Akce Disko párty (20.4. - 26.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 19/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

  2. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, na šlechtění se těším, ve stodole čeká 441 krocanů, 510 prasat a 396 koní. SK má 473 ks, tak to klapne, nějaké SK je i v odměnách. Nemám ještě žádný uzavřený úkol v družstvu na šlechtění (to je ostuda v 96. levlu), tak snad se podaří zase trochu poskočit i v nich. Takže zítra hurá na to :inlove:
     
  3. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Zatím jsem to pročetla letmo, ale 150 srdíček dodat to je dost. Dodám-li je znamaná to 300kusu SK a to nevím zda to dám.
     
  4. radana77

    radana77 Pisálek fóra

    je to super akce jen nevim kam ty chlevy dat?
     
  5. Calis

    Calis Rádoby autor

    no s takýmto typom akcie som sa ešte nestretla... a ako počítam, tak počítam, keďže nemám ešte nič z toho vyšľachtené, z každého zvieraťa tak po 20ks v stodole a s tým SK, čo mám... :oops:proste nemožné ... :cry:ja by som to skôr zaradila medzi ťažké akcie a nie medzi ľahké... ak by ste začínali túto akciu od nuly - nič v stodole a nič našľachtené, kto z vás by to zvládol??? >:(
    No nič, kúpim nejaké stajne, a idem sa pokúsiť dopracovať aspoň k tým prvým neónovým výbehom... -.-
    Ach jo, dneska som nejaká zničená... :sleepy: ... dúfam, že dajú BB aj na koniec akcie.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem dal vsechny zluty obrstaje pro kone a prasata... pro krocany mam jednu ruzovou a dve cerveny, tam to bude nejslabsi, do toho to SK budu muset dat...
    Ale slechtit budu nejspis to co mi neslo v posledni zveri jako mysi nebo psi, takze tech 150 udelam ale nevim zda budu tlacit na dalsi kolo dekorek, protoze zase vidim na obzoru dalsi zvire na slechteni (uplne jedno jaky)...
    No a to je k taktice vsechno... statistika celkem nanic, zadna akcni, zadne vypadavatko...
     
  7. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Tak toto je naozaj báječná akcia, zaujímavá, napínavá, výhry viac než báječné, skrátka to je moje gusto,to sa mi páči a neviem sa dočkať zajtrajška. Prajem všetkým príjemnú hru a dosiahnutie všetkých neonových stajní.
     
  8. Broučánek

    Broučánek Pisálek fóra

    Tak, akce super, chci stonek, takže vydělané Kč půjdou na šlechtěnce netopýrů, při šlechtění snad vypadnou ta 3 prasata a toho býka, či co to je vyberu za hvězdičky ze stromu. No a výběhy půjdou do světa při O a D. Nějak se mi nelíbí, o dost hezčí jsou žluté, oranžové, červené a růžové... no a potřebuji do úkolů na Baha mraky opic, tak snad v BB budou slušný skoky :)
     
  9. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Nojo akce hezká,ale kam tu Matějskou poutˇumístit???? Už takhle mám málo místa a ještě toto:eek:
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pro neonky i radek samozrejme jdu, o tom zadna. Akci davam palec nahoru... za super odmeny i za to, ze potrebna srdicka budou vyskakovat pri slechteni cehokoliv! Mooooc pekne! :inlove:
    fugger64 "Doma" ani nekdakne a za rohem me bude pomlouvat.... sprostota takova! Ze ti zobak neupadne, holoto! >:( Muzu za to, ze se cely den drzis jak kliste mych kocek a nedas si rict? xD:pxD
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdravím farmáři...

    Akce pěkná ale já jí dělat asi nebudu?
    Stonek je jen o bézetkách a ty padají ze všeho.
    Bézetka jsou u mého levelu čím dál více k ničemu.
    Ty neonové stáje mají sice malou výhodu a to časovou + BZ.
    Ale ta je určena pro toho kdo má dostatek času.
    Navíc musím říci že neonové stáje se mně vůbec nelíbí.
    Stále nové a nové věci, ale místa na ně málo!
    No, ještě roztáhnu sítě a zjistím něco víc o neonech.
    Aby to zase nebyla nějaká kulišárna ze strany RT?

