Diskuze k soutěžním fotkám "TOP3"

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evalumar, 20/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Zdravím nono, já ukládám fotky přes pictu úložiště a zatím jsem žádný problémek neměla, uvidíme taky jak se k tomuto problému vyjádří moderátor a jestli ten problém bude u všech zatím nebu hlasovat....
     
  2. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    nonuška, veľmi nás to mrzí že nefunguje to úložisko :( Ešte keď som to kontrolovala, bolo to v poriadku, no bohužiaľ úložiská sú niekedy nevyspytateľné :( Druhá fotečka zaradená byť nemôže ako si aj písala a bude sa to riešiť podľa toho, jak nabehne úložisko rýchlo. Už len dúfať, že ak sa spojazdní, že sa zobrazí aj obrázok tvoj a že to bude ešte tento víkend.
    Čo sa týka picztu, niekedy aj to zahapruje ale nevýhoda je, že po určitom čase obrázky zmiznú, preto takéto obrázky nahrávam znova cez úložište, zatiaľ ma nesklamalo.
    Držím teda všetky prsty, nech sa to sk.uložisko čo najskôr rozhýbe.
     
  3. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj. Taky ten obrázek nonušky nevidím, ani včera, ani dnes. Ten první den jsem ho viděla a moc se mi líbil.. Taky nemůžu hlasovat bez toho. Prosím, mousicko, ať to může dát na jiné úložiště, které bude fungovat.. já mám osvědčený tinypic.com - tam obrázky nemizí..
     
    nona2222, mousicka a lacrima tohle ocenili.
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň všetkým.
    Pravdepodobne ten odkaz už fungovať nebude... Nonuška, veď daj sem nový odkaz na ten obrázok, a kto bude chcieť pozrie si ho tu.
    Hlas za Tvoj obrázok by mal byť platný, keďže Ty si žiadne pravidlá súťaže neporušila.
    Ja si tiež počkám, až potom zahlasujem.
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    problém je v tom, že nona2222 nemá uložený stejný obrázek jaký do soutěže přihlásila, ale obrázek změněný.
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  6. nona2222

    nona2222 Perspektivní autor

    ahojte, ďakujem za podporu :) ale je to súťaž a súťaže sú aj o šťastí - a mne sa tentokrát vyhlo, asi ma čaká v reáli, hehe xD
    jupííííí ... obrázok samozrejme uložený mám - ale v pc a dá sa bez funkčného ulozisko.sk overiť, že je to ten súťažný ??? nedá ...
    tak tí, ktorí si ho pamätáte, asi hlasovať môžete (ak to nie je proti pravidlám) - a ostatní si nerobte starosti a kľudne hlasujte aj bez môjho obrázku - jediné čo utrpí, je moje ego, hehe xDxD lebo sa nedozviem, či sa obrázok páčil ...
    a ĎAKUJEM - veľmi milo ste ma prekvapili a potešili, že čakáte s hlasovaním - ĎAKUJEM :inlove::inlove::inlove:
    prajem krásny víkend, ja práve odchádzam do svojho milovaného lesa ... užiť si zlaté opojenie, pá

    otázka je: môžem hlasovať ???
     
    astrid888 a mousicka tohle ocenili.
  7. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Díky, Pajdo a ostatní.
    Tak jsem to pochopila správně, že nona psala o 2 obrázcích - jeden je ten původní, co zmizel s nefunkčním úložištěm, a druhý je ten, co má ve fotoalbu, kde je navíc malířská kytka.
    Takže logická úvaha - v tom prvním obrázku malířská kytka není.
    Takže když nona má schovaný ten původní obrázek, co sem dávala, a dá ho na jiné úložiště, kde zůstane, tak ho sem může dát, aniž by nějak porušila pravidla.
    Před časem zmizel můj obrázek v soutěži, měla jsem ho ve fotoalbu a myslím Julinka (nebo kdo) ho taky dala na jiné úložiště, kde by zůstal. Šlo o původní obrázek, který jsem sem dávala a taky nebyl problém dát ho na jiné úložiště.
    Důležité je, že jde o původní soutěžní obrázek, nejde o nějaký nový - jiný.
    Obrázek jsem viděla před několika dny, už je to dlouho a zapomínám. Takže si nepamatuju přesně, co jak tam bylo. (A ostatní jsou možná taky na tom stejně..)
    Ale mám důvěru, že nona podvádět nechce, a navíc, můžu to potom srovnat s obrázkem upraveným, který je v jejím fotoalbu.
    A to může každý.
    Tak si to mysllím.
    Jestli se mnou souhlasíte, modici, tak prosím o umožnění, aby nona mohla dát ten původní obrázek na jiné úložiště, kde ho všichni uvidíme a můžeme hlasovat. Jinak tam ten obrázek chybí, což je škoda.. Byl dán včas, podle pravidel, a je pěkný.. (a taky jsem si ho chtěla schovat na památku - nestihla jsem to)..

