Divoká jízda! (11.1. - 17.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. gepko

    gepko Rádoby autor

    Ahoj, je to fakt divoká jízda - už hodinu chci ukončit v chovném domečku hotová zvířata s odznakem a stále to nejde , nemám jakoby hotovo nic i když sklízím pořád dokola. Ahoj
     
  2. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne. Dnes ráno jsem dala tajemnice na plochu. Teď jsem se vrátila a čekala napjatá překvapení. Měla jsem opice oranž., velbloudy červené, papouška c++, osla oranž., labuť 2x. Stromy tomel XXL, grep XXL, Garcinia XXL a 2x XL, Jedle XXL, Hrušeň XXL, lokvát, jeřáb oskeruše a kowhai vše v XL provedení. Zázrak jako vždy nebyl, ale pokaždé se na to odtajňování těším jak malá holka. Nu což, mohlo být hůř, jsou to dárky, děkuji za ně. A snad si na zadek z odtajňování sednu příště. Těm, co mají hotovo gratuluji. Těm co to nestihli, bude BB, tak to dáte. Nezapomeňte mlít SK.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    gepko: někdy se to stává a čáp jen mává křídlama, odhlaš se a přihlaš.
     
  4. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Zvířátkám to šlo pěkně medailí dostali dost ale na další BB asi pozvu doktora Uzla ať vypilujeme ty přeskoky.
     
  5. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Akce komplet hotová, jen teda netuším, k čemu mi ty výrobny budou....psát brkem je staromilské a svíčky si objednávám v Šestajovicích, je to jistější než od skunka xD.
    Teď už jen počkám na to nesmírně krásné a vzrušující překvapení z tajemnic - rozcvičila jsem se na kole štěstí kravskou mlíkárnou, tak jsem po psychické stránce dokonale připravena :D
     
  7. abc23

    abc23 Komisař fóra

    :D:D třeba taky hraje doktor.. možná hlavně když je ten BB :)

    Jsem se nějak rozšoupla včera a mám navíc 126 odznaků.. ale šlechtila jsem, co jsem potřebovala, holt co nadělám, příště budu muset koupit další balík :music: Turbo mlýn nekupuju - jak tu někdo zmiňoval, stejně se nenamele celé potřebné množství na takovou akci, když se potřebuje semtam umlít i to obyč. krmivo.. ikdyž zvířata už moc nechovám, většinou jenom ty potřebné do úkolů a většinou je stejně pěstovací akce, tak tam pak nechávám pole..

    Z tajemna na baha goldeny - 2x anakonda ++ a jeden slon ++, ze stromu aspoň jedna Nolina. Na farmě 1x Anjou a dva žlutí orli a 1x oranž.medvěd
     
  8. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Jsem spokojená, z tajemna mám lasičku. Konečně se na mě dostalo. Jinak jsem v polovině, počkám zase na BB a tentokrát SK nějaké pořídím.
     
  9. danielasoviusova

    danielasoviusova Perspektivní autor

    ahojte všetci potrebovala by som pomoct zo super krmivom mám ho ako si nedostatok....a chýbajú mi aj odznaky taham na orla,ale bez super krmiva to nepôjde kto by mi vedel pomoct budem rada......vdaka
     
    pompo68 a milostivas tohle ocenili.
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    danielasoviusova zkontroluj si úkoly v družstvu, kde je v odměnách SK - určitě nějaký budeš moct splnit a mohou ti pomoct hráči se stejným trhem (prodejem toho, co nemáš, za levno).....nevím, jaký máš trh, ale pokud by to byl AI, napiš, pomůžu ti
    Jinak ti mohou trošku pomoct sousedi, pokud bude zároveň s BB možnost koupit balíky SK, ale to není jisté - prověř družstvo
     
  11. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Srdečně zdravím, akce byla raz dva hotová. Čekala jsem co odtajním, zázraky se moc nekonaly, ale jeden přece byl a to v podobě vytoužené lasičky. U mě spokojenost veliká:inlove::inlove:
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    zo záhadných by za reč u mňa stálo [​IMG] [​IMG], hézky, ďakujem ;)

    Obtížnost akce: vysoká,
    a mne sa nezdá,
    [​IMG], splnené behom chvíle, odznaky mám navyše, SK som zatiaľ nekupovala, idem zo zásob, rozmýšľať netreba, RT mi do pudilára nevidí, tak prečo vysoká?-.-
     
