do 5. kola Soutěže o JC
    Úkoly budou moct i nadále plnit pouze soutěžící
    , kteří budou mít zakoupený = kompletně zaplacený Balíček výhod PREMIUM do 5. kola Soutěže o JC.

    Soutěžící, kteří si tento balíček zakoupí pouze na 1 měsíc budou moct plnit pouze úkoly, které se objeví právě v měsíci, pro který si balíček zakoupili. Samozřejmě pouze v případě, že již budou mít tento balíček kompletně zaplacený. Tito soutěžící musí úkoly splnit v časovém limitu a nemohou se k nim zpětně vrátit. Tudíž pro tyto soutěžící se nic nemění.

    Soutěžící, kteří si tento balíček zakoupí na celé kolo budou moct po kompletním zaplacení balíčku plnit veškeré úkoly, které se během tohoto kola objeví a také se budou moct zpětně vrátit k úkolům, které proběhly dříve, než stihli tento balíček kompletně zaplatit. Pokud se stane, že už budou mít balíček kompletně zaplacený a nestihnou splnit nějaký z úkolů, který se nově objeví, tak se k němu budou také moct zpětně vrátit.

    Aby měli všichni motivaci plnit úkoly v časovém limitu, který je u každého úkolu stanoven, tak soutěžící, kteří odešlou odpověď na soutěžní úkol během časového limitu získají určité množství JC bodů navíc.

    Pokud budete chtít zpětně splnit některý z úkolů, tak mi vždy nejdříve napište herní poštou na mou farmu doben, abych vám mohl dát souhlas. Toto je velmi důležité, jinak se může stát, že budete na své JC body čekat velmi dlouhou dobu nebo vám splnění úkolu neuznám.

    V případě dotazů mi pošlete herní poštou zprávu na mou farmu doben.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Tyto nabídky platí od 1.10. do 14.10.2018 23:59 nebo do vyprodání zásob.

    Pokud budete chtít některou z těchto nabídek využít, tak mi pošlete herní poštou slevový kód,
    který je u každé z těchto nabídek uveden.
    V případě dotazů mi napište herní poštou na mou farmu doben.

    Tyto speciální nabídky platí pouze pro hráče,
    kteří mají zakoupený Balíček výhod PLUS nebo Balíček výhod PREMIUM do 5. kola Soutěže o JC.

    1. nabídka
    10% sleva na nákup veškerých odměn v obchodě 5. kola Soutěže o JC

    Slevový kód: SLEVA10
    Tuto jednorázovou slevu lze využít pouze na jeden nákup a lze ji kombinovat s ostatními slevami a nabídkami.

    2. nabídka
    Výprodej stromů

    Slevový kód: STROMY01
    Při nákupu stromu v obchodě 5. kola Soutěže o JC získáte druhý strom stejného druhu zdarma*.
    *Pokud nebude k dispozici stejný druh stromu, tak bude nahrazen jiným z nabídky.
    Tuto nabídku lze využít opakovaně.
    Tato nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

    3. nabídka
    Jezírko pro plameňáky

    [​IMG]
    Cena: 20 JC bodů
    Počet: 5
    Slevový kód: PLAMENAK
    Jezírko pro plameňáky lze zakoupit pouze zasláním tohoto speciálního kódu.
    Tuto nabídku lze využít opakovaně.
    Tato nabídka platí pouze do vyprodání zásob.




     
    Naposledy upraveno: 30/9/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Nové odměny
    V obchodě 5. kola Soutěže o JC dnes přibylo několik nových odměn.
    V souvislosti s tím byla stanovena jednotná cena pro základní stromy z TS (40 JC bodů/kus).
    A také byla stanovena jednotná cena pro základní chlévy z TCH (50 JC bodů/kus).
    Vyšší cenu mají nyní pouze produktové stromy a růžové stáje.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG][​IMG]
    Třetí úkol pro soutěžící s prémiovým balíčkem výhod
    Tento úkol je možné splnit od: 5.10. do 12.10.2018 23:59

    Tento úkol bude později dostupný také pro soutěžící, kteří zatím nestihli zaplatit balíček výhod PREMIUM. Více informací najdete ZDE.

