Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    radyn.m: Dřív možná, ale poslední roky je to masakr, čím dál víc a musí se na TOP myslet už během roku. Zkusil jsem jednou a "něco" mi zbylo, umístil jsem se do 1000, ale letěl jsem pěkně dolů :D a jak píše Jara tu chvilku slávy na předních místech jsem si taky užil ;).
    V družstvu mám pravěké úkoly, vyzobnu jen někdy, když se nedostává lístků, SK,SH atd.
     
  2. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Loni jsem skončila na 710.V tuto hodinu 724,ale to se ještě změní.Už na to prdím.Myslela jsem,že letos budu lepší.Ale zásoby nejsou.Držím palce těm na vrcholu z českých farem.;););)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Letos je to opravdu síla, už uvažuji i o tom, že se příští TOPky nezúčastním, už je toho trošku moc ;)
     
  4. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    Ahoj, tak nějak se mi nepřipsaly v TOPce poslední dodávky ... není hlášená nějaká chyba? Děkuji za odpověď
    No děkuji za odpovědi, ale už proběhlo několik aktualizací a nic, tak uvidíme ..
     
    Naposledy upraveno: 29/11/22
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    tonda333, spíš jen zase blbne ukazatel, ale do součtu se to připíše, poznáš to do deseti minut při obnově, už to tak blblo i včera.

    Včera k večeru jsem poslala svůj tip do soutěže a už za hoďku jsem litovala, že jsem chvíli ještě nepočkala a nepřihodila větší cifru.... nj to je tak, když se do sudu háže virtuální majetek, v reálu by to asi vypadalo trochu jinak xD
     
    Naposledy upraveno: 29/11/22
  6. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak též i na mé farmičce.:sleepy:
     
  7. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    tak tiež ten problém mám aj ja nič nezarátava>:(:(
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Času dost, od posledně jsem spadla o šedesát míst, tak jdu zase ukládat, co ještě mám; na okamžitý laskavec nemám zatím náladu, měla bych z toho tik a ani bych neviděla, jestli to pomohlo :)
     
  9. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Jít do toho či nejít. Zatím se držím, naházela jsem tam jen akční předměty. Ale zatím to vypadá, že na pětistovku to bude ok. Akorát kolik takových vyčkávajících jako já je? :D muhehe, stejně se neudržím.
    Mám nachystáno asi 12 miliard protihodnoty ve vážkách a laskavci. Celý rok na baha melu jen krmivo pro vážky, dvakrát za rok spustím všechny bonusy, abych měla okamžitou sklizeň a točím vážky. Předtím točím kolem štěstí, dokud nevytočím dostatek bonusů, akttivuju i jiné bonusy, co mám k dispozici. Upozorňuji, že je to otravný, totálně otravný. Podobně s laskavcem. Vyšší protihodnoty asi nikdy mít nebudu, protože je to prostě opruz. Ani nemůžu říct, že obdivuju ty, kdo si naklikají víc. To už prostě není moc normální. Ale každej jsme jinej.
     
  10. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Ukazatel umístění v TOPce stojí,tak jeden neví jak aktuálně stoupá,nebo klesá.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/22
    Helena1313, -Jara05- a Mikeš tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Postřikovače nemám, Jacky nemám, páč nic nekupuju a z beden padají jiné úžasnosti :) Ale jako drobný záhumenkář jsem sama se sebou spokojená, až na to, že to trvá strašně dlouho, než se do toho sudu s patřičnými dodávkami proklikám :) A o chvilku slávy mi vůbec nejde, chci jen zjistit, jakou měla moje farma momentálně nominální hodnotu. Kdybych to počítala, kalkulačku zaručeně zavařím...
     
    Naposledy upraveno: 29/11/22
  12. Handy59

    Handy59 Pisálek fóra

    Ano, také mi to nemění stav, odhlašuji, vypínám - každých 10 minut a nic. Sice to ukazuje stav z tabulky pořadí a + další body za umístěné předměty ale to je pendrek platné, pokud to tak mají všichni tak skutečné pořadí nevím.
     
