Dobenův deník a videa

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem doben, 21/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. doben

  doben Ikona fóra

  Prázdninové soutěže 2018
  Tentokrát na prázdniny neplánuji žádnou velkou soutěž. Sice se to ještě může změnit, ale pravděpodobně se uskuteční pouze samostatné kratší soutěže, které na sebe nebudou nijak navazovat. Rozhodl jsem se tak z toho důvodu, že spousta lidí bude na dovolených. Navíc já sám bych chtěl o prázdninách dohnat to, co jsem přes školní rok nestíhal.

  Každopádně to bude mít výhodu v tom, že se budu soustředit pouze na jednotlivé soutěže, které by tak mohly být ještě lepší a nebudu muset investovat tolik času do organizace Soutěže o JC. Pokud by někoho zajímalo, jak to bude s kódy z videí, tak se o prázdninách opět vrátíme k tomu, že ti nejrychlejší za ně získají řemeslné produkty.

  Začneme s Farmářským kvízem, ve kterém budete mít možnost ukázat vaše znalosti hry a samozřejmě vyhrát zajímavé ceny.

  Více informací najdete již brzy v mém deníku a v sekci Hry na fóru.
   
  Honzulka05 a karbar tohle ocenili.
 2. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Pravidla Letních soutěží 2018
  Tato pravidla byla schválena dobenem 1.7.2018 a platí pro všechny jeho soutěže, které se uskuteční od 1.7.2018 do 31.8.2018.
  Tato pravidla mohou být kdykoliv upravena nebo zrušena. Jejich aktuální podobu najdete vždy v tomto příspěvku.
  V průběhu soutěží mě můžete kdykoliv kontaktovat herní poštou. Stačí když mi pošlete zprávu s dotazem, do příjemce zadejte doben.
  1) Souhlas s pravidly
  Soutěžící potvrzuje účastí v soutěži, u které je uveden odkaz na tato pravidla, že tato pravidla četl, rozumí jim a souhlasí s nimi.
  V případě porušení pravidel bude soutěžící napomenut. V případě závažnějšího porušení pravidel nebo opakovaného porušení pravidel bude soutěžící ze všech letních soutěží vyloučen.
  2) Účast v soutěži s více účty
  Je přísně zakázáno účastnit se jakékoliv z mých soutěží s více herními účty. V případě porušení tohoto pravidla jsou všechny účty dotyčné osoby vyloučeny ze všech mých soutěží navždy. Bohužel nemám možnost ověřit, že někdo tím způsobem stoprocentně podvádí. Z tohoto důvodu už nějakou dobu platí, že stačí, abych měl podezření a můžu soutěžícího ze soutěže vyloučit. K tomuto řešení přistoupím pouze výjimečně v případě, že u dotyčného zaznamenám podezřelou aktivitu a z ověřování bližších informací vyplyne, že by mohlo jít o druhý účet dotyčné osoby. Přesný postup, jak tyto informace ověřuji a co se pokládá za podezřelou aktivitu samozřejmě nemůžu zveřejnit, aby toho někdo nezneužil. Nakonec je důležité zmínit, že v případě vyloučení kvůli podezření na podvádění má možnost dotyčný soutěžící prokázat, že podezření není oprávněné a že se o podvádění nejednalo.
  3) Průběh soutěže
  Soutěž může být kdykoliv upravena, přerušena, nebo úplně zrušena. Pokud se potřebujete na něco zeptat, nebo mi chcete poslat kód, případně odpověď do nějaké soutěže nebo něco podobného, tak mi klidně pošlete více věcí v 1 zprávě, ale nespamujte mi do herní pošty. Spamování bude trestáno dočasným zablokováním. Opakovaný spam bude trestán trvalým zablokováním a vyloučením ze soutěže.
  3) Odměny
  Odměny se můžou v průběhu soutěže změnit.
  Odesílání odměn
  A) Odměny v podobě řemeslných produktů a předmětů, které se dají zaslat na poště

  - Řemeslné produkty odesílám do 14ti dní po získání řemeslného produktu v soutěži. Pokud vám produkt nepřijde ani po 14ti dnech, tak mi napište herní poštou. To samé platí pro ostatní předměty v této kategorii.
  B) Odměny, které lze odeslat pouze při miniakci Obchodování a Darování
  - Každému, kdo něco vyhrál pošlu před začátkem OaD nebo během prvních 24 hodin OaD zprávu s ověřením.
  - Ve zprávě bude napsáno, co jste vyhráli. Na tuto zprávu mi musíte odpovědět, že máte o cenu stále zájem.
  - Pokud neodpovíte do konce OaD, tak vaše cena propadá a už na ni nemáte nárok.
  - Pokud vám ode mě nepřijde do prvních 24 hodin od začátku OaD zpráva s ověřením, tak mi napište herní poštou, že chcete svou cenu.
  - U odměn ze soutěže o JC můžu chtít od odběratelů speciální potvrzení.
  4) Kódy z videí
  Kódy z videí mi posílejte herní poštou na farmu doben. Kódy nejsou od RT, takže je nelze využít jiným způsobem. Za kódy získají vždy tři hráči, kteří mi je nejrychleji pošlou herní poštou řemeslný produkt.
   
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 3. doben

  doben Ikona fóra

  Soutěž Velký farmářský kvíz
  Dnes začala soutěž Velký farmářský kvíz, kterou najdete ZDE(klik). Jedná se o mírně upravený kvíz, který měli za úkol vyplnit finalisté 4.kola Soutěže o JC. Doufám, že se vám bude tato soutěž líbit.
   
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 4. doben

  doben Ikona fóra

  Oznámení - Odměny ze soutěží
  Podle předběžných informací to vypadá, že bude následující miniakce Obchoduj a daruj zrovna v termínu, ve kterém budu mít nejspíš jen omezený přístup na farmu. Z toho vyplývá, že poprvé nastala situace, ve které nejsem schopen zaručit, že všem dojdou odměny ze soutěží již při tomto OaD, jak je uvedeno v pravidlech soutěží. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl, že veškeré odměny rozdělím na 2 poloviny. První polovinu odměn, do které spadají veškeré odměny ze soutěže Kocour Jones a zbylé odměny ze 4. kola Soutěže o JC se pokusím odeslat přednostně, tudíž je větší šance, že je soutěžící obdrží již při tomto OaD. Druhou polovinu odměn, do které patří odměny ze soutěže Velký farmářský kvíz se pokusím odeslat také, ale je menší šance, že se mi to podaří. Ale soutěž Velký farmářský kvíz skončila teprve nedávno, tudíž by ta doba mezi ukončením soutěže a odesláním cen nemusela být zase tak dlouhá, už se čekalo i mnohem déle.

  Každopádně, pokud by někdo nedostal odměnu při tomto OaD a musel čekat na další OaD, tak bude mít nárok na kompenzaci. O podobě případné kompenzace bude rozhodnuto později a ti, kterých se bude týkat budou kontaktováni herní poštou.

