Diskuze k soutěžním fotkám "TOP3"

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evalumar, 20/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Hezký den všem,
    krásné fotečky...já to věděla, že zas bude dilema a kdo ještě čeká, tak má nejvyšší čas...v pátek uzavíráme..:)

    Neváhejte a přidejte se k soutěži fotek.

     
    lacrima tohle ocenil(a).
  2. annacer

    annacer Veterán fóra

    Prpáčte že tak oneskorene,ale som nestíchala
    dúfam,že aspoň troška poteší


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]
     
    nona2222, Ria30. a lacrima tohle ocenili.
  3. ajinkac

    ajinkac Zelenáč fóra

    Ahoj.

    Tak jsem taky něco vytvořila :) a prosím o zapsání.. děkuji.

    Pandičky

    Id: 6242480 - Banánovník xxl​
     
    nona2222 a lacrima tohle ocenili.
  4. tina_naa1

    tina_naa1 Aktivní autor

    nona2222 a lacrima tohle ocenili.
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Prajem krásny večer.
    Fotečky máte zapísané, ale pre istotu ešte prekontrolujte po mne, a už teraz je 17 súťažných - krása :inlove:
    Dúfam, že ešte nejaké pribudnú aj napriek akcii. Ja bohužial nestihnem teraz ako som predpokladala,dúfam, že ďalšie kolo mi to výjde. Tak zatiaľ paa.
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  6. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji všem příjemný den,
    [​IMG]
    12. kolo soutěžních fotek s názvem:
    "Obr stromy"
    autor tématu: máťochov
    je ukončené.

    Děkuji všem, kteří si udělali čas a vytvořili fotečku.
    V tomto kole se účastnilo 17 soutěžících + 3 nesoutěžní

    Hodnotit fotečky můžete v tématu k tomu určeném,
    kde máte k dispozici všechny soutěžní fotečky:

    >>Dvanácté soutěžní kolo<<
    zde i hlasujte a bude to těžké...:)

    od 17:00 hodin do 14.9.2014 do 20:00 hodin
    Hodnotit mohou pouze ti, kteří se s fotečkou do soutěže registrovali.
    Výjimkou tvoří moderátoři dle pravidel
    a hráči, kteří minulé kolo vyhráli a vytvořili nesoutěžní foto.
    >>viz.Pravidla<<

    Po ukončení hlasování opět vložím tabulku a poprosím FM.mousicku , zda by byla kontrolorem nad správností...

    Výherce 12. kola zadá nové téma pro další tvorbu, nejpozději do 15.9.2014 do 18:00 hodin.

    Dle nového pravidla bude v tento den upřesněná i kategorie v odměnách pro vítěze:
    (např.dekorace, získání nedostupných receptů, chlévy a výrobny do červeného stupně, stromy XXL farma nebo Baha).
    Výjimky budou vždy upřesněné.
    [​IMG]
    Pro kontrolu si raději projděte své soutěžní fotečky, zda patří právě vám a zda vaše ID + odměna je správně připsaná k soutěžní fotce.
    Pokud najdete nějakou nesrovnalost či nesprávnost piště přímo sem do vlákna, nebo herní poštou na nick mousicka, aby se v soutěžním kole vše opravilo.

    Děkuji a držím všem palečky...:)
     
    lacrima a nona2222 tohle ocenili.
  7. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]

    >> Výsledná tabulka<<

    Mončo, už se těšíme na nové zadání pro další kolo... a bude to 13-té. ... :D
    Snad bude účast hojná, tak jak byla v minulém 12. kole. Akcí je plánovaných na toto období dost, ale věřím, že si čas na tvorbu udělá každý.


     
    lacrima a Monča*** tohle ocenili.
  8. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte :)
    Potvrdzujem správnosť výsledkov a blahoželám víťazom TOP3 CZ/SK :) Na novú témičku sa teším a dúfam,že tentoraz budem mať čas aj ja na vytvorenie fotečky,uvidíme. Prajem vám krásny aj keď u nás upršaný...a úspešný štart do nového týždňa a vela nápadov pri tvorení :)
     
  9. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    [​IMG]
    Julinka,tak ja nehlasujem ani podla nicku,ani kvoli sesedovi ani ziadne spolky,,,ale podla toho,ktora fotka mi ulahodi oku a je na nej naozaj dana tema..kto ma zmysel esteticky a vyjadri ho svojou tvorbou,,tak je aj odmeneny...hoci si to nemozem odpustit a napisem to naplno..ze su stale vrele susedske vztahy..sorry
    a ja si tvorim pre radost,, ale potesi ,,ked sa niekomu paci..​
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
    lacrima a Monča*** tohle ocenili.
  10. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Krásné pondělní ráno,
    posílám velikou gratulaci všem vítězům......obrázky byli všechny moc krásné, ale vyhrát můžou jen tři....já vedle gratulace posílám i diplomky.....
    Už se těším na nové téma ......