  13. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak jsem na tom stejně s tím ukazatelem. Několikrát restart a ukazuje to stále stejně.
     
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebe (multipost), používej možnost "upravit" příspěvek. Děkuji Skali
    Balím to. Více než hodinu nefunguje aktualizace stavu. Jsem kousek nad TOP 1100 a i když mám co dodávat, nemám na to nervy. Akorát mne mrzí, že jsem se na to nevykašlal úplně. Ještě, že mi k tomu nehraje relaxační hudba, jako když se snažím půl hodiny dovolat např. k telefonním operátorům. To bych teprve vyletěl z kůže :D.

    ***odstraněna citace předchozího příspěvku (vlastního)
    Teď se to rozjelo....mám či nemám...být či nebýt....???

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/11/22
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Zdravim vsetkych farmarov a farmarky :)Dnes som konecne prisla z roboty v rozumnom case a tak aj na forum je cas;) Ludia sa zblaznili pred sviatkami a ja dobre ze nenocujem v robote,staci ze som bola aj cez vikend a teraz ma caka zase pracsobota:cry: :wuerg::oops: Drzim palce vsetkym co su na vyslni, ja som tam daco nahadzala,tak snad sa udrzim v 3000 xD bosorka si vybehla iba pre floreny,to jej musi stacit aj tak nema vela zasob a to co ma by bola skoda nahadzat do suda.....
    No nic idem ja aj doma daco porobit,lebo ked pridem vecer tak som schopna akorat zapnut umyvacku,pracku a daco ukuchtit aspon na 2dni,samozrejme v rychlosti obehnem farmy a potom pozeram televizor so zavretymi ocami xDxDxD

    Mne aktualizacia funguje ;):p no mohla by mi tam prihodit aj viac,vooooobec by som sa nenahnevala xDxDxD
     
  16. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tý jó. To je honička. Během jedné aktualizace z TOP 800 na 900. Snažím se o TOP 1000 kvůli dekorce. Latifundisti přihazují jak šílení :D. Pro mne je problém, že musím ráno hodně brzo vstávat a nejraději bych to uzavřel. Ale nemohu, musím to hlídat a protože jsem škrt, nechci zbytečně dodávat. Je to totální peklo :D:p:cry:
     
  17. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak fakt mně to nebaví.
    Doteď jsem dodávala.
    Nic se neděje.
    Nevím jestli jdu nahoru či dolu.
    Chtěla jsem zůstat v 1000ce, ale kvůli tomu, že to nic neukazuje to vdávám.
    Všem přeji pevnější nervy než mám já.
    Mám dnes čas a zrovna se ve hře něco vykákne.
    Tak další DOŽÍNKY nejspíše vynechám a budu pěstovat rostliny, chovat zvířata atd....
    To to budu radši prodávat na trhu, abych si koupila nějakého toho šlechtěnce a dodělala úkol!
    Všem kdo ještě dodává, přeji pevné nervy a výhru o kterou se snažíte.
     
  18. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    karbar - aktuálně jsi na místě 1263 (na tisícovku je aktuálně potřeba cca 1,1 miliardy)

    Sama ale nevím, jestli se to aktualizuje správně, bo jsem už hodinu na 70. místě a nikam se neposunuju (myslím směrem dolů). Tak že by boj zatím probíhal až za stým místem? No jsem na to zvědavá :)
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Měla jsem strop cca 4 miliardy. Na 500 to nestačí a odměny v 1000 a 3000 mi nestojí za vyprázdnění stodoly. Po delším rozhodování nedodávám. Zatím jsem tam naházela jen akční s trochou rostlin - cca 120 miliónů. Budu šetřit na příště.
     
  20. BigClick

    BigClick Expert fóra

    [​IMG]
    o_Oo_Oo_O
    Tato akcia sa ma netyka, ale som z toho v soku...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.