Diskuze k soutěžním fotkám "TOP3"

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evalumar, 20/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj mamba54,

    jj plotů bylo celkem mnoho, ale koukal jsem, že obchod již stačili zase za zásobovat. Navíc jsem je kupoval v 30% slevě, tak jsem nešetřil a na množství nehleděl :D. Nejvíce mně štvalo, že k tomu nebyl instruktážní plánek, jak z jednotlivých polí sestavit plot, tak jsem nad tím musel trochu dumat a s přítelem na telefonu se i radit, až mně zachránilo dítko jdoucí náhodně kolem a konečně prozradilo ten správný trik :D. Zvířata jsem též nenakrmil a nenapojil protože bludiště má být děsivé a nakrmený tvor není tak strašlivý jako ten nenakrmený.
     
    JMJH a mamba54 tohle ocenili.
  2. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Ahoj, Pajdo,
    mě návod dodali, ale byl v čínštině, takže jsem si početlaxD, nejhorší bylo otáčení plotu, tak jsem použila 50 na 50, buď se pootočil nebo ne:D. Kolem mě běžela akorát kočka, očkem mrkla, zadkem hodila a byla pryč, žádná pomoc, kromě toho jsem musela budovat kolem půlnoci, aby mi čarodějnice neodletěly, dítka spaly, manža taky...-.-
     
    JMJH tohle ocenil(a).
  3. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Zdravím, tak koukám, že se obrázky líhnou ...a krásné, jako vždy.Tak já už jsem obrázek tvořila a ne jeden.Ale nepovedl se, vůbec se mi nelíbí...pachtila jsem se s tím takovou dobu.Pak jsem to vzteky zbourala, postavila chlívky a dám si voraz.-.- Tedy Máťo, tentokrát jsi mi tedy zavařil.Až si tak říkám, že jsem vůbec psala, že šachovnice je taková jednoduchá a že tu rozhodně dělat nebudu...už bych obrázek měla raz dva a klídek a pohoda....nějak nemůžu to co mám v hlavě dostat na plochu farmičky...ale pořád mám ještě čas, tak snad to dááám .....zatím páááá
     
  4. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Zdravíčko všem...:)
    vytvořila jsem si fotečku do albumu, tak vám jí nesu jako nesoutěžní, jeliož nebudu moci hlasovat, tak aspoň trošku posílím nesoutěžní..:D
    Název...

    >>Hurá na houby<<
    Po odfocení mě napadlo, že jsem mohla použít mýtinu, ale nechce se mi jí bourat, tak je z hlavní.
    Jak už název napoví, je to desková společenská hra. Našla jsem jí u bratra googla.
    Běž do lesa na houby! Hledej za stromy, v mechu i houštinách, ale ať nezabloudíš! A pozor! Jedovaté a nejedlé houby nesbírej!
    Nic jiného mě nenapadlo. Zkoušela jsem i pexeso, dostihy a člověče napij se...ale nějak mě to nešlo.
    Vyhrály to houby.
    Hlasování se nezúčastním, teda pokud nebudete proti a budu moci hlasovat ve čtvretk 2.7.2015 předčasně.
    To již záleží na vás.


    Přeji příjemné dny, krásné dovolené, dětem to nej výzo a hlavně se mějte krásně...prý nás čekají začátkem prázdnin tropy...
    Zatím všechny fotečky 1*
    páááá

     
  5. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahoj..hezký večer..

    ..tedy vy jste šikulové..nádherné obrázky..tak se přidám také s jedním..asi spíše jen do počtu..

    Z Londýna do Londýna - vlakem..lodí..na slonu..balónem..

    Ale vsadil bych se o čtyři tisíce liber, že taková cesta, konaná za těchto podmínek, je nemožná!“, zvolal Stuart.
    „Naopak, je docela dobře možná,“ odpověděl pan Fogg. „Dobrá, tak ji tedy vykonejte!“

    Cesta kolem světa za 80 dní..
    Pachmina Id: 1052665
    ..a asi také želvičku..kdyby..snad..
    [​IMG]

    .. hru jsem sice nehrála..ale knihu jsem četla..film viděla..hraný i animovaný..a to několikrát..takže jakous-takous přestavu mám..
    určitě jako všichni..takže není třeba..to tu dlouze popisovat..nakonec myslím..ani krátce...

    :)

     
  6. Dádulka

    Dádulka Zelenáč fóra

    Dobrý večer. Líbí se mi tato soutěž, tak se také zúčastním. Jsem na farmě sice jen 10 dní, takže nemám moc co použít ale něco se našlo.

