Diskuze k soutěžním fotkám "TOP3"

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evalumar, 20/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Děkuji moc za hezké uvítání a abych se přiznala, jsem byla z toho špatná, tři dny rozkopanou farmičku o_O a při práci je to těžší a samozřejmě velká tréma :sleepy: a nejvíce to odnesla skvělá a hlavně trpělivá "Mousicka" :inlove:, které jsem naprosto vyčerpala poštovního "holoubka" ( snad to chudák přežil ) xD a hlavně děkuji "losiksobik", která mi poradila, při otázce na forumu "kde najít seznam věcí z Baha" ... tam to nevěděli o_O. Jinak všechny obrázky byli naprosto úžasný (proto ta moje tréma) a tak jsem se rozhodla při tipování pro "volnější provedení." :p Jste fakt profíci :D
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky evainfo , chci tě také přivítat mezi TOPkaře a pokud mám napsat pravdu, tak jsem byla mile překvapena ,
    když jsem tě tady v TOP uviděla . Musím říct , že jsi se "vypracovala" velmi dobře . Znám tě od prvních dnů, kdy jsi vstoupila
    na fórum (a myslím si, že i na chat) a když si vzpomenu na tvé začátky ... však ty víš nejlépe sama , jak byly pro tebe těžké .
    Jsem tedy opravdu moc překvapena a chválím, chválím , jak si ctižádostivá a nedáš se jen tak něčím odradit.
    Obrázek farmičky opravdu hezký a moc mi připomněl moje pobyty v lázních a procedury , které jsem tam absolvovala .
    Vířivka, perlička , bahenní koupele , bazén a také masáže . Paráda , jen tak dále a těším se na tvé další obrázky .

    [​IMG]
     
  3. Ria30.

    Ria30. Guest

    :) Ahojte milí Topkári :)
    v prvom rade by som chcela tiež privítať farmárku evainfo, že sa k nám pridala.
    Víťazom tohto 32.kola srdečne blahoželám

    1. maťovi
    2. lacrimke

    3. evainfo

    Prajeme vám veľa nápadov pri tvorení a tešíme sa na novú tému od hráča máťochov.
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    lacrima: vím, vím :p moje začátky byly dosti "zvláštní" a určitě k tomu přispěly i "určité propady", ale si teď vážím života, jako nikdy předtím :pa nějaká záliba udělá velké + :).. také jsem prošla procedury v "určitých" lázních a to bylo velké dilema na můj skromný výtvor zde na farmičce :), tím moc děkuji za Tvůj komentář ke mě a moc si toho opravdu vážím :inlove:.
    Tak chci moooc poblahopřát "Maťochovi", který měl pro mě "volnější typ obrázku" a to jsem brala a "lacrimě" která měla "preciznost" a tak to má asi být :) ... jinak to nedokážu nazvat .. vše bylo moc hezké, a každé bylo jiné :)
     
    Naposledy upraveno: 22/6/15
  5. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.

    máťochov, lacrima, evainfo - srdečne blahoželám k vašim najkrajším vodným obrázkom!

    [​IMG]


     
  6. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

  7. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Zdravím všechny vespolek , ahojky milí TOPkaři.

    Nejprve by jsem chtěla poděkovat za vaše hlásky , jsem moc ráda , že se vám můj obrázek farmičky líbil .
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

     
  8. máťochov

    máťochov Stará škola

    Příjemný večer všem. Gratulace pro hráčky Lacrima a Evainfo k umístění na stupních naší malé soutěže. Děkuji za hlasy pro můj vodní svět, díky kterým jsem poslední hodinu strávil vymýšlením nového téma:). Je to stále těžší ale něco mě napadlo. Díky i za gratulky a dárečky. A teď k tématu:

    Desková hra na farmě

    Vytvořte na farmě nějakou z oblíbených deskových her. Např: Z pohádky do pohádky, Člověče nezlob se, Dostihy, Monopoly, Labirint, Dámu nebo třeba Šachy. Nebo nějakou úplně jinou, kterou možná ani neznám. Doplňte názvem a třeba i komentářem. Tvořte kde chcete a z čeho chcete.