    Podmínky: Úkol je pouze pro soutěžící se zakoupeným balíčkem výhod PREMIUM.
    Úkol:
    Příprava na Halloween
    Začal říjen a na farmě odstartovaly přípravy na letošní Halloween. V první části je nutné vypěstovat potřebné plodiny a začít s přípravou kostýmů. Pomoz zvířátkům a získej za to skvělé odměny!

    Úkoly:
    1) Vypěstuj Dýně. (Stačí je vypěstovat na čtyřech políčkách 2x2.)
    2) Vypěstuj Boubelatou bobuli. (Stačí ji vypěstovat na čtyřech políčkách 2x2.)
    Vychovej dva krocany. (Stačí sklidit 2 Krůtníky nebo 1 Krůtník s minimálně oranžovým upgradem.)
    3) Získej Barevnou paletu. (Stačí sklidit 1 Barvírnu.)
    4) Získej nářadí. (Stačí sklidit 1 Nářaďový strom nebo otevřít jednu bednu s nářadím.)
    5) Vyrob jednu Svatodušní kytici. (Tato 5. část je dobrovolná a není nutné ji splnit, abyste získali JC body. V případě, že ji splníte, tak získáte 2 JC body navíc.)

    Veškeré plnění jednotlivých částí úkolu je nutné doložit screeny farmy, na kterých musí být vidět také ID a nick hráče. U rostlin, stromů, stájí a výroben stačí screen těsně před sklizní, u řemeslných produktů by měl být pořízen screen okna, které se vám zobrazí po dokončení výroby řemeslného produktu. U beden stačí screen okna, které se zobrazí po otevření bedny. Veškeré screeny mi poté zašlete včas na email, který vám přijde herní poštou. Do předmětu emailu napište Soutěž o JC třetí úkol. V emailu prosím uveďte i váš herní nick.

    Odměna: Za kompletní splnění úkolů 1-4 získáte 6 JC bodů. Za kompletní splnění úkolů 1-5 získáte 8 JC bodů. Pokud úkol splníte do 12.10. 23:59, tak získáte 2 JC body navíc. Celkem tedy můžete získat až 10 JC bodů.Tyto JC body budou samozřejmě vynásobeny bonusem, který obsahuje balíček výhod PREMIUM.

    Pravidla: Každý soutěžící může zaslat pouze 1 soutěžní email, který musí přijít včas a musí být zaslán na email, který soutěžící se zakoupeným balíčkem výhod PREMIUM obdrží herní poštou.

    V případě dotazů mi pište na farmu doben.
     
    Madulka_cz a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    *Klikněte na obrázek pro přesunutí na stránku soutěže

    Soutěž začíná 6.10. a končí 31.10.2018 ve 23:59.

    Před pár dny začala nová soutěž, která přinesla kromě spousty odměn také novinky týkající se soutěže.

    Nyní již není potřeba klikat na odkazy v podpisu, ale stačí kliknout přímo na obrázek soutěže.
    Tato novinka by měla v budoucnu zjednodušit přístup k jednotlivým soutěžím a částem soutěže v deníku.

    Druhou novinkou je první trofej v tomto kole Soutěže o JC, kterou najdete ZDE(klik).​
     
    Naposledy upraveno: 9/10/18
  12. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG][​IMG]
    Čtvrtý úkol pro soutěžící s prémiovým balíčkem výhod
    Tento úkol je možné splnit od: 12.10. 14:00 do 19.10.2018 23:59

    Tento úkol bude později dostupný také pro soutěžící, kteří zatím nestihli zaplatit balíček výhod PREMIUM. Více informací najdete ZDE.

    Podmínky: Úkol je pouze pro soutěžící se zakoupeným balíčkem výhod PREMIUM.
    Úkol:
    Příprava na Halloween II
    Začal říjen a na farmě odstartovaly přípravy na letošní Halloween. V druhé části je nutné pomoct doktoru Marigoldovi s přípravou halloweenských dekorací, na které jsou potřeba plody stromů. Pomoz mu a získej za to skvělé odměny!

