Dny rekreace (28.7. - 3.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak 5x bedna ohnivé stezky III :p Takové štěstí na Piccolo už jsem dlouho neměla. A ještě dekorace které nemám :inlove:
    [​IMG]
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Z mojí piccolo vylezl pěstitel[​IMG]
    a mám další dekorku do řádku ;) [​IMG]
     
  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno,
    Tak ze 2 Piccolo beden mám Křeččí past a Pěstitel +.
    Do konce akce je ještě hodně času, makám dál ;).
    Pěkný den.:)
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Ahojky takže opět nic piccolo zas zklamalo genialní mult....:oops:
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Konečně vypadla jedna Piccolo :inlove:, ale zatím ji nechám schovanou. Zkusím jich pár "nasyslit", pokud to má zvědavost vydrží :sleepy:. Odehráno 113 her a jedu dál ....
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem akci dodělala i na vedlejší a ze skoropiccolo nevypadlo tentokrát nic:), raději za ty poslední, které odehraji vyzvednu SK
     
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak včera jsem akci dodělala stonek stonkuje
    vybrala jsem 5x stezka IV a stezka III-3x tam vypadla 1x piccolo uvidím co bude
    z té piccolo z akce vypadl nemrtvý poklad
    jedu dál ještě se něco vysbírá
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :Devoku je zářný příklad přemýšlivého hráče ;)
    Piccolo žádná (u mě), ale i jiné odměny jsou fajn, hraju dál.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem fakt hrozná, ale když si už vytočím ty bonusy, tak toho neudělej víc xDxDxD
     
  10. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já jsem dnes aktivovala stonek. Za ty vědomoctní mince jsem si koupila 3 bedny ohnivé stezky III že jako vyzkouším co mě padne. No a hádejte vypadla 3x Piccolo bedna:inlove:
     
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak z piccolo nemrtvý poklad-už zase
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak poslední várka 5x Bedna ohnivé stezky II. Sice už Piccolo nebylo, ale mám radost z dekorek ;)
    Už mám všechny :D Dvě 2x a jednu 1x :p Bedny s romantikou I budu odkrývat až po akci :music:
    [​IMG]
     
  13. miska006

    miska006 Pilný autor

    Ja som to skúsil..:
    16565-súhrn hviezdičkové mince
    929-Debna romantiky I.
    Stálo ma to cca 10 tisíc SH (cez Obrstromy to doženiem,resp.cez debny..),cca 250 ks PL a cca 5* Jack(4ks)--to je všetko v pohode..

    Ale že tie hry budem hrať piatok :4 hod,sobotu :5 hod. a v nedelu :6 hodín,to som fakt netušil..
    Už nemám ani silu otvárať tie romantiky..resp.chuť..
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Řádek je zařazen ;)
    [​IMG]
    Pěstuju dál ;)
    Jedna piccolo vyskočila z bedny ohnivé stezky IV :D a z ní věčný lov pokladů ;) [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/8/21
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jednu výhradu bych k akci měl: škoda, že nejdou za hvězdičkové mince koupit další věci kromě stonku a dvojitých dekorací. Mám jich 100, obchod vykoupen a do konce daleko.
    Edit: No prosím ze tří beden nabere na tykadla 3 piccolo a já beden "nepočítaně" a nula.
    To je systém na dvě věci, stejný jako kolo :p.
     
    Naposledy upraveno: 1/8/21
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Taky mám hotovo
    měla jsem 2 piccolo,1x pogo+kouzelný klobouk,takže spokojenost,jedu dál jen s vodou a hnojem:music:
     
  17. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Po dlouhé době akce,kterou jsem dokončila,asejc to bude tím,že mám dovolenou xD Jinak souhlasím s Pitrýskem,hraju dál,deskovky mě baví;)
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj dinoalesi, to jsem se ale nasmála xDxDxDxD! Moc jsi mne pobavila!!!
    Tak jsem si to začala představovat...ráda bych zakousla... :inlove:
    Ještě, že mi RT chrání zdravíčko a nedovolí, aby mne samou radostí kleplo o_Oo_OxD
     
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahoj Api, tak si nech chutnat a nežinýruj se ;):D:D Takové vzácné druhy stromu by se přeci měly rozmnožovat, ať se z nich nestane ohrožený druh..... no ne? xDxDxD
    Já zatím získala 3 pikolky, ovšem ještě jsem se neodvážila nakouknout pod víka romantiky a tak můžu zatím pořád snít, že se stav ještě navýší ;):D
    Dobrou noc všem.... jo a rozmnožujete a množte ;):D:D:D
     
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tentokrát mě akce nenadchla naprosto vůbec. Řádek na stonku je naprosto ubohý (absolutně neodpovídá vynaloženému úsilí jej získat). Když mi 1 párty lístek jednou za týden dá opět žlutou mlíkárnu nebo střihárnu, nebo nedejbože zase oranžové oslíky, tak kvůli tomu jsem se honit fakt nemusela.
    Co se týká hry jako takové, tak deskovky mě baví. Ale odměny jsou pro nás dlouhohrající už téměř trapné. Po získání sezónních bodů už se můj zájem obrátil jen k zisku piccolek - jenže: z beden z ohnivých stezek mi vypadla jediná, v ní úúúúžasný horký vílí pramen. Takže 20 hodin čekám na jedno superhnojivo. Z beden s romantikou, kterých bylo celkem dost, mi vypadla jediná bedna s romantikou IV - a v ní opět nic.
    Takže díky za sezonní body, to je jediné, co za něco stálo. Díky nim získám jeden stromek, který ještě nemám. To je vše.
    A teď mi řekněte, kde mám vzít nadšení, zápal pro hru, motivaci do hry, nebo dokonce motivaci něco ve hře koupit za reálné peníze (což bych udělala, kdyby to za to stálo)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.