Akce Disko párty (20.4. - 26.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 19/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Akci jsem dokončil už včera jak začlo BB a ke stonku jsem si pořídil ještě 3x koníka :music:
     
  2. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    No vidíš Calis, a to si sa bála, ako ja, že bez pripravených zásob to nejde, .......blahoželám, poctivá práca prináša úspechy;)


    Aj ja to už mám v suchu, síce všetko nedodané, zatiaľ stále šľachtím a chovám, ..............teraz mi je aj ľúto rozlúčiť sa s tými peknými vyššími šľachtencami...............tak nech sa nepozabudnem dodať zvyšok včas, ......u mňa to bolo hektické, po 3 dňoch makačky som začal vidieť, že to víde, lenže mám malé sestry, ktoré mi chceli pomôcť a úkazať, že konečne pochopili, že na našej farme sa nešľachtí kedykoľvek a hlavne čokoľvek dokopy a tak ma prekvapili a našľachtili sliepočky, chameleony, ovečky...........aj kukučky.............tak rýchlo opäť predávať, kupovať, a plniť úlohy do družstva, ešteže aj tam ponúkali SK, a šľachtením iba prasiatok, som sa dostal k odmene SK...........a tak ďalej po krôčkoch.........našťastie sa zámky získavajú za všetko šľachtenie, a tak si už sestričky pokúpili v obchode dekorky za odmenu................Lienka, si bomba......... ďakujem, že si ma podporila ísť do akcie, už si užívame nové 3 chlieviky /najväčší úspech má žuvačkový, trblietkavý lietajúci koník/............držím palce všetkým, ......tí nerozhodní, ešte stále sa to dá stihnúť
     
    Naposledy upraveno: 23/4/16
  3. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Tak hlásím také hotovo. Moc zvířátek mi nezbylo. xD Tak musím doplnit zásoby... ;)
    P.S. Nevíte někdo v čem spočívá následující akce Bingo? Jen abych se mohl trochu připravit:p, mam prázdnou stodolu, nějak nestíhám doplňovat :oops:
     
    evainfo a STYBI tohle ocenili.
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem si udelal 6 neonovych koni na Ostrov, zbytek uz byl davno hotov, takze akce OK...
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No, já bych taky makala-lala, neb jsem naškudlila pro tentokrát asi 500 SK a od laskavých sousedů taky dorazilo. ale bohužel došly mrchy zvířecí akční....
     
  6. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Aha,tak jsem jeden den večer splnila a získala všechny neonové chlívky+stonek,ale vůbec jsem netušila,že dekorky na něj lze získat za zámky :) tak půjdu asik chvilu šlechtit :) Měla jsem náročné 2dny v práci ( 13,5h + 15,5 h ) k tomu bloklou krční páteř z průvanu v práci.Mám 2dny volno,tak třeba se poštěstí nějaký ten přeskok,všem přeji hodně štěstí na nej šlechtěnce :p
     
  7. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Pohodová akcička.
    Již včera splněno.
    Dekorky posbírány, nějaké i navíc.
    Stonek už trůní v nebíčku.

    [​IMG]
    Já zas doma v teplíčku.
    Příjemné farmaření.
     
  8. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Tak také akce zdárně dokončena :p...............ale ty neony se nějak tentokrát nepovedly brrrrrrrrrrxD no v liště dost místa tak hodně zdaru všem co ještě plní ;)
     
    bursuk59, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  9. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    hotovo :) mám rada BB vzdy sa tesim ked mi padne nieco vysie :)
     
  10. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak i já mám hotovo. Šlechtilo se dobře, protože jsem měla zásobu SK. Dekorky mám koupené a stonek aktivovaný. Ještě se pokusím něco teď večer vyšlechtit. Zítra ráno odjíždím k dceři a tam nemůžu sedět na počítači. Všem, kdo ještě plní akci držím palce, ať akci splní a těm co šlechtí pro radost přeji hodně krásných šlechtěnců.
     
  11. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    tak toto sa mi páči :) Aj ja už mám stonok aktivovaný :) už doobeda bolo hotovo, až som sa čudovala a to som nemala moc koní . Síce som dokupovala aj kone aj moriaky, a elixír už viackrát, ale nebola to až taká horibilná suma :) už je jeden koník naviac. Teraz ešte šľachtím myši pre úlohu v hale /bobríky som už tiež našľachtila pre halu / ak sa stihne, tak ešte by som si prikúpila aj prasiatko aj moriačika :) na ostrove dávajú bahaBS a to sa mi zíde na banány / kráľovnú som nestihla, teda mi ani banány nedala :( / takže u mňa spokojnosť ;)
     
  12. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky všem akci už mám hotovou no koní moc nemám...ale povedlo se i díky BB:D.Stonek valí... Jinak jsem stihla vyšlechtit víc zvířátek, snad v něčem postoupím dál o krůček. Ale musím dohnat parfémy už došly nevadí jde se na to;)
    Všem moc přeji ať se daří dokončit celou akci. Neónové jsou prostě nej nej :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 23/4/16
    evainfo a Shanigan tohle ocenili.
  13. fefina1

    fefina1 Pisálek fóra

    hurá, též mám hotovo díky BB ;) a výmečně jsem akcičku dodělala až ke stonku a už mi tam hezky trůní neonky8)
     
    bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  14. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Ahoj.Co je to BINGO?!Jak se mám připravit???Díky za radu.
     
    Trepifajksl a bursuk59 tohle ocenili.
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj drahulína,
    Bingo je akce, co bude začínat příští týden v pátek. To je vše, co o ní víme a stejně jako ty budeme čekat na včasné vyhlášní Ofi.
     
    Trepifajksl, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    nezmarka.cz, z názvu akce odhaduju, že to bude opět hra na náhodu - jsem zvědavá, kdy RT pochopí, že tento typ akcí není u hráčů příliš oblíbený a ta poslední tomu nasadila korunu.....skoro to vypadá, že v RT tyto akce plánuje nějaký neléčený gambler, který potřebuje kamarády se stejným postižením :(
     
  17. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Hurá, tak zvieratká naviac sú na ostrove :) síce som ešte zafinancovala kúščok, keď už som bola tak blízko nechcela som zostať bez prasiatka. A tak si už všetky trónia na ostrove :) [​IMG]
     
  18. Trismegistos

    Trismegistos Pisálek fóra

    To zase bude nějaká akce BINGO, kde bude hlavní roli hrát náhoda???

    Pro realizační tým: Myslím, že lidi, co mají rádi hry na náhody a hazard se nebudou soustřeďovat v TÉTO on line hře "Farmerama" a V POKLIDU sázet řepu, když je on line i v reálu tolik daleko lépe propracovaných lepších, kvalitnějších a adrenalinovějších HAZARDNÍCH her.

    Fakt mě už tyto hry na náhodu v této farmeramě štvou
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    zde není prostor pro debaty o akcích oznámených pouze v kalendáři. Všechny takové příspěvky lze v tomto tématu hodnotit jako offtopic.
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Gratulka všem, co zvládli tuto akci ... nasadila jsem hodně koníků a je to znát na BZ při raní sklizni s mazlíky xD
    Co je Bingo se včas dozvíme :p
     
    Naposledy upraveno: 24/4/16
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.