    Halma
    Dádulka - 52980302 - jako odměnu třeba tu želvu​
     
  7. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Ahoj Dádulka...:)
    na záčatečnici velice krásný výtvor....:) Normálně smekám ...krása... Za 10 dnů dosáhnout 36. levelu je určitě úspěch a mnoho práce, které jsi odvedla, a já ti gratuluji již teď. Je vidět, že makáš jako ďas...Je dobře, že tě hra baví, hlavně ať vydrží a vítám tě zde mezi tvorbou fotek...:)
    Tulipány tvé dílko určitě oživily a Povzbuzující fanoušci taktéž. Asi jsi musela vynaložit pár tisíc krejcárků na jejich zakoupení, což oceňuji.
    Krásná práce...:) Začátky jsou těžké, a ty jsi se s tím poprala bravůrně...:)
    pááá
    Držím palce.
     
  8. Dádulka

    Dádulka Zelenáč fóra

    Julinko děkuji, zase tak těžké to nebylo, protože mám dobrého učitele:). Do hry mě pozval strejda ( Máťochov ). Ukázal mi jak vydělat penízky i které udělat úkoly v družstvu a taky mě vysvětlil vše na foru. Jinak jsem kluk a zatím level 57;). Nemám ale zatím skoro žádné dekorace, snad časem. Vy máte na farmách krásné dekorace a děláte moc pěkné obrázky.

    Julinko nic se nestalo:)
     
    Naposledy upraveno: 26/6/15
  9. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Dádulka...omlouvám se, měla jsem tě za holku:( ..promiň mi to..... Fíha, už 57 level.... Pozdravuj strejdu, je to moc dobrý učitel a neboj, časem i ty získáš nějaké dekorky a v tvých fotkách zazáří jako při tvé první soutěžní.
    Budou akce a i dekorky. Jsi dobrý....:) Taky se sem tam objeví akce OaD a dá se ve vzdocholodi nebo na foru sehnat něco do inventáře.
    Vím, že začátky jsou těžké. Hlavně vydrž a hraj si...:) opravdu moc krásné dílko, kam se hrabeme my, kteří máme plno všeho k dispozici.
    Jak říkám, držím palce a měj se krásně.
     
  10. máťochov

    máťochov Stará škola

    Příjemný den všem. Dádo, jak vidím tak už ses tady rozkoukal. Sice jsem nečekal, že se zapojíš do naší soutěže tak brzy ale myslím že jsi to zvládl skvěle. Snad tu s námi vydržíš. Třeba do doby, kdy se do hry zapojí i ten náš mrňous Davídek z podpisu, zatím jen skvěle mlátí do klávesnicexD. Nevím jak dlouho to holka vydrží. Vzhledem k tomu, že jsme rodina, jsem již domluven s moderátorem Pajdou, že v soutěži nebudeme samozřejmě jeden pro druhého nikdy hlasovat. To jen aby nedošlo ke zbytečným problémům.

    Co se týče fotek, jste opravdu šikovní. Snažil jsem se vybrat těžké téma ale na vás je to máloxD. Těším se na další výtvory a mějte se prima.
     
  11. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Zdravím všechny ve spolek.Také vítám novou tvářičku, jen tak dál, ať je nás víc , obrázek je opravdu moc pěkný.Halmu jsem taky chtěla vytvořit, ale nějak se nedařilo ...:music:..a tvoje je fakt povedená ;)
    Tak tedy i já konečně přináším svojí soutěžní fotečku...to je extra pro tebe Máťo, když jsi si přál z Pohádky do pohádky.Byl to můj prvotní nápad, který jsem se snažila převést na plochu .Ale nedařilo se ...:oops:, pak jsem všechno zbourala a hledala něco jiného,ale nic mě nenapadlo,tak jsem se k původnímu námětu vrátila. Sice to není úplně to co bych si představovala, ale dekorace mám takové, jaké mám, proto jsem to trochu pozměnila....a místo z Pohádky do pohádky si
    zvířátka na farmě zahrála hru Cesta za pokladem.Procházejí lesem a musejí plnit různé úkoly. Podle toho, jaký si vylosují preclík, jdou buď házet na plechovky, nebo střílet do terče.Pokud neuspějí, musejí se vrátit k preclíkovému stojanu a opět zvolit slaný, nebo sladký....první strašák jim ukáže další cestu, buď do strašidelného lesa, nebo do dračího doupěte.Kde jsou pro ně připraveny strašidelné úkoly...po jejich splnění postupují ke kouzelnému strašáku...ten jim vybere ze dvou cest :Kratší cestu za pokladem, nebo delší, kde se mohou občerstvit čerstvě natočeným pivkem, páč to určitě budou potřebovat...no a ne ten první, ale všichni, co šťastně dorazí k cíli dostanou zlatou minci s pokladu, který na ně na konci čeká...protože si to bezpochyby zaslouží.....zvířátka si užijí bezva den, jen doufám, že jim bude svítit sluníčko, protože nevím jak jinde, ale u nás ze mi zdá, že letošní léto začíná nějak zamračeně.....

