Diskuze k soutěžním fotkám "TOP3"

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evalumar, 20/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. máťochov

    máťochov Stará škola

    Příjemný večer všem. Gratuluji umístěným na stupních naší topky. Jste šikulky, téma bylo těžké ale zvládli jste to na jedničku:). Uvidíme, co pro nás vymyslí Pachmina.
     
  2. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Hezký večer..taky jsem zvědavá na nové téma;)..tedy..tohle mi v takovém horku nedělejte..zavařený mozek..a jak s ním mám něco vymyslet..:oops:...každopádně moc děkuji za gratulky..velká gratulajda Hance a mambě....taktéž nesoutěžním..Pajdovi..Lacrimě a Martinovi..já se jdu trošku osvěžit..a třeba mě pak něco napadne..snad..doufám..ale moc se netěšte..určitě nic závratného to nebude..


    [​IMG]
    [​IMG]

    ........

    Tak vzhledem k tomu..že tu nikdo po mě nic nenapsal..pokračuji v příspěvku..ovšem moc pěkně to vypadat nebude..každopádně..osvěžení kapku zabralo..a a tak tady máte téma..které mě napadlo..jelikož je doba dovolených..tak sem šupsnu..
    [​IMG]
    "Má nejkrásnější dovolená"..
    ..nostalgicky zavzpomínejte..na dovolenou..event.prázdniny..které pro vás byli ty nej..
    ..tvořte kdekoliv../tady mám pochopitelně na mysli plochu na farmě/..a použijte cokoliv je libo..nakonec oni pravidla... ani žádné omezení neumožňují..těším se na fotečky..doufám..a pevně věřím..že jich bude více jako minule..a kdyby i někdo nový zavítal..tak to by bylo úplně supr..

    Dobrou noc...
     
    Naposledy upraveno: 6/7/15
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    z důvodu času dovolených jsme nuceni do pondělí 31.8. přerušit i tuto soutěž. Takže další kolo tak začne až poslední den prázdnin a téma bude dle Pachminy -"Má nejkrásnější dovolená".
     
    babioli tohle ocenil(a).
  4. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    Blahoželáme víťazom a mňamky budú poslané hned jak bude čas :inlove:
    Týmto prosím všetkých súťažiacich, aby svoje obrázky na nové súťažné kolo od Pachminky vkladali sem až po 31.8.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásne a slnečné dovolenkovanie :inlove:


    Mňamky poslané.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/7/15
    lacrima, babioli a Pachmina tohle ocenili.
  5. mamba54

    mamba54 Stará škola

    :cry:já už mám vymyšlený obrázek:cry: do konce prázdnin všechno zapomenu:cry:

    jinak moc děkuju za želvičku, už se zabydlela :)

    všem přeji krásné práááázdniny!8)[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/7/15
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, tak téma máme a aby byla i inspirace, máme i pauzuxD. Třeba vložíme do fotek i nové zážitky;). Mějte se prima a občas přijďte na pár písmenek.
     
  7. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahoj..

    ..přeji všem krásně a pohodově prožité letní měsíce..ať už je trávíte kdekoliv..jakkoliv..a s kýmkoliv..a věřím..že se tu na začátku září všichni ve zdraví sejdeme..a budeme dále pokračovat v téhle prima soutěži..

    Mějte se fajn a dávejte na sebe pozor..

    Ps:..modíkům..děkuji za želváka..je to kluk..a na farmě na něj čekala kamarádka..;)
    a snad jsem všem za gratulky a dárečky poděkovala..ale raději ještě jednou ..děkuji..
    Mambo:..tak udělej obrázek nyní..a v září ho sem jen vložíš..také to tak asi udělám..


