Denní bonus za přihlášení / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Kdo nemá rád dárečky??? Já ano a inovace se mi pozdává, jenom si musím zvyknout, že dárečky musím hledat jinde. Vnuk zapomněl a je už pozadu!!! Přeji pěkný den a nezapomínejme !!!;););)
     
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Čert68,
    to bude asi tím, že se už denně nedostává zatočení na kole štěstí. To získají jen Premium hráči. Další podrobnosti na první straně této diskuze.
     
  3. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ještě není čas na hodnocení, ale moje hlavinka šrotuje, copak bude místo Kubíka, že by nová plocha? To by se mi líbilo ;)
    A také se přikláním k zatemnění dárků na další dny, trochu tajemna nikdy nikomu neuškodilo a člověk by byl více napjatý.
    Ještě bych uvítala, pomalejší otevírání krabice, protože v tom mžiku co tam dnes prolítlo něco zeleného, že se pomalu nedalo rozpoznat co to bylo, zda to nebyla náhodou kobylka ze Včelky Máji. :))))
     
  4. Čert68

    Čert68 Pisálek fóra

    zřejmě to bude asi tím ale to je pěkný podraz od RT každý si nemůže premium dovolit . doufám že se to časem změní jako ty krajcary . jedna blbost od nich za druhou čím nám znechutit farmu . tak díky za vysvětlení . čert
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak nevím, nevím. Neřekla bych, že je to vyloženě špatná změna, ale například ztráta překvapení z toho, jaký dárek mě čeká, mě osobně trošku mrzí. Pak jsou tu samozřejmě lístky na kolo štěstí (i když za ně si většinou stejně vytočím jen ZUH nebo ZSH, takže až taková škoda to není).
    Prozatím jako nejméně pozitivní změnu vnímám to, že musíme ke Kubíkovi takovou oklikou, :( což u mě včera vedlo k tomu, že jsem na něj málem zapomněla. Na druhou stranu, něco se tam staví, takže možná je to jen dočasná situace.
    No, uvidíme, jaké dárky nám Kubík přinese v příštích týdnech. Prémiová měsíční odměna vypadá slibně a vzhledem k tomu, že na ni stačí jen 21 měsíčních setkání s Kubíkem (tak to alespoň chápu já), tak by ani nemělo vadit, když párkrát zapomenu Kubíka navštívit.
    Z mého pohledu má nový Kubík klady i zápory, a proto s dalším hodnocením počkám, jak se to s ním bude vyvíjet.
     
  6. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ja som spokojná s odmenami;)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A ty jsi první den 5 zelených lístků na kolo štěstí nedostal? Nebo ano a protočil jsi je najednou? Tak už žádný mít nemůžeš. Každý den je jiný dárek a na konci překvapení. Kubík u dortu je minulost, stejně neměl zuby ,-) tenhle taky nemá, ale má menší tlamu ,-)

    Edit: zatím rychlé otevření krabice nevadí, víme co v ní bude, ale u truhly už by to bylo horší, i když zase asi vyskočí cedule s ukázkou odměny.
     
    Naposledy upraveno: 3/10/16
  8. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    Tak já pořád čekám, kdy už konečně zprovozní Bambulku, proč je tak strašně dlouho ve výstavbě. A teď po třech dnech zjistím, že se pro dárky leze úplně jinudy. To je teda šok, zbytečně má farmička přišla o hodnotné dárky.
     
  9. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Proč podraz? Jen se změnil systém. Lístek navíc dostávaly účty Premium po celou dobu, každý měl denně jeden, Premium účty měly dva. Teď každý dostane na začátku týdne pět lístků a ty zbylé dva, o které přijde oproti dřívějšku, má při vytrvalém přihlašování kompenzované zase jinými dárky. A Premium dál dostává každý den ten jeden lístek, co dřív býval navíc. V čem vidíš tu nespravedlnost a podraz?
     
  10. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Bednu s pokladem lze otevřít pouze jednou měsíčně a pouze tehdy, pokud hráč nashromáždil minimálně 3 týdenní odměny (v 7., 14., a 21. den v měsíci).

    Dle mého 3 týdny sbíráš klíče a čtvrtý otevřeš bednu ;)
     
  11. jarda717

    jarda717 Zelenáč fóra

    Ahoj, mám pořád denní bonus ve výstavbě co s tím? Poraďte prosím.
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jarda717,

    nejlepší bude, když si přečteš úvodní příspěvek tohoto tématu.
     
  13. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    lidi neblázněte z toho že je méně dárečků ? :cry:buďte rádi že jsou vůbec nějaké:inlove:
    je jich sice méně ale zato hodnotnější za mě palec nahoru
     
  14. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    rolland64
    Přesně, souhlas. Když si vezmu, kolik zbytečností, stejných dekorek a nesmyslných stájí do lišty jsem si za tu dobu vytočila místo věcí, které by se mi opravdu hodily, jeví se mi takováto změna a takto cílené a jednoznačné dárky jako velké plus.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zvlastni, ja vidim ze jsem prisel o 2 listky a darek (7 za kazdy den a darek za prvni den - ty listky jsou jen nedostatecna kompenzace), dale jsem vzdy ziskal SH co se mi hodi, ted 4 darky jsou presne ty zbytecnosti (krejcary, slechtici marmoska, BZ, chybejici prvni darek), a na kole jsem casto chytat slechtence (pockal jsem si na nej), SK a i ta staj skoncila v expresu...
    Takze ta dekorka (uvidime zda to neni jen "zavadeci cena") je bomba, to jo, ale rikat ze system je lepsi znamena, ze mam nejaky jiny kriteria co je lepsi...
     
  16. jirka2000

    jirka2000 Pisálek fóra

    Zdravím, též se řadím k těm, kteří několik dní netrpělivě pozorovali, co to tam Bambulka tak dlouho staví a až po několika dnech zjišťuji, že se pro denní dárky chodí úplně jinde. Pro lidi s delším vedením, jako jsem já, bych příště při takto zásadních změnách ocenil ceduli jak vrata, kde co najdu.
     
    Naposledy upraveno: 4/10/16
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jasně, super, já když dostanu růžové želé jako dárek (nebo i odměnu v akci), jsem radostí bez sebe.
    Co já bych si jen bez něho počal.?
    :DxD
     
  18. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Tak jsem také dlouho hledala a našla až dnes. Ach jo.
     
  19. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak jsem si to pročetla znova.
    Dobrá, když se nepřihlásím jeden den, tak ten další začnu tam kde jsem skončila.
    Ale co když se nepřihlásím dva dny?/jezdím na víkendy na tramping/ Co pak? Kde začnu?
    A toto se mi stane třeba i dvakrát či třikrát v měsíci, že nejsem o víkendu doma - co pak? Když je akce nasadím stromy, zvířata a nic mi nezaroste.
    Ale nebudu mít možnost vybrat denní dárky a tudíž se mi určitě ani nepovede vybrat truhlu s nejlepším dárkem za měsíc.Protože pak bude určitě prvního v měsíci a tudíž se načtou nové dárky aj ta bedna s klíči bude jiná a já opět budu muset znovu nastřádat tři klíče.No ale jak když opět nebudu o víkendech doma?
     
  20. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . podle mne se stačí přihlásit 21krát v měsíci a na to v pohodě všední dny stačí :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.