Akce Disko párty (20.4. - 26.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 19/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Moderátoři, bude nějaké ofiko vyjádření k problémům? Akce za 5 hodin končí, ale jediné info je stále

    U některých hráčů se vyskytuje problém při odevzdávání Krocanů - prosím vyčkejte do vyřešení problému.
    Přibyly nám další případy s dodávkami u prasat a u koní. V danou chvíli opravdu doporučujeme počkat do vyřešení problému.



    Chyba nahlášená k opravě

    ??? opravdu pět hodin před koncem akce stále doporučujete počkat do vyřešení?
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Levlef ofiko k problému nebude, bo žádné další oznámení tu nemám. Bohužel jsem na tohle i zapomněl.

    Edit: tak už jsem z nich vymámil odpověď, problém vyřešen.
     
    Naposledy upraveno: 26/4/16
    Halas, kiki2305 a Levlef tohle ocenili.
  3. nemesis1986

    nemesis1986 Zelenáč fóra

    jsem vazne koumak, akci plnim jak o zivot a dnes kdyz mi proplatili 150 zamku mi doslo ze jsem si nekoupila za ne ty dekorace :D achjo, skoda ze to nejde zpetne
     
    zelenamys a kiki2305 tohle ocenili.
  4. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*
    Buď v klidu, stalo se mi přesně to samé. xD Nechtěla jsem to sem psát, protože po mé minulé aféře, kdy jsem nestihla konec BabyBoomu, už bych byla asi trošku pro smích, ale tak co. O nic nejde a každému se občas menší chybka stane. ;)

    Možná by mohli přidat speciální označení "Trouba fóra" pro ZelenouMyš, protože to už je druhý fail za poslední týden. Jsem já to ale šikovná.xD
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  5. DračiHanka

    DračiHanka Perspektivní autor

    sem náramě spokojená mám všechny 3 neonovky nejvíce se mi líbí koník mohlo by to pokračovat dalšíma zvířatkami:Dškoda že to nejde odesilat při akci OBCH a DAR jinemu farmáři:oops:
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, akce již skončila a byl proveden i přepočet akčních zámků a proto se uzavírá i tato diskuze. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.