    [​IMG]
     
  8. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, taky moc vám všem děkuji.. želvička už se taky zabydlela.. A taky děkuji za ty prázdniny.. stejně vůbec nevím, která "dovolená" byla u mě nejkrásnější.. plete se mi dohromady vše - školní výlety, prázdniny, dovolené, poutě.. a ta dlouhá doba ID.. bez dovolených, nebo spíše se stálou dovolenou.. nebo jak to správně nazvat.. Tak snad mi něco kloudného napadne během těch prázdnin.. pokud nebudou stále ta parna..
    Taky přeju všem pěkné prázdniny.. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] :)

    mambo
    - vždyť máš fotoalbum.. Tak co Ti brání udělat si teď obrázek a potom jen zkopírovat jeho adresu z horní miniatury (po jejím zvětšení) a vložit sem?? Adresa z horní miniatury je jiná, než ta na dolním velkém obrázku.
    A adresy z těch miniatur se už nemění a nemizí.. zůstávají.. :)
     
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    Příjemný den všem. Prázdniny pomalu končí a já se těšil, že tu zase začneme blbnout ale jak čtu ofiko, tak asi nebude nic. Opět problém s odměnami? Tak je zrušte a je to! Kdo chce tvořit obrázky, bude je tvořit i bez odměn. Je to pořád dokola. Vymýšlí se odměny aby bylo více zůčastněných a ve finále je akorát více problémů.
     
  10. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji krásný den všem...:)
    sice jsem dost pracovně vytížená, ale tvorba fotek mi chybí...:(.
    Co vy na to, že jí obnovíme a splníme přání poslední výherkyně >>Pachminy<< s jejím tématem "Má nejkrásnější dovolená"..
    Jen tak, uděláme si radost a budeme tvořit...:) To, že nejsou odměny snad neznamená, že tohle téma zanikne...:D:D:D
    Pokusím se o obrázek, ale dřív jak v pondělí nebude, přeci jenom je víkend pracovní a večer něco tvořit ...neeee.
    Mějte se prímově. U nás dnes začínají slavnosti chmele, tak si dejte jedno na za mě.
    páááá



    edit: ok pajdo..už mlčím..:)))
     
    Naposledy upraveno: 4/9/15
    babioli tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    především prosím neorganizujte tu žádné pokračování TOP3 a nechte nám čas na dořešení celé situace. Bohužel tyto Vaše snahy i když pochopitelné můžou značně ztížit naše jednání s odpovědným člověkem.
     
  12. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Ahojky, tak jak jsme na tom, budeme tvořit?;) Já si už nakoupila nové dekorky a hlavně živé ploty, které se mi u ostatních tolik líbily.....teď zrovna máme dost velkou prodlevu mezi akcemi, to by se dělaly obrázky!:p:)
     
  13. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím toto vyhaslé téma. Podle délky vyjednávání o cenách budou ti nejlepší zřejmě brát minimálně 300 florenů:p. Pajdo, možná by nebylo od věci přijít poreferovat co a jak bude s tímto tématem.

    Edit: Další 2 týdny pryč a nikdo z moderátorů se ani neobtěžoval odpovědět. To mluví za vše. Holt zdejší téma není priorita této hry.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/15
  14. Margziam

    Margziam Stará škola

    pořád nic..
    :cry::cry::cry::cry::cry::sleepy::sleepy::sleepy:
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    tak se mi snad povedlo vyřešit všechny problémy okolo soutěže a slibuji, že v lednu dáme téma, které navrhla poslední vítězka před přerušením soutěže.
     
  16. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Pajdo, to jsi teda borec, už se moc těším ....;):music::D
     
    evainfo a Julinka11 tohle ocenili.
  17. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Konečně jsme se dočkali...
    radost z toho mám, že zas tvořit budem dál...
    příjemné farmaření...



     
  18. kiki270596

    kiki270596 Zelenáč fóra

    Počkám si na novú súťažnú tému .
    Konečne tam, kde som stále rada.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  19. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Tak nevím.. Už je leden... Už běží to "téma, které navrhla poslední vítězka před přerušením soutěže" podle Pajdova slibu v #1035 ?
    Nebo ještě ne?
    A do kdy se mají dávat obrázky??
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj JMJH,

    zatím nebylo kolo vyhlášeno, takže ti opravdu na toto nikdo nedokáže odpovědět.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.