    [​IMG]
    ************************************************
    [​IMG]
    ***********************************************************
    [​IMG]
     
    lacrima a Monča*** tohle ocenili.
  11. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Chápu, že hlasování a ohodnocení fotek je moc těžké, a vybrat z tolika soutěžích fotek jenom 3 je mnohdy nad všechny síly. ...Mám s tím problém pokaždé a mohu říci, že se nickem hráče neřídím.
    Nesmutněte proto prosím, že jste se nedostali na stupeň vítězů a nezavrhněte tuto soutěž, že se vaše fotečka neumístnila na postu stupně vítězů...
    Tvořte a bave se, od toho to je. V každé vaší fotečce vidím kousek z vás a dáváte do svého díla tolik lásky a citu.

    P.S. ...Borůvečko krásné diplomky. mousicka je jistě přidá k tabulce výsledků...:)
     
    Naposledy upraveno: 15/9/14
    lacrima a ezzra tohle ocenili.
  12. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahoj..přeji všem hezké odpoledne..gratuluji vítězné trojce....a posílám obrázek na památku..už jsem také zvědavá na další téma..copak nám ta Monča vymyslí..:)

    ..jinak hlasování je pokaždé velice..převelice těžké..hezkých obrázků bývá většina..a vybrat ty 3 nej..mě zabere pokaždé docela dost času..na nicky se osobně nedívám..obrázky mám otevřené a většinou nevím..komu patří..teprve až po výběru dohledávám koho jsem vlastně vybrala..ono není jen těžké vybrat ty 3 ale potom je ještě umístit na pozice..to je pokaždé také dilema..konkrétně k těmto obrázkům už víc neřeknu..už si nepamatuji..co mě vedlo k tomu..že jsem je vybrala..hodně vybírám citem..řekla bych..že to bývá taková ta láska na první pohled;).. příště určitě svůj výběr zdůvodním...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/9/14
    lacrima, Monča*** a ezzra tohle ocenili.
  13. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.

    Juli, máš pravdu, obrázky boli všetky pekné a ťažko sa rozhodovalo aj mne 8)
    takže gratulka najkrajším :)

    [​IMG]

    ... mne osobne sa najviac páčil obrázok od ezzry – naozaj som vnímala len tie obrovské stromy a zvuk symfónie,
    ktorú im cez little pony venovala ... ;):)
     
    lacrima, Monča*** a ezzra tohle ocenili.
  14. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky
    Gratuluji Annacer a Rudocs k nejkrásnějším fotečkám a děkuji Vám za milé gratulky a diplomky.Jste proště všichni šikulové.
    A teď nové téma,snad tu ještě nebylo.


    Toulky naší planetou

    Vaším úkolem je vybrat si stát a vytvořit fotku z plodin,stromů nebo chlívků i dekorek pro danou zemi nebo její oblast typickou.

    Např: pro Holandsko to budou třeba tulipány nebo sýr,pro Řecko olivy nebo rozkvetlé ibišky,pro Austrálii klokani.
    Pro zpestření můžete pak do příspěvku uvést nějakou tu zajímavost,ať se trošku poučíme nebo proč jste si zrovna tuhle zemi vybrali.
    Přeji hodně nápadů a inspirace a těším se:)

     
    lacrima, Laca-25 a ezzra tohle ocenili.
  15. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    Monča***
    annacer
    rudocs

    [​IMG]
    Srdečne gratulujem k umiestneniu sa na prvých priečkach :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte,tak ja sa chcem v prvom rade ospravedlniť,že som nehlasovala.Kedže som to trošku odkladala, no a včera nakoniec nestihla:(.Určite sa polepším.Fotečky boli ako vždy prekrásne,a mám pocit že z kola na kolo je ťažšie sa rozhodnúť.Nová téma zaujímavá,sama som zvedavá,čo zo mňa vylezie:p
    :)srdečná gratulka:)
    Monča***

    annacer
    rudocs
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. annacer

    annacer Veterán fóra

    Monča,rudocs gratulujem k umiestneniu v TOP3

    bolo mi cťou byť s Vami na rebríčku víťazov


    [​IMG]

    [​IMG]
     
    lacrima a Monča*** tohle ocenili.
  18. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    tiež gratulujem víťazom - Monča, annacer, rudocs, umiestnili sa moje 2 favoritky, ale samozrejme opäť to bolo neskutočne ťažké rozhodovanie, ja tiež nepozerám na nicky, robím to systémom "otvorím všetko naraz, vyberiem a potom hľadám, že koho som to vlastne vybrala" :D
    nová téma zaujímavá, tiež ma to už kedysi napadlo, pokúsim sa tiež niečo opäť vytvoriť, som zvedavá koľko rôznych krajín nás napadne
     
    annacer a lacrima tohle ocenili.
  19. máťochov

    máťochov Stará škola

    Příjemný večer všem. Gratuluji umístěným v dalším kole ( Monča, Annacer a Rudocs ). Účast byla pěkná a to mě těší. Teď půjdu kouknout kam bych se tak toulal a co tam roste ;). Mějte se prima.
     
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Olina59 a Monča*** tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.