Diskuze k soutěžním fotkám "TOP3"

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evalumar, 20/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slnieck0

    Slnieck0 Perspektivní autor

  2. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Zdravím vespolek a přidávám soutěžní fotečku....

    Název: Slovenská farma
    odkaz :
    http://www.pictu.cz/image.php?di=QYEM
    Nick: Pepe4467
    Id: 30668371
    odměna: Nažhavení býci


    [​IMG]
     
  3. .poutnice.

    .poutnice. Pisálek fóra

  4. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.

    Tak moje obavy z novej témy mi už trošku klesli, keď vidím tie kráááásne obrázky a tešia ma aj tie milé slovká napísané o Slovensku a pretrvávajúce slovensko-české väzby, je to tu fakt úžasné vidieť a čítať :).
    Prinášam môj nesúťažný obrázok

    Slovensko

    a tajne dúfam, že tu snáď ešte nejaké tie súťažné pribudnú.
    Takže prajem ešte veľa nápadov, ešte pekný víkend a radostnú hru ;).
     
  5. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, máte tu moc krásné obrázky, díky za ně.. zas bude moc těžké vybírat tři a tři z nich..

    Přinesla jsem svůj pokus, který jsem nazvala - Hory a Kríž
    http://www.farmersbook.eu/foto/18045360/18045360_1431890747.jpg

    V té druhé polovině jsem vycházela ze staré známé slovenské písně, jejíž refrén zní:

    Kríž je znakom spásy,
    kríž ten drevený,
    Kristom nesený z lásky,
    Krvou zmáčaný
    za nás.


    jakleci.hana, ID: 18045360
    Odměna - Cukrová hora (Viva Brasil)​
     
    Naposledy upraveno: 22/5/15
  6. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahoj...prima nedělní večer přeji..
    tak jsem také vytvořila obrázek..no vlastně dokonce 2..ale nevím..mám asi nějakou tvůrčí krizi..;)..nějak mi to tvoření moc nejde..
    ..je to pár dnů ..co jsem se pokusila o obrázek Štrbského plesa..kam jsme si kdysi dávno..v minulém století.. s přítelem udělali výlet na motorkách ..a právě tahle nádherná lokace byla jedním z našich cílů..

    soutěžní
    Výlet do Tater
    Pachmina
    Id: 1052665
    kdyby náhodou..tak
    třeba srdíčko pro maminky

    Jinak na Slovensku jsem byla mnohokrát i s rodiči ..v zimě lyžovat na Chopoku..a v době dovolených jsme často jezdívali do Piešťan..do termálního koupaliště..a tak jsem zkusila i 2 obrázek..který dávám jako..

    nesoutěžní
    Na koupališti


    ..pochopitelně jsem byla i párkrát v Bratislavě...na kterou jsem koukala z výškové restaurace UFO..no procestovala jsem toho na Slovensku docela hodně..nejprve s rodiči..poté s bývalým přítelem..pak i s budoucím manželem...jen si to už všechno nepamatuji..holt už je to dávno..

    moušičko prosím o zapsání..děkuji...


    Tak.. a nyní ještě posílám opožděnou gratulajdu k poslední Topce..které jsem se neúčastnila..nějak mi to stále nevycházelo..a pak už bylo pozdě..ale stejně jsem neměla žádný pořádný nápad..na rozdíl od vašich krásných vyšívaných obrázků..jen jsem litovala ..že nemůžu hlasovat....tak alespoň vyšívaný památeční..

    [​IMG]
    Dobrou noc..


     
  7. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Krásné téma...děkuji za něj fialko...:)

    mousicko, prosím o zapsání.
    Své téma jsem nazvala jednoduše. Byla to oblíbená píseň mojí maminky. ..:)

    >> A ja taká čárna<<
    Julinka11...ID: 1132272
    odměna: královská palma se srdíčky

     
  8. mousicka

    mousicka Guest

    Pekný neskorý večer vám prajem,

    fotečky máte zapísané, prosím
    skontrolujte-tu.

    Hani, nenapísala si si odmenu, tak prosím potom doplň, nech sa môže dopísať.

    Fotečky su nádherné, radosť pozerať. Ja nejako nemám čas a ani nápady na tvorenie, takže také oneskorené ospravedlnenie za moju neúčasť v posledných kolách. Snáď čoskoro nejaký príde.

    Majte sa tu zatiaľ krásne, papa.



