Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Taky jsem koukla, pokračuje to i po pětistovce.[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/11/22
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak je to jasné- jsem zbabělec a budu šetřit (i když vůbec nevím na co - Dožínky jsou rok od roku horší) - asi nezbude nic jiného než úkoly v družstvu.
    Všem, kteří se do Topky pustili, přeji pevné nervy a ať získáte umístění po jakém toužíte.
    Krásný a pohodový večer!;)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám ještě skoro tisíc SH, bonus na laskavec běží, ale du spat; budu se muset víc v následném čase snažit, ale do Družstva nedodám ani fňo, jen když budu potřebovat vrtule a kapky...
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já teda nevím, ale co si pamatuju jednou už to tady bylo a potom byli vyřazeni. Zatím su na 157 místě určitě ještě klesnu, tak bych se měla udržet.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký napínavý večer :) docela rychle se to sune dolů, tak jsem tam hodila všechno co jsem měla a mohla. Takže teď už jenom čekat, snad to nebude bolet xD :p
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jara05. Nejsou, jsou stejné. Jen hodnota se zvyšuje. První topku jsem dělala když jsem měla čerstvě pohanku. Druhou zrovna s vyšlechtěným laskavcem. K té třetí přidám vážky. A předpokládám, že další skopičiny jako mohly být kakaovníky se už dít nebudou. Takže opravdu na slušné umístění bude stačit po celý rok se trochu připravovat.Tím nemyslím nějaké biliony, pořadí na předních místech mě nechávájí v klidu. A dřívější topky nebyly jednodušší,komodita byla třeba javorová šťáva, takže obrovské přesuny krejcarů a šťávy na trhu.:)
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    GordonSargent - vzpomínám na prodeje javorové šťávy za 0,1 krejcar, nepamatuji kolik toho bylo, ale byla jsem je ráda, protože se tím pomohlo některému ze sousedů. Potom to zatrhli a začali kontrolovat zda se někdo neoprávněně neobohatil podezřele výhodou koupí na trhu. Je pravda, že jsem z toho nic neměla, jenom ten dobrý pocit. Dnes by spousta farmářů nad tím kroutilo hlavou. Ale na ty první Topky vzpomínám ráda, i když jsem se jich neúčastnila.

    Počítám, že do sudu naházím vše až budu s farmou končit, třeba to už bude brzo, někdy se mně stává, že zapomínám na sklizeň. Asi to o něčem svědčí.
    Tak dobrou!!
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to nakonec sjela všechno. V tisícovce nebudu, ale to je jedno, třeba se udržím alespoň na chvostíku. Broudonoc a farmě zdar :)
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak ja som to hádzanie do suda vzdal.Mal by som do neho ešte čo prihodiť,ale nechám to radšej v stodole,lebo by som sa aj tak do 1000 nedostal;);).
     
  10. Danuska32

    Danuska32 Pisálek fóra

    Ahojte neviete mi poradiť? Už vyše hodiny nemožem pridavať do suda lebo mi vyskočilo že další krok je 155 400 000 :(.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem nakonec něco do sudu dala jen z baharamy plody a pár mant a vážek
    jsem na 1745 místě s 400 394 448
    tak uvidím jestli to stačí na místo 3000
    na top 1000 nechci možná bych to dala dohromady ale nechce se mi
    jak se říká nemusí se vítězit stačí že jsem se zůčastnila;)
     
    Naposledy upraveno: 29/11/22
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Danuska32 - ahoj, zkoušela jsi hru zavřít a nalogovat se znovu ?
     
    INČUČUNA1959, michnaj a -Jara05- tohle ocenili.
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Volám, čekám, věřím :music:. Čas té mínus 25 minut, 802. místo -.-:cry:.
     
  14. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    aktualizácia pred koncom boroc78 nasypal do suda už cez 5,5 biliona :D, prerátane na najviac dodávany tovar
    láskavec - 4 444 444 444 ks čo je cena na trhu dnes - neviem nemam laskavec /dajte cenu upravím/
    manty - 541 952 546 ks čo je cena na trhu dnes 110 000/ks - 59 614 780 060 000 grajciarov :(
    vážky - 562 587 904 ks čo je cena na trhu dnes 111 000/ks - 62 447 257 344 000 grajciarov:(

    za tie ceny som dnes predal na trhu okolo 19:00

    takže boroc78 mohol mať 130 až 140 krát bohatšiu farmu ako je v rebríčku na prvom mieste :D:D
     
  15. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    za normálních podmínek to není ani možné napěstovat za rok
    asi je bohatý a může si dovolit za realné peníze farmu dotovat
     
  16. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Vůbec nenaštve, když sklidím ve 21.50 poslední várku a mám těch blbých patizonů 875 :D No nic, aspoň nevybílím stodolu :D
     
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Kde bude zveřejněna TOPka?
     
    Naposledy upraveno: 29/11/22
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  18. Danuska32

    Danuska32 Pisálek fóra

    ano viac krát
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Teoreticky ano, prakticky určitě ne. Na žádném trhu by se nenašel dostatek hráčů, kteří by za takové ceny nakoupili tak obrovské množství zboží. ;)
     
  20. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý večer sem zvědavá na jakém pořadí sem zůstala.
     
    INČUČUNA1959, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.