Diskuze k soutěžním fotkám "TOP3"

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evalumar, 20/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahoj.. přeji Vám hezké předvánoční dny...

    ..hm.. hezké..tedy pro mě rozhodně ne...počasí..to stojí za houby ..mám pocit..že sníh se z Brna definitivně odstěhoval..možná někam o tropů..sem tam..to co napadá..to je spíš k smichu..... no a mě..po dlouhých letech ..kdy jsem se jí úspěšně vyhýbala.... dostala chřipka..ale tedy fakt parádní..prošla jsem si snad..za zhruba 5 dní.. všemi stadii téhle příjemné nemoci..od úplné ztráty hlasu../což myslím ..tak trošku uvítal manžel/..přes horečky..zimnice..rýmu...bolesti hlavy..bolesti zad..čí jiných libovolných částí těla.. a mmnt..se mě ještě rozhodl potrápit velice intenzivní kašel.. prostě ukázková chřipka..jak má být..jen snad bolest v krku..ta se mi vyhla..tedy zatím..

    Tak..ale co hlavně.. chci srdečně..i když už docela pozdě.. pogratulovat posledním výhercům v Top..Tenistovi..Fialce..a Astrid...fakt se omlouvám..ani obrázek tentokrát nemám..ovšem dárečky..máte stále u mě..takže v nejbližší době ..doufám..že nejpozději zítra..pošlu..

    [​IMG]

    Jinak..obrázek mám vytvořený už docela dlouho.. neměla jsem však.. absolutně náladu.. někam něco psát..a vkládat.. ale dnes..kdy je mi přece jen o kapku lépe.. to sem snad už konečně vložím..Téma Vánoce je fajn....horší je umístění..na Baha.. tady se mě.. vůbec celkově špatně tvoří...ovšem jak jsem koukala..tak to je čistě..jen můj problém..jelikož si s tím ..všichni ostatní..opět parádně poradili..mě osobně scházely dekorajdy..no nakonec jsem kdesi vykutala alespoň 2 vánoční palmy..a obrázek nazvala..

    "Vánoční koupání na Baha.."
    [​IMG]

    .no nicméně..po příspěvku od tenisty..že můžeme tvořit i na ostrově pokladů..jsem rozhodla zkusit udělat i jeden tam..a ten přihlašuji..jako soutěžní....

    "Santa.. tento rok.. slaví Vánoce na Baha.."
    Pachmina Id: 1052665

    Tulipán


    [​IMG]

    ..Santa Claus..který už má po krk..té neustálé zimy na severním pólu..také už proto ..že stárne..v kloubech mu vrže a skřípe..v zádech loupe..a praská...trpí chronickou rýmou..a má nepřetržitý kašel../celá já../....se rozhodl..že musí urychleně někam..kde nesněží a nefouká..prostě někam..kde je krásně teploučko..nebo hrozí..že přístí rok..místo lítání a rozdávání dárků..bude tak maximálně jezdit na kolečkovém křesle někde v Domově důchodců..no jo..jenže..jak to udělat..když na něj čeká.. právě nyní..tolika povinností..ale Santa..je hlavička chytrá..a řešení vbrzku našel..vždyť je to vlastně tak jednoduché..nepojede sám..ale pojedou všichni..a hned také věděl i kam..no přece na Bahamaramu..ostrov..který už několikrát navštívil..a kde se mu moc líbilo..a nelenil..a hned začal svůj plán uskutečňovat..nabalil své sobí spřežení..přidal pár náhradních sobíků..i dvoje sáně..raději..co kdyby..však víte..jak se potvory rády lámou..a padaj z oblohy....shromáždil skřítky pomocníčky..i pekařskou ovečku..co peče výborné vánoční perníčky..nezapomněl ani na stánek..kde se prodávají..ta nejchutnější pečená jablíčka v karamelu..také spoustu prasátek pro štěstí..vzal sebou..to protože..Vánoce přece musejí být šťastné..nabalil i celou vánoční kapelu s andělským sborem..zpívající tak krásně..oblíbené vánoční písně..a ještě spoustu ..spoustu dalšího..bez čeho..by to nebyla ta pravá..vánoční atmosféra....pak to ještě několikrát překontroloval..aby nic nechybělo..a to hlavně těm..pro které to vlastně celé dělá..dětem...protože ty.. ty by mu nikdy neodpustili..že jim zkazil..jejich nejkrásnější den v roce..
    ..a tak se Santa...ve vlahém vánku..něžně vanoucím od moře..spokojeně připravuje...

