Denní bonus za přihlášení / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Produktové stromky byly od Kubíka? Jé, to by se mi líbilo :). Takovou změnu RT náhodou neplánuje? :p

    Jinak pokud se naplní předpoklad, že se dárky budou měnit, tak možná nás RT nezkrátí a jen souhrnně daruje v měsíci rozloženě, co dřív mohlo vypadnout náhodně, ale leckomu díky náhodě padalo nerovnoměrně jen něco, oč třeba ani moc nestál... Ve volných zatočeních schází 2 lístky týdně, měsíčně tedy 8, dost možná bude vykompenzováno právě měsíčním pokladem a jsem tedy zvědavá na velký týdenní dárek, ono to při opakovaných čteních zní docela čím dál lépe. Tak akorát ten moment překvapení, který mi u Kubíka zrovna nevadil, ten jediný se asi nevrátí. A velký týdenní dárek budeme mít taky všichni stejný?
    Pokud budou dárky každý týden stejné, tak to víc zavání časem nudou, ale necháme se překvapit. Je to změna, docela jsem na to zvědavá. :)
     
  2. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Uvidíme, ako to bude fungovať zajtra a potom po týždni. Tiež mám prémium, a nerada by som prišla o druhý pokus, ale v ofiku je, že hráči s prémiom dostanú voľné zatočenie, tak uvidíme, čo z toho vylezie. Myslím, že Bambulák a kolotoč sa mi páčil viac. Vlastne prichádzame o jeden darček. No ale ktovie, čo sa vyliahne zo stavby po Bambulovi.
     
  3. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    To biude fakt kravina dávat dekorku za to že člověk se přihlasí každej den na farmu ?? ja jsem proti každej hráč by si měl zasloužit pěstovaním a ne Přihlašovaním. Pak se na 10 farmach bude člověk přihlašovat a pak si posílat dekorky na jednu farmu. která dá člověku 8000 bz nebo tbz.to se bude hodně zneužívat Já jsem proti tomuto systemu
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak jsem si asi nemel nechavat 4 listky, kdyz mi to dalo do 10 jako vsem, ale hlavne kdyz mam premium, tak jak ziskam listek? Tam co driv je "ve vystavbe" a tak skoda, ono ty 4 SH byla skvele vyuzita odmena, ted to nejak rozredili zbytecnostma... zajimava je ta dekorka, to jo, to je bomba :)
     
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Já osobně změnu vítám, převážně jsem nijak z dárků nejásala, 960 BZ a jedna ponožka z kola neštěstí mi taky nebude scházet. Pro mě je to super, já nevím, co za zázraky jste si točili, že to chcete zpátky? Já osobně jsem potěšená a moc se mi to líbí. Těším se na kupón (sice kombajn kupuju, ale když mám dost kuponů, tak jeden měsíc jedu na ně a za "ušetřené" peníze kupím třeba SK, tajemno a pod.) a dekorka bude taky super, to by mi Kubík, ani kolo štěstí předtím nedalo ani za 100 let....
     
  6. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    Mě se to líbí moc,i ty dárečky a jsem zvědavá na sedmý.....Takže prozatím za mě pozitivní....Ted si myslím,že i dárečky jsou lepší než předtím.....
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No nevím,mám stále staré kolo štěstí a dnes jsem od kubíka nedostala ještě žádný pokus,neboť je rozestavěno:)tak jsem si zatočila aspoň včerejším pokusem,ten jsem ještě nevyčerpala ,kravín oranž už asi 50tý:)tak snad se dočkám nového způsobu při přihlášení zítra:)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    libakos : necekej na zitra v leve liste klepni na Novinky a v nich na posledni radku, tam se ukaze Kubik... ale ty pokusy nevim, zda jsem jako Premium dostal nebo ne, je v tom chaos...
     
    maja.rada, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    libakos, musíš se přihlásit přes novinky, úplně dole je ouško, co Tě hodí ke Kubíkovi

    EDIT: Aha, tak Tassadar byl rychlejší :)
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    já měla "na kontě" 0 pokusů, takže jsem viděla, že jsem dostala 5 zatočení od Kubíka + 1 prémiové - točila jsem si dnes 6x
     
    Trepifajksl, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Diky! Ja prave nechal 4 a odklepl darky a proste to pak clovek nepozna, kdyz si neni jist, kolik toho bylo... takze ten listek se dostava "sam" a uz se k nemu pres mapu nemusi, tak bych to rekl...
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    príma novinka,hned v noci jsem použila.Moc se mi toto líbí a jen tak dál ve vylepšování:inlove:
     
  13. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    mi v odměnách chybí bonus 20%BZ, který jsem si občas vybrala, takže za mě změna nic moc :(
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    to že vidíte odměny za tento týden neznamená, že příští týden v nich nemůže být menší nebo větší změna.
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Moc děkuji za ,,nakopnutí" dnes mám ,,den blbec"
     
    Trepifajksl a petaM2001 tohle ocenili.
  16. -vlastina303-

    -vlastina303- Pisálek fóra

    Tak nevím od kdy to funguje,dnes jsem měla od Kubíka dostat 5 párty lístků a nikde NIC.
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    -Vlastina303-: od Kubíka dnes párty lístky rozhodně nebyly, šlo o 5 normálních lístků, tedy o pět zelených ne pět modrých.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    rastaman19 - třeba ty dekorky posílat při O/D nepůjdou - aby to bylo spravedlivější ;)
     
  19. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Mě se taková změna zamlouvá.
    Souhlasím, že je obsahuje tlak na prémium, tedy na penízky.
    Kéž by tyto tlaky byly vždy takové, totiž odstraňovaly nespravedlivé náhody a dávaly na výběr hráči samotnému.
    Hra potřebuje platby hráčů, jinak skončí, tak takový "tlak", kdy hráč má vlastní volbu, je třeba podpořit.
     
  20. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, v mentorovi jsem získala premiový měsíc, dostávala jsem každý den dva pokusy na kole štěstí, ale dnes jen pět, jako každý. Proč jsem meměla o jeden pokus víc? Děkuji předem za vysvětlení. Nějak to nechápu.:(
     
    Trepifajksl, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.