    *edit*
    myslela som všeobecne že niesú nápady Hani, už cca 2mesiace, nielen toto kolo...prišiel proste blok zo dňa na deň.
    čo sa týka odmien pre toto kolo, sú to dekorácie


    [​IMG]

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/5/15
  9. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj mousicko, díky moc, ale jako obvykle nevím, kde mám hledat ty dekorky, z kterých mám vybírat - pro případ, že bych něco vyhrála - jako že těžko - jako obvykle.. :)

    A jak to, že Ty, Slovenka, žijící na Slovensku, nemáš nápad na vytvoření něčeho ze Slovenska? Vždyť v tom žiješ?
    Tak zkus ukázat na tom obrázku něco ze svého života a bude to v tématu, ne? Když nemáš čas, tak třeba podle české písničky (která určitě bude mít obdobu i ve slovenštině):

    Chvátám, chvátám, nemám vůbec klid,
    já tam, já tam dávno už mám být,
    nesnídám, nesvačím, nestíhám to, nestačím,
    promiňte, vážení, mám veliké zpoždění...
    :)
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
  10. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    uzatváram súťažné kolo a od 17.00 môžete začať
    hlasovať-tu.
    Všetkým zúčastneným držím palce a prajem vám krásny víkend.
     
  11. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, děkuju, moušičko, doplnila jsem tu odměnu (kdyby bylo potřeba). Ale nevím, které patří do těch, které nejdou posílat při OaD.

    Edit:
    Díky moc za pomoc, takže ta Cukrová hora být může..
    A co se týče absence nápadů a "vény" (po polsku "weny"), tak to chápu.. už ji mám dlouho na vyrábění obrázků v graf. programech.. takže to znám.. A tady jsem taky už kolikrát jak dlouho myslela, že nic nezvládnu, než mi potřebné něco přišlo do hlavy.. a byl potřebný čas a vše..
    Ten polský výraz se mi líbí a převzala jsem ho. V jednom slově je zahrnuto vše. Nevím o žádném takovém slově v tomtéž významu v češtině, které by zahrnovalo vše, co do toho patří.. Jestli jsem to české slovo někdy dávno znala a zapomněla, taky nevím..
    Takže to polské "bez weny ani rusz" bych přeložila stejně krátce "bez vény ani ň" (české slovo "pohyb" má slabiky dvě, zatímco polské "rusz" jen jednu. Takže "ani ň", což zahrnuje ještě víc, než jenom pohyby..)..
     
    Naposledy upraveno: 22/5/15
  12. honzi

    honzi Komisař fóra

    Už předem gratuluji vítězům a omlouvám se, že jsem se teď nezúčastnil ani v nesoutěžní oblasti, ale neměl jsem ani čas ani nápad :(
     
  13. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Taky předem gratuluji vítězům a dávám hlásek 10 soutěžním obrázkům - žel, v hodnocení jsem mohla uvést jenom 3 z nich.. :(
    Taky mi napadlo zkusit zobrazit začátek slovenské části naší československé hymny kdysi.. Ale mamba to udělala dřív.. :)

    Nad Tatrou sa blýska, hromy divo bijú,
    nad Tatrou sa blýska, hromy divo bijú.
    Zastavme sa, bratia, veď sa ony stratia,
    Slováci ožijú.
    Zastavme sa, bratia, veď sa ony stratia,
    Slováci ožijú.

    Dobrou noc..
     
  14. máťochov

    máťochov Stará škola

    Příjemný večer všem. Tentokrát jsem se do oceněných trefil na 100% i ve správném pořadí;). Anvan, Borůvka a Pachmina - gratulace. Užijte si cen ( vybraly jste si krásné kousky ):). Těším se na nové téma, věřím, že nás vítězka opět překvapí. Mějte se krásně.
     
  15. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Krásný nedělní večer všem .... děkuji za vaše hlasy a bodíky, které dokázali pro mě nemožné...mám strašnou radost, že jsem se tentokráte umístila na stupni vítězů a tím pádem získala pro mě vysněnou odměnu.Při posledním OD jsem se ji snažila bezvýsledně získat, podařili se mi vyměnit jen dva srdcové stromky i za ty jsem byla moc ráda.Takže vám všem moc děkuji.
    Potom chci samozřejmě pogratulovat Anvan i Pachmince za první a třetí místo, i mě to vyšlo a jsem ráda , že jsem tipovala dobře.
    Diplomky pošlu později, teď pozdě večer se mi už do nich nechce...BB byl dlouhý a úmorný....podařilo se mi konečně došlechtit oslíka až na nejvyššího a po Picasovi dodat do polívky i Zlatého oslíka.Takže dvě růžovky jsou doma...zní to neuvěřitelně, ale růžový výrobna hrnců je moje první.Zatím jsme se zmohla jen na růžové chlívky, takže pro mě je neděle, jako vyšitá.....
    Už se těším na nové téma od Anvan...a mějte se zatím všichni prima ...páááááá​
     