    Úkoly:
    1) Splň v družstvu celý 1. stupeň úkolu Létající strom. (Je nutné splnit stříbrný, zlatý i diamantový cíl.)
    2) Splň v družstvu celý 2. stupeň úkolu Létající strom. (Je nutné splnit stříbrný, zlatý i diamantový cíl.)
    3) Splň v družstvu celý 3. stupeň úkolu Létající strom. (Je nutné splnit stříbrný, zlatý i diamantový cíl.)
    4) Splň v družstvu celý 4. stupeň úkolu Létající strom. (Je nutné splnit stříbrný, zlatý i diamantový cíl.)

    Veškeré plnění jednotlivých částí úkolu je nutné doložit screeny farmy, na kterých musí být vidět také ID a nick hráče. U úkolů v družstvu je nutné vyscreenovat každou jednotlivou část úkolu a to i v případě, že splníte úkol celý. Veškeré screeny mi poté zašlete včas na email, který vám přijde herní poštou. Do předmětu emailu napište Soutěž o JC třetí úkol. V emailu prosím uveďte i váš herní nick.

    Odměna: Za každý kompletně splněný stupeň úkolu získáte 4 JC body v případě, že úkol splníte do 19.10.2018 23:59. Pokud tento úkol splníte později, tak za každý kompletně splněný stupeň úkolu získáte 2 JC body.
    Tyto JC body budou samozřejmě vynásobeny bonusem, který obsahuje balíček výhod PREMIUM.

    Pravidla: Každý soutěžící může zaslat pouze 1 soutěžní email, který musí přijít včas a musí být zaslán na email, který soutěžící se zakoupeným balíčkem výhod PREMIUM obdrží herní poštou.

    V případě dotazů mi pište na farmu doben.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Tyto nabídky platí od 15.10. do 31.10.2018 23:59 nebo do vyprodání zásob.

    Pokud budete chtít některou z těchto nabídek využít, tak mi pošlete herní poštou slevový kód,
    který je u každé z těchto nabídek uveden.
    V případě dotazů mi napište herní poštou na mou farmu doben.

    Tyto speciální nabídky platí pouze pro hráče,
    kteří mají zakoupený Balíček výhod PLUS nebo Balíček výhod PREMIUM do 5. kola Soutěže o JC.

    1. nabídka
    10% sleva na nákup libovolného základního výběhu v obchodě 5. kola Soutěže o JC

    Slevový kód: ZVIRE10
    Tuto jednorázovou slevu lze využít pouze na nákup jednoho základního výběhu a lze ji kombinovat s ostatními slevami a nabídkami.
    Tuto nabídku může každý soutěžící využít jen jednou.
    Tato nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

    2. nabídka
    Výprodej zvířat

    Slevový kód: ZVIRATA01
    Při nákupu základního výběhu v obchodě 5. kola Soutěže o JC získáte 50% slevu na nákup druhého základního výběhu*.
    *Nemusíte kupovat dva stejné základní výběhy, ale 50% slevu na druhý základní výběh je nutné využít do 31.10. 23:59.
    Tuto nabídku lze využít opakovaně.
    Tato nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

    3. nabídka
    Dny Vistárie

    [​IMG]
    Cena: 35 JC bodů
    Počet: 9
    Slevový kód: VISTARIE
    Vistárii lze nyní zakoupit pouze zasláním tohoto speciálního kódu.
    Tuto nabídku lze využít opakovaně.
    Tato nabídka platí pouze do vyprodání zásob, které byly trojnásobně navýšeny.​
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Šťastné dny JC bodů a nová trofej
    Od 28.10. 18:00 do 31.10.2018 23:59 budou probíhat Šťastné dny JC bodů. Během těchto dní získáte za veškeré kódy z mých videí, která vyšla letos v září nebo říjnu dvojnásobek JC bodů.
    Tip: Pokud jste již některý kód zaslali, tak za něj již další JC body nezískáte.

