Dny rekreace (28.7. - 3.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    všem co mají hotovo gratuluji, já už ode dneška bohužel nestihnu skoro nic, neboť jsem v práci (a byla pracovní i sobota ) mohla bych se s někým domluvit, když bude mít dekorky 2x, jestli by byl ochoten mi je při OD poslat?, předem děkuji ;)a navíc mi chybí i batůžky, to už je prostě smůla :cry:
     
    14087, modro.ocko22 a kutilka70 tohle ocenili.
  2. Alena

    Alena Rádoby autor

    Ahoj hroudov,klidně napiš při OD, dekorky mám 2x, nick ve hře return
     
    modro.ocko22 a burds tohle ocenili.
  3. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Alena
    *** odstraněna citace předchozího příspěvku
    ahoj, tak já si to budu pamatovat a když tak se ozvu, děkuji moc za nabídku :p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/8/21
    14087 tohle ocenil(a).
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ani netusim jak na tom jsem, bonus se nekonal tak snad bezny pestovani bude stacit na stonek... jinak teda jsou nektery desky, kde to nedam na obe otázky, když se otoci nespravna kombinace karet, to myslim nebude moje chyba...
    No a doma mi to totalne ucpe pocitac, když spustim akci, ale po case se klik na hrani provede a jakmile jsem uvnitř hry, uz je to ok...
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, to ti nikdo neporadí, pokud nemáš radost ze hry jako takové tak ti nepomůže nic...jenom změna a nějaká nová hra, která tě osloví.
    Jaké odměny máš na mysli? (aby za to stály)
    Stále jedu dál, po vodě, horách i rovinou :).
     
  6. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Po získání stonku a dekorek jsem s hrou skončila.Padly mě sice z beden piccolo bedny,ale vlastně nic co by mě pomohlo.Padají 40x3 mince,těch mám po nákupu v obchodě ještě 450ks a 15x1ks SH.Terno!Škoda,že to není naopak.Raději pěstuji užitečnější plodiny.
     
    kutilka70 a moncicak7070 tohle ocenili.
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    také mám 2 dekorace navíc takže budu také nabízet při OD
    ted mi z ohnivé stezky III vypadlo piccolo tak uvidíme co bude za 5 hodin
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Opět mi dva dny nešel internet, nemám ani denní dárky a už vůbec ne dekorace do stonku:(. Všem kdo dokončili GRATULKU posílám8)
     
    kutilka70 a moncicak7070 tohle ocenili.
  9. doben

    doben Ikona fóra


    Po konzultaci s -migosem- mi to nedalo a musel jsem také vyzkoušet,
    jestli se vyplatí odehrát více her kvůli bednám ohnivé stezky a bednám s romantikou.
    ;)

     
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak z piccola je Geniální multitasking (+)
     
    kutilka70 a moncicak7070 tohle ocenili.
  11. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, podaří se mi získat 2 dekorace do stonku - pokud někomu chybí a nestihne, tak ať mi napíše a já mu je vezmu a při OaD pošlu ;) Ve hře mám stejný nick.
     
  12. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Pitrýsku,
    tobě se odměny líbí? Když mi z bedny s romantikou vypadne další bedna s romantikou a z ní 5 SH, přitom plácám spousty SH, abych se v akci alespoň ze začátku někam posunula a získala možnost hrát minihry a tím získat tedy např. zmíněné bedny s romantikou, tak mi to moc zábavné a adekvátní nepřijde. Pak jsem zhlédla dobenovo video, kde rozebírá bedny a zda se co vyplatí...v jeho případě to vypadalo velmi hezky, ale tolik miniher jsem samozřejmě neodehrála. Nicméně z těch beden z ohnivých stezek mám pouze jednu piccolku a z ní horký pramen - tedy to nejslabší, co vůbec šlo. Tak se nediv, že mé nadšení se nedostavilo. Ale joooo, je to hra a hraju si dál. Jen jsem si dovolila zde si opět trochu zabrblat. Však na to tu to fórum je, ne?
    Mějte se všichni krásně a ať se vám daří a vypadne vám ze hry jen to nejlepší.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    anvan, vždyť si můžeš přečíst moje příspěvky, jaké odměny mi padly, nepadly. Jsi zatím na tom pořád líp než já. SH zase nashromáždíme, klidně si brblej, já jsem jen zareagoval, ale stejně jsi mi neodpověděla jaké odměny by se ti líbily ;), také bych rád floreňák, nebude, nebude. Když si ho namaluju je výsledek podobný jako kdyby vypadl z bedny (mimo překvapení), hra a její odměny nejsou hmatatelné :).
    Ale koně máš pěkné ;).
     
    modro.ocko22, moncicak7070 a anvan tohle ocenili.
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Pitrýsek
    Že joooo (koně), a mám je i v reálu.
    No odměny by se mi líbily když už teda takové ty SH, SK a pod. tak určitě v trochu větším množství, a taky kdyby místo třeba těch podivuhodných výběhů tam byl aspoň jeden už konkrétní. Tak jak je v sezóně teď ten kapličkový dub, tak tu by byla třeba jedna stáj hadilova nebo tak něco. Klidně až na konci, aby se k ní dostali ti pilnější, ale prostě něco konkrétního a neee všechno na vodě. Pak se jedni radují, druzí jsou zklamaní a přitom makali stejně. A to tedy fakt nemám ráda...bleeeeeeee
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, jak jsem psala už v sobotu že asi, tak fakt, před chvílí jsem odehrála poslední minihry a mám k dispozici navíc všechny tři dekorace. Takže kdo nestíhal, budou na něj čekat v mé liště.
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jsem nakonec stihla i dekorky. těch 177h je fakt síla:p;)
     
    kutilka70 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak bohužel technika zklamala a vídeo není. Ale to neva doben to pojistil :).

    Celkově získáno 970 beden s romantikou I. Výsledek žádná Piccolka. Z beden ohnivé stezky vypadl 1 kousek (no aspoň že jeden kus;)) . Pak zhruba 2400SH a 900 SK + další věci. Snad příště bude více na štěstí Piccolu :).


    [​IMG]
    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný srpnový den vespolek :)
    Tak teda!!! :eek: Když tak na to koukám pánové (doben, migos), tak jsem měla fakt štěstí. Vzhledem k tomu, že jsem posbírala tak třetinu beden romantiky co vy a mám z ní jednu Piccolo (z celé akce celkem 4), tak jsem měla zřejmě fakt štěstí. A tady je krásně vidět o čem píše anvan, jak je ta náhoda nefér -.- Tak vám přeju, ať se příště daří víc ;)
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Úspěšný den všem a komu se moc nezadařilo u téhle akce, tak přeju, aby se to u té další napravilo, páč nespravedlnost mě štve -.-;)
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Z poslední piccolo
    při zhlédnutí dobenova videa jsem nevěděla že taková ceněná dekorka vůbec existuje,takže mám ji,navíc jsem ji uložila na pole pěstitelské.
     
    Naposledy upraveno: 3/8/21
    dinoalesi tohle ocenil(a).
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak opravdu konec. Poslední hry odehrány. Za hvězdičkové mince vykoupeno vše. Za vědomostní body jsem koupila bodíky do sezóny a vykoupila bedny ohnivé stezky IV, III a II. Piccolo bednu nedaly. Bedny s romantikou daly dvě romantické bedny IV. Piccolo též nikde.
    Ta, která byla jako přímá odměna mi podarovala Ingridina studenta.
    I tak jsem s akcí spokojena. Ještě jednou velmi děkuji za odpovědi v sousedním vláknu - velmi mi pomohly.
    Děkuji za video Dobenovi.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.