Divoká jízda! (11.1. - 17.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danielasoviusova

    danielasoviusova Perspektivní autor

    potrebujem surne superkrmivo a pár zvyšných odznakov nema nikto?vdaka
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  2. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    sovinka, čarodějka: Je možné, že jsem měla TS ještě i z jiné akce, moc jsem tomu nevěnovala pozornost, jen jsem zasadila všechno tajemno co mám.
    Bylo to určitě z tajemek, protože pírkových mám jen pár a všechny vždy na okraji polí, a tenhle se mi urodil uprostřed, mezi dalšími TS. Poslední dobou nejsem ani pečlivá, ani důsledná, ani nic podobného, takže odkud se mi vzal - na to asi bohužel nepřijdu...
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Superkrmivo můžeš dostat maximálně od souseda, který koupí balík. A odznaky můžeš získat jenom tím, že budeš šlechtit (to není vypádávátko).
    Včera ti odepisovala na tvůj příspěvek čarodělka007, tak si to přečti (na předchozí stránce).
     
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    SK je i na Stromě moudrosti,tedy pokud máš hvězdičky.

    S tím kapesným jste mě zaujali,asi je chyba, když má můj obrázek celý svůj příjem jen pro svou potřebu co ? Musím prosadit,aby mě z něj přispívala na hru.Nebo aspoň,aby přestala plenit i mé účty.Snad to pochopí,vždyť RT (BP) je čímdál nenasytnější.
    8)
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno :) jsem čekala z tajemných další lasičku a místo ní na mě prskají vodu dvě vydry a bzučí žlutý včelín, na baha koberce, papoušci a tygři. Tak snad příště :p
     
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Akci jsem sice zdárně ukončila, ale je to pro mne opět veliké zklamání.
    Při šlechtění žádný zázrak, vesměs genetika. Co se týká TS a TCH opět lištovky, žádná novinka, žádné růžovky.. Žádné jupíííííí
    A je fakt, že se na odtajňování a šlechtění už ani netěším! A jak se mi to ze začátku líbilo... :-(
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    U mňa tiež ako býva z každej akcie iba lištovky ale už som si zvykol a preto nerád robím také akcie a takým sa oblúkom vyhýbam.Ja som vyfasoval:žlté líšky ale to na ne nevyzerá.Od líšiek majú hodne ďaleko.oranž.husi,žlté bikiny a c+ papúch.Stromy 3 x achacha,xxl baobab,xl grep,xxl palma datlová,oskoruša,xxl javor cukrový,xxl mandlovník a na záver xxl čerešňa.Prepadák ako sa patrí.
     
  8. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak mam hotovo.
     
  9. zmel

    zmel Pilný autor

    Sedem úloh splnených, posledné úlohy nerobím, bez červených stajní sa musím zaobísť, pretože superkrmivo sa minulo ...
    Ale aj tak sa teším, pretože na začiatku akcie to vyzeralo dosť zle.
    Ďakujem milým susedom za SK, bez ich pomoci, by som to nedala :D
     
  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak hotovo :oops:.Ve šlechtění velká radost z obyč.opiček na mě vykoukla cirkusová a z tajemna růžový kachník a ze stromů Vistárie.Nic jiného jsem na plac nedávala ráda rozbaluji dárečky postupně a pomalu :music:
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Předpokládaný babyboom mi moc nevyšel a nějak se nedařilo, takže jsem jen dodělal akci a zbytek SK nechám na příště, bude se určitě hodit ;). Nové výrobny na ploše, no a tajemno nestálo za to a všechno do lišty.