  Za tyto komplikace se předem omlouvám.
  doben - pořadatel Soutěže o JC, soutěže Kocour Jones a tajemství ostrova pokladů, soutěže Velký farmářský kvíz a dalších soutěží

  V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat herní poštou.
   
  MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
 5. doben

  doben Ikona fóra

  Odměny ze soutěží
  Odměny ze Soutěže o JC jsem již poslal. Odměny ze soutěže Velký farmářský kvíz jsem poslal těm, kteří o ně projevili zájem. Pokud ještě někdo projeví zájem o odměny ze soutěže Velký farmářský kvíz před skončením OaD, tak mu je pošlu, jinak odměny zůstanou u mě.
   
 6. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]

  Soutěž o JC - 5. kolo


  Toto kolo Soutěže o JC začíná 1.9. a končí 31.12.2018.

  Veškeré příspěvky a soutěže, které patří k tomuto kolu Soutěže o JC jsou označeny touto nálepkou. Toto platí nejen pro můj deník, ale také pro sekci Hry na fóru.
  Tato nálepka se může objevit pouze v mých příspěvcích.
  Používání této nálepky bez mého dovolení je zakázáno.
  [​IMG]

  U některých příspěvků může být použita také tato nálepka.
  [​IMG]


  Přehled 5. kola Soutěže o JC
  Zde najdete veškeré informace k tomuto kolu.
  Stačí kliknout na odkaz (zelený text) a dostanete se k příspěvku, který hledáte.

  První úkol pro soutěžící se zakoupeným Balíčkem výhod PREMIUM (18.-25.9.)

  Druhý úkol pro soutěžící se zakoupeným Balíčkem výhod PREMIUM (26.9.-3.10.)

  Třetí úkol pro soutěžící se zakoupeným Balíčkem výhod PREMIUM (5.10.-12.10.)

  Čtvrtý úkol pro soutěžící se zakoupeným Balíčkem výhod PREMIUM (12.10.-19.10.)

  Pátý úkol pro soutěžící se zakoupeným Balíčkem výhod PREMIUM (2.11.-9.11.)  Přepracování úkolů (29.9.)

  Veškeré informace o soutěži
  Stačí kliknout na odkaz (zelený text) a dostaneš se přímo tam, kam potřebuješ.  Pravidla 5. kola Soutěže o JC

  Obchod s odměnami 5. kola Soutěže o JC

  Bonusová odměna za poslání kódu z videa

  JC body
  JC body - tabulka
  JC body - obchod

  Kódy a herní pošta

  Žetony
  Žetony - tabulka
  Žetony - přehled odměn

  Trofeje
  Trofeje - přehled

  Úkoly

  Balíčky s výhodami (náhrada boosteru)

  Výhody pro odběratele

  Platby pomocí řemeslných produktů

   
  Naposledy upraveno: 3/11/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 7. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Pravidla 5. kola Soutěže o JC
  Každý, kdo se zapojí do soutěže automaticky souhlasí s pravidly!

  Poslední aktualizace pravidel: 9.9.2018
  Tato pravidla byla schválena dobenem 9.9.2018 a platí pro všechny jeho soutěže (včetně Soutěže o JC), které se uskuteční od 1.9.2018 do 31.12.2018.
  Tato pravidla mohou být kdykoliv upravena nebo zrušena. Jejich aktuální podobu najdete vždy v tomto příspěvku.
  V průběhu soutěží mě můžete kdykoliv kontaktovat herní poštou. Stačí když mi pošlete zprávu s dotazem, do příjemce zadejte doben.
  1.1) Souhlas s pravidly
  Soutěžící potvrzuje účastí v soutěži, u které je uveden odkaz na tato pravidla, že tato pravidla četl, rozumí jim a souhlasí s nimi.
  V případě porušení pravidel bude soutěžící napomenut. V případě závažnějšího porušení pravidel nebo opakovaného porušení pravidel bude soutěžící ze všech mých soutěží vyloučen.
  1.2) Průběh soutěže
  - Soutěž může být kdykoliv upravena, přerušena, nebo úplně zrušena. (toto se týká i pravidel)
  - Pokud se potřebujete na něco zeptat, nebo mi chcete poslat kód, případně odpověď do nějaké soutěže nebo něco podobného, tak mi klidně pošlete více věcí v 1 zprávě, ale nespamujte mi do pošty. Spamování bude trestáno dočasným zablokováním. Opakovaný spam bude trestán trvalým zablokováním, stržením všech JC bodů i žetonů a vyloučením ze soutěže.
  2) Účast v soutěži s více účty
  - Stejně jako u ostatních soutěží, je zakázáno účastnit se soutěže s více účty. Pokud budu mít podezření, že někdo tímto způsobem podvádí, tak bude ze soutěže okamžitě vyloučen a JC body i žetony mu budou odebrány.
  - Je přísně zakázáno účastnit se jakékoliv z mých soutěží s více herními účty. V případě porušení tohoto pravidla jsou všechny účty dotyčné osoby vyloučeny ze všech mých soutěží navždy. Bohužel nemám možnost ověřit, že někdo tím způsobem stoprocentně podvádí. Z tohoto důvodu už nějakou dobu platí, že stačí, abych měl podezření a můžu soutěžícího ze soutěže vyloučit. K tomuto řešení přistoupím pouze výjimečně v případě, že u dotyčného zaznamenám podezřelou aktivitu a z ověřování bližších informací vyplyne, že by mohlo jít o druhý účet dotyčné osoby. Přesný postup, jak tyto informace ověřuji a co se pokládá za podezřelou aktivitu samozřejmě nemůžu zveřejnit, aby toho někdo nezneužil. Nakonec je důležité zmínit, že v případě vyloučení kvůli podezření na podvádění má možnost dotyčný soutěžící prokázat, že podezření není oprávněné a že se o podvádění nejednalo.
  3) Šťastné dny JC bodů
  - Šťastné dny JC bodů vám zaručí dvojnásobné množství JC bodů pouze za kódy z videí, která vyšla během 5. kola Soutěže o JC v měsíci, ve kterém se konají Šťastné dny. (kódy musí být poslány v 1 zprávě)
  - Šťastné dny budou předem oznámeny v mém deníku.
  - Zprávy s kódy z videí musí přijít ve Šťastný den nejpozději ve 23:59, pokud za ně chcete získat dvojnásobné množství JC bodů. (Toto platí pouze, pokud není uveden jiný čas.)
  - JC body lze za každý kód získat pouze jednou. Pokud mi tedy kód z videa pošlete ještě před Šťastnými dny, tak za něj při Šťastných dnech již nezískáte další JC body.
  4.1) Odměny
  - Hlavní cenu v podobě dekorace John Citrón nemůže získat vítěz z minulého kola. Pokud se tak stane, tak se dekorace přesouvá k dalšímu v pořadí podle počtu nasbíraných žetonů.
  - Nabídka odměn v obchodě se může a bude měnit. O tyto odměny je nutné si napsat herní poštou a nasbírat dostatečný počet JC bodů. Získá je ten, kdo nejdříve nasbírá dostatečný počet JC bodů a napíše si o ně.
  - Odměny se můžou v průběhu soutěže měnit a podmínky pro jejich získání také.
  - Pokud se na stejném místě, podle počtu nasbíraných žetonů, umístí více soutěžících, tak rozhodne finálová soutěž, které se zúčastní pouze tito soutěžící.
  - Dekoraci John Citrón získá na konci kola soutěžící s nejvyšším počtem nasbíraných žetonů.
  4.2) Odesílání odměn
  A) Odměny v podobě řemeslných produktů a předmětů, které se dají zaslat na poště

