Akce Disko párty (20.4. - 26.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 19/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Xilli*

    *Xilli* Pisálek fóra

    Pobavilo mě že zámky si budeme muset zasloužit šlechtěním a že nebudou padat náhodně asi se poučili.Do akce pudu uvidim co zvládnu
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    *Xilli* : to bylo i u minulých neonových chlívků.
     
  3. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Tak jsem projela stodolu a mám kůň - 130, Krocan 670, Prase 611...jsem ani netušila :) Mno uvidím, ty drtky tam asi dávat nebudu...spíš tam bouchnu šlechtěnce, těch mám taky dost a jistě v akci ještě vyšlechtím. Asi budu čekat na BB.
    Těším se na neonky :)
     
  4. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Ahoj Sasule1, odpovím ti trochu oklikou-na dodání hodnoty koní kterou potřebuješ na splnění celého úkolu- je potřeba buď 1144 obyčejných koní nebo 154 haflingských koní(na něž potřebuješ 618 obyč koní). Jsou to počty za ideálního stavu, ale budou vyšší, skoro nikdy nedodáš přesnou hodnotu. Jinak nedoporučuji šlechtit z haflingů(hodnota 1400-za 4 je 5600) na shetlandské(hodnota 4000), prodělek je 1600 bodů hodnoty! No máš co dělat, tak ať se daří
     
  5. Sasule1

    Sasule1 Pisálek fóra

    tavos7 moc děkuji za rady.. Noemovu archu splněnou nemám, ke koním jsem se ještě nedostala. Zrušila jsem rodeo ranč a nakoupila a dala na plochu 22 stájí. Zbytek jen co dozraje úroda. Tak snad se zadaří. Na BB si počkám určitě, ať jsou lepší šlechtěnci nebo se mi vrátí aspoň základ do stodoly. Snad se zadaří a kdyžtak nebude chybět mnoho tak dokoupím

    TheMikev2 také děkuji za rady.. Tak takhle když se to přepočítá tak se toho děsím.. 1144 obyčejných koní nemám šanci :) Zkusím tedy šlechtit při BB (když bude) obyčejné koně a třeba vypadá i něco víc.. a jinak dodám halifangy. na konci akce se pochlubím jak jsem dopadla.. když nedojdu do konce nic se neděje a povede se jindy..
     
    Naposledy upraveno: 19/4/16
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    aaaa, uz jsem si myslel ze jdou jen zakladni zvirata, pokud slechtenci, tak to jde udelat... no tak snad mam dost zasob z stonku a obrstaji...
     
  7. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    proTheMikev2...no právě proč jsou neonovké dekorky vypsané v odměnách vypadá to že stonek získáme plný a dekorace navíc za zámky ...nebo se pletu
     
    myš59 a STYBI tohle ocenili.
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mahira72 : neonové dekorky, budou jen jednou. Kdyby byly 2x tak je to v přehledu co jde z akce získat.

    Připadá mi to že někdo otočil počty u dekorací a chlívků.
    Dekorky měly být 2x a chlívky 1x.

    Nebo ne ....

    Ještě by mě zajímalo jestli existuje i jiná verze akce než střední.
    Třeba tato by mohla být zařazena do lehkých - pokud si porovnám z jinými středně těžkými akcemi.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/16
  9. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Já ty akce se šlechtěncema nemám ráda......tak se mi trošku příčí je odložit do akce. Krocan 503, prase 397 a pozor kůň 13! To si moc srandy neužiju! No ale zkusím co se dá. Teda ty chlívky se mi děsně nelíbí, ale ty počty co dávají....jsou dobrý. A řádek do stonku ještě lepší. Tak uvidíme.
     
    myš59, Trepifajksl a STYBI tohle ocenili.
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Začnu hned zítra,jak byly minulé neonky tak mi to šlechtilo lépe než za BB.Uvidím tentokrát,když tak počkám.Zvířat mám dost od každého druhu přes 1000ks. a nějaké šlechtěnce a 270 hnědých prasat ty využiju nejvíc.Přeji všem dlouhé přeskoky a hodně zámků.
     
