Dny rekreace (28.7. - 3.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Dny rekreace ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 28.7.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 3.8.2021 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Ach jo, kedy budeme mať prázdniny? Párty lístok je fajn, ale kde berú tie časy na riadok?
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nevím, nevím, body sezonních odměn jen maloučko a jestli mi ten dloooouhej stenek stojí za to ;)

    Edit:
    marianko77 tak si je udělej, já je asi budu mít
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    To se nějak spletli, ne? Doba aktivace řádku delší než 1 týden - to nevymyslíš!
    Stojí mi za to ty sezónní body? Asi půjdu jen po sezónních žetonech (ty se jednou za čas při sklizni parků hodí) a nakonec akci snad i dokončím (prostě KFC), ale už po několikáté tam bude chybět to nadšení... proč nám chtějí hru spíše znechutit?
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Tento stonek nepotřebuji ale hrát budu jen tak pro legraci zkoušet co vím.Na nápovědu se nekoukám chci vědět kolik si toho pamatuji
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    evoku57 ja viem urcite , ze mi to mnozstvo pestovania nestoji za tie smiesne odmeny , nabuduce uz bude cas odkliknutia stonky raz do roka xDxDxD
    takze dalsia akcia bude bez mojej ucasti ;)
     
  7. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do akce půjdu, protože jsem doma, ale stonek tentokrát s chutí vynechám - ta doba aktivace je do nebe volající :mad:.
     
  8. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahojky farmáři. Já se rekrejovat nemohu, pač musím chodit do práce. Jak tak čtu, tak o nic nepříjdu, stonek je naprd
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Všetko je fajn,aj grafika nová,len ja to pôjdem lážo-plážo a že to nedokončím?,svet sa nezrúti!;) Riadok mal byť max 48 h a nie cez týždeň.No je mi to jedno.Tak nech sa Vám darí!
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak na tuhle akci jsem opravdu zvědavej! Poslední dvě podobné nešly totiž spustit na mobilu v žádném prohlížeči! Po najetí do akce hra okamžitě spadla!:p Ze zoufalství jsem znova nainstaloval starej Puffin a tam minihra kupodivu šla.Bohužel Puffinovským tempem!:wuerg: Takže jestli tomu tak bude,je potřeba se obrnit opravdu,ale opravdu velkou trpělivostí!!o_O Odehrání miniher zabere spoustu hodin!
    Jinak stonek je zase super!:cry:
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Do akce jdu, jsem doma, body sezóny se hodí, ale je jich nějak málo, ne?:sleepy: Možná se mi to zdá. Nevím. Přečetla jsem si to jenom letmo, odpoledne důkladněji.
    Stonek - aktivace za 177 hod? To jako fakt?? :cry:Není snad apríl, ne? o_OVždyť je to za 7,375 dní. Né, že bych spočítala z hlavy, ale mám kalkulačku (zírate, co?). Já taky, hlavně co jsem napsala. o_O;)
    No tak nebudu brblat, večer si připravím farmu a co udělám, to bude. Ale budu se snažit.
    Pěkné dopoledne a farmaření zdar;)
     
  12. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    do akce jdu, v odměnách je Pikolka. Za mince asi nakoupím vše možné, jen stonku a příslušným dekorkám se zdaleka vyhnu.
    Farmaření zdar! kája53
     
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tuto akci dělat nebudu, jenom si půjdu pro bedny s bonusy a Piccolu přece je tam nenechám na to mě budou stačit 3 hry, tento stonek zrovna nemusím mít.
     
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Do akce jdu,ale ten týdenní stonek no nevím,nevím.Ještě se rozmyslím co si za mince vyberu.Žádný kvalt lážo plážo.
    FA231....BAHA589
     
  15. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ja to skúsim, Piccolo je fajn, možno ďalšia vypadne z romantiky, to by bola 10 a potom 5 hodín napätia čo z nich vypadne. A za vedomostné body bodnú neónové výbehy.
    Keď na potvoru sa za mince nič iné kúpiť nedá :cry:
     
    Naposledy upraveno: 27/7/21
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak já akci rozjedu, každé pole pojedu jednou a vyzobu body sezonních odměn a Piccolo a pak sbohem a šáteček.... :p
    Odhadla jsem to tak na 10-15 her a na stonek kašlu
     
    Naposledy upraveno: 27/7/21
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tuhle akci taky odpískávám, nestojí to za to.
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, po vyhlášení nové akce si jdu nejdřív přečíst příspěvky zde :p no néé pokaždé mi spadne brada z negace;).
    Kouknu do FAQ, přečtu a vrátí se mi barva do tváře. Pěkné obrázky, nejsou přeplácané, nové karty. Chválím. Odměny jsou už jen bonus :) mám pěstovat pohanku (či jinou plodinu) nebo akční? Je to hra tak jednoznačně akční. Rozhodně mě akce láká víc než úkoly v družstvu :D.
    Tak do toho....
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Deskovky mám ráda. Délka aktivace stonku je sice nic moc, ale neřeším. Jsem hráč, který "sklidí" všechny stonky každý den ráno bez rozdílu.
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hra je hra a deskovku já ráda ;) Aktivace stonku má opravdu divný čas o_O
    Body sezóny určitě nepohrdnu a Piccolo jim nenechám :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.