Denní bonus za přihlášení / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Možná to bude další hřbitov. Přeci jen těch farmářských mrtvol včetně červených kuřat je spousta, tak kam jinam s nima, že? A nebo staví Kubíkovi a Bambulce budoár (někde na Orákulu jsem to před časem zahlédla).
     
  2. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Sovinka: odměnu za dosažení 90. levlu jsi dostala jen jednou, už ani nevím co to bylo. Jinak jsem v 98. dostávala jako dárek hodně často 4 SH nebo 2900 BZ. Tak si myslím, že jsi o nic nepřišla.
    Občas padl i 20% bonus, toho mi tedy bude líto.
     
    petaM2001, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  3. Evule80

    Evule80 Zelenáč fóra

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jakto, že mě denní bonus za přihlášení nejde? Pořád mi to ukazuje že je ve výstavbě... Nebo se tam chodí jinak?
     
  4. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Evule80: ke Kubíkovi se teď chodí přes novinky (levá lišta, pak obrázek ovečky dole).
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Mám teď dojem, že můj příspěvek je chápaný jako nesouhlasný nebo protestní? Psala jsem ho jako reakci na čtené přede mnou, že získáváme dárky navíc, přitom mně vycházelo, že nás naopak v součtu dárků krátí, následně je ale možná kompenzace hodnotnějšími cenami, takže, psala jsem to už také, jsem na změnu zvědavá a nevypadá to špatně.
    Ale nevěřím, že v součtu získám z nového Kuby stejný počet SH jako od starého, i když jsou to malá čísla, tak jsou zadarmo a já s SH neplýtvám, bylo fajn, že je i jiný zdroj jeho byť pomalého doplňování, než přímá koupě, protože úkoly v družstvu se časem dohrají nebo budou nedohratelné a příliv SH se bude limitně blížit nule. Proto jsem psala o SH - krom momentu překvapení to bude snad jediný aspekt, na který budu vzpomínat, pokud se ovšem třeba neukáže, že denní dárek v podobě SH bude častěji.
    Xenie6161, já rozumím, že v 98.lvl je denní dárek 4 SH snad nezáviděníhodný, ale v současné podobě 5 SH nevidím pro tvůj level velký rozdíl. Pro ty nižší bylo 16 SH týdně započitatelné, to je skoro rozpěstování do akce.

    Ale ještě jednou chci napsat, že jsem nepsala příspěvek konfrontačně nebo stýskavě, jen jsem vyjádřila svůj pohled na měli jsme/budeme mít, vím, že tu hráči po změně Kuby volali dlouho, ale já tak dlouho ani nehraju, okoukat se mi nestihl a bylo mi milé, že mi tak často necpal krejcary, které nepotřebuju (ty naopak točím na kole jako dar/nedar) a v SH na mně relativně nešetřil, a to je prémiový prvek hry.
     
  6. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    jako préminum jsem měl 2 x 7 zatočení tj 14 dárků.Ted mám 7 daných a 7 zatočení.Takže jsem přišel o jedno točení,jelikož dárky dostával stejně každý den každý.
     
    petaM2001, dana9494 a rampusak tohle ocenili.
  7. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Podle mě mělo být lístku 7 a ne pět. Tak nenápadně náš škubou, že....kuřata mám 3 měsíce jenom 2 a to ve fázi rozkladu, máte dojem že někdo opravdu nový ještě hraje? Moc se mi to nezdá, u mě už dlouho ani jedno nedolezlo do 40. levlu, ani kalendáře ani nové tajemno, žádná nová farma. O to tajemno nestojím ani já, ale kuře mělo jisté výhody...a chybí mi lístky takže chybáááá.
     
  8. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Nevíte jestli ta dekorka bude možná měnit při OaD ? :D
     
  9. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Sovinka: získala jsem, jak se zdá, mylný dojem, že si myslíš, že od 90. levlu byly dárky nějaké lepší. Možná o chlup jo ale nebylo to nic zásadního. A i když máš jiný zdroj SH i ty 4 SH, třeba několikrát za sebou, byly příjemné. A souhlasím s tebou, že musíme počkat s hodnocením, až budeme mít o dárcích od Kubíka více informací. A rozhodně jsem tvůj příspěvek nebrala jako protestní, prostě je to diskuze, ne?
     