    Dnes byla zavedena nová trofej Sběratel kódů IV. S jejím odemčením rozhodně neváhejte, protože ji lze odemknout pouze do 31.10.2018 23:59.
    Jedná se o kódy z těchto videí:
    Letní Farmerama - Hra starého námořníka
    Farmerama - Bahamarama level 400
    Podzimní Farmerama - Akce a nový řádek
    Podzimní Farmerama - Poklad kostěné královny
    Podzimní Farmerama - Pečivo z prázdnoty
    Podzimní Farmerama - Tajemný labyrint

    PS: Na úkoly jsem nezapomněl, ale jelikož byl vyčerpán měsíční limit JC bodů pro úkoly, tak se další úkol objeví až v listopadu.

    Číslo trofeje: 4
    Název trofeje: Sběratel kódů IV
    Obrázek:

    [​IMG]
    Podmínka pro získání:
    Pošli herní poštou všechny zářijové a říjnové kódy z videí, která vyšla v roce 2018.
    Omezení: Trofej lze odemknout pouze v říjnu
    Odměna: 2 žetony​
     
    Naposledy upraveno: 28/10/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG][​IMG]
    Pátý úkol pro soutěžící s prémiovým balíčkem výhod
    Tento úkol je možné splnit od: 2.11. do 9.11.2018 23:59

    Tento úkol bude později dostupný také pro soutěžící, kteří zatím nestihli zaplatit balíček výhod PREMIUM. Více informací najdete ZDE.

    Podmínky: Úkol je pouze pro soutěžící se zakoupeným balíčkem výhod PREMIUM.
    Úkol:
    Soví moudrost
    Jůlinka si řekla, že vyzkouší ostatní zvířátka na farmě a připravila si pro ně několik úkolů. Zvířátkům se povedlo je splnit. Dokážete přijít na správné odpovědi také?

    Úkoly:
    1) Které devítipísmenné slovo je ukryto v následujícím řetězci?
    a)

    AMBROŇ-SOKOL-SLEPICE

    b)
    VOSKOVKA-PODKOVA-POMELOVNÍK

    2) Kterou skupinu písmen musíte doplnit, aby všechna slova dávala smysl?
    a)

    _ _ _ DOLA
    PĚ _ _ _ VAT
    _ _ _ PAŘ
    ZA _ _ _ UPIT

    b)
    _ _ _ NT
    MI _ _ _ LE
    _ _ _ LIT

    3) Které slovo nepatří mezi ostatní?
    a)

    BELL DOUV - KNAUT - NULO EM - LENOCH EMA - LENOCH DO

    b)
    NEPIŠ CE- RO STŠ P- APP KOUŠE - ŘÍŠE K - ŠÁS KATR

    Odpovědi mi posílejte herní poštou na farmu doben. Každý soutěžící může zaslat pouze 1 soutěžní odpověď.

    Odměna: Za každý kompletně splněný úkol (1-3) získáte 2 JC body v případě, že úkol splníte do 9.11.2018 23:59. Pokud tento úkol splníte později, tak za každý kompletně splněný úkol (1-3) získáte 1 JC bod. Za kompletně splněný úkol se považuje úkol, u kterého máte obě odpovědi správné.
    Tyto JC body budou samozřejmě vynásobeny bonusem, který obsahuje balíček výhod PREMIUM.

    Pravidla: Každý soutěžící může zaslat pouze 1 soutěžní zprávu, která musí přijít včas a musí být zaslána na mou farmu doben. Do předmětu napište Čtvrtý úkol - odpovědi.

    V případě dotazů mi pište na farmu doben.
     
    Naposledy upraveno: 10/11/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Změna u bonusové odměny a nová položka v obchodě
    Bonusová odměna v podobě bonusového kódu do hry musí být bohužel z technických důvodů ze soutěže odstraněna. Tento problém jsem se snažil řešit, ale zatím to vypadá, že se bonusové kódy do Soutěže o JC již nevrátí.
    Jelikož ale chci samotnou bonusovou odměnu v soutěži ponechat, tak jsem se rozhodl, že novou bonusovou odměnou bude 1 Bonusový žeton, který můžete v Obchodě 5. kola Soutěže o JC vyměnit za Bonusovou odměnu, kterou je momentálně dekorace Duhové kouzlo. Důvodem, proč nedostanete bonusovou odměnu např. v podobě dekorace rovnou je to, že bonusové odměny v obchodě se budou občas měnit, tudíž bude mít každý na výběr.
    Pokud ovšem nebudete mít štěstí a nebudete vylosováni, tak budete mít možnost si každou bonusovou odměnu zakoupit za JC body. Jedinou podmínkou je být odběratelem nebo mít zakoupený Balíček výhod PREMIUM.



