Divoká jízda! (11.1. - 17.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    je sice pravda že výrobna svíček je pěkná,ale co s ní dál?
    Má smysl zbytečně vyhazovat SK za výrobny které skončí v liště?
    Kde se tahle hra ubírá?Nebylo by na čase vymýšlet akce které by na sebe navazovali?
    Přeji pěknou hru.
     
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Teď jsem dorazila, pročetla fórum, nějaká zvířata a ptactvo je ve stodole, večer, až sklidím, vyndám chlívky, nějaké bodíky se hodí a akci zkusím. Červené výrobny jsou lákavé a za nějaký čas určitě přibydou úkoly v družstvu, až se zase budou šlechtit orli. SK asi budu muset přikoupit a co se týká šlechtění, jsem skeptik, protože genetika mne nemine. Přeji pěkný večer a ať nám to zítra padá.;););)
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři,akce teda na Sk velmi skoupá ,není vysoká obtížnost v hratelnosti hry,spíše ve výši Sk,kterého je nyní čím dál větší spotřeba,ale do akce jdu jako do každé ,a měla by být splnitelná lehce,Sk zatím melu stále dokola a na nic jiného ho nevyužívám ,než na šlechticí akce tak bych měla tuto akci dát,třeba budou padat i nějaké přeskoky a ne genetika,která u mně na farmě padá od počátku mého hraní,všem přeji krásný podvečer a hezkou hru.xDxDtaké by RT v návratnosti Sk mohlo být štědřejší,ale o tom se nám může jen zdát ve snu,byly tady lepší časy co se týče odměn xDxD
     
  4. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Jsem se už dost navztekala, tak sem hodím trochu optimismu. Šlechtící úkoly nemám ani jeden dokončený, tak to vezmu jako dvě muchy jednou ranou. Něco našlechtím na kokardy, vrhnu tam základní zvířata a šlechtěnce použiju do úkolů. Pak to nebude tak bolet, když uvážím, že splním 2 úkoly s jedním SK. ;)

    Když se dává do voňavek jakýsi obsah střev vorvaně a obsah pachových žláz kabara.... tak mě ty svíčky u skunků ani nepřekvapují.

    Hele, matlafous, nejsou oni ďábel? Ten totiž má prý pod ocasem ještě jednu tvář a mnohem krásnější, než tu hlavovou (proto ho tam líbají čarodějnice na sabatech) :D.
     
  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Obtížnost akce: vysoká....to je velká pravda. Ovšem pouze pro hráče, kteří nepřispívají reálnými penězi, nebo byli spořiví a nastřádali si SK.
    Je tu i druhá varianta obtížnosti: primitivní.....a to je ještě větší pravda. Stačí mít dostatečný LVL a nakoupit SK.
    Já patřím k té druhé variantě obtížnosti. Protože mám po předešlých akcích jenom asi 200 SK a jelikož jsem dospělej a nemusím prosit rodiče o kredit, chybějící SK si se skřípějícími zuby dokoupím. Akci splním a peněženka to víceméně nepozná. Získám další dvě červené pravděpodobně na nic výrobny.
    Co bych vlastně od hry měl očekávat??? Odpověď je jasná -> zábavu, rozvíjení farmy a uspokojení nad svými úspěchy.
    Co mi hra dává??? -> stále míň zábavy, rozvíjení farmy a rozhořčení nad nenasytností RT.
     
  6. dudoslav

    dudoslav Pisálek fóra

    dalšie nové výrobne...už teraz mám z tých nových výrobní a zvierat guláš...a na čo mi sú???do akciíí-asi ťažko...predať,ešte na začiatku sa dá,potom je plné trhovisko za nízku cenu...a v lište mi to tiež nijak moc nepomôže...táto hra sa uberá zlým smerom,do akcie nejdem a časom zvážim či sa oplatí vôbec túto hru hrať,alebo si nájsť inú,veď ich je toľkoxD...
     