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno všem,
    chci vám opravdu poděkovat za vaše hlasy, které mě postavily na první místo. Měla jsem přes víkend díky babyboomu pochmurnější farmářskou náladu, vůbec se nedařilo a SK mizelo, jak kdybych ho vyhazovala oknem. Večer ale koukám, že to nejspíš vyjde tady v soutěži a hned bylo veseleji!!! I když se to na první pohled nezdálo, bylo to docela těžké téma, i když velice krásné a pro mne citlivé. Vytvořit však obrázek bylo docela náročné - možností nebylo tolik. Přesto se tu sešlo opět plno krásných výtvorů, a tak ani to hlasování nebylo jednoduché.
    Takže ještě jednou velké díky všem, kterým se můj obrázek líbil, obrovská gratulace Borůvce i Pachmině, a pochvala všem ostatním.

    A teď, pokud dovolíte, bych vyhlásila nové téma, ať můžete rychle tvořit, než nám začne nějaká další akce na farmě.

    * * * * * * *​
    Jelikož se nám teď s těmi zmrzlými trochu pokazilo počasí, chybí víc sluníčka, tak mám trochu deficit těch paprsků a světla, a tak vyhlašuji blýskavé téma:

    Farmářské zlaté opojení
    Použijte cokoliv zlatého, žlutého, teplého a blýskavého, ať nám oči přecházejí!!
    * * * * * * *
    Moc se těším na vaše krásné výtvory!!! Také bych si dovolila vyzvat i ostatní, kteří se odsud nějak vytratili, nebo nováčky - zapojte se, ať je nás trochu víc...
    Hodně štěstí, plno skvělých nápadů a ještě skvělejších výsledků.
     
  17. .poutnice.

    .poutnice. Pisálek fóra

    Přeji všem krásné dobré ráno.
    Chtěla bych popřát vítězům a to anvan
    Borůvka
    Pachmina
    a samozřejmě i všem ostatním za krásné obrázky. Líbily se mi všechny, proto bylo opravdu těžké rozhodování.
    [​IMG]
     
  18. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Slané mňamky odeslané, snad i ty potěší, děvčátka...:) i když větší radot máte určitě z odměn v kategorii...:)
    Krásné obrázky a zasloužené.
    Mějte príma den.
    pááá
     
  19. lacrima

    lacrima Polobůh fóra



    Ahojky milé farmářky a farmáři , milí TOPkaři ,gratulace všem zúčastněným ,
    obrázky byly všechny opravdu nádherné a už se nemohu dočkat na vaše "zlaté" farmičky.
    Vítězům TOP odeslané kytičky , tak ať vám svými BZ dobře poslouží .
    Přeji hezké odpoledne.



    [​IMG]

     
  20. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahoj..zdravím..

    ..tak abych pravdu řekla..tak jsem si tentokrát vůbec nemyslela..že bych mohla vyhrát..jak už jsem psala..když jsem obrázek vkládala..nebyla jsem se svým výtvorem nijak zvlášť spokojená..a krásných obrázků tu bylo spousta..o to více mě umístění překvapilo..pochopitelně velice příjemně..:)..stejně jako krásná odměna v podobě srdíčka pro maminky..o níž jsem nedoufala..že bych ji mohla někdy na své farmě mít...takže velice vám všem..kterým se obrázek líbil..děkuji za hlasy..přáníčka..holoubky..a dárečky..jste skvělí..:)..no a i já chci pogratulovat mým dvěma spoluvítězkám..anvan a Borůvce..krásné obrázky..také jsem se trefila ..jen jsem měla kapku přeházené pořadí..ještě velká omluva za nehlasování v kategorii nesoutěžní..jelikož jsem byla první hlasující..tak bohužel skleróza.. hlasovala bych..1.Lacrima..2.fialka..také gratuluji..jinak přáníčka poslaná..dárečky skoro také..anvan tobě až po půlnoci..už máš předárečkováno..jinak nové téma prima..o něco nesoutěžního se doufám pokusím..
    [​IMG]

    ..mějte se fajn..a hezký zbytek dne...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.