    Všem přeji pěkný podvečer a veselou hru.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/16
  12. Norquis

    Norquis Perspektivní autor

    Pardon že se do toho tady míchám, ale opět nerozumím přízpěvkům které si stěžují že mají nedostatek, nebo že to nestihnou nashromáždit.

    Já jsem ve hře chaoticky a jsou dny kdy se nepřihlašuju vůbec. I přesto mám tyto zvířata v dostatečném počtu, protože jsem si pohlídal informace které před pár dny prosákly ve farmorákulu.
    Do té doby jsem měl koní cca 30, prasat cca 80 a krocanů jen pár. Po informaci ve farmorákulu jsem zkoupil půl trhu a vytáhl jen tyto chlívky, a momentálně mám 380 koní, 248 prasat a 411 krocanů.

    Neonky se mi líbí a určitě se vyplatí, protože bez akce bych na jejich výrobu spotřeboval daleko víc než "jen" 300 SK.
    Si jen spočítejte kolik SK by se muselo vyplácat na ty nejvyšší šlechtěnce potřebné na výrobu.

    A upgradů dostaneme 6 !
     
  13. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Akcia pekna, idem ju robit.
    A komu sa nechce ratat - pomocka (excel .xls tabulka).
     
    Naposledy upraveno: 19/4/16
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Skvělá tabulka, díky :)
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude dobrá,už se těším ;)
     
  16. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Už to začína byť celkom pekná neónová zbierka. A teší ma ešte jedna vec, z tejto akcie nebudem úplne mimo ako z tej predošlej:D
    Kone, prasiatka aj morky mám v dostatočnom počte.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/16
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Malinko tě poopravím.
    Těch 300 SK, je potřeba na šlechtění za které dostaneme 150 zámečků které jsou potřeba na zakoupení dekorací do stonku.
    Takže kdo nepůjde po dekoracích, bude ho to stát daleko méně SK.
    + 90 SK dostane zpět jako odměnu za splnění úkolů.
     
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Jsem to šlechtění jaksi nečekala tak brzo.. je fakt, že je jedna akce za druhou a na kalendář jsem zapomněla.. hlavně, že nepotřebujeme padátka :-D
    Kdyby bylo BB od začátku akce, tak by to byla otázka asi 2minut, že by někteří měli hotovo:D já až kolem 17hod a doufám, že BB bude.. když se nedařily měnit klíče, jak jsem potřebovala, zkusila jsem pár včeliček a nic zázračnýho nevypadlo.

    Výhoda je - naládovat do tulidomků už teď, ručně jsem nasázela 65 šlechtění, hlavně ušetřím parfémy a šlechtěnce vyzvednu večír. Snad v hojném počtu. Krocany jsem kupovala už dřív, tak nějak jsem měla tucha, že další na řadě bude krocan, to se prodávali ještě kol 900kr, těch mám nejvíc a koníků a prasat kol 500-600, to bude stačit. SK pomalu melu a stačit taky bude na celou akci plus si zkusím dodělat nějaký úkol na Baha, kde jsou v odměnách banány.. ale 4 cirkusové pandy za 3 banány.. :oops:


    ... ještěže nejedeme husy, 2ks ve stodole, to teda musím napravit - kdyby někdo chtěl prodat na trhu AW, koupím ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/4/16
  19. palujana

    palujana Zelenáč fóra

    Akce vypadá hezky, těším se. Nemám moc zásob zvířat, ale to nevadí, zvládnu co zvládnu. Max si vydělám peníze za zvířata. Nemusím mít přece každou akci komplet. Akorát sem nikde nenašla, kdy a jak dlouho bude trvat BB? Konečně sem otevřela šlechtění pand, tak se snad trochu posunu k dalším banánům ... docela jsem si nasyslila superkrmivo přes 1000ks
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Tuli-Hotel nachystaný, už len počkať na babyboom. Neónky mám rada, komu sa nepáčia, môžme sa pri OaD dohodnúť;).

    [​IMG]

    Dobrú noc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.