    .. já sice psala ..že jsem nemocná na těle..a ne na duchu...že?..
    ..to bude asi tou.. zhruba 2 denní absencí hlasu..asi jsem se potřebovala trochu vykec..vlastně vypsat..[​IMG]....Tak zatím..ještě jdu poslat moušičce holoubka..

    Hezký sváteční večer..a hlavně zůstaňte zdraví..

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/12/14
  2. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

  3. davidpel

    davidpel Pisálek fóra

  4. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte.

    Všetky fotky zapísané, prosím skontrolujte
    tu 19.kolo.
    Vítam nové tváričky a som rada, že skoro každým kolom nejaká pribudne :)

    Prajem pekný večer a vela skvelých nápadov pri vytváraní pre tých, ktorí sa ešte zapoja ;)

    Pachminka, tebe prajem skoré uzdravenie :)
     
  5. -mich2013-

    -mich2013- Zelenáč fóra

  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte.
    Ste strašne šikovní ako ste sa s touto témou popasovali, nemám slov...:inlove:


    Tak som teda ten tvrdý oriešok prelúskla aj ja, a niečo predsa len vytvorila
    ;)
    .

    Vianočný ostrovček

     
  7. mousicka

    mousicka Guest

    ">Ahojte.

    Všetko zapísané, prosím skontrolujte pre istotu-
    ">vianočná baha">.
    Fotky sú všetky krásne, tak pridávam jednu do počtu aj ja na poslednú chvílu :p

    Vianočný ostrov pokladov.
    ">Kto sa ešte chcete prihlásiť, máte možnosť dnes do 12.00h. Krásny dník.


    Uzatváram súťažné kolo, od 17.00 môžete začať hlasovať. Držím palce všetkým zúčastneným
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/14
    fialka40, Slnieck0 a Ria30. tohle ocenili.
  8. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    tak prvýkrát od obnovenia TOP-ky som sa nezúčastnila, je mi to trošku ľúto, že nemôžem ani hlasovať, nemala som veľmi čas a nemala som ani nápad a ešte som si to aj zle vypočítala :D ale držím vám palce, všetky obrázky sú krásne :)
     
  9. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak ani já jsem fotku nestihla.Moc práce před vánoci a času málo.Nápad byl jen jsem nějak nestíhala,z práce jsem přišla až večer a to už jsem byla ráda,že jsem doma,celá grogy.Proč chtějí všichni všechno honem honem do Vánoc na poslední chvíli.
    Fotečky jsou krásné,je mi líto,že nemůžu hlasovat.Ale nezávidím vám to rozhodování,opět krásná dílka na velmi těžké téma.Protože Vánoce na Baharamě jsou těžké vytvořit bez vánočních dekorek jen s ostrovním zbožím.
    Držím všem palečky a Pachmince rychlé uzdravení přeji-co takhle horký punč na vyhnání té rýmičky?
     
  10. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.

    Trošku neskôr, ale predsa, prinášam vianočnú ostrovnú animačku ...
    [​IMG]
    .. a zase dúfam, že sa hodí, resp. aspoň ulahodí oku a duši v tomto milom čase :)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
  11. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký večer,
    právě jsem se vrátila...hihihi, abych zahlasovala a mám to za sebou...ufff....
    Učarovala mě pajdy nesoutěžní fotečka
    a je mi velice líto, že jsem nemohla pro ní hlasovat. Ušetřil jsi mě chlape jeden šikovnej velkého dilema...:D
    Rozhodovat se mezi tvojí hvězdou a Borůvky adventním věncem bych jen tak nezvládla a mnozí by si vše mohli vyložit po svém...jako, že si u tebe dělám očko k dobru, jelikož jsi Béáčko atd atd...U mě máš osobně nesoutěžně 3 hlasy..:D

    Fialko, jako vždy animačka senzační, jen ti tam chybí pajdy nesoutěžní fotečka. Šlo by to doplnit?


    edit: fialinko...děkuji moc :)...opět přijde k výsledné tabulce. Hezký den.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
  12. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Juli, obrázok pajdy doplnený, vďaka, že si sa ozvala, ja som si ho v tom súťažnom zozname vôbec nevšimla (ani v diskusii) .... pajda, mrzí ma to :oops:, ale už tam je, naozaj by tam chýbal :).
     
  13. mousicka

    mousicka Guest

    Dobré ránko.