    Všechny ty obrázky jsou pěkné a zasluhují odměnu.. A je těžké z nich vybrat jenom tři a ještě odstupňovat, který na první, který na druhé a který na třetí místo..

    P. S.
    Jenom nevím, jestli všichni ostatní budou ještě koukat sem, když to nebude vidět v tom druhém vláknu (kam se píše hlasování) a jak ti, co už hlasovali, aniž by mohli vidět ten nonin obrázek mezi ostatními.. :(
     
    Naposledy upraveno: 6/6/15
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Nona2222: pokud máš uložený původní obrázek beze změny tak jej ulož na jiné úložiště. Mousička jej viděla, tak je schopna pravost ověřit. S hlasováním si nedělejte již starosti , jistý nápad mám, ale zatím jej zde psát nebudu.
     
    nona2222 a astrid888 tohle ocenili.
  9. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Škoda,že Nonina fotka není stále vidět.Musím za chvilku do práce a nemůžu čekat,až se znovu objeví,nestihla bych hlasovat.
    Fotečku jsem ovšem viděla ještě než zmizela a zapsala.Ještě jsem si zkontrolovala v jejím fotoalbu.Píše,že sice není úplně stejná,ale pro ověření jak vypadala to stačí.
    Hezkou neděli.
     
    Julinka11, nona2222 a astrid888 tohle ocenili.
  10. nona2222

    nona2222 Perspektivní autor

    ahojte, prepáčte za nereagovanie, bola som mimo civilizáciu a mimo net - tak až teraz:
    http://files.uloziste.com/873c1ddcf7c2b86d/top3zlateopojenie.png

    pajda
    , ďakujem :inlove: - za všetkých topkárov, lebo sa to môže stať aj viacerým, keďže fotky na farme často nefungujú ... preto som už dávno prešla na ulozisko.sk - kde sa fotky nikdy po čase nemažú - na rozdiel od iných úložísk ... ale po tejto skúsenosti to nevyzerá na geniálne rozhodnutie, hehe xDxD
     
    Naposledy upraveno: 7/6/15
  11. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Omlouvám se, že až teď jsem vložila hodnocení. Když jsem se několikrát snažila si to na papíře uspořádat, vlezlo mi do toho více věcí, několikrát během dne jsem usnula, zapomněla a teprve teď si vzpomněla, že už je pozdě, a dokončila to..
    Taky mě trochu/dost uklidňovalo to, co tady psal Pajda, že si nemáme dělat starosti s hodnocením, že má nějaký nápad..
    Ale líbí se mi všechny obrázky, jsou moc pěkné.. Díky za ně..

    Díky, Nonuško, už jsem si ho schovala spolu s ostatními.. :)
     
  12. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte.