  13. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Tak dokončeno, jdu zasadit stromečky, a budu doufat ve vistárii, Danka 722 mě navnadila :). Dokonce i v přeskocích se docela dařilo - jedna savanová kočka, jedna gorila a divoká husa - takže spokojenost. Ostatním přeji hodně úspěchů
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Zázrak z tajemniček se nekonal, ale jako Danka mám jednu vistárii a hrocha, takže to docela jde - a ještě jsem se i zasmála: na baha z 5 stromků čtyřikrát kešu xD
     
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Mně chybí pár posledních odznaků, včera jsem po práci nestíhala a večer mi to trochu uteklo skrz nefarmářské záležitosti. Tak o víkendu rychle doladím, vypadá to na spotřebu 490 SK a doufám, že nebudu mít žádný nadbytečný odznak. Při šlechtění nemívám obvykle žádné úžasné výsledky, ale takový zástup genetiky, jako tentokrát, jsem opravdu v minulosti nevídala - tak nepřetržité řady dvou genetických, nebo jednoho a dvou základních neúspěšně spářených... ještěže jsem ke konci nasadila pár králíků, tam se přece jen pár vyšších objevilo, i když nic z té vyšší poloviny šlechtěnců.

    Na tajemno jsem se po té odměnové pauze těšila, i když nemívám zrovna nějaké efektní štěstí, ale mám ten moment napětí a předcházející očekávání ráda. Na farmě paráda, zabloudila ke mně lasička :inlove:, asi úplně dezorientovaná z těch vysokých nekončících závějí sněhu, škoda, že vydry se zřejmě orientují výrazně lépe a opět trefily kamsi jinam ;), potěšil mě i oranžový ranč, protože jsem zatím žádný neměla. Žlutá angorárna je nezbytná daň, dneska jsem ji zaplatila bez pomrkávání. Ze stromků potěšila jedna vistárie, jinak se neblýsklo. Na Baha ovšem všichni orientovaní ažaž, hroch neví, kde má moje farma dveře, nolina se množí náletem zásadně až za plotem mých plantáží, takže zbyly akorát zlaté anakondy a sloni, oranž. panda a obvyklá grupa baobabů, fíkovník xxl.

    Píšete tu, že je naděje, že bude akce na neonky? Co hraju, tak ještě nebyla žádná, resp. jedna byla v prvních dnech, kdy jsem na ni ještě neměla level, tak jsem se nemohla účastnit. To by mě moc potěšilo. :)

    o_Oo_O On může z těchto tajemnic vyrůst pírkový stromek? No páááni.... taková vzácnost, já myslela, že produktové stromky už ve hře vůbec nejsou dostupné... nedostalas to náhodou nějakou kompenzaci za něco nefungujícího ve hře nebo tak?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/1/17
  16. danielasoviusova

    danielasoviusova Perspektivní autor

    rada by som mala orla a lasičku....nie aku tu visteriu viem poslat aj na výmenu.....dakujem
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  17. Loublancmajeste

    Loublancmajeste Pisálek fóra

    akce dokončena, děkuji všem sousedům za SK.
    Tajemno se nebývale vydařilo, tohle se mi ještě nestalo....
    Oranž. orli, dobrá, jeleni- juhů a lasička- jupijéééééééééé
    :D:D:D:D:D

    Děkuji :)
     
  18. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    A proč ne? Mně ho manžel dá kapesné manžel bez řečí a to ani nevynáším koš :p Ten nosí on....ale tříděný odpad nosím já, ale jen proto, že se mi líbí, jak to krásně zní, když se v kontejneru tříští sklo xD

    Jinak akce dotažená do 7/8 a váhám, zda vyplácat veškeré SK. Bojím se, bojím, že na neonky včas nenamelu a kapesné si na to nevyplácám ;)
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Sovinka taky nechápu, jak může z TS Hokkaido vyrůst pírkový strom, když není na seznamu možných z této sazenice - schválně jsem se šla podívat do popisu a pírkový strom tam rozhodně není ;)
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jaké kapesné? stačí když jeho výplata chodí na váš bankovní účet a pod pohrůžkou odebrání podpisového práva vynáší každý den odpadky bez řečíxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.