    Přeji co nej nápadů a budu se těšit na vaše hry. Mějte se fajn.



    Žádný příspěvek, tak rovnou doplním. Přináším svou nesoutěžní fotku.

    Člobrdo

    Máťochov, 10968496​
     
    Naposledy upraveno: 23/6/15
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    máťochov, lacrimka, evainfo
    srdečne vám blahoželám k výhre.
    Napriek tomu, že som zadala tému, nevytvorila som nesúťažný obrázok ..akosi som nestíhala ... angína, akcie, podpisy ...veľmi rýchlo ubehol ten čas... Maťko tiež si myslím, že by tie obrázky mali byť "dotiahnuté" do konca, ..aj keď niektoré tie obrázky sú pekné aj tak :).
    Evainfo, super, že si tu ... určite sa Ti tu bude páčiť a snáď sa pridajú aj ďalší.

    Nová téma - ťažká téma, vôbec mi nič nenapadá .. no uvidíme času je ešte dosť.
    Prajem všetkým pekný zvyšok dňa.
     
  10. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Krásný podvečer,
    také posílám gratulace k výhře v naší topince Máťovi, Lacrimce, Evainfe....a souhlasím s Máťou ...obrázky by měli být precizní, do posledního puntíku.Taky mívám kolikráte farmu rozkopanou i dva dny,než to všechno dozraje nebo i přezraje a jede se nanovo, aby to bylo, tak jak to má být.Ovšem také chápu, že ne každý má dostatek času, kor když je jedna akce za druhou, aby obrázek stihl....a ne každý má čas být na farmičce v tu pravou chvíli :-(
    Nové téma je fakt zapeklité, taky mě zatím nic nenapadá a vzhledem k tomu, že jsem poklidila celou farmu, nebudu to zatím řešit a snad mě do zítřka něco napadne.Nabízí se klasická šachovnice, ale to mě připadá moc jednoduché, budu se muset poptat dětí a prohrabat skříně, co že to máme doma za hry a snad mě nějaký nápad trkne do nosu .......Zatím pá a těším se na obrázky....
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný večer, tak bych se také připojila s nesoutěžním příspěvkem .. evainfo .. 40480510

    Labyrint k růžovému snu.

    Medvídci, vstávejte … „Jaro se hlásí!“
    Vždyť vaše tělíčka kilečka ztrácí.
    Už je další den,
    teď není to sen,
    který si splnit můžete,
    tak na cestu se vydejte.
    [​IMG]
     
  12. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra



    Ahojky..pěkný večer všem..
    přišla jsem pogratulovat vítězům..obrázek na památku..

    [​IMG]

    dívám se..že nás tu je neustále jako šafránu..

    ..co se týká tématu..čekala jsem od martina jako vždy něco neobvyklého..takže překvapená nejsem..deskové hry jsem hrála ..hmm..no pár desítek let nazpět to bude..takže jediné co si pamatuji..je člověče..a pochopitelně šachy..které mě napadly jako první..no stejně jako borůvce..mě to přišlo..takové předvidatelné..tak jsem si zagooglovala..a někde v mlze se už trošičku něco rýsuje ..ovšem od nápadu k realizaci je ještě dlouhá cesta..je možné..že na ploše to vůbec nebude ono...možná se do toho pustím už zítra.. uvidím..

    takže..přeji spoustu nápadů..tvořte..hrajte si..víte že ..kdo si hraje nezlobí..[​IMG]a ať je vás hodně..a je na co koukat..

    mějte se fajn..