  7. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    na koci roku budeme uplne vyzdimani
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    bbowling Beze vseho, Delone! Aspon by ten nazev akce stal za to... :pxD Jen budes muset na chvili odlakal hafika - od sameho rana je v pozoru a nepusti ani chlup! -.-:eek:

    flexka Smarjaaaa, ty musis taky vsechno vykecat! ;)xD
     
    Naposledy upraveno: 10/1/17
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Kdysi jsem hrála farmu s nadšením od rána do večera.Zajímavé akce ,odměny slušné, oproti současnosti přímo luxusní.Dnes hraji tak nějak setrvačně,pošlu dárky, zatočím si,sklidím stonek, plním akci s tím že splním nebo ne :-(a je mi to jedno.Mimo akci mám jen obr stromy a vonící,tak stačí návštěva farmy jednou denně.Asi mi to chtějí znechutit ,kdyby farma končila aby mě to nemrzelo a protože mívám jen genetiku,nemám splněné šlechtící úkoly,pustím se do akce opatrně a popřemýšlím kam s vyšlechtěným zvířátkem:)
     
  10. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    280 SK tak toho asi moc neudělám a proto asi ani nezačnu....
    Jak se zde píše útok na peněženky ano ale já musím koupit dálniční známku ....:wuerg:
    a naplnit sklep uhlím.......abych nezmzla :eek:
     
  11. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Ola láááá, tak to je parádní trefa. SK hromada, krmiva pro zvířata (slepice a králíky) taky hromada, slepice už se vyrábí, králíky dám na noc, takže akce na pohodičku :) Jen si nejsem jistej, jestli opravdu zboží v protihodnotě pouhých 155000/180000. Jak znám RT, jedna nula navíc u obou by mi dávala větší smysl. Takhle je to brnkačka :)
     
  12. hb56

    hb56 Rádoby autor

    Tak já už posílám jenom ty dárky...Kolem netočím, stonek nesklízím, pole jsou neosazená, stromy plné plodů a zvířata ohlašují, že chtějí sklidit. S nadějí čekám, že se stane zázrak a hra bude znovu zábavná.
     
  13. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Mám 139 SK tak že ako rýchlo začnem tak rýchlo skončím. Do tejto hry nedám ani cent.
     
  14. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Divoká jízda! na mojí farmě jen za předpokladu, že koupím balík SK (a asi i koupím). Protože zásoby vystačily na rovných 80 šlechtění.. s tím moc parády neudělám. Na výběr ze zvířat je dost, tentokrát nešlechtíme rybky, nevadí, potřebuji i jiné šlechtěnce a v jeden divoký přeskok budu doufat i z těch prvních 80 šmajchlů :inlove:8)
     
  15. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    libakos - ahoj sousedko, plně s Tebou souhlasím. Hra už dávno není to, co bývala :(
     
  16. lase2

    lase2 Magnát fóra

    No SK kupuji skoro pokaždé a ani tentokrát nebude vyjímka, sousedíci očekávejte 10 Ks, budu kupovat největší balíček. Popravdě superdlabanec, občas zrychlení mlýna a kombajn + secí stroj jsou jediné do čeho tu investuji.
    Nicméně mi v odměnách chybí mince do toho nového obchodu :(
     
  17. Michalka8383

    Michalka8383 Perspektivní autor

    Akce by to byla pěkná, ale toho SK je na každou akci potřeba víc a víc a je to i dost často. Bez finanční investice se to zvládnout nedá a to je nemilé :oops: :cry:
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hele, matlafousku, hezky sis ten nákup SK zdůvodnila.
    :D
    Nechceš se s tím krásným pozadím stát mou sousedkou?
    :D
    S vysokou obtížností této akce souhlasím.
    Jen velmi obtížně by se mi vyhazovalo peníze, kdyby se vyhazovalo, jenže se vyhazovat nebude.
    xD
     
    Naposledy upraveno: 10/1/17
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    SK je poslední dobou potřeba opravdu hodně, akce stíhá akci a odměny v podobě SK jsou stále nižší a nižší. Nespokojených farmářů přibývá a radosti ze hry ubývá. Nevím, zda někdo z RT si všímá celkové nespokojenosti farmářské obce a hlavně, zda nespokojenost je dále prezentována. Kam se poděla kreativita hry? I přesto vše se zítra do akce pustím. Pěkný večer. ;););)
     
  20. zmel

    zmel Pilný autor

    Náročnosť na SK je naozaj vysoká, toľko ho nemám, ani nestihnem vyrobiť v mlyne. Niekoľko SK sa mi podarilo získať v úlohách, ale určite to nebude stačiť, aby som dokončila celú akciu. Pokúsim sa získať aspoň jednu obyčajnú výrobňu a potom sa rozhodnem, či budem pokračovať aj v tej druhej časti, alebo to jednoducho ukončím. SK však rozhodne kupovať nebudem.
    Všimla som si, že zajtra bude aj BB, ale čo z toho, keď človek musí chodiť aj do práce? Snáď dajú BB aj cez víkend, veď akcia konči až 17.1. ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.