  - Řemeslné produkty odesílám do 14ti dní po získání řemeslného produktu v soutěži. Pokud vám produkt nepřijde ani po 14ti dnech, tak mi napište herní poštou. To samé platí pro ostatní předměty v této kategorii.
  B) Odměny, které lze odeslat pouze při miniakci Obchodování a Darování
  - Každému, kdo něco vyhrál pošlu před začátkem OaD nebo během prvních 24 hodin OaD zprávu s ověřením.
  - Ve zprávě bude napsáno, co jste vyhráli. Na tuto zprávu mi musíte odpovědět, že máte o cenu stále zájem.
  - Pokud neodpovíte do konce OaD, tak vaše cena propadá a už na ni nemáte nárok.
  - Pokud vám ode mě nepřijde do prvních 24 hodin od začátku OaD zpráva s ověřením, tak mi napište herní poštou, že chcete svou cenu.
  - Může se stát, že vám odměna přijde i v případě, že jste neobdrželi zprávu s ověřením. Toto se stane pouze v případě, že jste o odměnu již projevili zájem.
  - Pokud o odměnu neprojevíte zájem dříve, než skončí nejbližší miniakce OaD, tak na odměnu ztrácíte nárok.
  5) JC body
  - Aktuální stav JC bodů mohou zjistit pouze odběratelé jednou za den. Ostatní hráči mohou využít tuto možnost jednou za 7 dní.
  - Za JC body nelze získat nic jiného než odměny v obchodě.
  - Pokud Vám budou JC body z nějakého důvodu strženy, tak není možné žádat o jejich přičtení.
  - Obchodování s JC body mezi hráči je zakázáno, pokud bude možnost nějakým způsobem poslat JC body jinému hráči, tak to bude hlídáno a v případě, že dojde k podvodu, budou oba účty ze soutěže vyřazeny.
  - Nákup JC bodů lze provést pouze pokud je stihnete zaplatit řemeslnými produkty včas. (přesný termín bude vždy uveden)
  - Jako nákup JC bodů je bráno také zakoupení balíčků s výhodami, které obsahují bonus k JC bodům a další možnosti získání bonusových JC bodů.
  6) Tabulka s JC body
  - Tabulka v mém deníku bude aktualizována přibližně jednou za 14 dní. Rád bych tabulku aktualizoval častěji, ale všichni víme, že se mi to moc nedaří.
  - Pokud budete chtít vědět kolik máte JC bodů, tak si to můžete zapisovat nebo budete mít možnost jednou za den (odběratelé)/ jednou za 7 dní (ostatní) zjistit množství svých JC bodů a to tak, že mi napíšete poštou ať vám pošlu aktuální stav vašich JC bodů.
  - V tabulce, kterou mám v PC jsou všechny bonusy přednastaveny, takže se nemůže stát, že o nějaké JC body přijdete, zároveň můžu přesně zjistit za co jste JC body získali.
  7) JC body za sledování videí
  - Pokud pošlete poštou kód, tak za něj získáte 0,5 JC bodu. (pokud u něj nebude uvedeno jiné množství)
  - Odběratelé a hráči se zakoupeným balíčkem výhod budou získávat o x% více JC bodů.
  - Samozřejmě můžete využít každý kód jen jednou.
  - Kódy z videí platí pouze v měsíci, ve kterém jsou videa vydána.
  8 ) Výhody pro odběratele
  - Odběratelé získávají za všechno o 50% více JC bodů než ostatní.
  - Odběratelé mají na rozdíl od ostatních hráčů přístup ke všem odměnám v obchodě Soutěže o JC a to i bez zakoupení Balíčku výhod
  - Odběratelé dostávají novinky týkající se mých soutěží herní poštou. Tuto funkci lze deaktivovat tím, že mi napíšete herní poštou, že o ni nemáte zájem
  -Odběratelé mají k dispozici jednorázovou slevu na každý z Balíčků výhod.
  - Pokud se chcete stát odběratelem, tak mi napište herní poštou.
  9) Trofeje