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/6/15
  13. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Mňamky pošlu až zítra, dnes již nemám žádnou k dispozici...:( Moc se omlouvám.
    Jsem ráda, že jsem se trefila v hlasování i do stejného pořadí.
    Vítám evičkuinfo a snad s blížícím se létem a dovolených tu vždy někdo bude..:)

    Téma zajímavé, pro mě určitě každopádně výzva. Možná mi nějaká deskovka napadne a vytvořím si jen tak sama prosebe, leč hlasovat nebudu moci.
    Mám dovolenou od 3.7...jupí:D 10 dnů u moře, leháro, flákárna, jídlo zajištěné, nádobí žádné a byla by to ode mne nehoráznost,
    kdybych vytvořila fotku do soutěže a potom nehlasovala. Což by mě mrzelo.

    Mějte se prímově a ještě jednou gratulka všem vodníkům...:)
     
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Pěkně zdravím , ahojky ,
    [​IMG]
    stolní hra Myšky je určena malým dětem, které v ní ovládají roztomilé myšky snažící se ukrást kousky sýra.
    Procvičí si přitom svoji paměť, jelikož si musí dát pozor, která myška je na kterém kousku sýra.
    A musí si též dát pozor na kočku, která na ně číhá a snaží se jim v loupeži zabránit.
    Myšky jsou díky hezkému zpracování a jednoduchým pravidlům pěknou hrou především pro nejmenší děti.

    Prosím o zápis nesoutěžního obrázku :

    >>> Myšky <<<
    lacrima1 ID: 7294511

    [​IMG]
    Děkuji a přeji dobrou noc .
     
    Naposledy upraveno: 24/6/15
  15. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    obrázky zapísané-skontrolujte prosím či som ich nesplietla.

    Evi, neboj, poštový holub prežil a je plný energie :D Som rada, že nakoniec sme sa k tomu dopracovali čo sme potrebovali, vždy rada pomôžem ak je to v mojich silách ;)
    Blahoželáme víťazom, evi krásny štart :) Mňamky poslané.

    Prajem krásny dník

    Odmeny máte pripísané na svojich účtoch :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/6/15
  16. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Zdravím vespolek,
    a chválím téma, které tentokráte výzvou pro mne bylo,
    dumala sem, jak fotku pojmu, nakonec vzhledem k tomu,
    že tyto hry jsou především pro nejmenší, zvolila jsem deskovou hru,
    jež v dětství často jsem hrávala "Dáma", kde nesmí chybět parťák- strategie , a případně Ti co fandí....
    Kubík pozval svého kamaráda na partičku "Dámy",
    Kdo nakonec zvítězí necháme na Vaší fantazii,
    dobré je, že podpořit je přišli kamarádi z lesa se svými rodinami,
    kde nechybí ani osvěžení v podobě zmrzky, jež prckové milují,
    nechybí ani zábava, které spestří tuto malou partii....
    A zde kuk na mojí soutěžní fotečku:
    ID: 30668371
    Nick: Pepe4467
    Název: Kubíkova partie("Dáma")
    Odměna: Želví výběh
    odkaz: http://www.pictu.cz/image.php?di=YC5W
    [​IMG]




     
  17. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj.. Taky gratuluju vítězům.. k tomu, co psal Máťa - souhlasím s tím, že chlívky mají být nakrmené a napojené, taky se o to snažím..
    ale v té vodní soutěži jsem jasně psala, že moje bazénky jsou vyčištěné a naplněné čistou vodou na koupání.
    Jestliže jsem tu četla, že ta havěť, co jsme v nich pěstovali a krmili v té akci, je žahavá, tak to na koupání není.. Jedině bez nich.
    A když tam nejsou, tak není co krmit. To je snad jasný. Navíc to krmivo by jen znečistilo vodu na koupání.

    A nesu obrázek k novému tématu - taky znám akorát Člověče, nezlob se, Šachy, Dámu a možná jsem zkoušela i pár dalších podobných, ale to bylo jen někde na návštěvě a nepamatuju si to tak..
    Člobrdo už tu je, tak nesu Šachový turnaj..