    Z pohádky do pohádky, aneb cesta za pokladem
    ID:32771900
    Odměna: Želva


    Tuto klasickou deskovou hru Z pohádky do pohádky jsem hrávala už já, jako malá.Kdysi jsme měli dřevěné figurky, už si moc nevzpomínám, jaké tam byli, ale vím, že snad Široký, král, princezna..atd.Byli moc pěkné a hrát s nimi mě moc bavilo..... .Když byli moje děti malé, tak jsme tuto hru taky koupili, ale první moje zklamání bylo, že figurky byli papírové a takové na nic...ale dětem to očividně nevadilo, protože jsem to hráli pořád dokola.Někdy jsme vydrželi hrát jednu hru i několik hodin, neboť jsme se pořád vraceli na start, do pekla, do nebe a já nevím kam všude...ne a ne se dostat do cíle. Jako poklad jsme vždycky naskládali na cíl kupku bonbónků, nebo něčeho dobrého...musím říci, že to byla opravdu jedna z nejoblíbenějších her, které jsem kdy hrála.....takže taková vzpomínka na léta dávno minulá ....​
     
  12. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Tady je moje fotečka:

    Lodě

    .helm.
    Id.:41899202
    odměna: želva

    Doufám, že Vám nebude vadit, že je to spíš stolní hra. Pokud ano, tak se omlouvám, ale nic jiného mě nenapadlo.
     
  13. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Příjemný den všem...:)
    slunce a léto je plném proudu a já jedu ještě za větším horkem. Je mi líto, že nemohu hlasovat již dnes, ale zas bych třeba ochudila ty, kteří ještě svojí fotečku vytvoří. Jinak všechny moc krásné, jako vždy a čím dál tím těžší rozhodování.
    Děkuji mousicko, žes mě přidala k nesoutěžním a omlouvám se všem, že hlasovat nebudu moci.
    Mějte se krásně a držím všem palce.
    páááček
     
  14. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    uzatváram súťažné kolo, prosím ešte prekontrolujte a od tejto chvíle môžete začať hlasovať
    - tu.
    Hani, dopíš si prosím ešte odmenu v prípade výhry, díky.
    Všetkým zučastneným držím palce a prajeme krásny slnečný a horúci víkend a hlavne nezabudajte doplňať tekutiny :)

    PS: vítam novú tváričku :)
     
  15. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, zase bude těžký výběr - tak krásné obrázky, nápadité, vtipné..

    Díky, Miško, už jsem tam dopsala - taky želvička, nikde mi nepadla ještě z TCH..
    A já přeji raději trochu potřebného ochlazení v těch horúčavách.. Magneziu (bez příchuti) s bublinkami popíjím už dnes.. chvílemi..
     
  16. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Těžké bylo rozhodování jakou fotečku vybrati...
    Nicméně jsem se s tím poprala a fotečky vybrala....
    další tvářičku vítám mezi námi.....
    i sluníčko nám k tomu pálí....
    tak bacha na opalování, ať nás moc nespálí...
    příjemné farmaření všem....


    [​IMG]
     
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    :) Ahojky milí Topkári :)

    Výsledky 33. kola si môžete pozrieť >tu<.
    Víťazkám blahoželáme
    :inlove:
    Prajeme vám veľa nápadov pri tvorení a tešíme sa na novú tému od Pachminky.
     
    Pachmina, lacrima a nanyblacks tohle ocenili.
  18. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Gratulka vítězům 33.kola Top3

    1. místo Pachmina
    2. místo Hanka
    3. místo mamba


    Gratulka nesoutěžním fotečkám
    [​IMG]
    1. místo Pajda
    2. místo Lacrima
    3. místo Máťa
     
    mousicka, Pachmina a nanyblacks tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Velká gratulka za nejlepší místa v Top3: [​IMG]

    1. Pachmina 2. Hanka 3. mamba

    a také za hezké nesoutěžní obrázky: :)

    1. Pajda 2. lacrima 3. Maťochov

    Vážně moc hezká práce a ohromná fantazie a moc se těším na další téma ;)
     
    mousicka, Pachmina a lacrima tohle ocenili.
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Zdravím všechny vespolek , ahojky milí TOPkaři,
    gratuluji vítězům soutěžním i nesoutěžním . Jsem moc zvědavá na nové téma

    a těším se na Vaše nádherné obrázky .

    [​IMG]
     
    mousicka, Pachmina a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.