Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tribeca*Borhski, vážně si domníváš, že neplatící jsou na tom hůř? Jen ti co občas do hry něco dají, tak si pak lízají těžší rány než Ty. No tak pokud máš tento názor a písmo tomu dopovídalo,co Ti brání to pojmout jako petici. Určitě by to spousta hráčů podepsala a poslala do do Pekingu.Ty reporty co dostávají od moderátorů stejně háží do koše xD
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak teda já nevím jsem asi trochu lenoch?
    Ale dnes už jdeme do kina tak že zatím jsem jen mírně za polovičkou.
    A ano, já jsem platič a nestydím se za to.
    :cry::cry::cry:
    Někde ty miliony musím utrácet!
    :D:D:D

    [​IMG]
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vzhledem k tomu, ze hracka patri k soustavnym stezovatelum se divim, ze na ni jeste nekdo reaguje, protoze se to rovna povestnemu hazeni hrachu na zed.
    Prvni dve susenky kdosi sezral, ani nemrknul, ale vyvrhnul stromek (zkracovat na noc nema cenu, takze si pockam na rano) - v listech konec koncu problem nevidim, ale mnozstvi akcniho kviti... to bude tezky porod s vikendovou absenci :oops:
     
  4. VotjaVotja

    VotjaVotja Zelenáč fóra

    Ahoj Skali, tak nevím - je napsáno, že na javorové listy stačí hodnota 10000 ( to by stačilo 13x javorový strom), ale níž je tabulka a tam mi ta hodnota vychází víc než 20000. Chápu to špatně ?



    Děkuji Skali
     
    Naposledy upraveno: 20/11/19
    Skali tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    VotjaVotja - ahoj, těch 10.000 ph je počítáno na ty tři pluska, kde získáš dekorky potřebné do stonku. Pokud budeš chtít udělat všechny pluska, bude to víc o dalších 10.300 ph ;)
    Edit: Není zač :)
     
    Naposledy upraveno: 20/11/19
    zejdy66, marketka47 a davidson00 tohle ocenili.
  6. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Tribeca*Borghski -Roky jsem hrála farmu bez nákupu čehokoliv a splnila všechny akce. První nákup byl kombajn letos v létě. Přes 300 stonků v nebi, 3 plochy farmy, 3 plochy Baha, 3 plochy dekorek a 2 plochy hřbitov už fakt ručně zabere šíleně času. Takže tvoje za- b) nelze hrát zadarmo - je naprostá blbost. Zadarmo jsem došla do 215 levelu. Jenže já hraju tuhle hru, protože jí mam ráda, baví mě a nemusím mít všechno hned.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tribeca*Borghski - napiš na herní podporu a požádej o prověření tvého herního účtu. Pokud tak neučiníš, necháme to prověřit herní podporou stejně, jelikož je to opravdu dost divné.
    Zároveň bych tě chtěla upozornit na případné uvádění nepravdivých informací na fóru - pokud tomu tak bude, bude takovéto jednání patřičně ohodnoceno.
     
    Y_n_O, larelay a GordonSargent tohle ocenili.
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, při prvním přečtení ofi sem vůbec nevěděl vocogou a když sem kouknul na počet plodin, byl sem blízko tomu tuto akci vynechat. Říkal jsem si chybí mi u pohanky poslední bonus, samozřejmě že láska k SH, jak jinak :music:, tak to došlechtím, ale pak sem si řekl přeci nehodíš tak snadno holinky do hnoje. Akci budu dělat, ale to přemáhání a kousání do rtu, bylo moc bolestivé :p.



    Hezkou hru ...
     
  9. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    lidičky, určitě jste tu takoví, kteří používáte pohopole, umíte mi říci, za jak dlouho vyroste akční?
    ráno jedu na školení, aprotože jsem se do akci pustila, chci ztratit co nejméně času.
    díky
     
  10. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Hlásím že padátka padaly víc z karafiátů než ze stromů - rozdíl činil 23 padátek což je teda už dost, naopak mně mile překvapil česnek, který za karafiátem zasotával jen o 6 padátek .... Akční teprve rozpěstovávám, odpoledne jsem měla rozlítané a padám už dneska na hubu, tak uvidím jestli vydržím rozpěstovat na všechny plochy nebo dám ještě nějakou dlouhodobku a budu to honit zítra ( volný den)

    Jinak na kole štěstí jsem zatočila 8 party lístků a nepadlo nic kloudného, ale z 12 zelených padly 2 javory, několik urychlovátek a jeden list, takže točit budu už jen zelenými. Mimochodem, jaký má smysl to modré urychlovátko ? Maximálně ten poslední den kdy bude akce končit ne ? Nebo je to v něčem lepší pak ?
     
    evainfo, kiki2305 a matlafous123 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo-
    poho h2o.png
    poho s hnojem.png ;)

    A aby to bylo komplet
    poho se sh.png (ve slotu vánočka a nevinnost)
    A bonus +1/6hod pro pole (to aby někoho nemátl počet);)
     
  12. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Skali díky, jsi zlatá, díky moc
     
    Skali tohle ocenil(a).
  13. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    nechápu proč ten javor získám až z prvního splněného úkolu, to se teda načekám než rozpěstuji :cry:nemohli jsme alespoň jeden strom dostat jako dárek????
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - nemohli, ale můžeš zkusit kolo štěstí. I za zelené lístky ;)
    PS: akční rostliny Sladké pusinky ale můžeš pěstovat i bez javoru (listí z javoru dodáváš až do plusek).
     
    Jonsdorf a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  15. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Hezký večer všem, dlouho jsem nepřispívala žádným komentářem, ale s tímhle se musím pochlubit a taky pobavit :p.
    Měla jsem našetřeno hodně volných zatočení a tak jsem se to toho pustila. Odměny pro nynější akci nic moc nepadají, ale teď když už jdu spát jsem za 10 minut vytočila tolik bonusů jako snad nikdy ani dohromady za celou svou herní kariéru farmeramy xD.
    několikrát +1 ke sklizni a i 100%. se picnu.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mkuře: vypadá to na bezesnou noc:D

    Já to balím, tři odměny za sušky splněny.
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Z beden jsem nastřádala přes 60 párty a 80 zelených lístků ,tentokrát mi štěstí přálo i na bonusy a kdybych nešla brzy do hajan ,bylo by napěstováno díky SH z obrstromů,které byly po celé dožínky na ploše .Ovšem na noc jdou dlouhodobky,protože z akčního mi to moc nepadá.
     
    Trepifajksl, evainfo a naruto2002 tohle ocenili.
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no a co tedˇ.... jo už vím sehnat dekorace.:)

    [​IMG]
     
  19. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Na akci pracuji jako vždy, tentokrát s větším zápalem. Strašně se těším na stonek, protože " 675x level krecarů" to ještě nikdy žádný stonek nedával. Jestli to nemá být kecarů? Co tím asi RT myslel, nechám se překvapit. Jen mi nepište, že to jsou krejcary!
     
    larelay tohle ocenil(a).
  20. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer všetkým.
    Z tejto akcie som akási zblbnutá (nie že by to bola prvá a určite nebude ani posledná), ale pre mňa je mätúce to urýchlovadlo - použijem na starý javor - čas sa skráti, ale, zároveň sa znehodnotí aj kvalita listov (protihodnota ) - rozumiem tomu dobre?
    A ďalšia vec: nejakým zázrakom som z kopy pretočených lístkov v KŠ získala 1 zlatý list. V popise akcie má hodnotu 810, ale môj sa v stodole prezentuje len hodnotou 570. Kde je zrada? Tie vytočené sú menej hodnotné? Stalo sa to už niekomu?
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.