  - Pokud se vám podaří splnit podmínky pro získání trofeje, tak mi napište herní poštou, aby Vám byla trofej co nejdříve aktivována.
  - V případě, že si o aktivaci trofeje nenapíšete herní poštou, tak je brána jako trofej, kterou jste zatím neaktivovali. Výjimkou je případ, kdy vám bude trofej aktivována automaticky.
  - Trofeje budou během soutěže přibývat, proto doporučuji sledovat pravidelně můj deník, abyste o žádnou nepřišli.
  10) Balíčky výhod
  - Balíčky výhod lze získat pouze zakoupením za řemeslné produkty.
  - Každý balíček lze zakoupit buď na celé 5. kolo Soutěže o JC nebo jen na určitý měsíc.
  - Pokud si zakoupíte některý z balíčků na celé kolo, tak vám bude aktivován, jakmile odešlete veškeré požadované řemeslné produkty a jeho výhody budete moct využívat po celý zbytek kola. Každý balíček si můžete za cenu na celé 5. kolo Soutěže o JC zakoupit kdykoliv během 5. kola Soutěže o JC a to i tehdy, pokud jste již zakoupili balíček pouze na určitý měsíc.
  - Pokud si zakoupíte balíček na určitý měsíc, tak vám bude aktivován, jakmile jej zaplatíte. Pokud balíček zaplatíte dříve, než v daný měsíc, tak vám bude aktivován 1. den měsíce, pro který jste balíček zakoupili. Pokud balíček zaplatíte až během měsíce, pro který jste balíček zakoupili, tak vám bude aktivován až po zaplacení. Pokud si balíček nezakoupíte i na další měsíc nebo na celé kolo, tak vám bude 1. den v následujícím měsíci deaktivován.
  - Pokud si zakoupený balíček budete chtít vylepšit na lepší balíček, tak musíte doplatit 50% ceny dražšího balíčku.
  - Momentálně lze balíčky výhod zaplatit pouze Velikonoční marmeládou a Zdrojem života.
  - Dokud Vám nepřijde potvrzení o nákupu, neposílejte žádné řemeslné produkty, jinak Vám nebudou započítány.
  11) Obrázky
  - Veškeré obrázky, které vytvořil doben pro účely 5. kola Soutěže o JC je zakázáno používat v příspěvcích na fóru bez jeho souhlasu.
  - Porušení tohoto pravidla je trestáno vyloučením ze Soutěže o JC bez nároku na zisk odměn.
  - Výjimku tvoří podpis 5. kola Soutěže o JC, který může použít kdokoliv. Jedinou podmínkou je, aby měl v podpisu uveden odkaz na 5. kolo Soutěže o JC.
  12) Údaje o soutěžících
  - Veškeré údaje o soutěžících, které jsou zaznamenány v tabulce Soutěže o JC slouží pouze k potřebám Soutěže o JC a soutěží s ní spojených.
  - Veškeré tyto údaje jsou ukládány tak, aby k nim neměl bez povolení přístup nikdo jiný, než pořadatel soutěže.
  - Informace o soutěžících nejsou předávány nikomu jinému než soutěžícím samotným, pokud o ně požádají. Každý soutěžící má přístup pouze k informacím, které se týkají jeho.
  - V tabulce Soutěže o JC jsou u každého soutěžícího zaznamenány tyto informace:
  1) Herní nick
  - Herní nicky soutěžících mohou být kdykoliv zveřejněny na fóru a v mých videích na mém you tube kanále.
  2) Stav JC bodů a veškeré informace o jejich získání
  - Stav JC bodů může být kdykoliv zveřejněn na fóru. Informace o získání svých JC bodů mohou získat soutěžící pouze na požádání. Podrobné informace o získání JC bodů jiných hráčů není možné získat žádným způsobem a má k nim přístup pouze pořadatel soutěže.
  3) Zakoupené balíčky výhod a podrobné informace o jejich nákupu
  - Bližší informace o svých Balíčcích výhod mohou získat soutěžící pouze na požádání. Bližší informace o zakoupených balíčcích jiných hráčů není možné získat žádným způsobem a má k nim přístup pouze pořadatel soutěže.
  4) Informace o výhodách pro odběratele
  - Informace o výhodách pro odběratele je možné získat na požádání. Informace o vlastních výhodách je možné získat také na požádání. Informace o cizích výhodách pro odběratele není možné získat žádným způsobem a má k nim přístup pouze pořadatel soutěže.
   
  Naposledy upraveno: 9/10/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 8. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Obchod 5. kola Soutěže o JC

  Zde najdete veškeré odměny, které si můžete zakoupit za JC body v 5. kole Soutěže o JC.
  V případě, že nasbíráte dostatek JC bodů a budete si chtít nějakou odměnu zakoupit,
  tak mi napište herní poštou. (Do příjemce zadejte doben.)
  Odměny v obchodě se budou postupně měnit.
  Doporučuji neváhat s nákupem odměn, protože se může stát, že si je koupí někdo jiný před Vámi.
  Veškeré odměny mohou být kdykoliv odstraněny.

  Příklad:
  [​IMG]
  1x Vajíčkový strom
  cena:
  30 JC bodů - cena odměny v JC bodech
  dostupnost:
  pouze pro odběratele - kdo si může odměnu zakoupit
  počet: 3 - celkový počet kusů, který je na prodej

  ------------------------------------


  Odměny

  Poslední aktualizace odměn: 1.1.2018

  Speciální
  [​IMG]
  1x Bonusový kód do hry

  1x Bonusová odměna
  cena:
  1x Bonusový žeton
  dostupnost: pouze pro soutěžící, kteří získají Bonusový žeton
  počet: 1
  *Bonusová odměna se bude občas bez předchozího varování měnit, proto s jejím nákupem neváhejte.

  Nové tajemné sazeničky

  cena:
  40 JC bodů za kus
  dostupnost: Každý soutěžící může zakoupit maximálně 2 kusy
  počet: zatím neomezen

  Tajemná sazenička KAMUT - farma
  [​IMG]
  Při nákupu této sazeničky získáte jeden z těchto stromů:
  Vajíčkový strom - velmi vzácný
  Vonící strom - vzácný
  Vistárie - běžný
  Slivoň trnitá - běžný
  Magnólie - běžný
  Jalovec skalní - běžný
  Kowhai - běžný
  Jeřáb oskeruše - běžný  Upozornění
  Nejedná se o tajemnou sazeničku do hry.
  Zakoupením získáte přímo jeden ze stromů,
  který vám bude vylosován z nabídky uvedené pod sazeničkou.
  U každého stromu je uvedena šance na získání.

  -------------------------------------------------------

  cena: 40 JC bodů za kus
  dostupnost: Každý soutěžící může zakoupit maximálně 2 kusy
  počet: zatím neomezen
  Tajemná sazenička SAGUARO - baha
  [​IMG]
  Při nákupu této sazeničky získáte jeden z těchto stromů:
  Papouščí strom - velmi vzácný
  Tiki strom - vzácný
  Cicimek čínský - běžný
  Garcinia - běžný
  Rolinie - běžný
  Mangostan - běžný
  Ledvinovník západní - běžný
  Muškátovník - běžný
  Akébie pětičetná - běžný  Upozornění
  Nejedná se o tajemnou sazeničku do hry.
  Zakoupením získáte přímo jeden ze stromů,
  který vám bude vylosován z nabídky uvedené pod sazeničkou.
  U každého stromu je uvedena šance na získání.

  Stromy - Farma
  [​IMG]
  1x Vonící strom
  cena:
  60 JC bodů
  dostupnost: pouze pro soutěžící se zakoupeným Balíčkem výhod a odběratele
  počet: 5

  [​IMG]
  1x Vistárie
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: pouze pro soutěžící se zakoupeným Balíčkem výhod a odběratele
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Slivoň trnitá
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Magnólie
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Jalovec skalní
  cena: 40
  JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Kowhai
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Jeřáb oskeruše
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  ----------------------------------------------------------------------
  Stromy - Bahamarama

  [​IMG]
  1x Cicimek čínský
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Garcinia
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Rolinie
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Mangostan
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Ledvinovník západní
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 2

  [​IMG]
  1x Muškátovník
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 2

  [​IMG]
  1x Akébie pětičetná
  cena:
  40 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  ----------------------------------------------------------------------
  Zvířata - Farma

  [​IMG]
  1x Příbytek pro krtka
  cena:
  50 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Lasiččí nora
  cena:
  50 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Bizoní ranč
  cena:
  50 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 1

  [​IMG]
  1x Orlí hnízdo
  cena:
  50 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Obora pro jeleny
  cena:
  50 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Výběh pro bažanty
  cena:
  50 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  [​IMG]
  1x Čapí hnízdo
  cena:
  50 JC bodů
  dostupnost: všichni soutěžící
  počet: 3