    Za video Podzimní Farmerama - Poklad kostěné královny získává bonusovou odměnu Madulka_cz!
    Gratuluji

     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Nové odměny (21.11.)
    Dnes byly do obchodu přidány nové odměny.
    Bonusová odměna se nám změnila na dekoraci Fraggle jízda,
    takže pokud o ni máte zájem, neváhejte, nikdo neví, jak dlouho tam ještě bude.
    Kromě této dekorace byly přidány i balíčky odměn, které obsahují vždy 1 upgrade výběhu + 1 hodnotnější strom.
    [​IMG]+[​IMG] , [​IMG]+[​IMG] , [​IMG]+[​IMG] , [​IMG]+[​IMG]
     
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  18. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Dožínky 2018 - JC body za konečné umístění
    Také letos máte možnost získat za vaše konečné umístění v TOP 3000 získat JC body. Pro získání JC bodů je nutné se umístit v TOP 3000 a poté si o JC body napsat herní poštou.

    Konečné umístění v TOP 3000Počet JC bodů
    3000-200110
    2000-150115
    1500-100125
    1000-80135
    800-50145
    500-10150
    100-160
    Každý hráč, kterému se podaří umístit v TOP 3000 získá Trofej Topkař. O tuto trofej si musíte napsat herní poštou.

    Číslo trofeje: 6
    Název trofeje: Topkař
    Obrázek:

    [​IMG]
    Podmínka pro získání:
    Umísti se v TOP 3000 - dožínky 2018.
    Omezení: Trofej lze odemknout pouze 1 týden po zveřejnění končeného pořadí TOP 3000.
    Odměna: 1 žeton
     
    Naposledy upraveno: 21/11/18
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  19. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]

    Tipovačku k dožínkám 2018 najdete v sekci Hry na fóru(klik).

    Kromě ostatních odměn v ní můžete získat také novou trofej!

    Číslo trofeje: 5
    Název trofeje: Kaštanový král
    Obrázek:

    [​IMG]
    Podmínka pro získání:
    Umísti se na 1.místě v Tipovačce k dožínkám 2018.
    Omezení: Trofej může odemknout pouze 1 soutěžící.
    Odměna: 1 žeton​
     
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  20. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]

    Velký výprodej v Obchodě s odměnami
    od: 24.11. 20:00 do 26.11. 20:00


    Slevové šílenství neminulo ani Obchod s odměnami.
    Nyní máš na 48 hodin možnost využít obrovské slevy a zakoupit speciální limitované balíčky odměn.
    Tak na co čekáš?


    Tyto nabídky mohou výjimečně využít všichni soutěžící bez ohledu na to,
    jestli mají zakoupený balíček výhod!


    Pokud budete chtít některou z těchto nabídek využít, tak mi pošlete herní poštou slevový kód,
    který je u každé z těchto nabídek uveden.
    Nezapomeňte, že kód lze využít pouze při nákupu odměny,
    kterou zakoupíte do 26.11. 20:00
    V případě dotazů mi napište herní poštou na mou farmu doben.

    Přehled slev a speciálních nabídek

    Sleva 50% na veškeré stromy z nabídky
    Slevový kód: STROM50
    Tuto slevu lze využít při nákupu libovolného stromu z nabídky.
    Tato sleva jde využít pouze jednou a lze uplatnit pouze na 1 kus.
    Tato sleva se nevztahuje na balíčky odměn.