    [​IMG]
     
  12. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    tak mám i druhou výrobnu, pár ukolu dodělaných, abych měla SK, takže dvojitá spokojenost...přeskoky ani neřeším, nemám na to štígro, takže jsem šlechtila jen pro odznáčky...pěkná akce...i když drahá, nu což, za tu legraci to stálo...ne reál prašulky, jen ty herní heh :)
     
  13. 23.angel

    23.angel Pisálek fóra

    Z mého pohledu málo muziky za dost peněž = superkrmiva, takže přeju příjemnou zábavu všem, kdož se zapojili. Já nechávám tyhle útoky na zasoby superkrmiva hezky proplout okolo - to by musily být o parník lepší odměny :)
     
  14. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Jednu výrobňu konečne mám :D, ale druhá je zatiaľ v nedohľadne...
    Tajné stajne odtajnené - červený kravín, oranžové chameleóny a oranžová striháreň angorákov. So sadeničkami stromov je to ešte horšie, všetky pôjdu do lišty :(
    A ešte z ostrova - mravčiar, plameniak a tkáčovňa kobercov. Tak aspoň trochu radosti :D
     
    Naposledy upraveno: 14/1/17
  15. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    já jsem akci splnila hned první den při BB, ale je pravda, že odměny nic moc oproti výdajům. Měla jsem 500 SK, po akci jsem zůstala na 0, od té doby melu, melu, melu. Z tajemen šlo absolutně vše do lišt a ni jediné nezůstalo na ploše. Tato akce mi přijde jako ta minulá, kdy jsme se honili za žralokem a mloky, sice je mám (dokonce jsem tehdy koupila i SK...což nikdy nedělám), ale jsou vlastně jen jako ozdoba na ploše, zatím bez použití...ale takových stájí je víc ( páv, klokan, beruška);)
    Ale akce vždy plním i když mě moc neosloví....ale pořád lepší, než jen tak pěstovat
     
  16. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, dnes ráno jsem akci dokončila. Žádný superpřeskok ve šlechtění se nekonal. Tajemnice na farmě šly do lišty. čekám ještě na Baha. Superkmiva ještě zbylo dost na příští šlechtění.
     
  17. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    čauky :music:
    [​IMG]
    ptačí odznaky mi chyběly 2..tož jsem musela ještě dva tuliřádky přidat o_O..jinak by to byla pěkně kulatá 5008)
    akce pohoda..a každej chlívek zadara dobrej:p..čék nikdy neví, kdy se ta havěť bude hodit xD
    ovšem přeskoky nic..ale vůbe nic..o_Osamá genetika..možná skok ob jendo...
    "kde jsou ty časy, kdy ze základů skákali vysokáni" :inlove:
    tajemno jsem ještě nedala a nevím, jestli dám..nejspíš počkám, až toho bude víc.. :p
    zdar a sílu všem, co ještě šlechtí ;)
     
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Toto je môj aktuálny stav:
    cicavce - 7/8 (ďalej už nejdem, mám málo SK a chcem si ho ešte ušetriť na neonky)
    vtáky - 1/8 (9 odznakov vypadlo zo šľachtenia cicavcov, nazbieram ešte 6 aby som sa dostal do 3/8, teda pre TS :) )

    Pred chvíľou som odhalil TCH (nejaké som mal ešte aj z minula) a tu sú výsledky:

    Klietka pre sovy oranžová
    Orlie hniezdo žlté
    Orlie hniezdo oranžové
    Bobrí hrad oranžový
    Stajňa pre rybárika
    Nora pre jazveca (môj tretí :))
    Chovný rybník oranžový
    Králikáreň červená
    Včelí úľ oranžový
    Lasičia nora (moja prvá xD)

    Oblasť pre mravčiara (druhá)
    Prevádzka bikiny oranžová
    Výbeh pre pandy oranžový

    Takže asi toľko z tajomných chlievov. Väčšina ide do lišty, až teda na pár výnimiek. Okrem toho párty koleso šťastia bolo za poslednú dobu mimoriadne štedré...

    [​IMG]
     
  19. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    tak jsem odtajnila a je to opravdu "divoká jízda",ale do lišty - 12-tá labuť,10-sátý pásovec a 3-tí růžová kachna.Ani si nedělám naděje na taj.stáje na BAHA,ještě 2hod. mám naději.

    Naděje je fuč : 5-tý slon classic,6-tá červená panda a 4-tý tygr.
    LV 99,baha 305
     
    Naposledy upraveno: 14/1/17
    Květa54, milostivas a evainfo tohle ocenili.
  20. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Akce dokončena. Tajemničky odtajněny, jako vždy nic zajímavého, vše šlo do lišty. Vzhledem k náročnosti akce jsem zklamaná. Příště do toho nejdu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.