  ----------------------------------------------------------------------
  Kombinované balíčky - Výprodej
  [​IMG]+[​IMG]
  1x Prasečí chlívek V: Neonový + 1x Santalovník
  cena:
  180 JC bodů
  dostupnost: pouze pro soutěžící se zakoupeným Balíčkem výhod PREMIUM a odběratele
  počet: 1

  [​IMG]+[​IMG]
  1x Krůtník V: Neonový + 1x Papouščí strom
  cena:
  180 JC bodů
  dostupnost: pouze pro soutěžící se zakoupeným Balíčkem výhod PREMIUM a odběratele
  počet: 1

  ----------------------------------------------------------------------
  Speciální nabídka
  [​IMG]
  1x Náhodný řemeslný produkt
  cena:
  10 JC bodů
  dostupnost: každý soutěžící může tuto položku zakoupit maximálně dvakrát, tato položka je dostupná pro všechny soutěžící
  počet: neomezen​
   
  Naposledy upraveno: 1/1/19
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 9. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Bonusová odměna za poslání kódu z videa

  U některých videí bude možné získat za odeslání kódu bonusovou odměnu. Za kódy z těchto videí získá každý soutěžící JC body a šanci vyhrát navíc bonusovou odměnu. Ve videích, kterých se to bude týkat bude buď přímo zmíněno nebo napsáno, že je možné za poslání kódu získat bonusovou odměnu. Nebo to bude napsáno v příspěvku, ve kterém se objeví toto video na fóru.

  Bonusovou odměnou je Bonusový žeton, za který si můžete v Obchodě 5. kola Soutěže o JC zakoupit Bonusovou odměnu. Bonusové odměny se budou občas měnit, proto je na vás, jestli svůj Bonusový žeton utratíte hned nebo si počkáte třeba až na prosinec. Jedinou podmínkou je, abyste svůj žeton utratili dříve, než skončí 5. kolo Soutěže o JC.

  Losování
  Do losování budou zařazeni všichni hráči, kteří mi pošlou kód ze soutěžního videa dříve, než skončí akce, které se toto video týká. Každé losování bude mít jednoho vítěze, který bude oznámen v mém deníku na fóru.

  Jak získat bonusovou odměnu
  - najděte v soutěžním videu kód
  - pošlete mi jej herní poštou na farmu doben dříve, než skončí akce, které se soutěžní video týká
  - počkejte na losování (výsledek losování bude v mém deníku)
  - pokud budete vylosováni, tak Vám přijde herní poštou upozornění, že jste získali Bonusový žeton

  Podmínky a pravidla
  1) Kód ze soutěžního videa mi musíte poslat ve stejném tvaru, v jakém je uveden ve videu. Prosím dodržujte také velká a malá písmena, jinak nebude kód uznán.
  2) Kód mi musíte poslat herní poštou na farmu doben dříve než skončí akce, které se týká soutěžní video.
  3) Každý se může zapojit pouze s jedním účtem.
  4) Pro tuto soutěž platí také pravidla Soutěže o JC. Pokud soutěžící poruší pravidla Soutěže o JC nebo nebude splňovat podmínky (např. bude mít velmi nízký level), aby se mohl Soutěže o JC účastnit, tak bude z této soutěže vyloučen.
  5) Pokud budu mít podezření na podvádění pomocí účasti v soutěži s více účty, tak budou všechny tyto účty ze soutěže také vyřazeny.
  6) Bonusový žeton musíte využít před koncem 5. kola Soutěže o JC, jinak o ně přijdete.
  7) Účastí v soutěži potvrzujete, že může být váš herní nick zveřejněn ve videu s losováním a v mém deníku na fóru.
  8 )Bonusovou odměnu může každý hráč získat v 5. kole Soutěže o JC jen jednou.
   
  Naposledy upraveno: 3/11/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 10. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Balíčky výhod

  V tomto kole Soutěže o JC je booster nahrazen balíčky výhod. Důvodem k této změně bylo zpřehlednění placených výhod. Navíc díky těmto balíčkům můžu zavést také úplně nové placené výhody.

  Jak balíčky výhod získám?
  Balíčky výhod lze získat pouze zakoupením za řemeslné produkty. Každý balíček lze zakoupit buď na celé 5. kolo Soutěže o JC nebo jen na určitý měsíc. Pokud si zakoupíte některý z balíčků na celé kolo, tak vám bude aktivován, jakmile odešlete veškeré požadované řemeslné produkty a jeho výhody budete moct využívat po celý zbytek kola. Každý balíček si můžete za cenu na celé 5. kolo Soutěže o JC zakoupit kdykoliv během 5. kola Soutěže o JC a to i tehdy, pokud jste již zakoupili balíček pouze na určitý měsíc.
  Pokud si zakoupíte balíček na určitý měsíc, tak vám bude aktivován, jakmile jej zaplatíte. Pokud balíček zaplatíte dříve, než v daný měsíc, tak vám bude aktivován 1. den měsíce, pro který jste balíček zakoupili. Pokud balíček zaplatíte až během měsíce, pro který jste balíček zakoupili, tak vám bude aktivován až po zaplacení. Pokud si balíček nezakoupíte i na další měsíc nebo na celé kolo, tak vám bude 1. den v následujícím měsíci deaktivován.
  Pokud si zakoupený balíček budete chtít vylepšit na lepší balíček, tak musíte doplatit 50% ceny dražšího balíčku. Např. Pokud chcete Základní balíček na celé kolo vylepšit na Balíček výhod PLUS na celé kolo, tak musíte doplatit 10 Velikonočních marmelád nebo 5 Zdrojů života a až poté bude váš balíček vylepšen.

  Kterými řemeslnými produkty lze platit?
  Momentálně lze platit pouze Velikonoční marmeládou a Zdrojem života. Tyto dva řemeslné produkty můžete při platbě libovolně kombinovat. Vždy ale musíte zaplatit plnou cenu. Při platbě platí poměr 2x Velikonoční marmeláda = 1x Zdroj života.

  Jak zaplatit?
  Pokud si budete chtít některý balíček koupit, tak mi napište herní poštou. (Do příjemce zadejte doben.) Ve zprávě musí být uvedeno o jaký balíček jde, čím budete platit a na jak dlouho jej chcete koupit, případně konkrétní měsíc.

  Vzorová zpráva se žádostí o zakoupení Balíčku výhod
  [​IMG]

  Přehled výhod:

  1) Bonus k JC bodům
  Balíčky výhod obsahují bonusy k JC bodům. Tyto bonusy platí na veškeré JC body, které jste před zakoupení balíčku výhod během 5. kola Soutěže o JC získali a které během tohoto kola získáte. Odběratelé získají u každého balíčku vyšší bonus k JC bodům.

  2) Odemčení odměn v obchodě
  Některé odměny v obchodě 5. kola Soutěže o JC budou dostupné pouze pro soutěžící se zakoupenými balíčky výhod.

