Akce Disko párty (20.4. - 26.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 19/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem :Dneony jsou doma společně s řádkem. ;) Na dekorky do stonku si počkám na BB:p
     
  2. .bubu123.62

    .bubu123.62 Zelenáč fóra

    • Příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
     
    1robinsonka1 a STYBI tohle ocenili.
  3. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Hotovo :) Jen doufám, že bude BB nejen o víkendu (to nebudu doma) a budu moct nakoupit dekorky do stonku.
     
  4. .bubu123.62

    .bubu123.62 Zelenáč fóra

    xD no jasně, mám dneska útlum xD
     
    1robinsonka1 a STYBI tohle ocenili.
  5. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Jdeme na to
     
  6. dominik1961

    dominik1961 Pisálek fóra

    tak neonky a stonek doma a teď jenom BB a půjdem pro dekorky :)
     
  7. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Této zábavy se tentokrát neúčastním a úkol vynechávám.... Ostatním přeji úspěšné zdolání ;)
     
  8. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Krocany i pašíky jsem zvládla naházet s nasyslenými zásobami za 5 minut, teď už jen potřebuju BB, abych došlechtila poslední koně za 30k, a pak už budu šlechtit, co mi padne pod ruku.

    EDIT: Ok, tak jsem nevydržela a šla šlechtit bez BB (pokud bude, tak stejně budu kupovat SK), takže zámky mám. Jelikož mi ale zmizely koně, který jsem dodala do posledního úkolu, tak raději počkám s jejich dodání, než se to opraví, bylo jich asi za 50k, takže by bolelo o ně přijít natrvalo.
     
    Naposledy upraveno: 20/4/16
  9. uzinek

    uzinek Pisálek fóra

    Tak taky naházeno ze špížky :), už jen zámečky a je tooo :)
     
  10. halbstadt72

    halbstadt72 Zelenáč fóra

  11. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    neonove stajne pre moriaky,kone som dostala,ale stajne pre prasata mi nedalo.Uz som opakovane restartovala hru a nic :-(
    Viete poradit?
     
    1robinsonka1, STYBI a evainfo tohle ocenili.
  12. parasimpi

    parasimpi Zelenáč fóra

    prasata ani mne nedalo a ani dekoracie pre stonku uz som pisal nech s tym nieco robia - skor by som odporucal informovat zakaznicku podporu
     
    1robinsonka1, STYBI a jarka112 tohle ocenili.
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Okradli stařenkůůů, taky nemám čuníky.

    EDIT. Kruciš neokradli...neonová prasátka jsou v základních.
     
    Naposledy upraveno: 20/4/16
  14. Sethlans

    Sethlans Rádoby autor

    Tak akce hotová. Dobrá hodinka no :D
     
  15. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj, taky hlasim hotovo, na dekorky si pockam na BB, jen aby jsme se dockali, jinak mi ty ovce v tulidomcich puknou :-D

    Ha, nedalo mi to, kontroluju, jestli dorazily neonove staje a nedorazily :) Taky chybi prasatka :-/

    tak jeste jednou, po opakovanem prihlaseni dorazila i prasatka, asi se nekde zatoulala ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/4/16
  16. burds

    burds Titán fóra

    Také vše hotovo.Ještě jsem se pro jistotu koukla jestli mám čuníky,dávala jsem na plochu jen krocany a nekontrolovala jsem to.Naštěstí čuníky i koně mám.
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Mám neon prase,koně a krocana.Stonek jsem udělal a krocana do stonku.Na koně a prase počkám jestli bude BB;)
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Pěkné odpoledne farmáři...
    No a já hlásím také hotovo, tedy než se copulaťáci dotetelí.
    Akce špatná která vlastně dá šantán a sebere zásoby.
    U mě doma jim říkáme fuj-akce.
    :D

    A na závěr jedno čínské moudro:
    "Pes, který štěká, není dovařený"
     
  19. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Také hlásím hotovo,počkám na BB,jestli bude,kvůli dekorkám;)
     
  20. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak jsem to tam taky naházela a ze zbytkem počkám taky na BB.Takovéhle akce se mě líbí,síce ty neónové stáje již méně,ale jsou výhodné,tak je beru;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.