    [​IMG]

    Věže nemám, tak místo nich jsou vysoké stromy - u tmavých tmavé, u světlých světlé.
    Koně u tmavých mají tmavou hřívu, u světlých světlou hřívu.
    Střelce nemám, tak místo nich jsou děla - ta taky střílí.
    Králové jsou želváci, královny jsou u tmavých tmavá Esmeralda s vějířem, u světlých čarodějnice s koštětem.
    Pěšáci u tmavých jsou tmaví perníkoví mužíčci (nejsou moc vidět), u světlých světlejší ovčí fanoušci.
    Účastníci turnaje už přijeli - někteří limuzínou, jiní v kočáře taženém koňmi, jiní loďkou či pěšky.. a možná ještě nějací přibudou..
    Lavičky nejdou otočit úplně na všechny 4 strany, tak jen tak.. Ostatní dekorky taky nejdou otočit o 180 stupňů, tak jen co jde..
    Diváci a fanoušci už tu jsou taky kolem.. Hlavně koníci už se těší na oves.. Jeden už ho dojedl, koukám... Ale už dostal nové..
    Tak pozooor.. už brzy začínáme... :)

    jakleci.hana, 18045360, želvička (případná odměna)
     
    Naposledy upraveno: 3/7/15
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tak mně téma nějako zaujalo, tož tady by bylo jedno Děsivé bludiště. Samozřejmě je to nesoutěžní příspěvek.
    Nick: pajda361Id: 11152030
    [​IMG]
     
  19. máťochov

    máťochov Stará škola

    Ahojky, teda musím napsat, že jsem mile překvapen:). Jste šikukové. Dokonce máme už i 4 nesoutěžní příspěvky, to už bude i bramboraxD. Těším se na další a snad uvidím i " Z pohádky do pohádky " Mějte krásný večer.
     
  20. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Když jsem viděla nové téma, tak jsem si řekla, že to nedám...hrajeme totiž dost složité budovatelské a strategické deskové hry, ale pak jsem našla tuto jednoduchou hru pro děti - Tanec čarodějnic, je dost podobná známé Člověče, nezlob se. Jen mě mrzí, že mám jen jednu čarodějnici a málo strašidláků.:p

    A už se tančí! Čarodějnice v černém se pohybují vpřed a vzad, svíjejí se nalevo, napravo, třeští chvíli pomaleji, a pak zase zrychlí. Rej je to tak divoký, až se čarodějnicím motají hlavy a často teď ani samy nevědí, jaká kouzla mají na starosti a odkud přilétly. Všechny chtějí být nejlepší a "nejčarodějničtější" tanečnice - prodírají se, rejdí, šťouchají do sebe, protože vědí, že mají čas jen do rozbřesku. S prvním ranním světlem už musí být zase doma.
    Pravidla hry

    Každý hráč má svůj "tým" čarodějnic (od 2 do 4 čarodějnic podle počtu hráčů), které začínají na startovních polích uprostřed taneční dráhy. Jejich cílem pak je dostat své čarodějnice na správné odletové dráhy vně taneční dráhy.
    Trik hry spočívá v tom, že jakmile se čarodejnice dostane na taneční dráhu není jak poznat, kterému hráči patří. A kdo si nedá pozor, může pomáhat čarodějnicím protihráčů.


    mamba54 Id: 50111998
    odměna: výběh pro želvy

    Pajdo, to bylo plotů, co? Já jich použila 180 a vyplenila jsem celý farmářský obchod:D


    Teprve teď jsem si pročetla diskuzi, a zjistila, že je chybou mít nenakrmené chlívky, ale o tom se nikde nepíše!?:eek: Nikde jsem neviděla nějaká kritéria pro tvorbu fotek, takže moje chlívky jsou napapané a žrádlo mají vyjedené, vodu vypitou-.-;)
     
    Naposledy upraveno: 25/6/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.