  3) Pravidelné slevy na odměny v obchodě 5. kola Soutěže o JC
  Tyto slevy obdrží soutěžící se zakoupeným balíčkem výhod buď herní poštou nebo budou zveřejněny v mém deníku na fóru. Tyto slevy mohou být pro všechny soutěžící se zakoupeným balíčkem výhod stejné nebo individuální. Většina slev bude časově omezena.

  4) Pravidelné úkoly, za které soutěžící získá JC body
  Důležité informace o úkolech - 29.9. (klik)

  Tyto úkoly budou mít možnost plnit pouze soutěžící se zakoupeným Balíčkem výhod PREMIUM. Tyto úkoly budou většinou jednoduché a soutěžící za ně získají JC body navíc. Úkoly budou vždy zveřejněny v mém deníku. Úkoly budou časově omezené. Pokud nestihnete úkol splnit včas, tak za něj JC body nedostanete.
  První úkol
  Druhý úkol

  Třetí úkol
  Čtvrtý úkol
  Pátý úkol

  Úkoly jsou nyní označeny pro lepší přehlednost touto nálepkou:
  [​IMG]

  5) Novinky o soutěžích zasílané herní poštou
  Tato výhoda byla dříve dostupná pouze pro odběratele, ale nyní mají možnost ji získat všichni hráči. Jedná se o zasílání informací o všech mých soutěžích herní poštou. Díky této výhodě vám tedy žádná důležitá soutěž neunikne. Samozřejmě lze tato funkce deaktivovat, pokud si nebudete přát novinky dostávat.

  Sleva pro odběratele
  Odběratelé mají na každý balíček výhod slevu. Tato sleva lze u každého balíčku využít pouze na 1 nákup.

  Druhy balíčků výhod

  1) Základní balíček výhod do 5. kola Soutěže o JC
  Tento balíček doporučuji zakoupit všem soutěžícím minimálně v prosinci. Díky tomuto balíčku získáte bonus k JC bodům a odemkne se vám více odměn.
  Výhody:
  - Bonus +25% k JC bodům (Odběratelé získají bonus +75% k JC bodům.)
  - Odemčení části bonusových odměn v obchodě 5. kola Soutěže o JC

  Cena:
  Na celé kolo: 10x Velikonoční marmeláda
  Na 1 měsíc: 3x Velikonoční marmeláda

  Sleva pro odběratele: 2x Velikonoční marmeláda (Sleva lze využít pouze jednou.)

  2) Balíček výhod PLUS do 5. kola Soutěže o JC
  Tento balíček je vhodný pro každého, kdo se chce Soutěže o JC účastnit pravidelně. Nabídne nejvyšší bonus k JC bodům, více odměn a především slevy na položky v obchodě Soutěže o JC, díky kterým získáte za své JC body více odměn.
  Výhody:
  - Bonus +50% k JC bodům (Odběratelé získají bonus +100% k JC bodům.)
  - Odemčení části bonusových odměn v obchodě 5. kola Soutěže o JC
  - Pravidelné slevy na odměny v obchodě 5. kola Soutěže o JC

  Cena:
  Na celé kolo: 20x Velikonoční marmeláda nebo 10x Zdroj života
  Na 1 měsíc: 6x Velikonoční marmeláda nebo 3x Zdroj života

  Sleva pro odběratele: 4x Velikonoční marmeláda nebo 2x Zdroj života (Sleva lze využít pouze jednou.)

  Cena za vylepšení Základního balíčku výhod na Balíček výhod PLUS: cena Balíčku výhod PLUS -50%

  3) Balíček výhod PREMIUM do 5. kola Soutěže o JC
  Tento balíček je vhodný pro všechny, kteří chtějí ze Soutěže o JC získat maximum. Kromě nejvyššího bonusu k JC bodům obsahuje také odemčení veškerých odměn v obchodě Soutěže o JC a slevy na odměny v obchodě Soutěže o JC. Navíc díky němu získáte přístup k další možnosti zisku JC bodů - úkolům. A jako bonus budete dostávat informace o mých soutěžích herní poštou, aby Vám nic neuniklo.
  Výhody:
  - Bonus +50% k JC bodům (Odběratelé získají bonus +100% k JC bodům.)
  - Odemčení části bonusových odměn v obchodě 5. kola Soutěže o JC
  - Pravidelné slevy na odměny v obchodě 5. kola Soutěže o JC
  - Pravidelné úkoly, za které soutěžící získá JC body
  - Novinky o soutěžích zasílané herní poštou

  Cena:
  Na celé kolo: 40x Velikonoční marmeláda nebo 20x Zdroj života
  Na 1 měsíc: 14x Velikonoční marmeláda nebo 7x Zdroj života

  Sleva pro odběratele: 8x Velikonoční marmeláda nebo 4x Zdroj života (Sleva lze využít pouze jednou.)

  Cena za vylepšení Balíčku výhod PLUS na Balíček výhod PREMIUM: cena Balíčku výhod PREMIUM -50%
   
  Naposledy upraveno: 3/11/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 11. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Výhody pro odběratele

  Také v tomto kole mají odběratelé spoustu výhod. Pokud budete chtít získat výhody pro odběratele, tak mi napište herní poštou na jméno doben.

  Výhody:
  - Bonus +50% k JC bodům
  *Tento bonus se sčítá s bonusem v balíčcích výhod. U balíčků výhod je uvedena v závorce celková hodnota bonusu.
  - Novinky pro odběratele - novinky o všech mých soutěžích Vám budou chodit herní poštou
  *Tato funkce se dá deaktivovat. Vzhledem k její oblíbenosti ale nepředpokládám, že by o ni někdo neměl zájem.
  - Odemčení všech odměn v obchodě 5. kola Soutěže o JC
  *Odběratelé mohou vyměnit své JC body za veškeré odměny v obchodě 5. kola Soutěže o JC i bez toho, aby si museli kupovat Balíčky výhod.
  - Sleva na Balíčky výhod
  *Odběratelé mají k dispozici jednorázovou slevu na každý z Balíčků výhod.
   
  Naposledy upraveno: 30/8/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 12. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Kódy a herní pošta

  Veškeré zprávy mi zasílejte herní poštou na mou farmu doben.
  Kvůli soutěžím mám založenou druhou farmu, která se jmenuje doben-souteze. Tu budu využívat hlavně k zasílání novinek pro odběratele, jelikož odesílání novinek z jedné farmy trvá kvůli limitu zpráv moc dlouho. Na farmě doben-souteze nejspíš nebudu moc aktivní, tudíž doporučuji zasílat všechny dotazy, kódy atd. na farmu doben. Ale u některých soutěží jako jsou např. Závody na farmě nejspíš budu chtít, abyste mi zaslali odpovědi na farmu doben-souteze, jelikož mi to ulehčí vyhodnocení výsledků. Takže platí, že pokud někde neuvedu něco jiného, tak mi pište na farmu doben.