    Výsledky 31. kola si môžete
    pozrieť tu. Blahoželáme víťazkám astrid888, mamba54 a Monča***a týmto prosím astridku o vyhlásenie novej témy pre nasledujúce kolo.
    JMJH, keďže tvoje hlasovanie prebehlo dosť neskoro po uzavretí hlasovania, tvoje hlasy zarátané neboli.
    Prajeme vám veľa nápadov pri tvorení a tešíme sa na novú tému od Astridky.
    Krásny dník
     
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň všetkým .
    Srdečne blahoželám mambe54 a Monči***


    Hmm ...takže téma by mohla byť ... "Voda"
    Nechcem nijak obmedzovať, hlavne nech je na vašich obrázkoch čo najviac vody (vodné zvieratká, dekorácie s vodou, alebo modré kvietky, ktoré by mohli nahradiť vodu). Veď vy ste všetci veľmi šikovní, určite niečo krásne vymyslíte a vytvoríte.
    Tak moc držím všetkým palce a aby som nezabudla .... ďakujem vám za hlasy. Majte sa krásne, páá :)



    Moc ma mrzí, že sme prišli o jednu - vlastne nie len jednu šikovnú hráčku .... snáď sa to nejak rozumne vysvetlí ... miesto toho, aby nás pribúdalo, je nás stále menej a menej ...je mi to moc ľúto.
     
    Naposledy upraveno: 8/6/15
  14. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Gratulka všem vítězům 31. kola TOP3
     
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Moc gratuluji vítězům - astrid, mambě a monči. Udělaly jste moc krásné obrázky, radost pohledět.

    V soutěži je stále méně a méně příspěvků - snažila jsem se minule "vyzvat" další hráče a také jsem nedávno přesvědčila svou kamarádku a sousedku, ať se zapojí. Teď mě to mrzí. Možná jsem ji svým hlasováním podpořila víc, než jsem měla, ale její obrázky se mi zkrátka líbily. Hlasovala bych znovu stejně. Přeji vám všem, ať se vám daří a vaše obrázky ať jsou ty nejkrásnější.
     
  16. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Blahopřeji Astrid a Monče ke krásným obrázkům a umístění v TOPce :) ....a všem děkuji za bodíky, abych pravdu řekla, myslela jsem si, že se mi obrázek nepovedl, několikrát jsem ho předělávala a tak jste mě mile překvapili. :inlove:

    To s Anvan a Poutnicí mě mrzí, nevím, my v rodině hrajeme tři a když se sejdeme, tak taky používáme jen jeden počítač a když jsem se dívala na jinou soutěž k farmě - na farmaříme tak tam anvan soutěží sice za víc farem (tak je to povoleno), ale poutnice soutěží sama, já se s poutnicí neznám, ale její obrázky jsou mi blízké, tak jí dávám taky body a myslím si že to tak máme všichni, každý má svůj styl, který se někomu líbí a jinému ne, kdyby se rozebralo hlasování, tak by se asi přišlo na to, že každý dává body častěji jednomu člověku, aniž by to byl nějaký úmysl.:eek: Tak to je můj názor k této nemilé věci.

    Anvan máš moc hezké a výstižné heslo, které se ti teď moc hodí;)
     
    Naposledy upraveno: 9/6/15
    nona2222, Julinka11 a anvan tohle ocenili.
  17. máťochov

    máťochov Stará škola

    Příjemný večer všem. Gratuluji umístěným v posledním kole naší topky a také vítězce hlasování poroty:). Děkuji za 5 bodíků pro mé dílo. Nové téma jsem si přečetl a našel i volný čas, tak jsem tu s novou fotkou.

    Vodní svět

    Máťochov, 10968496, super obrovský xxl

    Mějte se fajn.​
     
    Naposledy upraveno: 11/6/15
  18. mamba54

    mamba54 Stará škola

    teda Máťo, ten se ti moc povedl, ty jsi rychlík, já ještě zápolím se světovým dnem oceánů, ten lotosový květ ti docela závidím, mě to bude ještě hodně dlouho trvat, než se k němu dohrabu:p
     
    Naposledy upraveno: 9/6/15
    nona2222, Pachmina a babioli tohle ocenili.
  19. annacer

    annacer Veterán fóra

    astrid,mamba monča blahoželám k víťažstvu obrázok máte v úložisku
     
    nona2222, Julinka11 a babioli tohle ocenili.
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Přeji pěkný pozdní večer , ahojky všem a velká gratulace TOPkám.
    Mňaminky zabalené , dnes na poště mají již zavřeno, odešlu zítra.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.