Divoká jízda! (11.1. - 17.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    -pechtfógl: děkujeme za ušetřený čas! :)
     
  2. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    ritterca, ještě bych rád doplnil že akce nezačíná když sekundovka skočí na 14:00:00 ale je dobré před sklizením hru restartovat - používám kliknutí na hnědý rámeček a kombinaci kláves Ctrl+F5 - a následně si zkontroluji v levé liště na ikoně s kapesními hodinkami zda se tam akce zobrazí, u BB je tam ikona s dudlíkem, většinou ti informaci zobrazí i vyskakovací informační okno po restartu hry. Až pak se odvažuji spouštět sklízení.
     
  3. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak sem hodila očkem,konečně pořádně a stačí mi splnit vše po 6.úkol,červená výrobna holt nebude a ZB sice není nikdy dost,ale když není čím krmit tak se musím spokojit s málem.Nemusí pršet hlavně že kape :music:
     
  4. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    No ceny mizerný,ale proč nevydělat pár milionů na slechtěncích.Nehodlám zase usilovat o něco co bude v liště jako zbytek,jelikož to nikdy nenajde uplatnění.Na co proboha svíčky když máme desítky jinejch a na nic.Neprodejný,do her to neberou takže ležák nic víc.
     
  5. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Ze 132 slechteni 8 krat znamka navic
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    pokračování: Milovníci adrenalinu 2/3, Dřevěné výrobky 8/10, Zvláštní múza 5/5, Víceúčelový cestovní kufr 8/10, Knírové kouzlo 8/10, Umělecká díla z písku 1/7, Pandořina skříňka 4/5, Hádej kdo 2/3, Složitá situace 6/8/10, Vlk odvedle 45/5,
    Kukaččí tajemství 4/6, Osli a draci 6,8/10, Make up party 7/8, Kukaččí mláďata 1,4/6, Smoothie pro Lauru 5/8, Dokonalý čaj 7/8,
    1001 dobrodružství 6/8/10, Čerstvý nátěr 6,8/10, Budiž světlo 6,8/10 , Slavnostní párty 4/5, Polštářová bitva 6,8/10, Výstavní zahrada 2/10, Divadlo na farmě 6,8/10, Hyjé, hot, čehý 6,8/10, Kouzelné putování 6/6, Lanýžové čmuchání 6,8/10, Mateřská školka 5/7, Musli 6/10, Mistr Luděk 6/9, Doba salátu 4/8
    Urči
     
  7. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Už je to tady země se chvěje zvířata jedou ostošest.
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Zaplněný tulidomek základními zvířátky až po střechu a 3 přeskoky na ob jedno, paráda,že:-(Nevím proč se divím,je to tak vždy:-(Akci dodělám když už jsem začla:)Nikdy se nepoučím...
     
  9. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Měla jsem 75ks SK,tak jsem POPRVÉ koupila 800 SK,neodolala jsem,doufám,že se mi bude dařit(ha ha)a sousedi budou mít taky určitě radostxD
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak uvidime, prvni kolo 132 kusu, dalo 148 odznacku, druhe kolo davam 104 kusu a pokud se zadari, jen doslechtim co chci - kocky z minula jsem proste nedelal vic nez bylo nutny a nechavam ty trvaly ukoly na slechtence presne na tyhle novodoby akce...
    Skusim celou dodelat uz jen proto, abych cerveny dal do vyrobny a neprodluzoval ji zbytecne cas...
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tááákže,za dvacet min. hotovo. Dal jsem 132 pesanů + 132 husí a ještě mě zůstalo 7+8 kokard. Ty husy byl pěknej úlet,to nedělejte,jejich hybridi nemaj žádnou hodnotu.
    A mimochodem KDE jsou kruciš Neonky ????????
     
  12. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Dala jsem pro začátek 60 savců a 60 ptáků - mám 71 a 67 odznaků. Mizérie, přeskoky žádné (jako vždycky), škoda, že mi víc nepadají ty odznaky, protože jedu na minimum, aby mi ani jeden odznak nezbyl.

    Nakonec jsem se do toho počítání nějak zamotala, takže pravděpodobně suma sumárum 246 šlechtění, tj. 492 SK a nakonec mi 3 odznaky zbyly.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/17
  13. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    a je hotovo, akce cela splnena
    zbylo jeste 152SK
     
  14. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Culíš se skutečně pěkně, ale rovnou píšu ZAPOMEŇ!! :p Sociální dávky přijdou až v pondělí a vracet flašky od piva v tomhle mrazu
    nehodlám. Škoda, že ty od rumu nejsou zálohovaný, to by těch balíků bylo minimálně 15 .... :music:
     
  15. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já si budu normálně šlechtit pandy do ukolu nějaké odznaky budou kolik toho budu mít to tam dám a tím končím

    baroland na neonky si musíš počkat ty budou příští měsíc
     
  16. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Akce záhy dokončena, výrobny a chlívky na poli. Zbylo 150 SK, tak dokoupím akční balíček, abych nebyla příště zaskočena a budu další vyrábět v turbomlýně. Škoda, že si akci nemohu více užít. Je sice dobré, když to odsejpá, ale všeho moc škodí. Šlechtěnce si ponechávám, dodávala jsem jen základní zvířata. Co se týká přeskoků, tak bída a utrpeni :)
     
  17. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Baroland pozdě přišlo varování, co se hus týče. Taktéž jsem je do domku narvala.
    Akce hotova, přeskoky téměř žádné. U mě je to tak vždy. Genetika, spousta základních zpět, jen pár přeskoků ob jeden. Takže se šlechtěním končím a SK zůstane na další šlechtící akci.
    Hezký den a hezkou hru LF
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, dala jsem jen slepice a králíky, anakondy chvilku nebudu dávat na plochu xD
     
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    No jestli ty seš Delon, tak já jsem hotová Romy Schneider, samozřejmě, když hrála Sisi xDxD
    Jo a díky i za to, co jsi koupil do teď, protože z toho budu šlechtit minimálně do konce BB. Je pěkné mít hodné sousedy :p
    A sousedky taky, díky holky ;)
    V baráčku pandy a kukačky. Ani jedno nepřeskočilo nikam do úžasu, ale pokud Delon přeci jen půjde vrátit ty lahve a pan Tkaloun mu za to dá nějaký kačky, třeba zrovna z jeho zrní bude skok jak prase xD
     
  20. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Hotovo, zbytek SK nechám na příští akci ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.