  Kódy
  Kódy najdete ve videích na mém you tube kanále. Pokud neznáte název mého YT kanálu, tak mi napište herní poštou, jelikož na fóru nesmí být zveřejněn. V tomto kole Soutěže o JC platí jen kódy, které vyšly v aktuálním měsíci, tudíž mi kódy pošlete herní poštou vždycky v měsíci, ve kterém vyšlo video s daným kódem.
  Kódy zasílejte herní poštou na mou farmu doben, do předmětu vždy napište: kódy.

  Kódy můžete najít občas i v mém deníku na fóru nebo v mých soutěžních vláknech.

  Kódy mi vždy posílejte herní poštou. Tyto kódy nejsou od RT, tudíž je nelze využít jiným způsobem.
   
  Naposledy upraveno: 30/8/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 13. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Platby pomocí řemeslných produktů

  Také v tomto kole Soutěže o JC máte možnost zakoupit Balíčky výhod za řemeslné produkty. Účast v soutěži je samozřejmě zdarma a není nutné nic kupovat za řemeslné produkty ani nic jiného. Pokud ale máte např. hodně krejcarů, chcete mě v pořádání soutěží podpořit a navíc získat nějaké výhody do Soutěže o JC, tak určitě doporučuji koupit třeba ty Balíčky výhod.

  Zaslané řemeslné produkty již nelze získat v žádném případě zpět!

  Jak to funguje?
  První si vyberte, co chcete zakoupit. Poté mi napište herní poštou na farmu doben zprávu, ve které bude uvedeno, že si chcete něco zakoupit a o co se jedná. Poté počkejte na mé potvrzení Vašeho nákupu. No a nakonec mi postupně zašlete dané řemeslné produkty. Řemeslné produkty se posílají v zásobárně a denně mi můžete poslat jen 1 kus. Pokud mi pošlete řemeslný produkt, tak se to počítá jako 1 z denních dárků. Pokud mi budete posílat větší množství produktů, tak mi vždy po několika poslaných kusech napište poštou. Je to dobré kvůli tomu, aby se nestalo, že Vám některé zaslané produkty nebudou započítány. Vždy je nutné zaslat přesně ty produkty, které si vyberete z nabídky. Produkty nelze nahradit jinými.

  Do kdy je nutné produkty poslat?
  1) Booster bez slevy

  Pokud budete platit balíčky výhod nebo cokoliv, co není součástí žádné limitované nabídky, tak máte na odeslání všech produktů čas až do konce kola. Ovšem všechny produkty musí přijít před jeho ukončením. Zakoupenou věc získáte až po kompletním zaplacením, tedy po zaslání všech produktů.
  2) Limitovaná nabídka
  Pokud si budete chtít koupit něco, co bude součástí limitované nabídky, tak mi musíte poslat řemeslné produkty do data, které u této nabídky bude uvedeno. Datum je většinou stanoveno s tolerancí 2-7 dní. Pokud to nestihnete, tak o produkty bohužel přijdete.
   
  Naposledy upraveno: 30/8/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 14. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  JC body

  JC body můžete získat za kódy, v soutěžích a v úkolech. V obchodě Soutěže o JC si za ně můžete zakoupit odměny do hry.

  Jak je získám?
  Za každý kód z videa, který mi pošlete herní poštou získáte 0,5 JC bodu. Za některé kódy můžete získat jiné množství, ale to u nich bude vždy upřesněno. Také můžete získat JC body za kódy, které se objeví během soutěže např. v mém deníku. Další možností je zisk JC bodů v soutěžích, které budou součástí 5. kola Soutěže o JC. Novinkou je možnost získat JC body za plnění úkolů, které jsou součástí Balíčku výhod PREMIUM.

  Jak je můžu využít?
  JC body lze v tomto kole využít pouze na nákup odměn v obchodě Soutěže o JC. Tentokrát za ně nejde získat hlavní odměnu v podobě dekorace John Citrón, kterou získá na konci kola hráč s nejvyšším množstvím žetonů, tudíž můžete JC body průběžně utrácet a nečekat na poslední chvíli. Odměny v obchodě se budou průběžně měnit.

  Bonusy
  Součástí soutěže jsou také bonusy, které Vám zvyšují množství JC bodů.
  1) Balíčky výhod
  Balíčky výhod přidávají +25% až +50% k JC bodům. Bonus se týká všech JC bodů, které získáte během 5. kola Soutěže o JC. Platí tedy jak pro JC body, které jste nasbírali před jeho aktivací, tak pro JC body, které získáte po aktivaci Balíčku výhod.
  2) Bonus pro odběratele
  Také v tomto kole získá každý odběratel automaticky bonus +50% k JC bodům. Bonus se týká všech JC bodů, které získáte během 5. kola Soutěže o JC. Platí tedy jak pro JC body, které jste nasbírali před jeho aktivací, tak pro JC body, které získáte po aktivaci bonusu pro odběratele. Tento bonus se sčítá s bonusem z balíčku výhod, takže pokud budete mít balíček výhod i bonus pro odběratele, tak budete získávat o 75% až 100% více JC bodů.
   
  Naposledy upraveno: 30/8/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 15. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Tabulka s JC body
  Zde najdete počet Vašich JC bodů, které jste získali během 5. kola Soutěže o JC.
  poslední aktualizace tabulky: 1.1.2018
  MAXIMUM = maximální počet JC bodů, který šel získat
  B = Balíček výhod (pokud je políčko vybarveno oranžově, tak má soutěžící aktivovaný balíček výhod)
  Z= Základní balíček výhod += Balíček výhod PLUS P= Balíček výhod PREMIUM
  O = Bonus pro odběratele (pokud je políčko vybarveno žlutě, tak má soutěžící aktivovány výhody pro odběratele)
  Číslo = každému soutěžícímu bude při registraci do soutěže přiděleno číslo, které mu zůstane do konce kola,
  toto číslo slouží pouze k rychlejší orientaci v tabulce s JC body
  Přezdívka = herní nick soutěžícího
  Počet JC bodů = JC body, které můžete vyměnit za odměny


  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 1/1/19
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 16. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Žetony

  Žetony lze získat pouze za odemykání trofejí. Hráč s nejvyšším počtem nasbíraných žetonů získá na konci kola hlavní cenu v podobě dekorace John Citrón.

  Jak je získám?
  Žetony získáte pouze za odemykání trofejí. Nelze je zakoupit a nefunguje na ně bonus na JC body. Pokaždé, když odemknete nějakou trofej, tak za ni získáte určité množství žetonů, které se automaticky připíše do tabulky. Trofeje budou během soutěže přibývat a s nimi se samozřejmě bude zvětšovat maximální množství žetonů, které půjde získat. Některé trofeje půjde odemknout jen po omezenou dobu nebo je bude moct odemknout pouze omezené množství hráčů.

