Denní bonus za přihlášení / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. teta65

    teta65 Pisálek fóra

    Předplácím si pomocníky, už tak mám spoustu kuponu na pomocníky, takže tento dárek mě neoslovil. A u Kubíka se mi líbil moment překvapení. Tady je vše pevně dané.
     
  2. zahradnice10

    zahradnice10 Zelenáč fóra

    mě se ten KUBÍK taky NELÍBÍ----DEJTE TO JAK TO BYLO
     
    notes72 a petaM2001 tohle ocenili.
  3. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    Ja s novinkami na farme súhlasím po čase zmena a celkom sa mi páči až na ten prémium balíček nuž dlho si nezatočím,ale aj tak sa mi farma páči
     
    Pitrýsek47, fujtajblinka a petaM2001 tohle ocenili.
  4. p.marshi

    p.marshi Zelenáč fóra

    mně se to líbí, ale stále mi to nefunguje ... :(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    p.marshi, bonus si vyzvedni přes novinky ve hře (v levé liště) - mělo by Ti tam blikat upozornění ;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Nové zavedení Kubíka se mi sice líbí. Ale byla bych radši aby odměny byly zakryté a po odliknutí aby se zobrazila odměna. Takhle se nemám na co těšit a dopředu vím co získám.
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně se změna líbí a děkuji za ni. Je to maličkost, ale potěší :) Ale souhlasím s karbar, že by bylo prima mít ta zatím nevyzvednutá políčka zakrytá.
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    mám dotaz ?[​IMG] mám to šetřit jako oko v hlavě nebo to rychle rozfrcat?aby mě to milé RT nezkolaudovalo:oops:
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Děvčata, pokud by zůstalo pravidlo stejných odměn pro všechny, tak by to první z popůlnočních odkrývačů stejně hned napsal do vlákna. Jako v případě dárkových kalendářů. Tudíž to vyjde nastejno.

    petaM - víc než 10 jich mít nemůžeš, tak by se ti nejspíš dalších 5 nepřipsalo.
     
  10. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Jak pro koho. Já jdu na farmu a udělám si na ní vše potřebné, kouknu i na trh něco prodám, něco koupím a teprve potom se jdu podívat na příspěvky.
     
  11. josef.k

    josef.k Pisálek fóra

    Tak mě se změna nelíbí, mám zakoupené premium a dostával jsem každý den volné zatočení navíc, takže jsem měl za týden 7x2=14 volných zatočení, teď jsem dostal jen 5+1=6 zatočení na celý týden, takže mám o 8 zatočení na kole štěstí méně, tj 8 různých dárků a to nepočítám to, že k zatočení byl každý den další dárek, ať už BZ, řemeslnické produkty, bedny s nářadím, zuzino hnojivo nebo 20%BZ navíc na celou raní sklizeň :) takže momentálně je to pro mě velké snížení odměn, no ale uvidíme jaký bude ten sedmý dárek a jestli nám to vynahradí :)
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    karbar - dělám to jako ty. Ale pokud běží kalendář, jdu se před odkliknutím nejdřív podívat na příspěvky, abych si náhodou neodklikla něco zbytečně (procenta na sklizeň nebo více kusů do stodoly až po sklizni apod).

    josef.k - premium nemám a nepočítám s ním, ale pravdu máš s dvěma dárky od Kubíka. To jsem si neuvědomila - lístek + dárek.
     
  13. kamicek007

    kamicek007 Pisálek fóra

    Volné zatočení získají pouze hráči ze zakoupeným Prémiem.
    A kde ho získám, dostala jsem pouze 5 lístků jako každý a mám prémium, kde jsem za týden dříve dostala 14 lístků
     
    evainfo, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  14. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    mně se nový nápad líbí, změna je život :music:
    teď už jen upravit kolo štěstí a bude to super.. odměny jsou na něm občas 2x a např. 900BZ mi fakt nevytrhne!
     
    evainfo, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Snažím se to pochopit a změna je často příjemná, hlavně pro délehrající, já jsem zatím ve hře ani ne půl roku a tak jsem potřebu změny necítila. Budu postrádat možnost mít denně 2 dárky, za týden 14, takto jestli správně počítám, budeme vlastně o něco zkráceni. Denně jsem měla možnost vyhrát 4 kapičky SH, což když vyšla náhoda, bylo docela příjemné, teď vidím, že odměny budou pro RT mnohem více pod kontrolou a s SH raději předem nepočítám. Velká škoda pro začínající, kteří se snažili budovat nějakou zásobu a nejsou solventní na pravidelný nákup, cítím v tom tlak dostat nakupovatelné položky pod úplnou kontrolu ve hře a snížit hráčům možnost je získávat ve formě bezplatných odměn...
    Dekorka je slušná, to se mi líbí, ale víc jsem u Kubíka měla ráda možnost získat právě SH, nebo při přerušení řady přihlášení i hvězdičku.

    Předpokládám, že odměny se budou každý týden měnit, že tedy nebudeme mít 1x týdně kupon například. Uvidíme.
     
  16. janka

    janka Pisálek fóra

    Parádní změna, moc díky za hezké odměny :)
     
  17. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Podle mě je tato změna dobrá. Vím co dostanu takže to už není náhodně, a dekorace jednou za měsíc. Je to prostě super.
     
  18. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Hm odpočet je 14:23 což je o pulnoci co se stane když si ho nevemu pac o pulnoci tu nebudu ale až ráno
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    jade2376 - nestane se nic a vezmeš si ho až ráno. Ten odpočet je - "kdy bude dárek k dispozici" ;)
     
  20. NOELALA

    NOELALA Zelenáč fóra

    tak to mě jé hnoje je dosti ale po stromech co dávají mléka ,cukr, sůl, froreny ,med,vejce a jiné to mě chybý
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.