    Sleva 50% na veškeré stáje z nabídky
    Slevový kód: STAJ50
    Tuto slevu lze využít při nákupu libovolné stáje z nabídky.
    Tato sleva jde využít pouze jednou a lze uplatnit pouze na 1 kus.
    Tato sleva se nevztahuje na balíčky odměn.

    Sleva 20% na balíčky odměn z nabídky
    Slevový kód: BALICEK20
    Tuto slevu lze využít při nákupu jednoho z těchto balíčků:
    1x Výběh pro chameleona IV: Růžový + 1x Santalovník
    1x Chovný rybník IV: Růžový + 1x Papouščí strom
    1x Prasečí chlívek V: Neonový + 1x Santalovník
    1x Krůtník V: Neonový + 1x Papouščí strom
    Tato sleva jde využít pouze jednou a lze uplatnit pouze na 1 balíček z výše uvedených.
    Tato sleva se nevztahuje na balíčky odměn, které nejsou zmíněny výše.

    Speciální limitované balíčky odměn
    Slevový kód: AKCNIBALICEK
    Tyto balíčky budou k dispozici pouze během tohoto výprodeje,
    později je již nebude možné zakoupit.

    1x Prasečí chlívekIII: Červený + 1x Garcinia
    [​IMG]+[​IMG]
    SLEVA 50%
    cena:
    70 JC bodů
    dostupnost: všichni soutěžící
    počet: 3
    -------------------------------------------------------
    1x Chovný rybník III: Červený + 1x Akébie pětičetná
    [​IMG]+[​IMG]
    SLEVA 50%
    cena:
    70 JC bodů
    dostupnost: všichni soutěžící
    počet: 3
    -------------------------------------------------------
    1x Obydlí pro medvěda III: Červené + 1x Ledvinovník západní
    [​IMG]+[​IMG]
    SLEVA 50%
    cena:
    70 JC bodů
    dostupnost: všichni soutěžící
    počet: 3
    -------------------------------------------------------
    [​IMG]+[​IMG]
    1x Javor cukrový XXL + 1x Jeřáb oskeruše
    SLEVA 50%
    cena:
    60 JC bodů
    dostupnost: všichni soutěžící
    počet: 3


    Nové tajemné sazeničky

    Během výprodeje je můžete zakoupit s 20% slevou,
    po skončení výprodeje budou v obchodě dostupné za plnou cenu (40 JC bodů).

    Tajemná sazenička KAMUT - farma
    [​IMG]
    Slevový kód: KAMUT20

    Při nákupu této sazeničky získáte jeden z těchto stromů:
    Vajíčkový strom - velmi vzácný
    Vonící strom - vzácný
    Vistárie - běžný
    Slivoň trnitá - běžný
    Magnólie - běžný
    Jalovec skalní - běžný
    Kowhai - běžný
    Jeřáb oskeruše - běžný

    Novinka!
    SLEVA 20%

    cena:
    32 JC bodů
    dostupnost: všichni soutěžící
    počet: zatím neomezen

    Upozornění
    Nejedná se o tajemnou sazeničku do hry.
    Zakoupením získáte přímo jeden ze stromů,
    který vám bude vylosován z nabídky uvedené pod sazeničkou.
    U každého stromu je uvedena šance na získání.

    -------------------------------------------------------

    Tajemná sazenička SAGUARO - baha
    [​IMG]
    Slevový kód: SAGUARO20

    Při nákupu této sazeničky získáte jeden z těchto stromů:
    Papouščí strom - velmi vzácný
    Tiki strom - vzácný
    Cicimek čínský - běžný
    Garcinia - běžný
    Rolinie - běžný
    Mangostan - běžný
    Ledvinovník západní - běžný
    Muškátovník - běžný
    Akébie pětičetná - běžný

    Novinka!
    SLEVA 20%

    cena:
    32 JC bodů
    dostupnost: všichni soutěžící
    počet: zatím neomezen

    Upozornění
    Nejedná se o tajemnou sazeničku do hry.
    Zakoupením získáte přímo jeden ze stromů,
    který vám bude vylosován z nabídky uvedené pod sazeničkou.
    U každého stromu je uvedena šance na získání.

     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).