  Jak je můžu využít?
  Na konci kola získá hráč s nejvyšším množstvím žetonů dekoraci John Citrón. Pokud by se stalo, že bude mít nejvyšší množství žetonů více hráčů, tak rozhodne poslední soutěž, které se zúčastní pouze hráči s nejvyšším množstvím žetonů. Toto je jediný způsob, jak je lze využít.
   
  Naposledy upraveno: 30/8/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 17. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Tabulka s žetony
  Zde najdete počet Vašich žetonů, které jste získali během 5. kola Soutěže o JC.

  Tato tabulka bude přímo v mém deníku.
  V tabulce jsou napsána pouze čísla trofejí, podle kterých najdete získané trofeje v přehledu trofejí.

  PřezdívkaPočet žetonůOdemčené trofeje (čísla)
  rossi197234, 7
  ašada0171, 4, 7, 8
  medved22234, 7, 8
  Honzulka0554, 7, 8, 9
  Madulka_cz34, 7, 8
  janaj34, 7
  modro.ocko2222
  anvan35, 6, 7
  -Zdenka37, 8, 9
  dementos.dementni27, 8
  frantiskavitkova27, 8
  karbar27, 8
  Kódl200337, 8, 9
  mamka111117, 8
  sksima17
  marianko7727, 8
  Pepe446727, 8
  dingičko17
   
  Naposledy upraveno: 31/12/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 18. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Přehled odměn za žetony
  Na konci 5. kola Soutěže o JC získá soutěžící s nejvyšším počtem nasbíraných žetonů dekoraci John Citrón.
  Kromě něj však získají odměny i další soutěžící, kteří nasbírají hodně žetonů.

  Odměny za umístění podle nasbíraných žetonů

  1. místo

  [​IMG]

  1x John Citrón

  2. místo

  [​IMG]
  1x Bobří hrad IV: Růžový

  3.místo
  1x Jarní věnec
   
  Naposledy upraveno: 2/1/19
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 19. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Trofeje

  Trofeje jsou v Soutěži o JC od minulého kola. Důvodem jejich přidání do soutěže bylo, aby byla celá soutěž přehlednější, protože většina hráčů v připomínkách k minulým kolům uvedla, že soutěž by mohla být přehlednější.

  Jak je získám?
  Trofej odemknete, pokud splníte podmínky pro její odemčení, které se u každé trofeje liší. Každý hráč může každou trofej odemknout pouze jednou. Za odemčení každé trofeje získáte žetony, které budou potřeba k získání Johna Citróna. Kromě žetonů můžete za odemčení některých trofejí získat i další odměny. V případě, že splníte podmínky pro odemčení trofeje, tak mi napište herní poštou, aby Vám byla trofej aktivována co nejdříve. Trofeje budou během soutěže postupně přibývat, proto je dobré sledovat pravidelně můj deník, aby Vám žádná neunikla.​

  Trofej - vzor

  Číslo trofeje:
  1
  Název trofeje: Sběratel kódů I
  Obrázek:

  [​IMG]
  Podmínka pro získání: Pošli herní poštou všechny lednové a únorové kódy z videí, která vyšla v roce 2018.
  Omezení: Trofej lze odemknout pouze v březnu.
  Odměna: 1 žeton + 3 JC body​
   
  Naposledy upraveno: 30/8/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 20. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  Trofeje - přehled
  Zde najdete veškeré trofeje a informace o nich.

  Číslo trofeje: 1
  Název trofeje: Statečný zbabělec - zlatá
  Obrázek:

  [​IMG]
  Podmínka pro získání: Umísti se v Soutěži o nejkrásnější děsivou fotku farmy na 1. místě.
  Omezení: Trofej může odemknout pouze 1 soutěžící.
  Odměna: 3 žetony

  ---------------------------------------------------------------------

  Číslo trofeje: 2
  Název trofeje: Statečný zbabělec - stříbrná
  Obrázek:

  [​IMG]
  Podmínka pro získání: Umísti se v Soutěži o nejkrásnější děsivou fotku farmy na 2. místě.
  Omezení: Trofej může odemknout pouze 1 soutěžící.
  Odměna: 2 žetony

  ---------------------------------------------------------------------

  Číslo trofeje: 3
  Název trofeje: Statečný zbabělec - bronzová
  Obrázek:

  [​IMG]
  Podmínka pro získání: Umísti se v Soutěži o nejkrásnější děsivou fotku farmy na 3. místě.
  Omezení: Trofej může odemknout pouze 1 soutěžící.
  Odměna: 1 žeton
  ---------------------------------------------------------------------

  Číslo trofeje: 4
  Název trofeje: Sběratel kódů IV
  Obrázek:

  [​IMG]
  Podmínka pro získání:
  Pošli herní poštou všechny zářijové a říjnové kódy z videí, která vyšla v roce 2018.
  Omezení: Trofej lze odemknout pouze v říjnu
  Odměna: 2 žetony

  ---------------------------------------------------------------------

  Číslo trofeje: 5
  Název trofeje: Kaštanový král
  Obrázek:

  [​IMG]
  Podmínka pro získání:
  Umísti se na 1.místě v Tipovačce k dožínkám 2018.
  Omezení: Trofej může odemknout pouze 1 soutěžící.
  Odměna: 1 žeton

  ---------------------------------------------------------------------

  Číslo trofeje: 6
  Název trofeje: Topkař
  Obrázek:

  [​IMG]
  Podmínka pro získání:
  Umísti se v TOP 3000 - dožínky 2018.
  Omezení: Trofej lze odemknout pouze 1 týden po zveřejnění končeného pořadí TOP 3000.
  Odměna: 1 žeton

  ---------------------------------------------------------------------

  Číslo trofeje: 7
  Název trofeje: Adventní myška
  Obrázek:

  [​IMG]
  Podmínka pro získání:
  Pošli včas alespoň 8 správných odpovědí v soutěži Adventní kalendář.
  Omezení: Trofej lze odemknout pouze v této soutěži.
  Odměna: 1 žeton

  ---------------------------------------------------------------------

  Číslo trofeje: 8
  Název trofeje: Adventní prasátko
  Obrázek:

  [​IMG]
  Podmínka pro získání:
  Pošli včas alespoň 17 správných odpovědí v soutěži Adventní kalendář.
  Omezení: Trofej lze odemknout pouze v této soutěži.
  Odměna: 1 žeton

  ---------------------------------------------------------------------

  Číslo trofeje: 8
  Název trofeje: Adventní křeček
  Obrázek:

  [​IMG]
  Podmínka pro získání:
  Pošli včas 24 správných odpovědí v soutěži Adventní kalendář.
  Omezení: Trofej lze odemknout pouze v této soutěži.
  Odměna: 1 žeton

   
  Naposledy upraveno: 31/12/18
  Honzulka05 tohle ocenil(a).