  10. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    já ještě dostával poměrně často pomocníky od Kubíka - 2h,4h,6h-to už taky nebude:eek:
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Xenie6161, samozřejmě je to diskuze a jsem ráda, že to chápeme stejně. Necítila jsem nejistotu ohledně tvého příspěvku, ale z více reakcí za sebou, trochu jsem se lekla, že tu figuruji jako protestant proti změně.
    S těmi dárky v konkrétních lvl jsem to myslela trochu jinak - systém dával dárek za dosažení konkrétního levelu, v nízkých úrovních bylo těch dárků rychle po sobě několik a podle mě měly pro začátečníka význam - pamatuju 10 hvězdiček, pak nějaký počet superkrmiva, parfémů například. A za dosažení 90.lvl byl taky jednorázově nějaký větší dárek, nechce se mi teď hledat, ale byly tam nějaké marmelády, mlsání. Jsem se na to těšila jako na určitou odměnu za milník ve hře, i když to není vůbec důležité, v tom levelu už ty vymoženosti získám relativně snadno sama, ale přesto by mě zajímalo, jestli se v jednorázových odměnách tohoto druhu plánuje pokračovat...
     
    petaM2001 a Xenie6161 tohle ocenili.
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Našla jsem (za 90. lvl): 2x Dýňová marmeláda, 2x Ananasové pečivo, Bonus 24 hod. + 50% BZ :D
    A tady je všechno;)
     
  13. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Musím se přiznat,že jsem s toho zpočátku byla tak trochu jelen,ale nakonec musím ocenit
    práci RT.Změna je to moc pěkná,a jestli tam je o pár dárků míň nebo víc,je mi úplně jedno.
    Já si nějak nedovedu představit ani jeden den na farmě bez dárečku,ať už jsou jakékoli,vždy potěší.
    Líbí se mi odměny podle levlu ,každému dle jeho zásluh :D.
     
  14. osmak2001

    osmak2001 Pisálek fóra

    Tak mě se nelíbí dostat jen 5 pokusů za 7 dní. Popravdě, pokud dekorky ( jestli jich bude víc ) budou mít vlastní stonek bude to fajn, jinak další do lišty. Také bych se přikláněla k tomu, aby byl denní bonus zakryt, aby jsme se mohli těšit.
     
  15. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak jednou (alespoň podle mě) krok k lepšímu. Budu předpokládat, že každý týden dostaneme 5 volných zatočení. Je otázka jaké dárky budou na konci měsíce. Celkem tedy za měsíc méně o 10 volných zatočení a méně o 4 dárky (když dostaneme volné zatočení). Proti tomu 4 lepší týdenní a jeden super měsíční. Pokud budou další měsíční dárky takové jako tento tak jednoznačně celkově plus. Chci vidět co dostanu za dárek žádné zakrývání - minimálně kvůli volnému zatočení, abych měl dostatek volných míst na kole
     
  16. AndreaVinklerova

    AndreaVinklerova Perspektivní autor

    Také se mi nelíbí dostat jen 5 pokusů za 7 dní a doufám že dárky se budou každý týden po odemknutí měnit a že nebudou pořád to samé dokola .;)
     
    evainfo, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  17. Čert68

    Čert68 Pisálek fóra

    ahoj já mám jiný problém než kolik dárků dostanu . já nedostávám žádný . odkliknu a mám stále nulu jak je to možný a co mám pro to udělat už je to třetí den . děkuji
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, ještě tak napsat co odklikneš, odměnu? To ne, klik na zelené vyzvednout,u odměny se objeví zeleně odškrtnuto (fajfka), jestli to tak děláš tak pardon...
     
  19. Čert68

    Čert68 Pisálek fóra

    ano odkliknu zelené a nic zelenou fajfku tam mám že je to odkliknuté ale na kole stále 0/10
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Každodenní dárek?

    No už bylo na čase, ta ubrečená ovečka mě neimponovala.
    Ale ta těhotná v novém a s motýlkem je dobrá.
    Vidím že zvířátka v Německu se nenudí.
    [​IMG]
    A to je dobře...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.