    Veklý problém som mala veru aj ja vybrať len 3naj fotky. Ako...to mám vždy,ale teraz....velmi ťažké a každým kolom je to ťažšie a ťažšie.Nakoniec som sa rozhodla tak jak som sa rozhodla.
    Teraz k veci...prosím Pepe a anvan...v súťažnom kole sa len odovzdávajú hlasy vašim favoritom a všetko ostatné patrí sem do diskusií. Preto vás prosím do budúcna,ak budete chcieť niečo napísať ohladom hlasovania a súťaže, tak prosím sem do diskusií. Ďakujem vám za pochopenie.
    Všetkým vám prajem krásny posledný predvianočný víkend :)

    PS: fialka, ďakujeme za animačku a ver, že určite nieje zbytočná ;)
     
  14. Slnieck0

    Slnieck0 Perspektivní autor


    Ahojte všetci!

    [​IMG]

    Mám odhlasované a rada by som aj ja dala pajdovi mimoriadne body,
    jeho fotka je fakt vydarená a krásna - vianočná!
    Keby sa dalo, poprosila by som Ťa pajda náš, o výzdobu aj u mňa doma ...
    ... tento rok nejako nestíham ... ale koláčiky sú už napečené!
    ;)

    Všetkým vám ďakujem a zvlášť fialke - animačku som si pozerala dookola
    a vaše vianočné fotky nemajú chybu, snáď len, že tie ostrovy nie sú skutočné,
    hneď by som sa vybrala na návštevy!
    :)


    Majte ešte krásny deň s predsviatočnou náladou!

     
  15. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    K večeru, když slunce zapadne,
    světluška své lucerničky zažehne.
    Na starém stromě dubovém,
    netopýří maminka vyhání své děti ven,
    chytit zbloudilého motýla,
    v tu chvíli moudrá sova zahouká,
    veverka čiperka do dutiny stromu se schovává.

    Den svišťů v Americe se slaví,
    symbolem se však stal orel bělohlavý.
    Na severní polokouli žije jistý druh jelenovité čeledi
    který o vánocích sáně na obloze prohání.

    Na opačné straně naší zeměkoule,
    klokan s obřím vakem si vesele poskakuje.
    Pak tu máme ještě Kiwi,
    čímpak se to asi živí?

    A to vše vážení přátelé,
    víc mě zatím nenapadne.
    V novém roce přeji zdraví,
    hodně štěstí při nakupování.
     
  16. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    [​IMG]
    Krásné sobotní ránko všem.
    Tak i já mám odhlasováno a byla to o5 fuška...tolik hezkých obrázků a stejně tolik nápadů...těžké si vybrat ty nej...ale nějak jsem to zvládla...a raději co nejdříve, abych náhodou nezapomněla a to by mě mrzelo.
    Jinak taky mě ještě chybí doma nějaké dodělávky, napečíno už mám, perníčku ozdobené, domácí výzdoba taky nějaká proběhla :p....teď jen šup do obchodu, něco málo dokoupit, ozdobit stromek, který jindy sice zdobíme až 23.12.večer, ale tentokrát máme malou změnu......ještě 23. jsem v práci, pak hned šup k rodičům( kam jedeme cca 180km), kde strávíme štědrý den a nejspíš i 25 a 26.12. a potom zpátky domů a to už musí být stromek přeci ozdobený, nebudu ho doma strojit 27. že ..:cry:
    Takže lidičky, mějte se zatím krásně...a hlavně mějte na paměti, že není nejdůležitější mít všechno doma perfektní, nakoupené hromady dárků, spěchat a nervačit..vánoce přeci neznamenají stres a udření se k smrti aby všechno bylo jako s cukru.Holt co nestihnu, to nestihnu, však tu za rok budou zase ..
    [​IMG]

     
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    pro mousicka
    jej, tak to se moc omlouvám, vůbec mi to nedošlo, ještě se tu tolik neorientuju. Příště dám pozor, určitě.....to je tím, že jsem holt ukecaná! melu melu a pak teprve koukám.....
     
    nona2222, Julinka11 a mousicka tohle ocenili.
  18. mousicka

    mousicka Guest

    ahojte,
    Anvan,to je v poriadku, len som nevedela či som v hlasovaní alebo v diskusii. xD
    To sa stáva a rozdelené je to preto, aby v tom nebol veľlký chaos ;)

    Krásny večer vám prajem všetkým :)
     
    nona2222 a lacrima tohle ocenili.
  19. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den,

    [​IMG]

    výsledky máte k nakouknutí >>ZDE<<
    Anvan, tebe moc poprosím o zadání nového téma pro 20. soutěžní kolo.

    Mějte príma den
     
  20. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.