Divoká jízda! (11.1. - 17.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. srdicko1987

    srdicko1987 Pisálek fóra

    mám hotovo mela jsem i super přeskok z obyč koně na picassa :) :p
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Ahojky, přeji všem hezký pozdní večer ,
    Tak tato Divoká jízda byla opravdu divoká . Akce hotova hned odpoledne a ještě jsem odvedla několik vyšších .
    šlechtěnců do družstva.
    Všem, kdo již akci zdárně dokončili , gratuluji ostatním přeji pohodové dokončení a zítra
    nezapomeňte přijít na hřbitov.
    ;)
     
  3. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Co s tajemným večerem?

    Baha: panda červená, papoušci c++, kobercárna oranž; garcinia 2x XXL a XL, rolinie, grep XXL.
    Farma: oranž osli, oranž sovy, cena útěchy - jelen; hrušeň, 2x jedle, datlovník - vše XXL :wuerg:, jedno neštěstí ještě zraje.

    Že jsem si radši nešel číst knihu :oops::p...
     
  4. paeij

    paeij Rádoby autor

    Hotovo, trvalo mi to celkem 15 minut. Tulidomek jsem celý naplnil 2x a bylo hotovo. Snadná a rychlá akce. Jen nechápu proč obtížnost „vysoká“
     
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    paeij - asi kvůli potřebě velkého množství SK, z vlastních zásob na dokončení asi bude mít málokdo. Jenže jestli je to tak, tak potom nechápu zařazení minulé akce do obtížnosti střední, protože ty protihodnoty co se vyžadovaly na získání 1 mince byly mnohem horší než teď SK na šlechtění, a to mi ti šlechtěnci ještě zůstanou a můžu je použít na co potřebuju. Minulou akci jsem moc nepochopila (systém ano, ale nastavení hodnot a odměn ne), ale tahle je ve spojení s BB super.
     
  6. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Taky hotovo za 2 hodky, jen ta spořeba SK se nevyrovná odměnám, z TS nic, TCh taky nic slušného, ani na farmě, ani na baha. Návrat SK minimální.
    Gratuluji všem, co jim vyběhlo něco slušného. Ještě, že u toho byl alespoň BB.
    Tady zase dopadal sníh, tak přemýšlím, jestli ještě vyběhnout s koštětem, nebo to nechat na ráno.
    Mějte se fajn, nezmrzněte nebo nezapadněte sněhem a dobrou noc.
     
  7. inzerat654

    inzerat654 Pisálek fóra

    zdravím všetky hráčky a hráčov.
    hlásim hotovo o cca 20:00.
    spotreba SK bola 460kusov.
    akcia pohodová, samozrejme pokiaľ máte dostatok SK.
    ja SK zásadne nekupujem, môj mlyn melie neustále len SK.
    Držím všetkým palce, nech sa podarí akciu dokončiť.
     
  8. super_kauf

    super_kauf Zelenáč fóra

    bude se ještě během akce opakovat BB? Bylo to na mě moc krátké ...
     
    evainfo, danielka0000 a milostivas tohle ocenili.
  9. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Taky doufám, že o víkendu bude znova BB, nějací šlechtěnci by byli, ale musí se šlechtit kvůli odznakům a ve všední den nějak nestíhám....
     
    milostivas, evainfo a blondmary tohle ocenili.
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jelikož nic nemusíme pěstovat,mám na plochách všehochuť. Já tróba vymazal čeho bylo různě povícero a strčil těch 6 TCH odměn mezi ostatní.Ráno sklidím a zaboha nemohu poznat CO jsem získal navíc.Tj zřejmě samí lišťáci.Samozřejmě u stromů to samé.
    Ty Tajemné odměny už mě začínájí...(jo ! přesně to !).

    PS - proč zbývá ještě 127 hodin na akci která je hotova do večera.To si RT myslí,že si na ni namelem SK během trvání ?
     
  11. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Nakonec se mi včera podařilo akci splnit.
    Ovšem jsem musela navštívit Rama obchod a za získané mince z recyklomatu jsem pořídila 60 SK abych dokončila. Je to super když nemusím vybírat z nějaké akce položky a mohu je použít kdykoliv.
    A dnešní zatočení na párty kole štěstí? Růžové osly - paráda.
     
  12. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    132 jsou tulidomky, jednou pro savci + 132 pro ptáci, to je 264 krát dvě krmiva
     
  13. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    splněno 3/8 a 5/8 - došlo SK,ale doufám v BB o víkendu a namletí díky polovičnímu mlýnu.Opět jsem dostala studenou sprchu při odtajňování stromů,z 5 ks na Baha 3x mangostan sice XXL,ale ve stodole mám už 1700ks plodů,kokos,grep podobně.Normální stromy šly do lišty také.

    LV99
     
  14. HenryVIII

    HenryVIII Pisálek fóra

    Pořád nějaké novinky (výběhy pro zvířata, výrobny, stromy...), ale kam to dávat.
     
    milostivas, Mísankov a danielka0000 tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Na farme: mandlovnik XXL, lokvat XL (2x), kowhai XL, anjou hrusen, chameleon oranz., orli hnizdo zlute (2x)....no, zluti kokadaci se nekonali, tak vlastne muzu byt spokojena :D Akorat na Baha tajemno jsem vcera zapomnela, tak vysledky budou az po obede.
     
  16. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Málem mně oči vypadly, protože z TS na Baha mám Papouškový strom ! Pak jednu Acai XXL, jinak obyč. Z TCH jeden tygr, to je fajn a ocenila jsem, že tentokrát nebyl ani jeden žlutý butik. Takže mně to dopadlo móc dobře, nad očekávání.
    Na farmě nic co bych nechala na ploše.
     
  17. hanina61611961

    hanina61611961 Zelenáč fóra

    hotovo už vcera a mam lasicku
     
  18. Atanerka

    Atanerka Pisálek fóra

    Tak a mám hotovo. :inlove:
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem včera neodolal a dokončil celou akci.
    Ráno jsem pak zasadil tajemnosti a výsledek se dostavil:
    1) javor cukrový XXL, datlovník XXL, hrušeň XXL, slivoň trnitá XL a jeřáb břek
    2) bobři II, orli I a kapříci "japončíci" I
    3) grep XXL, ledvinovník 3x a acai palma XXL
    4) plameňáci, tygři a "růžové opičky"

    Prostě (asi až na ten ledvinovník) klasika, či spíše taková opičárna...
    Škoda, že ty růžové opičky nejdou rozebrat na prvočinitele - docela by se to šiklo.

    PS: Aby si někdo nemyslel, že si snad stěžuji - barevné stáje od oranžové výše mám rád, neboť šetří krmivo. Jen jsem na Farmě tajně doufal v lasičku... a vyšla zase podobná kombinace bobrů, orlů a japonských kaprů.
     
    Naposledy upraveno: 12/1/17
  20. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Bohužel zázrak se u mě nekonal, lasičky nikde [​IMG] , snad příště. Krásnou hru všem, já jdu poklidit tu bílou nadílku[​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.