  11. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Trošku jsem počítala, nezaručuji 100 % spolehlivost, bylo to v rychlosti a počítala jsem možnost dodávání s vyššíma šlechtěncema, nakonec se může dodávat i jinak, ale jiné možnosti se mi už nechce počítatxD
    Krocani
    1 část – 9 000
    paví – 2x , domácí – 2x, krocan – 6 x
    2 část – 19 000
    Dýňový - 1x, paví – 2x , domácí – 2x , krocan – 6x
    3 část – 29 000
    Dýňový - 2 x, paví – 2x , domácí – 2x, krocan – 6 x
    4 část – 49 000
    Dýňový – 4x, paví – 2x, domácí – 2x, krocan – 6x
    5 část – 69 000
    Hraniční – 2x, paví – 1 x, domácí – 1x, krocan – 8 x
    6 část – 5 000
    Domácí – 1x, krocan – 8 x, paví – 1 x
    Prase
    1 část – 10 000
    Vlněné – 2 x, hnědě – 2 x, prase – 2 x
    2 část – 21 000
    Vietnam – 1 x, vlněné – 2x, hnědé – 1 x, prase – 4 x
    3 část – 32 000
    Vietnam – 2 x., vjněné – 2 x, prase – 6 x
    4 část – 54 000
    Divočák – 1x, vietnam – 1 x, hnědé – 1 x, vlněné – 1 x, prase – 1 x
    5 část – 76 000
    Divočák – 2 x, hnědé – 1 x, prase – 5x
    6 část – 5 000
    Vlněné – 1 x, hnědé – 1 x, prase – 1 x
    Kůň
    1 část – 11 000
    Shetla – 2 x, hafli – 2 x, kůň – 2 x
    2 část – 23 000
    Indián – 1 x, shetla – 2 x, hafli – 1 x, kůň – 4x
    3 část – 35 000
    Indián – 2 x, shetla – 2x, kůň – 6x
    4 část – 59 000
    Mořský – 1 x, indián – 1 x, shetla – 1 x, kůň – 6x
    5 část – 83 000
    Mořský – 2 x , kůň – 6 x
    6 část – 5 000
    Shetla – 1 x, kůň – 6x
    Třeba to někomu pomůže:)
     
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Mahira72: Ahoj, stonek získáš prázdný za kompletní splnění části kde se dodává protihodnota. Dekorace získáváš v neonovém obchodě za zámky ze šlechtění. Jinak k tvému dotazu proč jsou dekorace vypsány v odměnách... lehká odpověď protože v tom co je potřeba je vypsáno i 150 zámků lásky.... seznam je udělaný na kompletní splnění obou částí. Je to stejné jak minule.

    Bezejmenný: Dekorací můžeš mít kolik chceš.... záleží jen kolik provedeš šlechtění a tím pádem kolik budeš mít zámků.... podle toho můžeš dekorace nakoupit ,-)
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Casey : no to ano, všiml jsem si, ale ty do stonku jsou snad za splnění akce.

    Tak to jako beru, když píšu že dekorky jdou získat jen jednou.

    Tu červeně vyznačenou větu snad nikdo nepřehlédl (doufám)
     
    myš59 a STYBI tohle ocenili.
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Bezejmenný: Asi jsem si přisedl ..... a nemyslí mně to? ,-) Dekorky ( do stonku, bez stonku, u stonku... ) získáš za dodávání zámků v neonovém obchodě.... tj. pokud je chceš mít do stonku (každou 1x), tak musíš provést 150 jakýchkoliv šlechtění aby si měl 150 zámků a za ty je získal. Neonový obchod je také součástí akce ,-) Pokud nebudeš šlechtit, tak budeš mít stonek "šeďoch". Proto nechápu tu větu, že jdou získat jen jednou.
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Předpokládám že hlavní odměna je stonek + 3 dekorky do něj.
    Ale je možné že jsem to špatně vydedukoval
     
    myš59 a STYBI tohle ocenili.
  16. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    pro Casey27
    konečně mi někdo odpověděl na to co jsem se ptala děkuji - jsem nějaká mimo jsem v režimu dovolená a nějak nechápu a nerozumím
    ted už jooo
    bylo mi divný že ty dekorky jsou rovnou na stonku doted jsme stonek měli vždy šedivej
    možná se zase pletu
    snad jsem nezpůsobila zmatek
    no nic jdu ven sázet kytky to mi jde budu jak strýček Pompo sázet a zalejvat snad tím nic nezkazím
    pěkný den všem​
     
    Naposledy upraveno: 19/4/16
    Trepifajksl a STYBI tohle ocenili.
  17. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Mahira72 - pokud je v rozpisu akce mezi odměnami řádek na stonku, je vždy vyobrazen už s dekoracemi, které se získávají zvlášť (viz třeba předchozí akce - Chrám dveří). Po začátku akce se sice na stonku ukáže šedivý řádek, ale v rozpisu je vždy s dekoracemi.
     
    STYBI, Pitrýsek47 a Mahira72 tohle ocenili.
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jenom dva neonové od každého ? Navíc jen 60 SK,když je potřeba min. 300 ! Ti nás beró u huby. xDxD
    Ještě,že daj 11 MJS,už mám posledních třista.
     
    tydýtková, blondmary a STYBI tohle ocenili.
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já vidím 20 + 30 + 40 SK. Nevím, jestli je navíc, ale i tak je ho málo.
    xDxD

    Místo 2x dekorka - 2x neonový chlívek. Co si mám asi pod tím představit?
    A k čemu by mi taková obludnost měla být dvakrát.
    :D
    Jo, ten stonek je na můj vkus poněkud hubený.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 19/4/16
  20. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Hmmm.....neonové stáje,hmmmm...
     
    STYBI tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.